BezpiecznaCiaza112023

Mamusie Maj 2015 :)

9 lata 7 miesiąc temu #930704 przez a!gusia
mi przy Jerzyku na brazowa wydzieline pomogla luteina teraz juz biore 2 tydzien i nadal sa..i w dodatku nieprzyjemnie przez nie 'pachne' :(
ale mam kolejny tydzien zwolnienia..dzis caly dzien mi bylo niedobrze :( dobrej nocki!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 7 miesiąc temu #930748 przez Adlenne
a!gusia może to jakiś stan zapalny albo infekcja? Myślę, że powinnas skonsultować z lekarzem...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 7 miesiąc temu - 9 lata 7 miesiąc temu #930790 przez Izydorek82
A mnie coś jajnik kluje, na ostatnim usg byla torbiel 4cm i tak sobie mysle ze to pewnie ona mnie kluje...mam nadzieje ze nie bedzie rosla tylko sie wchlonie :dry: a tak poza tym nie jest źle,mdlosci nie mam prawie żadnych. Jutro zaczyna sie 10 tydzień :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 7 miesiąc temu #930794 przez a!gusia
Mnie wczoraj i w czwartek caly dzien mdlilo(bez wymiotow na szczescie)a dzis czuje sie super,nawet troche posprzatalam :D
Tak skojarzylam fakty i mysle ze musze zjesc cos konkretnego rano(wczoraj jadlam platki)czyli chleb..i wtedy mi lepiej..

Co do konsultacji z lekarzem to tu lekarza nie zobacze do porodu a nawet wtedy nie wiadomo ;) ja bede miec cc wiec moze sie obyc bez lekarza..

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 7 miesiąc temu #930795 przez goniag12
A!gus. Nie wiem jak jest w Irlandi, ale w Szwecji wydaje mi się ze opieka jest trochę podobna. Tutaj ciąże co prawda prowadzi położna, ale jeśli dzieje się cos niepokojącego, np. plamienia to kieruje cie do ginekologa, albo samemu można się zapisać. Wydaje mi się, ze lekarz powinien cie przyjąć jeśli masz plemienia. Jak to jest u was?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 7 miesiąc temu #930796 przez Izydorek82
A moze któraś z was tez ma albo miala na jajniku torbiela? Troche sie martiwe.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 7 miesiąc temu #930830 przez a!gusia
Nie torbiela nie mialam i nie mam wiec nie pomoge..
Co do ginekologa to tu tylko w szpitalu sa na nastepnej wizycie wspomne o tym poloznej.moglabym isc do polskiego gina prywatnie ale to koszt 160 euro i nie stac mnie :( musze przetrwac..
Rosna Wam brzuszki?ja dzis rano lezac na wznak czulam juz wypuklosc!w 11 tygodniu!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 7 miesiąc temu #930832 przez Adlenne
Ja torbiele mialam na jajnikach ale kiedy jeszcze nie bylam w ciazy. Dostalam na 3 miesiace tabletki anty i sie wchlonely ale nie mam pojecia jak i czy w ogole leczy sie je w ciazy.

Ja juz brzuszek mam lekko zaokraglony, w pierwszej ciazy duzo pozniej sie pojawil. A teraz juzz w moich zwyklych spodniach ciasno....

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 7 miesiąc temu #930836 przez demoniqe
dziewczyny gratuluję super wieści o maluszkach!!!

Ja też się boję pustego jaja. Miałam je w pierwszej ciąży... ale już w piątek się wszystkiego dowiem :)

nie panikujcie z plamieniami. Ja miałam krwawienie przy załatwianiu się, myślałam że poroniłam a tu wszystko ok.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 7 miesiąc temu #930842 przez a!gusia
Ja tez juz nosze spodnie ciazowe 'po domu' bo wygodniejsze..a tez szybciej niz w pierwszej ciazy sie brzusio pojawia..

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 7 miesiąc temu - 9 lata 7 miesiąc temu #930847 przez goniag12
U mnie brzuszek tez juz widoczny, w pierwszej ciąży zaczął rosnąc kolo 17tc albo nawet później.

demoniqe wiem co czujesz, ale puste jajo bardzo rzadko zdarza się dwukrotnie. Na pewno o tym wiesz. Tak czy siak trzymam kciuki. W którym tygodniu ciąży będziesz w piątek?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 7 miesiąc temu #930896 przez kika25
Ja przed ciąża dużo przytyłam nie wiem nawet dlaczego wiec brzuszek już widać sasiadki już podpytują wiec chyba naprawde widać.
demoniqe ja w pierwszej ciąży też miałam puste jajko a druga już było wszystko widać więc może ciąża jest młoda i dlatego nie widać jeszcze serduszka.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 7 miesiąc temu #931021 przez Izydorek82
Dziewczyny a odczuwacia jakies klucia w dole brzucha? Ale nie posrodku w dole tylko tak na bokach tak jakby jajniki? Raczej okolice pachwin.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 7 miesiąc temu #931025 przez a!gusia
Izydorek oj tak i to czesto!!najczesciej w lewej pachwinie na poczatku strasznie sie tym stresowalam ale teraz wiem ze to bole wzrostowe-macica rosnie :)
A slyszalyscie o Przybylskiej?poryczalam sie-hormony...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 7 miesiąc temu #931047 przez RozowaKokaina
Dziewczyny czy to normalne ze po 3 dniach intensywnej pracy mam lekko brązową wydzieline?? ale tylko troszke . przestraszylam sie troche.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl