BezpiecznaCiaza112023

Mamusie Czerwcowe 2015

9 lata 3 miesiąc temu #964967 przez domi11033
Dziewczyny śliczne brzuszki:) muszę też wrzucić swój. Ja w poprzedniej ciąży przytyłam ok 17 kg i w sumie po3-4 miesiącach zostało mi 4 kg na plusie, rok po było już mniej niż przed ciążą. Więc wiem że da się pozbyć tych kg. Dla mnie najważniejsze jest aby nie powstały rozstępy bo z nimi trudniej się rozprawić i tak bardzo szpecą ciało.Polecam krem Mustela dość drogi, ale w pierwszej ciązy się sprawdził. Mam nadzieję że teraz też uchroni mnie przed rozstępami.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu #965058 przez agniesia1152
Ale macie piękne brzuszki !! :) A mój brzuszek jest większy jak się najem :D a rano jak wstanę to taki malusi :)
jeśli chodzi o rozstępy to ja mam straszne na boczkach i strasznie to wygląda ale o smarowaniu zapominam :blush: na samym brzuszku jeszcze na szczęście nic nie widać ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu #965064 przez agniesia1152
ooo i widzę moje województwo się powtórzyło :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu #965143 przez Azja
Hej

Ja mam dziś Usg połowkowe dopiero na 20. A czas leci powoli :ohmy:

Co do rozstępów to tak jest ze jak ktoś ma tendencję to żaden krem nie pomoże. Mi przy pierwszej ciazy wyszły kilka dni przed porodem. Ale dużo ich nie mam i jakoś mi nie przeszkadzają

Brzuszki wszystkie ładne ja jeszcze nie dotarłam na kompa żeby mój wrzucic :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu #965192 przez martyna10146
Ja niestety mam straszliwą tendencję do rozstępów... Mam ich troszkę z okresu dojrzewania (głównie na biodrach i na piersiach). Genetyczne tendencje też nie za ciekawe, bo moja mama ma paskudne rozstępy. Jednak muszę przyznać, że od pierwszego dnia kiedy dowiedziałam się, że jestem w ciąży sumiennie się smaruję (brzuch, piersi, uda, biodra). Jak na razie żadnych nowych nie widzę, ale nie wiem czy moja sumienność na cokolwiek się zda.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu #965222 przez beadka7
to wszystko zależy od predyspozycji indywidualnych, ja w 1 ciąży smarowałam się codziennie od kolan po cyce łącznie z ramionami, a rozstępów i tak nie uniknęłam- brzuch, uda i piersi mam "w paski"- wszystkie wyszły w 8 i 9 miesiącu ciąży. nie łudzę się, że tym razem nic nie wyskoczy bo wiem, że i tak jakieś dojdą.
Ale już przywykłam.. jak schudnę zapiszę się na zabiegi kosmetyczne żeby je trochę zredukować. Studiowałam kosmetologię więc trochę tematuy liznęłam, a też koleżanki mam które prowadzą salony kosmetyczne więc pewnie jakąś zniżkę dostanę:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu #965289 przez Aga1984
Witajcie

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu #965293 przez Aga1984
Co za g...posty mi tnie.W tabelkę tęż nie moge sie wpisać z komórki...cielak ze mnie.Bylam dzis na wizycie usg połówkowe wykazało ze wszystko ok dzidzia rośnie książkowo object ruchliwa.I co mnie najbardziej cieszy ze to Córeczka huraaaa ale sie cieszę .Ciekawe co u Azji wyjdzie w usg tez ma dzis wieczorem wizytę...czekamy a to moj brzucholek
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu #965323 przez Azja
hej ja tak na szybko, bo nie dawno wrociłam, było opoznienie, wszystko z dzidzia ok i bedzie chłopiec, dobrze ze kot w domu to kotka to bedzie mi razniej bo tak to sami faceci :laugh: jutro sie odezwe, musze cos zjesc bo zgłodniałam po wizycie :whistle:

Aga gratuluje córeczki :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu #965337 przez betka81
Witajcie.....

Śliczne brzuszki widziałam :woohoo:
A te co się jeszcze nie chwaliły-nie opierdzielać się.
Ładnie już rośniemy, w końcu to już II połowa czyli już z górki.

Ja z dwóch poprzednich ciąży nie mam żadnego rozstępu. W pierwszej ciąży nie smarowałam się niczym ale pewnie skóra młodsza. W poprzedniej tylko oliwką a teraz mam Perfectę serię dla mam i kobiet w ciąży. Mam nadzieję, że i tym razem nic nie wyskoczy.

Aga tabelki nie idzie edytować z telefonu. Musisz usiąść do komputera :(
I gratuluję córeczki... :woohoo:

Azja a Tobie gratki syncia!

Najważniejsze, że z dzidziusiami wszystko dobrze!

To teraz moja kolej na poznanie płci...oby w poniedziałek się udało. Trzymajcie kciuki..przyda się.
Dobranoc!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu #965361 przez agniesia1152
Azja, Aga Gratuluję poznania płci waszych dzidzi :) Betka czekam na wieści o tym co u Ciebie się ukrywa :)
Dzisiaj wielkie obżarstwo bo tłusty czwartek :D Pączki,pączki i jeszcze raz pączki :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu - 9 lata 3 miesiąc temu #965404 przez beadka7
tak tłusty czwartek- a widziałyście to ?? :) TO PODSTĘP :) :evil: :evil:


Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu #965436 przez Izek
Ale śliczne brzuszki , ja może jutro się zbiorę to puszczę fotkę :)

Aga gratulacje córeczki , chociaż Ty będziesz mogła pobuszować w różowych ciuszkach :) a i wpisz się w tabelkę to województwo kolejne się powtórzy :)
Ja zakupiłam wczoraj superowy mini dresik, dla synka i coś zapomniałam jakie to dzieci są małe bo dwa razy wymieniałam go w sklepie a to na większy a to z powrotem mniejszy bo coś nie dowierzałam, że taka tycia łapka może przejść przez ściągacz rękawka;)
Azja gratuluję synka i słuchaj my będziemy jedyne adorowane dziewczyny przez naszych chłopaków w domu więc to też jest spory plus:)
betka 81mocno trzymam kciuki by udało się poznać płeć , bo fajnie już wiedzieć :) ja na rozstępy stosuję Ziaje mamammija ale może skusze się jednak po tą zachwalaną Mustele, w poprzedniej ciaży smarowałam się Ziają i na brzuszku nie ma żadnych śladów ale moze poprostu nie mam tam żadnych predyspozycji do rozstępów ale za to na piersiuchach mimo smarowania mi powyskakiwały:( teraz spróbuję bardziej z tym powalczyć.


Dzisiaj ma przyjść chusta do noszenia dzieciaczka , nie mogę się doczekać :)
Smacznych słodkości życzę:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu #965606 przez Aga1984
Witam.Kobietki wpisalam sie w tabelkę.Azja gratuluję synka.Czekamy na resztę ukrytych jeszcze dzieciaczkow.Jesli chodzi o rozstepy to w pierwszej ciazy nie mialam a teraz zobaczymy oby tez nie narazie nic nie ma...smaruje sie oliwka w zeli johnsons baby.Jak tam paczkowe szalensto dzisiaj przyznajcie się ile zjadlyscie paczkow ja tzry hehe.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu #965635 przez nadinchen
Cześć Dziewczyny :) jak tam pączkowe szaleństwo? Ja tylko jednego zjadłam :) dzisiaj byłam na połówkowym i z maleństwem wszystko ok, rośnie prawidłowo, zdrowe i waży 470 g i ma 19 cm długości :) potwierdziła się płeć - dziewczynka :) zdjęcie brzuszka wrzucę jutro :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl