BezpiecznaCiaza112023

Mamusie Czerwcowe 2015

9 lata 3 miesiąc temu #964229 przez betka81
Agusia strona się otwiera tabelka jest całkiem fajna ale z telefonu nie mogę jej edytować. Może później spróbuję z kompa.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu #964236 przez AgusiaKRK
O, to fajnie, że się otwiera :) Jeśli przydało by się coś dodać albo coś jest niepotrzebne, dajcie znać, to dostosujemy :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu #964261 przez martyna10146
Tabelka się pięknie otwiera, ale nie można edytować... U mnie brzuch też jest już strasznie wielki i co dziwne wcale nie przytyłam dużo... Może malutka potrzebuje dużo miejsca albo lubi pływać :) Za to wreszcie czuję, że nabiera masy, bo ruchy są już dość mocne - czasami nawet niezłe kopniaki i obracanie się :) Czekałam na to długo, bo wcześniej ruchy były częste ale delikatne.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu - 9 lata 3 miesiąc temu #964265 przez AgusiaKRK

martyna10146 napisał: Tabelka się pięknie otwiera, ale nie można edytować...

A teraz? :)

Martyna: pokaż fotkę, jaki wielki brzusio! :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu - 9 lata 3 miesiąc temu #964275 przez betka81
Agusia u mnie nadal się nic nie zmieniło chyba, że trzeba to zrobić jakoś inaczej....ja nie mogę nic wpisać do tabelki i trzeba ją gdzieś indziej umieścić bo tak to będziemy musiały wracać do Twojego postu.

martynka no właśnie pokaż brzuszek, pokaż!
Moje dziecko też już soczyście kopie i czkawkę ma niezła hehe....

Dziś u mnie chyba słabe ciśnienie bo nawet sobie drzemkę po obiedzie zrobiłam i pewnie w nocy będę miała problemy ze snem...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu #964277 przez AgusiaKRK

betka81 napisał: Agusia u mnie nadal się nic nie zmieniło chyba, że trzeba to zrobić jakoś inaczej....ja nie mogę nic wpisać do tabelki i trzeba ją gdzieś indziej umieścić bo tak to będziemy musiały wracać do Twojego postu.

Może spróbuj jeszcze raz - wysłałam mężowi, żeby wypełnił jako test i zadziałało - po uzupełnieniu kliknął "udostępnij" w prawym górnym rogu ("share" jak ma ktoś po angielsku Excela).

A jak umieścić tabelkę gdzie indziej niż post? Macie jakieś pomysły?

U mnie też przez weekend po kilka drzemek dziennie, na noc wypiję sobie meliskę i może uda się też zasnąć :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu - 9 lata 3 miesiąc temu #964283 przez betka81
Teraz już jest ale tylko z komputera bo z telefonu nie mogę edytować....super
Pytanie jak wpisać starsze dzieci jedno pod drugim a nie obok siebie?
Agusia a spróbuj wpisać adres tabelki tak jak suwaczek w podpisie to będzie na każdej stronie z Twoim postem...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu #964291 przez AgusiaKRK

betka81 napisał: Teraz już jest ale tylko z komputera bo z telefonu nie mogę edytować....super
Pytanie jak wpisać starsze dzieci jedno pod drugim a nie obok siebie?
Agusia a spróbuj wpisać adres tabelki tak jak suwaczek w podpisie to będzie na każdej stronie z Twoim postem...


O, działa! Już widzę, że się wspisały Betka i Izek :) Żeby wpisać stasze dzieci jedno po drugim, po pierwszym daj lewy alt + enter (przejdziesz do linijki poniżej w tej samej komórce - teraz zrobiłam tak z test1 i test2 w linijce 5- później je usunę. Zgodnie z sugestią tabelkę dodałam do podpisu jak suwaczek :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu #964298 przez betka81
Dziękuję Agusia...wszystko działa super!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu #964299 przez Azja
Ja zaraz siade na kompa to tez się dopisze :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu #964300 przez AgusiaKRK

betka81 napisał: Dziękuję Agusia...wszystko działa super!


Super, bardzo się cieszę! Dobrej nocki, dziewczyny! :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu #964309 przez betka81
Dobrej nocy do jutra!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu #964336 przez agniesia1152
Ja też już wpisałam się do tabeleczki wszystko pięknie działa :)
Dziś to miałam straszną noc ciągle się budziłam i nie mogłam się ułożyć na łóżku do tego okropna susza w buzi. Macie jakieś rady na lepszy sen ?? Mam nadzieję że tak często nie będzie mi się to zdarzać :) A jak u was z wagą ile macie już na plusie ??? Bo mi lekarz powiedział że za szybko przytyłam.... A było u mnie tak na początku ważyłam 78kg (za dużo oczywiście wiem bo do najszczuplejszych nie należę) a później schudłam do 74 a teraz waga mi się wróciła do 78. Myślicie że to aż tak tragiczny wzrost ??? Teraz postaram się już tyle nie przytyć ale cóż mam poradzić na to że w końcu chce mi się jeść......

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu #964357 przez AgusiaKRK
Agniesia, po mojemu Twój przyrost wagi powinien być w normie:

• w pierwszym trymestrze ok. 1–2 kg,
• w drugim – ok. 6 kg,
• a w trzecim – ok. 5 kg.

Chyba, żebyś teraz przez następne tygodnie dużo przybrała na wadze. Jak zapytałam położnej, czy moje +2kg w ciągu miesiąca są ok, to powiedziała, że trochę dużo, ale też można w jednym miesiącu przybrać tyle, a w następnym ledwo co. I z drugiej strony od początku ciąży mam dopiero +3kg, więc uważam, że ok. To, co możemy i powinnyśmy zrobić, to oczywiście nie głodzić się, tylko dbać o jakość posiłków. Jeść to, co zaspokoi apetyt, ale też dostarczy dzidziusiom wartościowych składników, a ograniczać fast foody i słodycze (tak wiem, też czasem sobie nie mogę odmówić... ;) ) Zaraz wcinam kanapkę na drugie śniadanie :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu #964372 przez betka81
Dzień dobry!

I tak jak mówiłam po wczorajszej popołudniowej drzemce problemy ze snem w nocy i jeszcze Iga przyszła w nocy do naszego łóżka, więc noc do niczego.... :(
Ja przed ciążą się nie ważyłam ale przytyłam kilka kilo. A przy ostatniej wizycie miałam +5kg w ciągu miesiąca ale to święta i apetyt wrócił bo w poprzednim miałam -3kg. Mój lekarz wychodzi z założenia, że przecież jesteśmy dorosłe jako kobiety i nie opiernicza żadnej nawet jak przytyje w ciąży +30kg.
W obu poprzednich ciążach miałam po 20kg na plusie i nigdy mi nic nie powiedział.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl