BezpiecznaCiaza112023

Mamusie Maj 2015 :)

9 lata 7 miesiąc temu #930112 przez patka89
Ooo już maj :) życzę powodzenia mamusia:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 7 miesiąc temu #930181 przez mni
GabrysiaSta dzięki :) mam nadzieję, że dam radę. Dzięki za motywację :D

Wczoraj miałam kolejną wizytę. To jest niesamowite, jak maleństwo szybko rośnie. 3 tygodnie temu miało 8mm, a teraz 2,34 cm :D Macha rączkami i nóżkami :) Jest przesłodkie i przeurocze :) Serducho bije mocno, tylko ja mam podwyższone TSH i muszę brać jakieś świństwo :(
Ale najważniejsze, że maleństwo rozwija się prawidłowo :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 7 miesiąc temu #930231 przez a!gusia
Mni ja tez nie moge w to uwierzyc!bylam na usg 19 wrzesnia i maluszek byl jakas kulka a wczoraj juz wygladal jak czlowieczek!!!i moj tez ma 2 cm i 3 mm! Na kiedy masz termin?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 7 miesiąc temu #930242 przez mni
a!gusia to jest jakiś kosmos :) ostatnio nie można było rozróżnić niczego oprócz pikawki, a teraz te machające rączki :D termin zmienia się co wizytę ;) w książeczce mam wpisany 2 maja, ale zaczynaliśmy od 1, usg wykazało, że 5 :D także na chybił trafił :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 7 miesiąc temu #930323 przez a!gusia
No to mniej wiecej tak samo mamy mi raz mowia 2 maj a raz 4..
4 maj to urodziny mojego M wiec licze ze jakos w tych okolicach urodze..

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 7 miesiąc temu #930357 przez kika25
Hey dziewczyny jutro pierwsza wizyta czekałam na nią 3 tyg boje się jak nie wiem pierwsza moja ciąża to było puste jajko płodowe mam nadzieje że bedzie wszystko dobrze .

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 7 miesiąc temu #930397 przez a!gusia
Kika trzymamy kciuki bedzie dobrze!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 7 miesiąc temu #930561 przez a!gusia
Jak sie dzis przyszle Mamusie czuja? :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 7 miesiąc temu #930575 przez natkach
A ogólnie dobrze :) Ładna pogoda za oknem, to samopoczucie też od razu lepsze :) a Ty jak tam??

Dzisiaj tak sobie czytałam o USG genetycznym. Macie z tym jakieś doświadczenie? W przyszłym tygodniu idę do lekarza to się zapytam o to.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 7 miesiąc temu #930613 przez Ella
Kika, i jak tam po wizycie? :-)

Natkach, w ciąży z Leonem miałam usg genetyczne + te badania biochemiczne z krwi (w 13 tygodniu). Zdecydowaliśmy się na to dla spokoju, bo strasznie świrowałam, czy aby na pewno wszystko jest ok. Nie żałuję, bo nie tylko się upewniłam, że wszystko w najlepszym porządku, to jeszcze poznałam płeć tak szybko :-) Koszt w Szczecinie za komplet badań 370 zł. Teraz też się wybieramy w odpowiednim czasie.

Samopoczucie dziś takie sobie, bo mdłości non stop, odkąd tylko podniosę się z łóżka aż do momentu, kiedy się kładę do niego z powrotem ;-) Dodatkowo schizy, bo na wkładce zobaczyłam żółtawy śluz, a do tej pory był biały :-(
I jeszcze Was zamęczę użalaniem się (uwaga), bo w środę miałam wizytę i okazało się, że jest to dużo młodsza ciąża, niż wynikało z moich obliczeń. Ginka nie założyła mi karty ciąży, niby mówiła, że na tym etapie wszystko jest na swoim miejscu i w odpowiednim rozmiarze, ale nie widać serduszka. Oszacowała wiek ciąży na jakieś 4 tyg., w co nie chce mi się wierzyć, bo ostatni okres miałam 19.08. Kurczę... Mam następną wizytę za 3 tygodnie (22.10.) i mam nadzieję, że będę spokojniejsza... Ech.

Miłego weekendu!!!!
Podziękowania: natkach

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 7 miesiąc temu #930618 przez kika25
Cześć dziewczyny wszystko jest dobrze jestem wniebowzięta :laugh: Termin mam na 24 maja z usg wyszło ,że to 7 tydz natomiast z miesiaczki 8 tydz serduszko jest także jestem dobrej myśli nastepną wizyta 17 pazdziernika :laugh: mam mnustwo badań do zrobienia a jutro musze zadzwonić i zarejestrować się na badania prenatalne - genetyczne do Bydgoszczy lub Poznania wolałabym do Bydgoszczy bo to jest w szpitalu w którym jezdziłam z tatą na chemie i wiem gdzie a Poznania nie znam wogóle. Mam pytanie orientujecie sie ile kosztuje badanie na hiv prywatnie.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 7 miesiąc temu #930619 przez a!gusia
Ella ja mam caly czas brazowy sluz..boje sie ale staram sie nie panikowac..nic mnie nie boli wiec jest ok.przy poronieniu nie mialam plamien wszystko bylo swietnie az usuadlam na toalecie na siku i poleciala zywa krew :( wiec licze ze bedzie ok..
Na nastepnej wizycie popros o luteine dla spokoju..
A co do mlodej ciazy to okres mialas zawsze regularnie co 28 dni?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 7 miesiąc temu - 9 lata 7 miesiąc temu #930620 przez a!gusia
Ja nie mam pojecia co do kosztow badan..ostatnio bedac w Polsce zrobilam takie podstawowe i na toksoplazmoze i zaplacilam 120 zl :/

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 7 miesiąc temu #930684 przez Adlenne
Kika gratulacje. Jesli chodzi o koszty badan to sie nie orientuje. Ja mam nastepna wizyte za 2 tygodnie i licze ze zleci tym razem jakies badania bo na pierwszej wizycie nic nie kazala.
Agusia, Ella ja mialam brazowy sluz i dostalam globulki takie robione w aptece na zamowienie, na bazie masla kakaowego. Przez tydzien stosowalam i wydzielina juz jest prawidlowa, choc kiedy je stosowalam to mialam bardzo duzo takiej tlustej wydzieliny ze czasem podpaske musialam zakladac. No ale grunt ze pomogly....

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 7 miesiąc temu #930686 przez Adlenne
Kaikai a co z Toba, jak sie czujesz?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl