BezpiecznaCiaza112023

Mamusie Czerwcowe 2015

8 lata 10 miesiąc temu #985035 przez Senari
Cześć dziewczyny,

No i minął kolejny dzień ;) Mam nadzieję że chociaż u Was coś się ruszyło bo u mnie wczoraj totalnie nic się nie działo! Całą noc spałam jak zabita, zero zgagi, skurczy itd. Gdyby nie mój brzuch to uznałabym, że nie jestem w ciąży....
Coś ta moja malutka nie chce się wydostać.... :huh:

Pozdrawiam serdecznie :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 10 miesiąc temu #985043 przez betka81
Dzień dobry!
Melduję, że u mnie przez noc też nic się nie wydarzyło! To moje dziecko leniwe jak nie wiem co!
A dzisiaj całkiem fajna data 06.06...
Będzie dziś chyba bardzo gorąco u mnie, już jest 24°C w cieniu a to dopiero 9 rano...dzień przy wentylatorze będzie spędzony!

Ciekawe czy u którejś się ruszyło?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 10 miesiąc temu #985052 przez martyna10146
Hej. Ja też dalej w dwupaku i to już przeterminowana... Już miałam nadzieję, że może serio wczoraj wieczorem się coś ruszy bo mała zaczęła się strasznie tam prężyć i napierać na krocze ale po jakiś 2 godzinach wszystko całkiem przeszło :( :( :(
Całą noc spałam jak zabita i dziś od rana też zupełnie nic się nie dzieje.
Życzę Wam dziewczyny żebyście rodziły przed terminem, bo powiem wam że to czekanie to straszna masakra :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 10 miesiąc temu #985083 przez Ossa
Martyna współczuję :( oby malutka jednak szybko wyszła.

Ja też w nocy spałam spokojnie bez niespodzianek, no i dzisiaj już w znacznie lepszym humorze zmagam się z upałem :) zaliczyłam dłuuuugi spacer, trochę mnie od tego rozbolały plecy, stopy i spojenie łonowe ale poza tym nic się nie dzieje.

Faktycznie data 6.06 na poród idealna, może jeszcze któraś z niej skorzysta :)

im

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 10 miesiąc temu #985098 przez beadka7
A dzisiaj u nas już wszyscy chorzy... mąż już łyka antybiotyk, starszakowi jadę dziś wykupić antybiotyk, sama też już jestem pociągająca i jakąś infekcję gardła mam bo strasznie boli. Widzę też że mały zaczyna coraz częściej kichać, mimo, że ja się staram na niego nie chuchać, a mąż i starszak mają zakaz podchodzenia do niego. A jeszcze małego nie zarejestrowałam i nie mam jak z nim iść do lekarza. Mąż pojedzie go zarejestrować dopiero w poniedziałek. Czy takiemu maluszkowi można coś podać? boję sioę, że to się rozkręci i wyjdzie z tego coś brzydkiego :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 10 miesiąc temu #985125 przez betka81
No to chyba moja kolej nadeszła....jestem w szpitalu....o 3.30 odeszły mi wody, więc dziś zobaczę moją kruszynkę!!! Trzymajcie kciuki oby szybko poszło.....buziaki moje czerwcóweczki!!!!
Standardowo 37 tc wody odchodzą i tak już 3 raz!!!!! Miłej niedzieli Wam życzę!!!!!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 10 miesiąc temu #985126 przez Ossa
Betka oby poszło szybko i bez problemów :) już niedługo zobaczysz swoją małą, super!!!! :woohoo:
W końcu pierwsza dziewczynka :)

im
Podziękowania: betka81

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 10 miesiąc temu #985128 przez AgusiaKRK
Betka, powodzenia!!! Trzymam mocno kciuki, koniecznie daj znać, jak maleńka będzie już po drugiej stronie brzucha :-)
Podziękowania: betka81

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 10 miesiąc temu #985129 przez Senari
Beatka trzymamy mocno kciuki :cheer: I oczywiście zazdrościmy, ze już niebawem będziesz mieć malutką przy sobie :) Jak tylko będziesz mogła to od razu daj znać jak poszło :)
Podziękowania: betka81

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 10 miesiąc temu #985133 przez betka81
Mogę się pochwalić, że o 7.50 przyszła na świat Zoja z wagą 3210g ale ile mierzy to nie wiem bo ją zabrali na badania...
Była dwa razy owinięta na szyjce pępowiną i dostała 9/10 punktów!
Poród nawet lajtowy bo o 3.30 odeszły wody, o 4.45 przyjęli mnie z rozwarciem niby na jeden palec. W okolicy 6 rano były skurcze dość mocne i rozwarcie na 3 palce...później już tylko skurcze do pełnego rozwarcia....o 7.30 byłam na bloku porodowym gdzie po 3-4 skurczach partych wyskoczyła Zoja!!!! Niestety ale pękłam na starym cięciu sprzed 3 lat i musieli mnie szyć!
Jak tylko będę miała ją przy sobie to wrzucę zdjęcie ale jest cała biała od mazi bo to wcześniak z 37 tc! Trzymam kciuki za dalsze porody!!!!
Podziękowania: Azja

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 10 miesiąc temu #985135 przez martyna10146
Betka gratulacje!!!!!!!! :)
Całkiem spora ta twoja córeczka jak na 37 tydzień, więc będzie silnym i dzielnym wcześniaczkiem. Dużo zdrówka i radości dla was :laugh:

A ja dziś już drugi dzień po terminie i jak na razie dalej nic zupełnie się nie dzieje :angry:

Podziękowania: betka81

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 10 miesiąc temu #985138 przez Ossa
Gratulacje!!! Ale ekspresowo Ci to poszło, na prawdę super :) czekamy na zdjecia malutkiej. Wracaj szybko do pełni sił :)

im

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 10 miesiąc temu #985139 przez Senari
Gratulacje!!!!

Jak tylko będziesz miała zdjęcia to pochwal się malutką :)))
Jeszcze raz gratuluje i oczywiście niezmiernie zazdroszcze :laugh:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 10 miesiąc temu #985144 przez AgusiaKRK
Betka, serdeczne gratulacje!!! Cieszę się, że tak sprawnie poszło i córcia jest juz z Tobą :-) 37 tc i taka piękna waga to prawie nie wcześniak, nic się nie martw. Na pewno będzie silna i zdrowiutka :-)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 10 miesiąc temu #985147 przez beadka7
BETKA GRATULACJE OGROMNE- DUŻO ZDRÓWKA!!! I ODPOCZYWAJ :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl