BezpiecznaCiaza112023

Mamusie Maj 2015 :)

9 lata 4 miesiąc temu #952078 przez vicctory
U nas, tak jak u większości polskich majóweczek. Lekarz bada, mówi, że szyjka jest zamknięta i długa bez wdawania się w milimetrowe szczegóły.

Co do snów, to mam je bardzo realistyczne i takie wyraźne, że czasami rano zanim jeszcze przebudzę się na dobre, zastanawiam się czy to się przypadkiem nie wydarzyło na prawdę. Teraz już mi przeszło, ale na początku ciąży ciągle mi się śniło, że palę papierosy. Byłam świadoma, że jestem w ciąży i nie powinnam tego robić, a jednak ciągle gdzieś te fajki się pojawiały. Kilka razy zastanawiałam się nawet jak to możliwe, że wróciłam do palenia będąc w ciąży? Hehehe.... a dzisiaj śniło mi się, że wszędzie było mnóstwo tortów różnego rodzaju i można je było jeść rękami... to był koszmarny sen, szczególnie, że otwierając oczy ani jeden kawałek nie został ;)

Pozdrawiamy przedświątecznie :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 4 miesiąc temu #952306 przez a!gusia
Kochane Mamy zycze Wam cudownych i spokojnych Swiat!mnostwa kopniaczkow,pysznego jedzenia swietnego samopoczucia i zdrowka!
Zagladajcie przez Swieta!
Ja juz w piatek lece do domu,do mezusia ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 4 miesiąc temu #952334 przez Adlenne
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 4 miesiąc temu #952340 przez GabrysiaSta
Kochane życzę Wam ciepłych i spokojnych Świąt, spełnienia marzeń i cudownych prezentów pod choinką.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 4 miesiąc temu - 9 lata 4 miesiąc temu #952354 przez natali422
Wesołych Świąt :)
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 4 miesiąc temu #952393 przez natkach
Wesołych Świąt Mamusie :-) wszystkiego najlepszego, zdrówka dla Was i maluszków :-) dużo prezentów pod choinką i smacznych potraw :-)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 4 miesiąc temu #952475 przez Adlenne
Jak tam święta mijają? U nas zaczal padać śnieg. Juz robi się biało. Paulinka juz tylko sankach mówi ale jeszcze jest śniegu za malo.
Jak wasze brzuszkowe maluszki? Moj się w te święta rozleniwil i zdecydowanie mniej aktywny jest. Tylko raz za czas puknie żeby dac znać ze jest.
Przynajcie się czy bylyscie grzeczne i czy byly prezenty pod choinka?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 4 miesiąc temu #952498 przez natkach
Adlenne jak to sie mówi święta, święta i po świętach hihihi:-) u nas wszystko dobrze :-) na okrągło my w gości albo do nas goście :-) śnieżek tez trochę popadał ale nie ma juz po nim śladu. Mój syn tez jest nygusiaty i mało do mnie puka, raz na jakiś czas. Prezenty były i nawet dzidzius dostał pierwszy prezent pod choinkę :o)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 4 miesiąc temu #952510 przez Adlenne
U nas biało, jutro może będą sanki i balwan. Moj maly dostał juz tez pierwszy prezent, malenkie skarpetusie z Batmanem, dla mnie nowość bo do tej pory wszystko było dziewczynskie u Paulinki.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 4 miesiąc temu #952515 przez papryczkaczili
Jutro mam wizyte strasznie sie niecierpliwie. Od paru dni chyba czuje mojego maluszka :) prezenty byly...od mez dostalam pilke do cwiczen, napewno sie przyda by troche zadbac o plecki bolace. Swieta sie konczza maz sie meczy bo lekko sie "zatrul":d strasznie nie moge sie doczekac az jutro zobacze mojego malca. Mialam isc z mezem ale nie wiem jak sie bedzie czul, chcialabym dowiedziec sie juz czy to chlopak czy dziewczyna i upewnic sie ze nadal wszystko jest dobrze:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 4 miesiąc temu #952597 przez Adlenne
papryczkaczili jak po wizycie. Dzidziuś ujawnił płeć?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 4 miesiąc temu #952627 przez papryczkaczili
Wszystko wporzadku. Maluszek sie chowal ale wreszcie sie udalo, raczej bedzie dziewuszka;) wazy 228g

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 4 miesiąc temu #952705 przez Adlenne
Dziewczyneczka, super! Najwazniejsze ze wszystko jest w porzadku!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 4 miesiąc temu #952711 przez papryczkaczili
Czy ktoras z was ma problemy z cisnieniem? Narazie musze mierzyc i zapisywac ale wartosci nie spadaja ponizej 135/85 martwie sie bo to moze byc niebezpieczne dla dzidzi. Myslicie ze uda sie ominac cc ? Uda sie uregulowac to jakimis tabletkami ktore nieszkodza dziecku?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 4 miesiąc temu - 9 lata 4 miesiąc temu #952721 przez natali422
Hej.super ze po wizycie wszystko dobrze .Fajnie ze poznalas plec.a co do cisnienia to ja mam ten problem i po lekach moje srednie cisnienie mniejwiecej wynosi 130/80 .ja biore dopegyt.a taka wartosc cisnienia jak mowi moja doktor jest dobra , a i oczywiscie musze sporo odpoczywac i w zwiazku z czym juz jestem na l4.codzennie tez mierze cisnienie i zapisuje pomiary.a moje malenstwo w koncu dalo znac o sobie i troszke popukal do mnie :) jeszcze slabiutko ale zawsze cos :laugh: czekam na wiecej. Pozdrawiam mamuski i dzieciaczki.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl