BezpiecznaCiaza112023

Mamusie Czerwcowe 2015

9 lata 3 miesiąc temu #964377 przez Azja
Hej

Ja tez przytyłam 4-5 kg i tez mi lekarz nie mówił ze dużo. W poprzedniej ciąży przytyłam 16 kg zgubiłam wszystko jeszcze z górka. Co prawda zmieniłam nawyki żywieniowe. Teraz jeszcze nie mam wagi z którą zaczynałam poprzednia ciążę.
A wczoraj się słodkiego chciało. , najadlam sie chyba na miesiac teraz mam spokój

Musze kończyć Narazie bo Gagatek zaraz mieszkanie rozniesie :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu #964418 przez nadinchen
Ja na początku ciąży schudłam, a teraz jestem tylko 1,5 kg na plusie od wagi początkowej. Brzuszek mam mały, ale najwidoczniej to genetycznie uwarunkowane bo moja siostra przez dwie ciąże też miała mały brzuch, a dopiero na sam koniec jej się "piłka" zrobiła. Ja w czwartek idę na połówkowe - mam nadzieję, że się płeć potwierdzi :) Też już się wpisałam do tabelki -fajny pomysł. Ja jestem z woj. wielkopolskiego, ale teściów mam z woj. łódzkiego :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu #964424 przez Lizzy
Cześć dziewczyny!
Pamiętacie jak na początku wątku Was wszystkie witałam jako "czerwcówka 2014"?

Tak więc mam pytanie - mogę do Was zaglądać i w tym roku? Terminy mam 2 - 26.06 i 4.07 :P Teoretycznie piszę na lipcówkach, ale chętnie i z Wami nawiązałabym kontakt :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu #964425 przez Azja
Lizzy pewnie ze mozesz pisac z nami :)

dziewczyny ale smiesznie kazda z innego wojewodztwa, jeszcze wszystkie sie nie wpisały, ale jak do tej pory jestesmy "rozsiane" po całej Polsce :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu #964426 przez betka81
nadinchen a ja za to mam teściów z wielkopolskiego z Poznania...
Jak rodziłam moją pierworodną a fakt, to była zima bo koniec lutego i byłam w swetrze i kurtce i jak poszłam na IP bo mi wody odeszły to pani w okienku na mnie popatrzyła i pyta czy pani jest w ciąży? Miałam tak mały brzuszek a teraz już dawno wywalony w kosmos. Ale przy dziewczynach miałam taki bardziej rozlany na boki a teraz taką piłkę to może będzie jednak chłopak....zobaczymy..
A wagą też się nie przejmuję w miarę szybko zrzucałam nawet więcej niż przytyłam w ciąży...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu #964428 przez Lizzy
Dzięki dziewczyny.
Wpisałam się nawet w tabelkę ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu #964429 przez betka81
Lizzy pewnie, że możesz z nami pisać, im nas więcej tym fajniej. Ja mam termin niby na 22-24.06 ale, że obie córki rodziłam dokładnie na początku 37 tc i obie z wagą 2700 g. To lekarz stwierdził, że mam pewnie niewydolną szyjkę i większego ciężaru nie wytrzymuje, więc mam się przygotować na to i tym razem to może zachaczę jeszcze o maj.

Azja masz rację z całej Polski jesteśmy.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu - 9 lata 3 miesiąc temu #964432 przez Lizzy
Dzięki za miłe przyjęcie!

betka - ja Hanię przenosiłam 2 tyg.. I zahaczyłam o lipiec (dlatego teraz zaczęłam od lipcówek ;) ). Z tym, że Hania to był klopsik - 4190g i 61cm.. Mam nadzieję, że druga będzie mniejsza.. Albo chociaż poród będzie szybszy i lżejszy.. ;)

A kilka słów o mnie. Jestem w drugiej ciąży. Hania urodziła się 8 lipca 2014. Tak więc na pierwsze urodziny dostanie siostrzyczkę (najprawdopodobniej) ;) Co do wagi to na razie max 2 kg na plusie - przekonam się dzisiaj na wizycie ;) Za to brzuch mam już duuży. Z Hanią był wielki, a teraz jest jeszcze większy ;) Mam nadzieję, że wszystko jest ok, bo od dźwigania Młodej pobolewa i napina mi się brzuch. Ale za to Najmłodsza tak szaleje w brzuch, że aż mnie dziś w nocy obudziła ;)

PS. W tabelce jeszcze nawet województwo się nie powtórzyło ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu #964448 przez AgusiaKRK
Lizzy, ja też piszę w czerwcówkach i lipcówkach, bo termin mam na 30 czerwca, więc dziecko może się urodzić i w tym i w tym miesiącu, a na obu wątkach są fajne dziewczyny :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu #964458 przez beadka7
cześć dziewczyny- codziennie was czytam, ale jakoś nie mam weny do pisania.
Tabelka super sprawa, już się wpiałąm. I rzeczywiscie śmiesznie, że nawet województwo się nie powtarza :)

U mnie po staremu, mój pierwszy syn znowu przeziębiony... ehh...
..ale mamy sukces bo od tygodnia nie używamy już pampersów!! :) już się bałam, że do porodu go nie zdąże odpieluchować, a jednak się udało ;)

Ja mam termin na 1 czerwca i pewnie też powinnam w majówkach siedzieć, ale mam nadzieję, że nie urodzę przed terminem ;)

pozdrawiam wszystkie e-koleżanki :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu #964513 przez betka81
beadka ja na pewno urodzę przed terminem, jeśli 2 razy tak było to teraz pewnie też. Tym bardziej, że jak odchodzą mi wody to dziecko jeszcze wysoko i dopiero powoli schodzi do kanału. Więc u mnie możliwe, że mogę być majówką lub na samym początku czerwca urodzę. Ale zobaczymy co będzie.
Gratulacje dla synka za pozbycie się pampersów :silly:

I pogoda się popsuła, deszcz u mnie pada i z sanek nici dla dziewczynek.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu #964562 przez agniesia1152
No to chyba nie mam aż tak za bardzo się czym przejmować :) Z resztą nie będę się katować i nie jeść bo przecież ciąża podobno jest okresem w którym można pozwolić sobie na odrobinkę więcej ?? :)
Witam Lizzy cieszę się że do nas dołączyłaś :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu #964614 przez Aga1984
Witajcie.ostatnio taka cisza była ze nie zaglądałam ale sie miło rozczarowałam.witam nowa koleżankę i gratuluje mamusia których płeć dzidzi sie potwierdziła juz ujawniła.ka rownież w tym tygodniu powinnam juz wiedzieć co sie ukrywa i kopie mnie w brzuchu.tez w ostatnich dniach brzuchol mi wywaliło jesli chodzi o wagę to zaczynałam od 51.8 a teraz mam 59.chyba najszybciej rosnę na forum hehe.w tabelkę zaglądnę w wolnej chwili obiecuje chociaż znając moje możliwości to nie ogarnę jej przez telefon.Piszvie kobietki i wrzucajcie jakieś tematy...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu #964620 przez Lizzy
Dziewczyny!
Ja na szybko bo padam. Wizyta była po opóźnieniu o 19, potem szybko ogarnąć Młodą i w końcu chwila wolnego.
Na wizycie ok. Z Młodszą wszystko ok. Serducho pika, Młodsza się wierci. Z szyjką itp - ok.
No i całego pomiaru nie mam, ale główka ma już prawie 5cm średnicy, tułów ma ok. 10cm. Czyli cała ma ok 15cm :)

Aaaa.. i do końca lutego muszę się wybrać na połówkowe. A wtedy to foty dostanę i szczegółowe wymiary Młodej :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu #964640 przez betka81
agnesia myślę, że gdybyś przytyła z 10kg w ciągu miesiąca to byłby problem a tak to nie przejmuj się.

Aga jak to można się pozytywnie zaskoczyć :P
To czekamy na relację z wizyty i oby dzidzi ładnie rozłożyła nóżki przy USG.

Lizzy czyli super jak z małą wszystko w porządku. 15 cm to już ładny rozmiar dzidzi.

I zajrzałam do tabelki i wreszcie powtórzyło się moje województwo hehe

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl