BezpiecznaCiaza112023

Mamy Kwietniowe 2015;)

9 lata 7 miesiąc temu #929970 przez iska
ja ostatnio na wizycie miałam cisnienie 90/50 wiec bez zwyklej małej czarnej to nie funkcjonuje..... ograniczyłam.. i zamiast 2-3 pije jedna na pobudke w srodku tygodnia w pracy... pewnie jak pojde na L4 to odstawie czarna na rzecz takiej z mlekiem....

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 7 miesiąc temu #930029 przez Anabelle
Monia o piękne zdjęcia :)
Lekarz nic nie obstawiał płci? :)

Antek zasnął o 22 :( A dzidziuś nie wiem ile ma cm ale średnia na mój tydzień to 10 g a mój maluch waży 12 g. Lekarz oglądał półkule mózgowe, twarz, przełączył mi na 3D, oglądał narządy, serce, mierzył głowe, brzuszek, kości udową i strzałkową. Patrzył na stopy. Najwięcej zdjęć mam siusiaka - bo aż dwa ;) mam zdjęcie serca, twarz od przodu z oczami w 2d i nogę całą od pośladków po stope.

Będziemy mieć z całą pewnością drugiego rozbójnika ;)

A i lekarz potwierdził, że czuję ruchy dziecka :)
Pokazałam mu gdzie mnie smyra, że bardziej po lewej stronie i faktycznie - tam sobie bobo siedzi ;) Dokładnie w tym miejscu. Mam więc potwierdzenie, że to faktycznie dzidzia się odzywa :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 7 miesiąc temu #930055 przez monia89
Anabelll Gratulacje :-) pisałam od razu że na 60 % córka :-) powiedział mi że moja lekarka na wizycie 10 już pewnie tzb na 90 bedzie mogła to określić wtedy bede w 15 tyg :-)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 7 miesiąc temu #930073 przez klauduska89
Anabelle fajnie ze juz wiesz napewno kto w brzuszku mieszka :) ja juz niemoge sie doczekac az dzidziulek zzacznie i do mnie pukac, pewnie jeszcze troszkę czasu i zapuka :) w pierwszej ciąży poczułam ruchy w 17 tygodniu

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 7 miesiąc temu #930084 przez monia89
Klauduśka teraz pewnie wczesniej :-) ja mam juz wrazenie ze cos mnie tam smera ale nie wiem czy to to :-D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 7 miesiąc temu #930117 przez agania123
Cześć dziewczyny:) My od wczoraj na L4 do 10 października. Zwolnienie wzięłam na siebie a chora Natala :P Tak się tylko zastanawiam, bo robię podyplomówkę do grudnia i w ten weekend wypada mi zjazd. Nie wiem czy ryzykować i jechać czy lepiej zostać w domu. Niby mam " chory może chodzić" ale kto wie kiedy kontrola do drzwi zapuka. Z Natalką też jeździłam do szkoły na l4 ale wracałam tego samego dnia a tu zjazd jest 2-dniowy. Słyszałam też, że ciężarnych tak nie kontrolują. Możecie mi coś doradzić?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 7 miesiąc temu #930132 przez klauduska89
agania123 ja prawie całą pierwszą ciąże byłam na L4 i teraz też już jestem i nie miałam ani razu kontroli, Do tego pracodawca po jakimś czasie dopiero jak coś na kontrolę wysyła chyba, A masz zwolnienie od ginekologa czy od lekarza rodzinnego ?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 7 miesiąc temu #930148 przez agania123
Od rodzinnego, bo Natalka jest chora i to jej lekarka wypisywała mi zwolnienie ( zapalenie pęcherza wpisała w moją kartotekę).

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 7 miesiąc temu #930156 przez Anabelle

monia89 napisał: Anabelll Gratulacje :-) pisałam od razu że na 60 % córka :-) powiedział mi że moja lekarka na wizycie 10 już pewnie tzb na 90 bedzie mogła to określić wtedy bede w 15 tyg :-)

Mi robił dopochwowo i przez brzuch. Dopochwowo też mierzył długość szyjki macicy i patrzył na trzon. Przy okazji sprawdził płeć bo dopochwowo lepiej widać.

Na zdjęciu noga, serce, twarzoczaszka oraz siusiak z profilu ;)

Klauduska ja też z Antkiem poczułam w 17 tc, a teraz w 15 :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 7 miesiąc temu #930165 przez monia89
Anabell ja tez takie i takie. :-)
Agania ja bym pohechała w weekend jest znikoma szansa na kontrol.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 7 miesiąc temu #930169 przez ewelia
Ja od 6tyg ciazy jestem na l4 i chodze na zajecia bo robie specjalizacje i mam prawo sie uczyć mimo zwolnienia :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 7 miesiąc temu #930176 przez Nikaa
ja Mikusia poczułam w 15 tygodniu i wczoraj znów poczułam to znajome coś ..... delikatne bardzo ale jest :) :) :) :) to chyba to :) :) :) :)

Nasz Mikołajek :)

Nasz Leonek :)

:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 7 miesiąc temu #930300 przez Anabelle
Dziewczyny promocja w Auchan od wczoraj.

Proszek JELP
4kg+drugi 4kg za 1 grosz.
JELP ma koncentraty proszków ze zmiękczaczem do tkanin, daje się tylko 80 gram proszku. Ja sie przerzuciłam na niego z loveli bo loveli się dawało 120 czy 140 gram.

4kg na 50 prań kosztuje 69,99 + drugi za 1 grosz.
Właśnie mi tata dzwonił, że "torby na stoisku nic nie wiedziały" w sensie baby z obsługi :lol: ale na kasie pani sprawdziła i faktycznie jest promocja chyba do 10 października



Jeden wychodzi wtedy za 35 zł, a nawet w gemini jeden jest za 68 zł.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 7 miesiąc temu #930360 przez Nikaa
oo bardzo fajna promocja - chętnie skorzystam :) dzięki za info
ja dziś miałam dzień prasowania - miałam już caaaały stos ubrań do poprasowania więc trzeba było - ale teraz za to mam wszystkiego dość :whistle:

Nasz Mikołajek :)

Nasz Leonek :)

:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 7 miesiąc temu #930408 przez iska
hej dziewuszki. wkurzylam sie bo takiego pieknego długiego posta Wam napisałam jak byłam z szymkiem na basenie.. ale pisałam na komórce i wyskoczył mi błą jakiś i post się skasował... wrrrr... no ale w skrócie... fajowo że znacie juz płeć i że na wizytach wszystko ładnie poszło... :)
ja dzis tez byłam na wizycie u mojego ginekologa.. i tak jak myślałam - stwierdził że musiał coś źle zmierzyć... stwierdził że koniecznie musze jechac do poradni gentycznej... widziałam że zły był na siebie... jak zapytałam którego terminu teraz się trzymać stwierdził, że tego na 7 kwietnia a najwyzej maluch wyjdzie wczesniej... usg mi nie zrobil z tego przejecia... no nic to dzidziulka zobacze w poniedziałek :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl