BezpiecznaCiaza112023

Mamusie Czerwcowe 2015

9 lata 3 miesiąc temu #963457 przez AgusiaKRK
Dziewczynki, melduję się po wizycie! Wszystko pieknie: łożysko w porządku, wody są jak trzeba, dzieciatko sie rusza, serduszko bije :) Pani doktor gwarancji nie daje, ale typowalaby... dziewczynkę! :) Pewniejsze info mogę dostać na usg połówkowym 26.02.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu #963533 przez Aga1984
Agniesiakrk gratuluje poznania płci.Ja z niecierpliwoscią czekam do 11lutego na połówkowe usg i płeć w koncu...juz mnie wszyscy dookoła pytają i co i co...mam juz dość odpowiedzi ze jeszcze nie wiem.jak u Was samopoczucie ????

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu - 9 lata 3 miesiąc temu #963535 przez AgusiaKRK
Mnie też wszyscy pytają i dziwią się strasznie, że jeszcze nie wiem, bo niektórym podobno już mówią na pierwszym usg! Tzn. na tym 11-14 tyg. Teraz mamy już chociaż jakąś wskazówkę, chociaż pani doktor mówiła, że na razie nic pewnego. To co, brać tę różową wanienkę od kuzynki, czy nie? ;) A czuję się bardzo dobrze, dziś po wizycie i potwierdzeniu, że ciąża dobrze się rozwija i zobaczeniu jakie dziecię ruchliwe, czuję się jeszcze lepiej :) I powoli zaczynam czuć pierwsze ruchy - to już musi być to!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu #963898 przez Aga1984
Hehe to na pewno jest juz to,znam to super uczucie agniesiakrk.A dlaczego doktor mówi ze to nic pewnego wciął wysokim tygodniu?tak sie dziecko wiercili czy co????oby mi w środę na połówkowych tak nie powiedziała bo juz wtedy sie zdenerwuje...chce juz wiedzieć,cieszyć sie i moc cokolwiek powoli kupować.bo ja nic nie mam a trochę tego jest hehe.Piszcie mamuśki gdzie wy????

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu - 9 lata 3 miesiąc temu #963904 przez AgusiaKRK
Trudno było zobaczyć, bo jak powiedziała pani doktor, maleństwo schowało pupę na dole i nie było widać strategicznych miejsc. Potem się przekręciło, ale tylko na chwilę i obstawiła dziewczynkę, ale usg połówkowe jest ponoć na lepszym i dokładniejszym sprzęcie i robi je inny lekarz i kazała mi z nim skonsultować, co on widzi :) W ogóle dzieciątko ruszało się, prostowało nogę, machało rączką, a tu jak chcemy żeby się przekręciło i pokazało, kim jest, nagle nic - bezruch ;) Wiecie, że nasze dzidziusie są teraz tak młode, że ich aktywność może być kilkusekundowa, a potem śpią? :) A potem znów się chwilę ruszają i zasypiają. Śmieszne to :)
Aga1984: A Tobie jeszcze nic a nic nie powiedzieli na temat płci? Nawet przypuszczeń?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu #963942 przez megis1
Oczywiscie ze damy rade:) u mnie mama na szczescie nie panikuje co do porodu bo mnie zna:) ale natomiast teraz sie trzesie nade mna i nic mi nie wolno:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu #963978 przez domi11033
Hej, ja te jestem po badaniu połówkowym. Na 100% chłopczyk:) Wszystko wskazuję, że zdrowy i strasznie ruchliwy. Tak mi skacze w brzuchu, że już widać gołym okiem jak brzuch się unosi. Poza tym moje samopoczucie super. Lekarka pytałą mnie na jaki poród się zdecyduję bo miałam cc i teraz mam prawo wyboru
( teoretycznie). Jeżeli dzidzia będzie duża to na pewno chce cesarkę. Ale zobaczymy. Pozdarwiam

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu #964061 przez Aga1984
Nie nic mi lekarz nie zasugerował bo miałam robione 2usg 1 wiadomo za wcześnie drugie juz można buło zobaczyc ale dziecko nie pokazało niccc chciało nas przetrzymac i teraz dopiero bede miała trzecie usg połówkowe w 21tygodniu.I wierze ze tym razem mi powie...Czemam obyyy do środy.Domi gratki za synka.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu #964074 przez agniesia1152
I ja też melduję że jestem już po wizycie i wszystko w porządku :) Również na 100 % chłopczyk :) znowu tylko mam za niską hemoglobinę i dostałam leki plus bakterie w moczu..... :angry: Mam takie pytanko czy u was też lekarz wymaga wizyty u stomatologa i wpisu do karty ciąży ???

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu #964122 przez betka81
Witajcie....

Ja po długiej nieobecności bo mąż mnie zostawił samą na 6 tygodni więc czasu na forum przy moich dwóch dziewczynach brakło....niestety ciężki okres....ale mam nadzieję, że wracam do Was na stałe i żadnych niespodzianek nie będzie już więcej!

Myślałam, że będzie mnóstwo stron do nadrobienia a miałam tylko 14! Coś nasz wątek kuleje bardzo!

Gratuluję Wam poznania płci. Ja jeszcze nie znam...USG połówkowe mam dopiero 16.02 i mam nadzieję, że wszystko się wyjaśni. Ogólnie czuję się dobrze, dużo lepiej niż w grudniu. A brzuch mam tak wielki jakiego nie miałam w 9 miesiącu w poprzednich ciążach....

Pozdrawiam...odezwę się jutro!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu #964150 przez Azja
hej Mamusie

ja cały czas podczytuje, ale jakos weny na pisanie nie mam :blush:

w srode ide na połówkowe, mam nadzieje ze wszystko oki i licze na to ze fasola pokaze co ma miedzy nozkami :silly: troche sie martwie bo ostatnio tsh mi troche podskoczyło, musze isc zrobic jeszcze raz, a wizyta u endokrynologa dopiero 17.02, ale mam nadzieje ze dzidzia wszystko ok :)

gratuluje mamusiom co juz wiedza co nosza pod serduszkiem, mozna juz na spokojnie szykowac wyprawke :)

brzuch mi strasznie wystrzelił w tym tygodniu w ciagu dwoch dni praktycznie urósł drugie tyle, nawet M sie ze mnie podsmiewa, ze niedługo bede w jego ciuchach chodziła jak tak dlaej pojdzie :P

dziewczyny moze zrobimy tabelke czerwcowych mamus i dzieciaczków ?? co Wy na to ??

miłej niedzieli pozniej jeszcze zajrze bo narazie Mlody wzywa ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu #964159 przez betka81
Witam niedzielnie...

Co do tych co mają problemy w zatłoczonych miejscach. Ja w Kościele nawet na siedząco nie wytrzymuję. Jestem na pierwszych 5-10 min mszy a później mi słabo...I szczerze w tej ciąży nie ma się sensu męczyć i sobie odpuściłam..

Azja no przydała by się wreszcie tabelka bo to już połówka ciąży. Tylko kto się tym zajmie?
Mój brzuch w tej ciąży jest tak wielki jak nigdy. I ogólnie jakaś duża jestem i już nadrobiłam straty z poprzednich miesięcy złego samopoczucia z nawiązką...

Mykam bo mała chce buju buju na huśtawce... i jeszcze spadł ładny biały śnieg to musimy zaliczyć spacer
Miłej niedzieli... zajrzę jeszcze

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu - 9 lata 3 miesiąc temu #964184 przez AgusiaKRK
Hm, bardzo spodobał mi się pomysł z tabelką i próbowałam wrzucić, ale się nie udało, nie wiem jak :( Któraś potrafi?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu #964186 przez betka81
No właśnie nie mam pojęcia jak się za to zabrać
a próbowałaś Agusia wstawić w podpis tak jak suwaczki się wstawia?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu #964218 przez AgusiaKRK
A może tak zadziała? Czy wszystkie mogą teraz edytować?

docs.google.com/spreadsheets/d/138ACtS7E...hXs/edit?usp=sharing

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl