BezpiecznaCiaza112023

Mamusie Maj 2015 :)

9 lata 7 miesiąc temu #929553 przez Ella
Mni, piękne imiona :-) Z tradycją!

Justa, super Ufoczek ;-) Pewnie, że będzie dobrze, raz dwa się wchłonie i będziesz cieszyła się ciążą ze spokojnym sumieniem :-*

Kika, najszczersze wyrazy współczucia... Żadne słowa nie ukoją żalu, ale może wirtualne ciepłe myśli od koleżanki majówki, choć troszeczkę pomogą? :-* Trzymaj się kochana...

Macie takie napady głodu? Niby zjem śniadanie i czuję, że już nic a nic nie przełknę, a tu za 10 minut mam takie ssanie, że pożarłabym konia z kopytami. Muszę się zaopatrzyć w przegryzajki ratunkowe do pracy...
U mnie jeszcze nikt nie wie (oprócz męża-węża, rodziców i teściów), a Wy już ogłosiłyście światu nowinę? :-)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 7 miesiąc temu #929555 przez a!gusia
Ja powiedzialam ale tylko dlatego ze sporo mnie w pracy nie bylo i zaczelo sie gadanie wiec potwierdzilam..
A dzis wlasnie siedze w poczekalni u lekarza bo nasily mi sie plamienia :(
Powiedzcie ze bedzie dobrze...strasznie sie boje!
Jutro jade na usg do szpitala sprawdza co z dzidzia...niby mnie nic nie boli ale tak nieprzyjemnie mi :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 7 miesiąc temu #929570 przez kika25
a!gusia bedzie dobrze musi być dobrze bądz dobrej myśli kochana :) Ja już też mam wybrane imiona dla chłopca Alan a dla dziewczynki Nadia ale to może sie zmienić kobieta zmienna jest :laugh:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 7 miesiąc temu #929574 przez goniag12
Dzis jest najszczesliwszy dzien w moim zyciu. Bylam na usg i byl dzidzius. Lekarz powiedzial ze wszystko jest wzorowo. Serduszko tez juz bylo widac.
Tak sie balam kladac sie na fotelu, ze to jednak ciaza bezzarodkowa. Kiedy lekarz powiedzial ze ma dobre wiesci rozplakalam sie ze szczescia. Nie planuje wiecej dzieci, ale gdyby sie trafilo napewno nie pojde na usg wczesniej niz w 8 t. Tyle lez i stresu przez ostatnie 2 tyg. bez sensu.
Termin z usg na 14 maja.
a!gusia trzymam kciuki. Napewno wszystko bedzie dobrze.

A tu moj dzidzius
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 7 miesiąc temu #929636 przez a!gusia
No Gonia to gratuluje!teraz juz bedzie dobrze ;)
Ja troche lepiej sie czuje,widocznie nie powinnam pracowac haha
Trzymajcie rano kciukasy..

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 7 miesiąc temu #929638 przez kwiatus7
Goniag12 A nie mówiłam że maluszek się schował:-) i że będzie dobrze:-)
gratulacje.

Ja teraz czekam na USG w 8 tc.
Czuję się jakby mnie odwirował w pralce. Zazdroszczę wam ze możecie spać bo ja wogóle nie mogę zasnąć. Jestem w jakimś półśnie i przez to cały dzień zmęczenie mnie dobija.

Dziewczyny może to za wcześnie ale macie wybrany szpital na poród?

www.suwaczki.com/tickers/relgupjyhdn32m46.png


nieprzespane noce, czocher ma głowie, podkrążone oczy, brak czasu na spokojny posiłek - czego się nie robi dla tego jednego uśmiechu:-*

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 7 miesiąc temu #929643 przez natkach
Ella u mnie to różnie bywa, raz bym jadła i jadła, a innym razie na samą myśl o jedzeniu robi mi się niedobrze.... i wszystko stoi w gardle :-/
O mojej ciąży wiedzą oczywiście mąż :) rodzice, teście i rodzeństwo moje i męża.

Gonia gratulacje , bardzo się ciesze że wszystko ok :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 7 miesiąc temu #929647 przez natkach
kwiatus7 ja się zdecyduje albo na szpital w którym pracuje mój ginekolog, albo na powiatowy.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 7 miesiąc temu #929658 przez goniag12
Dziekuje wszystkim za mile slowa. Ja napewno bede rodzic tam gdzie rodzilam synka. Ale to akurat nie ma znaczenia bo z tego co wiem, to w kazdym szpitalu w Szwecji kazdy jest zadowolony z opieki w szpitalu.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 7 miesiąc temu - 9 lata 7 miesiąc temu #929671 przez Adlenne
Mni, mojemu mężowi też marzy sie Tymoteusz, ale jak będzie córcia to jeszcze nie mamy imienia.

Justa fajna fotka, trzymam kciuki żeby było ok.

Kika przykro mi z powodu Twojego taty, trzymaj sie kochana.

Goniag super wiadomości :*

Ja się czuję byle jak, rzygam jak kot jak coś zjem a jak nie zjem to mi znów wyszarpie pustym żołądkiem i wykańcza mnie to powoli. Mam nadzieję że to się niedługo skończy choć w pierwszej ciąży wymiotowałam do połowy ciąży i schudłam w sumie 5 kg. Teraz na razie schudłam 2 kg więc nie jest źle. Ale ogólnie czuję się wypompowana, kompletnie brak mi energii na cokolwiek

Super, że się tabelka zapełnia, w razie czego link do niej jest cały czas w moim podpisie.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 7 miesiąc temu #929696 przez goniag12
Wspolczuje wam dziewczyny tych wymiotow i zlego samopoczucia. Ja poki co nie mam zadnych objawow ciazy. W pierwszej ciazy tez tak mialam, wiec nie wiem wogole co to znaczy. Ale jestem z wami i zycze wam zebyscie jak najszybciej poczuly sie lepiej

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 7 miesiąc temu #929743 przez GabrysiaSta
Witam!
mni jeśli chodzi o studia to pewnie będzie ciężko.. ale dla chcącego.. :) ja pracowałam, miałam 2 dzieci (w tym jedno roczne) i studiowałam, uczyłam się po 21 ale wszystko zdawałam. Dasz radę!
Justa1987 super, że fasolka rośnie zdrowo! cudny mały Bąbel! pewnie niedługo krwiak się wchłonie i w pełni będziesz cieszyła się ciążą a na razie odpoczywaj.. do póki możesz :)
kika25 Ciebie tulę mocno! ... trzymam kciukasy za piątkową wizytę
Ella też zdarzają mi się napady głodu.. i to takie, że lepiej bez jedzenia do mnie nie podchodzić :D u mnie wie tylko mąż i moja kumpela z którą byłam na tym samym etapie w ostatniej ciąży (ja niestety poroniłam) Rodziców jeszcze nie informowałam dopiero jak pojawi się serduszko - za bardzo przeżyli stratę mojej fasolki i chcę im oszczędzić nerwów związanego z czekaniem
a!gusia oczywiście, że będzie dobrze!!! daj nam znać po wizycie
goniag12 super wieści Kochana! to już teraz z górki ;)
kwiatus7 za to ja mogłabym spać 28 h na dobę i to było by mało! a szpital będzie ten sam co ostatnio, a poza tym to jest szpital mojego gin
Adlenne współczuję wymiotów, ja niestety nie mam, czasami lekkie mdłości

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 7 miesiąc temu #929804 przez a!gusia
Juz po usg wszystko ok..nie wiadomo skad plamienia mam odpoczywac....uhm jasne ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 7 miesiąc temu #929813 przez GabrysiaSta
a!gusia wiedziałam że będzie dobrze! :) a odpoczywać musowo! ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 7 miesiąc temu #930047 przez kwiatus7

www.suwaczki.com/tickers/relgupjyhdn32m46.png


nieprzespane noce, czocher ma głowie, podkrążone oczy, brak czasu na spokojny posiłek - czego się nie robi dla tego jednego uśmiechu:-*

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl