BezpiecznaCiaza112023

Mamusie Maj 2015 :)

9 lata 4 miesiąc temu #953311 przez Adlenne
Faktycznie w niektorych miastach sa dofinansowane szkoly rodzenia ale nie wszedzie.
Mozna umawiac sie z polozna srodowiskowa ze swojej przychodni.
"Prawo gwarantuje każdej przyszłej mamie bezpłatne spotkania z położną od 21. tygodnia ciąży raz w tygodniu i dwa razy w tygodniu, gdy minie 31. tydzień ciąży. Ale przyszłe mamy po prostu o tym nie wiedzą."
Może to nie to samo co szkoła rodzenia, ale jeśli położna jest konkretna to tez odpowie na pytania i powie co i jak jeśli chodzi o poród.

Czy wy tez macie problemy ze snem? Ja straszne, budze się w nocy i nie mogę spac a w dzień jestem nieprzytomna. Do tego czuje się jak wieloryb. Brzuch mam taki jak na początku ósmego miesiaca w pierwszej ciąży :-\

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 4 miesiąc temu #953317 przez solenka89
Ja niestety też kiepsko sypiam, a jeśli już usnę to często śnią mi się sny bardzo, bardzo realistyczne - nie zawsze przyjemne :huh: A ogólnie to bardzo męczy mnie ciągłe wstawanie do toalety ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 4 miesiąc temu #953431 przez Adlenne
Z chodzeniem do toalety tez mam masakrę... Oj jak ja się nie mogę wiosny doczekac i mojego małego chlopczyka.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 4 miesiąc temu - 9 lata 4 miesiąc temu #953467 przez RozowaKokaina
papryczkaczili widze ze jestes z zg :) z tego co wiem u nas w szpitalu jest darmowa szkola rodzenia, ja poznalam położna u ginekologa i bede chodzic na ul.jagielonki do szkoly rodzenia (tez na NFZ). wystarczy popytac :) ginekologa

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 4 miesiąc temu #953532 przez a!gusia
Ja juz z siusianiem nie mam tak zle tylko raz wstaje,przy okazji wstawania do Jerzyka..
Ze spaniem tez mialam problem jak bylam w Polsce teraz w domu mam duzo chlodniej wiec spie jak susel-w ostatnim tygodniu to od 22 do 10!!!!!
W przyszlym tyg wracam do pracy wiec bedzie tragedia bede musiala wstac o 6.....to jaksrodek nocy teraz :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 4 miesiąc temu #953538 przez papryczkaczili
RozowaKokaina dokladnie to jestem z Zar a tu nie ma nic takiego:(
A pracujecie jeszcze? Ja nie, dostalam zwolnienie ze wzgledow zagrozenia ciazy i pracy fizycznej

Moj pecherz tez ciagle mnie wola:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 4 miesiąc temu - 9 lata 4 miesiąc temu #953563 przez RozowaKokaina
ja od dzisiaj na zwolnieniu nie dałam rady dłużej pracować.
a z siusianiem sie u mnie uspokoiło ze 2 razy w nocy tylko :)


I zdjecie mojego maleństwa :)
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 4 miesiąc temu #953611 przez kima
Witam Dziewczynki! :)

Przepraszam za moją nieobecność, obiecuję już zaglądać codziennie. Jakoś taki zwariowany czas teraz, święta, nowy rok i ciągle jakieś wolne, kompletnie straciłam rachubę czasu nie wiem jaki to dzień. Pewnie dopiero po 6 stycznia się jakoś uspokoi :)

Co do snów, to ja mam okropne koszmary, meganierealne historie mi się śnią, no czasami to nawet nikomu nie powtarzam, bo wstyd hehe :laugh:

Idę spać, do jutra :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 4 miesiąc temu #953790 przez a!gusia
ja bylam na zwolnieniu do teraz ale mysle o powrocie do pracy(ja pracuje w biurze, wiec wlasciwie tylko siedze) zobaczymy jak ogarne wstawanie rano, 10 godz pracy dziecko ciaze obowiazki domowe naraz..teraz czuje sie ok ale spie duzo i mam czas zeby wszystko w domu zrobic a nie wiem jak bedzie ale nastawiam sie pozytywnie ;) poza tym tu w Irlandii zwolnienie jest bardzo malo platne wiec jako ze tylko ja pracuje to chce podreperowac budzet bo oszczednosci topnieja ;)
w perwszej ciazy pracowalam do samego konca, dobrze sie czulam wiec czemu nie ;) teraz nie czuje sie az tak dobrze wiec zobaczymy :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 4 miesiąc temu #953812 przez kima
Witam :)

Cichutko tutaj, no ale weekend, więc nie ma się co dziwić :)

Ja jestem na zwolnieniu od 9 tyg., ale to przez specyfikę pracy. Omija mnie coprawda premia, no ale trudno.

Miłej niedzieli Wam życzę, ja idę pod prysznic i pod pierzynkę :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 4 miesiąc temu #953818 przez Adlenne
Ja pracowalam do 18 grudnia. Prace mam biurowa ale kilkugodzinne siedzenie nie jest wskazane przy mojej krotkiej szyjce. Tez premie trace, ale coz dziecko wazniejsze.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 4 miesiąc temu #953883 przez papryczkaczili
Mi brakuje pracy ale dziecko najwazniejsze:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 4 miesiąc temu #953905 przez RozowaKokaina
mi pracy nie bedzie brakowac ( 12h na nogach na kuchni i glupie teksty szefowej ) teraz tylko dbanie o maluszka i o siebie :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 4 miesiąc temu #953909 przez solenka89
Ja jestem na zwolnieniu od początku listopada, niestety musiałam iść, choć bardzo chętnie bym popracowała jeszcze. Niestety ze względu, iż pracuję w szpitalu byłam narażona na niezliczoną ilość infekcji :( Brakuje mi trochę pracy bo bardzo ja lubię, ale dzieciątko najważniejsze :) A poza tym robię teraz rzeczy na które wcześniej ie miałam czasu, więc są jakieś plusy :) Nawet jeśli czasem mi się dłuży to jest to z pewnością spowodowane tym, że nie mogę się już doczekać przyjścia na świat naszej dziewczynki :) Potem pewnie nie będę chciała się z nią rozstać i wracać do pracy :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 4 miesiąc temu #954064 przez RozowaKokaina
Mamuśki a czego używać na rozstępy? narazie stosuje oliwke ale cos słabo sie spawdza.
Macie jakieś swoje sprawdzone sposoby?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl