BezpiecznaCiaza112023

Mamy Kwietniowe 2015;)

9 lata 6 miesiąc temu #931023 przez Nikaa
ale cisza i pustka
ja jutro na badania ale odezwę się dopiero wieczorem gdy będę miała dostęp do komputera
Dziewczyny słyszałyście, że Ania Przybylska nie żyje ? - wiedziałam, że jest chora bo trudno było nie zauważyć nagłówków artykułów ( nie czytuje zazwyczaj o życiu gwiazd bo mnie to nie interesuje) - smutno mi - młoda babka, miała trójkę dzieci i kochającego faceta - miała dla kogo żyć :( 3małam za nią kciuki i wierzyłam, że da radę pokonać choróbsko bo ma dla kogo walczyć ... ehh smutne to :( :(

Nasz Mikołajek :)

Nasz Leonek :)

:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 6 miesiąc temu #931029 przez nibylandia

Nikaa napisał: ale cisza i pustka
ja jutro na badania ale odezwę się dopiero wieczorem gdy będę miała dostęp do komputera
Dziewczyny słyszałyście, że Ania Przybylska nie żyje ? - wiedziałam, że jest chora bo trudno było nie zauważyć nagłówków artykułów ( nie czytuje zazwyczaj o życiu gwiazd bo mnie to nie interesuje) - smutno mi - młoda babka, miała trójkę dzieci i kochającego faceta - miała dla kogo żyć :( 3małam za nią kciuki i wierzyłam, że da radę pokonać choróbsko bo ma dla kogo walczyć ... ehh smutne to :( :(


Trymam kciuki za wizytę ! Nie slyszalam ze nie zyje..smutne...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 6 miesiąc temu #931033 przez monia89
Witaj Nibylandia życzę nudnejjjj ciąży :-)
Nikaa słyszałam masakra jakaś !
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 6 miesiąc temu #931116 przez dotik1991
Zapraszam serdecznie Panie w ciąży na badania prowadzone przeze mnie w ramach pracy magisterskiej.
Jestem studentką V roku psychologii na Uniwersytecie Warszawskim i zbieram dane dotyczące doświadczeń kobiet na temat swojego dziecka w czasie ciąży.
Badanie jest całkowicie dobrowolne i anonimowe. Odbywa się w całości przez internet. Polega na wypełnieniu dwóch wysłanych przeze mnie krótkich kwestionariuszy i odesłanie ich z powrotem na adres e-mail lub wysłanie na adres Wydziału.
Więcej informacji na ten temat pod adresem: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Drogą mailową będzie również możliwość udostępnienia chętnym osobom końcowych wyników ogólnych z mojego badania.
Opis i wszystkie informacje będą zawarte w mailu, które wyśle po zgłoszeniu.
Zainteresowane Panie proszę o zgłoszenie się na adres mailowy:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
(w temacie wiadomości proszę wpisać zgłoszenie)

Z góry dziękuję za zgłoszenia i poświęcony mi czas.
Dorota Kowalczyk

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 6 miesiąc temu #931161 przez olga85
Nibylandia witaj :)

z Przybylską to duży szok, taka młoda kobieta, szkoda mi jej dzieci i rodziny, to musi być straszna tragedia, w raku najgorsze jest to, że to są nasze własne komórki i ciężko z tym walczyć niezależnie od wieku i środków finansowych

a tak bardziej optymistycznie, to w sobote chyba 3 godziny byliśmy w castoramie, na początku było ok z małą, ale po godzinie biedna zaczęła się tak nudzić i rozrabiać, a musieliśmy kafelki wybrać tego dnia, bo nie ma kiedy indziej, no i szybciej się remont skończy. My chcemy jak najszybciej wszystko załatwić, a ta tak rozrabiała, złośnica mała, ale rozumiem ją że się nudziła, no ale chociaż już wszystko załatwiliśmy , mała dostała loda i jest ok :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 6 miesiąc temu - 9 lata 6 miesiąc temu #931324 przez Nikaa
Dziewczyny jestem już po wizycie
wszystkie wyniki w porządku - bobasek fikał sobie i utrudniał badanie i mierzenie ( a co mu będą przeszkadzać)
ma cytuje "pięknie symetryczną główkę (obwód)" :) :)
wyobraźcie sobie, że bobas jest dłuuugi - ma wymiary na 16 tydzień ciąży :lol: :lol: :lol:
waży 134 gramy i jest cudowny :) :) :) nadal nie wiadomo tak do końca czy synek czy córeczka ale lekarz mówi, że dostrzega "dzyndzołek między nogami" - już na poprzedniej wizycie twierdził, że "na jego nosa syn będzie" - ciekawe czy się potwierdzi i będzie Leonek :)
dostałam skierowanie na glukozę, morfologię i mocz do zrobienia do następnej wizyty :)
a co tam u Was? meldować się co i jak ;)

Nasz Mikołajek :)

Nasz Leonek :)

:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 6 miesiąc temu #931329 przez klauduska89
Glukoza fuj!
dobrze ze u Twojego maluszka wszystko w porzadku, ja na usg ide w czwartek i mam nadzieje ze u mojego malenwtwa wszystko dobrze.
u was tez taka paskudna pogoda? Niby jesien a zimno jak cholera.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 6 miesiąc temu #931334 przez nibylandia
Super cieszę się że wszystko super po wizycie i faktycznie maluh duuuży :-) ja mam usg w środę.
Apropo glukozy bylam ostatnio w laboratorium i babka przyszła na badanie glukozy i miała ze soba wycisniety sok z cytryny całej i powiedziała że bez problemu da sie wypic. Warto zapytac czy mozna dolać sok z cytryny bo po co sie meczyc :-)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 6 miesiąc temu #931340 przez monia89
Hej :-)
Nikaa super! Pokazuj fotki :-)
olga super że zakupy udane!
Ja mam wizyte w pt ciekawe czy fasolka pozostanie Żabką czy jej jajeczka wyskoczą :-)
Glukoza - pewnie będzie to dla Was zgrozą ale Mi SMAKOWAŁA BYŁA PYSZNA :kiss: ale to pewnie dlatego że z Antosiem słodkie zajadałam słodszym :cheer:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 6 miesiąc temu #931358 przez klauduska89
U nas nic do glukozy dodac nie mozna, pije sie przy pielegniarkach i mi rozrobily w tak goracej wodzie ze ciężko bylo to wypic.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 6 miesiąc temu #931362 przez ewelia
Hej, przy robieniu krzywej cukrowej glukozę rozpuszcza sie we wrzatku i miesza na pol z zimna woda zeby szybciej to przelknac, mozna dodac sok z pol cytryny i nie wplywa to na wynik. Pracuje w szpitalu i robie to badanie na codzien;)ja usg mam dopiero za dwa tygodnie i odliczam zeby zobaczyc juz dzidzie:) pozdrawiam!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 6 miesiąc temu #931369 przez klauduska89
Ewelia szkoda ze w moim labotarorium maja tylko swoja racje...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 6 miesiąc temu #931405 przez olga85
Nikaa cieszę się , że same dobre wieści przynosisz z badań :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 6 miesiąc temu #931435 przez nibylandia
Ja na szczęście nie będe musiała pić glukozy :-)
Ale mam dzisiaj stres przed wizytą... jeszcze 3 godziny i bedę spokojniejsza :-)
Ale dzis pogoda średnia i mój nastroj dzis podobny :-)
Zycze wam spokojnego dnia

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 6 miesiąc temu #931439 przez monia89
Hej u nas cudna pogoda.
nibylandia jeżeli można wiedziec to czemu Cie glukoza ominie?koniecznie daj znać po wizycie no i czekam na fotki :-)
Miłego dnia Mamusie :-)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl