BezpiecznaCiaza112023

Listopadówki 2014

10 lata 1 tydzień temu - 10 lata 1 tydzień temu #874192 przez martyna_89
no i dziewczyny i mnie dopadly mdlosci:/ od wczoraj jest mi tak nie dobrze ze obiadu zrobic nie moge:/ a juz myslalam ze mnie to ominie :ohmy: a to moj maly lobuz:)
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 tydzień temu #874209 przez Alex_87
vika napisał:


a tu dla zaciekawionych ...tak se czytam by wchłonąć kolejne zakazy :ohmy: :ohmy: :ohmy:
f.kafeteria.pl/temat.php?id_p=2836046


A mi się tak chce coli :/ całe życie prawie nie pije coli, a teraz mam taką chęć...no ale wytrzymam jakoś.
Teraz człowiek niewiadomo co ma jeść, bo się okazuje że we wszystkich sklepowych produktach są jakieś świństwa, już nie mówiąc o tych najbardziej przetworzonych.
Dziś w DDTVN było o jajkach od kur klatkowych, ja na szczęście mam takie swojskie wiejskie od znajomych albo szwagra, ale czasem zdarza mi się kupować w sklepie. Po zdjęciach tych kur z klatek to już mi się odechciało takich sklepowych jajek :P

Martyna witaj w klubie :lol: Mój mąż w pierwszej ciąży przez pierwsze tyg gotował obiady, bo ja nie mogłam, albo w ogóle nie było obiadu ;) teraz pewnie zanosi się na to samo, już mu powiedziałam, że nie zawsze będzie obiad, ale akurat mu to nie przeszkadza :) Chociaż dzisiaj naszła mnie chęć na faszerowaną cukinię :)
a Wy co macie na obiadek? :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 tydzień temu #874213 przez martyna_89
Ja bym pewnie nie gotowala gdybym dla tymka tez nie robila. Z lodowki tak mi wszystko smierdzi ze hej. A mieso...blee nie wspomne;)
My dzis mamy udka z kurczaka z piekarnika a do tego mizeria albo marchewka z jablkiem-nie mam juz pomyslu na obiady:/

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 tydzień temu #874217 przez sylwia.v
Hej dziewczyny! PIĘKNE DZIECIACZKI!!!!! :kiss: ja już dziś byłam na uczelni zaliczyć przedmiot... Jakoś się udało :) Wczoraj kontaktowałam się z położną, po opisaniu sytuacji kazała się nie martwić, bo najwyraźniej to moja nadżerka.... Gdyby się pojawiło jeszcze raz, to do lekarza... Póki co jest dobrze i tak zostać musi! :laugh: ja dziś na 15 do pracy... :dry: Ale przemecze się te 6h i jutro wolne :woohoo: będę leżała cały dzień :laugh:
Bella pewne, że przyjmiemy :blink:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 tydzień temu #874218 przez vika
Alex ja już kilka razy kupiłam sobie pepsi w puszce :ohmy: :ohmy: :ohmy: no strasznie mam ochotę ...a co do tego artykułu to chodzi o produkty przede wszystkim laight ...przede wszystkim coca cola light bo ta substancja to jakiś słodzik który zastępuje cukier ...więc napoje słodzone cukrem nie powinny tego zawierać :)
ja właśnie gotuje fasolową bo od wczoraj za mną chodzi a dzis jak czuje ten zapach to mnie mdli :ohmy: chyba będe musiala sie chlebem zadowolić :ohmy:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 tydzień temu #874234 przez ferritka
B) cole ...no ja Kręglowi spijam kole zero :cheer: tak mi smak podchodzi jak nigdy :lol:
a ja dzisiaj mam niedzielny obiadek ;] jako że same z mamcią stacjonujemy ( padre z zięciem nad morzem ogarniają lokale ) to mamy z wczoraj ukulane kluseczki - sobie na masełku odsmażymy :silly: :silly: a do tego kapustka z boczusiem i zasmażką :lol: :lol: wiem co chcecie powiedzieć, że mi dooope szacowną rozerwie i kilosy wejdą na mnie i nie zejdą..
ale obiad konkret musi być ..na kolacje sałatka owocowa :lol: :lol:

no to ja inna jestem, bo mnie zemdliło wczoraj po jogurcie naturalnym - bo wyczytałam że trzeba jogurty jeść ............ dzisiaj serek wiejski z cebulką i ogórkiem zielonym i pieprzem i wszedł elegancko ..

ja w ogóle objawów jako tako nie mam, do bólu bufetu się przyzwyczaiłam, do popołudniowej drzemki też ..póki co podoba mi sie w tej ksiązy:}

Sylvia, no i dobrze że skontrolowałaś sytuację, bedzie git malina :lol: :lol:

Kuba Maly Kregielek <3

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 tydzień temu #874275 przez martyna_89
Ferri pisalas kiedys ze pochodzisz ze slaska,zapomnialam o tym ale niedzielny obiad twoj mi o tym przypomnial;)skad dokladnie jestes?:) bo ja tez z poludnia;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 tydzień temu #874288 przez ferritka
Martynka Dokladnie tak B) kolo katowic mieszkam
Uwaga: Spoiler! [ Kliknij, aby rozwinąć ]
a Ty bo moze jestesmy sasiadkami I na szkole rodzenia sie spotkamy B) :lol:

Kuba Maly Kregielek <3

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 tydzień temu #874298 przez martyna_89
Blisko ale nie az tak zeby sie spotkac na szkole rodzenia;) ja
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.
:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 tydzień temu #874327 przez Alex_87
achh no tak bo to przecież słodzik, ja się zawsze wystrzegałam tych produktów light, bo tam więcej złego niż dobrego :dry:
już wysłałam mężusia po puszeczkę coli :cheer: no mam przez cały czas takiego kapcia w pysku, że może ta cola jakoś przełamie mi ten smak :S

Ferri wspomniałaś o tych kluskach i tak jakoś mi na myśl przyszły leniwe z cukrem :cheer: oj ale bym takich zjadła, a jeszcze przed chwilą miałam robić frytki, ale mąż powiedział, że ziemniaki stare więc niewiadomo czy by wyszły dobre

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 tydzień temu - 10 lata 1 tydzień temu #874339 przez tysiiiak
Alex, Vika co takie nie gościnne :silly: Zaprosiłybyście Martynę do majówek :D :P :silly: Synusia ma w wieku naszych bąblów :) śliczny :)

Marcello też fajniutki śmiechol :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 tydzień temu #874367 przez Suzi
ferri, a nad tym morzem to gdzie rezydujecie? Popromuj knajpkę :lol: :side:
pytam bo ja tez nad morzem caluśkie wakacje spędzę :lol:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 tydzień temu #874373 przez ferritka
Martynka o to prawie sasiadkami jestesmy B)


Suzi my stacjonujemy w
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.
B)
To wpadnij do nas na rybke albo pizze B)


Ktora ma chetke na Truskawki z jogurtem I brazowym cukrem B)

Kuba Maly Kregielek <3

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 tydzień temu #874536 przez xpatiiix3
Ok to teraz z innej beczki maluch mi się przebudza oddychać nie może, normalnie przestaje oddychać momentami i chrapie, starczy sama sól morska, bo szkoda mi Go budzić.? czy odciągnąć jednak mu ten katarek.?

Martyna słodziak :)

A ja już nie dam rady odpisać zmęczenie wzięło górę ,dzisiaj wydęło mnie jak na 6 miesiąc babcia nawet to z mamą powiedziały, że mam strasznie wielkiego balona zamiast brzucha, w dodatku tak mi się rozbolał, że na praktyki nie poszłam i to jednak dobry wybór był bo posiedziałam chwilę w domu tylko i jak nie pogoniło to ja w te pędy do wc :P i wyszłam jak nowo narodzona z takim brzuchem jak miałam rano, to mogło być tak od moreli suszonych.? :P

No i Alex mi narobiła ochoty na cukinię faszerowaną, ale chyba już w piwnicy nie mam swojej i będzie trzeba się zaopatrzyć w sklepową :P Może w środę zrobimy :) A ferri na truskawki :D

Córcia Livia tp 20.04.2015 <3
Córcia Nela 03.10.2014 <3
Synek Marcel 19.02.2013 <3
...
Aniołek [*]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 dni temu #874570 przez martyna_89
Zjadlo chyba kilka stron czy mi sie zdaje? My wlasnie jestesmy na kupnie spacerowki dla mlodego bo ten moj mimo tego ze cudowny to za ciezki. I zastanawiam sie co bedzie jak sie dzidzius urodzi,Vika,Alex bedziecie kupowac wozki dla dzieci rok po roku czy bedziecie kupowac dostawki? Ja na poczatku przychylalam sie do wozka rok po roku ale teraz chyba zdecyduje sie na dostawke. W czwartek wizyta, juz mam stresa lekkiego czy wszystko jest ok...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl