BezpiecznaCiaza112023

Mamy Kwietniowe 2015;)

9 lata 6 miesiąc temu #932378 przez kaikai
Sun śliczny dzidziuś, jak fajnie wszystko widać :) trzymam kciuki żeby został już Adaś :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 6 miesiąc temu #932383 przez klauduska89
Sun sliczny Adas :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 6 miesiąc temu #932387 przez monia89
Hej.
Sun super! Gratulacje!. Ciekawe czy zostanie Adasiem :-)
Ja mam wizyte o 15.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 6 miesiąc temu #932397 przez kaikai
Monia trzymam kciuki za wizytę i pochwal się fotka.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 6 miesiąc temu #932402 przez klauduska89
Kaikai a Ty jak sie czujesz? Mdlosci dalej mecza?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 6 miesiąc temu #932423 przez olga85
Sun śliczny dzidziuś :)

Monia trzymam kciuki za wizytę, daj znać jak poszło :)

Ja powoli muszę się szykować jakieś zakupy zrobić, obiad, małą odebrać jakoś się nie mogę z niczym wyrobić dzisiaj

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 6 miesiąc temu #932433 przez vestusia
Hello Mamuśki :)
Troszkę mnie nie było, bo sporo zamieszania w mieszkaniu :)
W końcu fachowcy zamontowali nam pozostałe fronty w meblach kuchennych i zrobili szafę wnękową w przedpokoju. Miałam więc czas na sprzątanie i układanie rzeczy w szafie :) Zmęczyłam się troszkę :)
Mąż dziś ma się zabrać za sypialnię, więc oby mu poszło sprawnie :)
Monia, piękna fasolka, no i trzymam kciuki za dziewuszkę :)
Agania zdrówka dla Natalki, lepiej się czuje?
Anabelle, fajno, że już wiesz, kto w brzuszku mieszka, gratuluję siusiaczka :)
iska, chyba lekarzowi faktycznie zrobiło się głupio, że tak źle zmierzył dzidziusia. Mam nadzieję, że od tej pomyłki będzie bardziej dokładny i więcej się nie pomyli przynajmniej w stosunku do Ciebie :)
Witaj Nibylandia :)
Olga, fajnie, że zakupy w castoramie udały się, pamiętam jak w zeszłym roku też je robiliśmy i towarzyszyła nam Zuzia. Zniosła to dzielnie, nie mieliśmy jej z kim zostawić, ale my umęczyliśmy się z nią najbardziej :)
Nikaa, cieszę się, że na wizycie wszystko w porządku, trzymam kciuki za chłopczyka :)
Mnie tam glukoza baaardzo smakowała, w ogóle smakowało mi wszystko, co słodkie, więc to badanie nie stanowiło dla mnie problemu. Zobaczymy jak będzie tym razem :)
DoMi trzymam mocno za Was kciuki, jak lekarz da zielone światełko, to do dzieła. Zaciskam mocno paluchy, będzie na pewno dobrze.
Olga tak patrzę na Twój suwaczek i widzę, że zaraz Twoja Ala skończy 3 latka, którego ona się urodziła? No i co jej kupujesz na prezent? Ja jakoś nie mam w tym roku do tego głowy i pomysłów też mi brak. Fajny taki dzionek z córcią, moja Zuźka też wczoraj chciała pomalować pazurki, ciekawe co na to panie w przedszkolu :)
Agania, u mnie położna nie przychodzi przed porodem, tylko kilka wizyt po narodzinach.
Co do szkoły rodzenia, to ja nie chodziłam, urodziłam i teraz chyba też nie będę chodzić, bo chyba już wiem to, co powinnam wiedzieć? :)Chociaż na pewno jest fajnie i leci milej czas :)
Klauduska ale doktorka, widać spieszyło jej się strasznie!
Sun, śliczna fasolka! No i zaciskam kciuki za Adasia :)
Dobrze, że dzidziuśki rosną zdrowo, to jest najważniejsze.
Moje dni lecą szybko, a ostatnie to w zaskakującym tempie. Byłam na zakupach, mąż szykuje obiad, później po Zuzię i na dwor. Jutro moja Panna idzie na urodzinki do swojego najlepszego kolegi, więc pobawi się i będzie miała fajny dzień.
Ja póki co czuję się dobrze, choć wczoraj z rana zasłabłam wracając z przedszkola, gdy zaprowadziłam Zuzię. Musiałam przysiąść na ławce, bo myślałam, że zemdleję. Nie wiem od czego to, ale jakoś doszłam do domu i później było dobrze.
Miłego dnia Wam życzę i do napisania :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 6 miesiąc temu #932478 przez kaikai
Klauduska, czuję się dużo lepiej, mdłości już mam bardzo mało, wieczorami tylko. Jeszcze wymiotuje, najczęściej jak zęby myje.
Z jedzeniem też się poprawiło :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 6 miesiąc temu #932480 przez ewelia
Hej, minal mi dzis 15 tydz i poszlam wreszcie po 4miesiacach do fryzjera i scielam i ufarbowalam specjalna farba wlosy i czuje sie wreszcie cudownie:)mam nadzieje ze i u was byla taka cudowna pogoda jak i u mnie, pozdrawiam wasze brzuszki i lece na nalesniki...mmm... :*

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 6 miesiąc temu #932483 przez Nikaa
kaikai ja mam pytanko jak dobrze kojarzę masz trójkę dzieci - powiedz mi jak sobie radzisz organizacyjnie - jak nie chcesz nie odporwiadaj ? mnie się marzy trójka lub czwórka ale przeraża jak ogarnia się taką gromadkę
tak jakoś naszło mnie z tym pytaniem

Nasz Mikołajek :)

Nasz Leonek :)

:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 6 miesiąc temu - 9 lata 6 miesiąc temu #932485 przez kaikai
Nikaa moje dwie córki są już duże jedna ma 18 lat druga 15 :)
Ja tak naprawdę opiekuje się tylko Dawidkiem, więc nie odczuwam, że mam trójkę dzieci tylko jedno :)
Dla Dawidka chcieliśmy mieć rodzeństwo i dlatego zdecydowalismy się na kolejne bobo :)
Czwórki małych dzieci bym nie ogarnęła :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 6 miesiąc temu #932488 przez Nikaa
Ojoj to córki to faktycznie duże panny już :) :) no właśnie tak myślę, że to chyba ciężka sprawa taką gromadkę ogarnąć :) podziwiam każdą mamę, która ma taką grupkę ;)

Nasz Mikołajek :)

Nasz Leonek :)

:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 6 miesiąc temu #932506 przez Anabelle

kaikai napisał: Klauduska, czuję się dużo lepiej, mdłości już mam bardzo mało, wieczorami tylko. Jeszcze wymiotuje, najczęściej jak zęby myje.
Z jedzeniem też się poprawiło :)

Cieszę się bardzo :)

Nikaa tu dużo zależy od różnicy wieku, od tego czy ma ci kto pomóc przy dzieciach, jaką masz prace itd.
Moja mama ma 3 dzieci, teściowa 5. ale teściowa mi powiedziała wprost, że trójka małych dzieci to już tłum :P ona miała córkę, po 2 latach syna, po roku córkę i po 6 latach ciąża bliźniacza dwóch synów. Moja mama ma trójkę, córka po ponad 5 latach córka i po kolejnych 4 syn. Moja mama miała pomoc od swojej mamy, która się nami zajęła, ale wszystkie wyjazdy, czy do szkoły czy na wakacje to była jazda, masa rzeczy, kupa pieniedzy i nerwów :P Teściowa pomocy przy dzieciach nie miała czasem opowiadała jak to wyglądało to masakra ;) Jak sobie pomyślę, że miałabym 3 latkę, roczne dziecko i noworodka to chyba bym krzyczała żeby ktoś mnie obudził :laugh: :laugh:

Mi się marzyła trójeczka, ale widzę, ile jest pracy przy jednym, za chwile bedzie drugie, męża nie ma czasem od pon-pt więc musiałabym chyba nerwosol litrami pić :) Każde dziecko trzeba nakarmić, ubrać, zająć im dzień, wieczorem wykąpać, uśpić... dla jednej osoby a przynajmniej dla mnie to jednak za wiele.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 6 miesiąc temu #932508 przez monia89
Hej ja po wizycie.
Fasolka nadal jest Niunią nic poki co nie dynda ale gin powiedziała że pewność uzyskamy na nastepnej wizycie i usg połówkowym czyli 19.11 bo wszystko mamjednego dnia :-)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 6 miesiąc temu #932520 przez Nikaa
Monia to super wieści :) :) no popatrz jak ten czas leci chwila moment i będziemy chodzić na połówkowe :lol:
Anabelle no ja mam to szczęście, że na co dzień mam pomoc męża :) naprawdę sporo pomaga :) co do obu mam - no cóż one z pewnością by baaaaaaaaaardzo chciały pomóc przy wnukach, ale wiecie jak jest w dzisiejszych czasach ... pracują i kto wie kiedy będzie im dana emerytura

Nasz Mikołajek :)

Nasz Leonek :)

:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl