BezpiecznaCiaza112023

Mamy Kwietniowe 2015;)

9 lata 7 miesiąc temu #927754 przez klauduska89
Ja zeberka w sosie mialam wczoraj- pycha :) dzis gotuje się zupka tylko jeszcze nie wiem czy rosol czy pomidorowa, na drugie chyba jajko sadzone z ziemniaczkami i surowka. Dopadlo mnie przeziebienie :( katar jak narazie straszny, mam nadzieje tylko ze malego nie zarazs, podalam mu juz witamine c.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 7 miesiąc temu #927759 przez olga85
pogoda generalnie dzisiaj może by c tylko strasznie zimno jest

a na obiad jeszcze nie mam planów może jakaś zupa ? zobaczę co mnie natchnie w ciągu dnia ;)

rozpoczęłam 13 tydzień i powinnam się lepiej czuć ale dalej jest kiepsko, bez picia ziół szczęśliwa ciąża chyba bym nie dała rady w pracy, no ale nic trzeba być twardym.

Moja mała Ala dzisiaj taka słodziutka i milutka była, rano jak robiłam śniadanie cały czas mnie w brzuszek całowała :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 7 miesiąc temu #927892 przez iska
agania ale szok... ze Cie tak pozszywali... ja muszę zapytać lekarza jak to ze mną będzie... z Szymkiem miałam cc ze wzgledu na brak postępu porodu.. i nie wiem czy chyba bym nie wolała teraz tez cc... (chociaż doświadczeń z naturalnym porodem nie mam;P)
a któraś z was jeszcze miała cc przy pierwszym dzieciątku?? zastanawiam sie jak to jest przy drugiej ciąży bo rożne juz opinie słyszałam...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 7 miesiąc temu #927910 przez monia89
Hej dawno mnie nie było :/
Witam nowe Mamusie!
Domi jak się czujesz? Jak możesz odpisz.
Super że na wizytach ok i kwietniątka zdrowo rosną :)
Zddjęcia dzieciaczków cudne!
Wklejam obiecaną tabelkę i proszę przepatrzyć ja i podać mi braki :) Z góry dziękuję :)
Ja mam wizytę 30 i 1 już doczekać się nie mogę :)
A w pt jadę w góry z M i ANtosiem :)

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 7 miesiąc temu - 9 lata 7 miesiąc temu #927928 przez Nikaa
Monia nie widzę tabelki :(
iska ja miałam cc przy pierwszym dziecku ( przodująca pępowina) i z tego co słyszałam to jeśli ciąża jest do roku od cc to masz drugie cc ( bo boją się czy wszystko się zeszło odpowiednio i czy Ciebie nie porozrywa podczas porodu) a później można naturalnie choć pilnuje się i patrzy na to czy blizna po cc się nie rozchodzi na końcu ciąży ( jak rozchodzi się no to cc) - tak ja słyszałam od mojego gin ale wiesz róźni lekarze róźne podejście ;) ja moje cc wspominam dobrze

Nasz Mikołajek :)

Nasz Leonek :)

:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 7 miesiąc temu #927930 przez klauduska89
Monia dodaj jeszcze raz bo nic nie ma.
Ja rodziłam SN i mam nadzieję że teraz też będę rodziła naturalnie. ogólnie poród dość dobrze wspominam.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 7 miesiąc temu #928057 przez monia89
Hej. Kurcze właśnie widze ze nie widać :-( jak Tosik pojdzie spać idpale laptopa i wstawie jeszcze raz.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 7 miesiąc temu #928127 przez monia89
Uwaga: Spoiler! [ Kliknij, aby rozwinąć ]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 7 miesiąc temu #928152 przez klauduska89
Hehe

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 7 miesiąc temu #928186 przez sun333
Monia bez stresu heheh może spróbuj zaznaczyć tabelkę, kliknąć kopiuj wkleić w paint'a i zapisać jako .jpeg a potem wstawić :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 7 miesiąc temu #928369 przez iska
hej hej.. i jak tam po wizytach... kto byl wczoraj?? ja na 8.00 rano biegnę na usg,.. już sie nie mogę doczekać.... :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 7 miesiąc temu #928383 przez JoanaG

iska napisał: oj mi sie tez juz czasem marzy isc na chorobowe........ ale kurcze w listopadzie mam możliwość zarobienia większej kaski... a jak będę na L4 przejdzie mi to kolo nosa... podobno będąc na L4 nie można nigdzie dorabiać na umowę zlecenie lub o dzieło.. wiecie coś o tym??


iska niestety będąc na L4 nie można osiągać żadnych przychodów z tytułu pracy, zawsze możesz działać a umowę spisać na kogoś innego jeśli firma potrzebuje dokumentu na "wyjście" pieniędzy z firmy :) a jak znalazłabyś jakiegoś studenta/studentkę to już w ogóle super, Ty masz większa kaskę a owy student odzyskuje sobie podatek dla siebie na koniec roku :)





Aniołek 9tc 27.09.2013

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 7 miesiąc temu #928393 przez olga85
iska - to koniecznie daj znac po wizycie co Ci lekarz powiedział, ja byłam jakoś tydzień temu albo parę dni , temu strasznie zakręcona jestem.

A od dzisiaj juz na l4 jestem, mała przyspieszy moje zwolnienie swoją chorobą, cóż za wyczucie ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 7 miesiąc temu #928397 przez klauduska89
Iska daj znac jak po usg.
olga zdrowka dla malej, a Ty na l4 bedziesz miala teraz wiecej czasu dla niej i na lenienie sie bo przy dwojce juz raczej czasu na to nie bedzie :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 7 miesiąc temu #928401 przez olga85
klauduska - to fakt będę miała czas teraz, żeby zebrać siły i więcej uwagi poświecić małej, boję się, że będzie zazdrosna jak się pojawi drugie dziecko więc teraz chcę się trochę na niej skupić, żeby jej wyjaśnić pewne rzeczy :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl