BezpiecznaCiaza112023

LIPCOWKI 2015

9 lata 1 tydzień temu #980285 przez tysiiiak
Nooo Agge temperamentna ta wasza Emisia :kiss: :D

A ja miałam dziś okropną pobudkę. Obudził mnie dźwięk tłuczonego szkła. Za pierwszym razem myślę sobie a pewnie w zlewie jakiś talerz się przesunął czy coś ale nagle drugi raz słyszę i poszłam sprawdzić a tam przednie zawiasy górnej półki w dolnej szafce poszły i prawie wszystko na ziemi zlądowało :blink: :S :pinch: Na szczęście nikogo w kuchni nie było i też aż tak dużo się nie pozbijało ale się przestraszyłam. Takim sposobem o godzinie 7 już miałam poodkurzane :P
Mam coś pecha do szkła odkąd tu mieszkamy :pinch:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 1 tydzień temu - 9 lata 1 tydzień temu #980304 przez zancik
Witam się :)
pogoda okropna pada od samego rana :( :( :( szro,buro i ponuro :angry: :angry: śniło mi się dziś że nie miałąm z kim jechać do gina i się spózniłam i do tego jescze kasy na wizyte zapomniałam no masakra jakaś a wczoraj śniło mi się,że już Tosia była z nami :) A dziś już 28tc czyli zaczynamy 29 :woohoo:

Lusek moja babcia ma Barbara i dlatego Tosia będzie miała tak na drugie :) To niezłe jaja w tej szkole rodzenia macie a ten koleś jest wybitny :laugh: :laugh: :laugh: Ja byłam wczoraj w aptece ale na szczęscie była jedna osoba przede mną ale zaraz za mna przyszło chyba z 5 osób specjalnia poszłam zaraz jak otworzyli bo wiedziałam co mnie czeka :)

Agnieszka ja w lipcu 27 a M 25.U nas są też dwa pokoje jeden wiekszy a ten drugi malutki i my z M jestesmy w tym malutkim także jak jeszcze wstawimy łóżeczko to będzie można zrobić jakieś cztery kroki w pokoju :( Kuchnia jest wspólna i tez mała a jak są w niej dwie osoby to masakra wiem co czujesz tak mieszkając mam to samo może los się w końcu do nas uśmiechnie ;) :kiss:

Agge o jejku ale musiałaś się zdenerwować :( najważniejsze,że nic się nie stało a samochód to rzecz nabyta ;) Lepiej by było jak by M pojechał do szpitala po róznie to bywa po wypadku tak jak napisałaś.A Emilka mała rozrabiaka :laugh: :laugh: moja Tosia od wczoraj troszkę spokojniejsza ale mój pęcherz wczoraj został porządnie zboksowany ;)

Agusia KRK ślicznie wyglądacie normalnie jak bym miała jak to bym Was wyściskała :kiss: :kiss: :kiss:

Tysiiiak komplety wszystkie śliczne tez miałam problem z wyborem ;) dobrze,że te naczynia na nikogo nie spadły. :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 1 tydzień temu #980315 przez paulinkaaa2202
Hej dziewczynki :) ale się rozpisałyście już nie pamiętam kto co pisał :D

Agge dobrze że twojemu M nic się nie stało to najważniejsze :)

Tysiak ale masz przygody masakra :P

Agusia cudnie wyglądasz z Franiem :) a on taki wtulony w mamusię słodkie :)

Zancik chyba w całej Polsce taka paskudna pogoda padało u nas całą noc i co chwile kropi rozumiem w nocy niech pada ale po co w nocy :P

A ja odebrałam wynik Judyty tego wymazu z gardła i ma jakieś 2 bakterie ;( bedzie potrzebny antybiotyk ale czekam jeszcze na wynik na chlamydie pewnie w przedszkolu załapała bo kiedyś już miała inną bakterię :/

A ja po wizycie i bardzo się cieszę bo mała się już obróciła główką do dołu mam nadzieję że tak zostanie :) Kupiłam ten sok z żurawiny później spróbuje się go napić piszę że można rozcieńczyć wodą i posłodzić miodem hmmmm ile tego brać?

Ewela ile pijesz tego soku z żurawiny? On może być kurcze otwarty tylko 10 dni

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 1 tydzień temu #980318 przez agge
Tysiak na pewno się wystraszylaś, ja to bym chyba zawalu dostała :D
U mnie jeszcze nie pada, ale to kwestia kilku chwil, bo już się zanosi :/ I wiatr, brr. Miałam iść do sklepu, ale chyba zrezygnuję.
Paulinka, fajnie, że mała obrócona :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 1 tydzień temu #980320 przez zancik
Paulinkaaa to super,że dzidzia sie obróciła :) ale masz fajnie juz po wizycie ja dopiero mam 14 maja :( A pogoda wrrrrrrrr tylko zła chodzę przez nią :angry: :angry: biedna Judytka :kiss: Ja też kupiłam,ale taki sok ,żurawinowy Łowicz i dolewam go sobie do herbaty albo piję z wodą i powiem szczerze,że dzis tylko dwa razy wstałam w nocy siusiu :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 1 tydzień temu #980322 przez agge
Tez chyba muszę kupić. Dziś w nocy chyba 10 razy byłam w łazience :x

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 1 tydzień temu #980323 przez tysiiiak
U mnie jeszcze słonecznie więc zbieram się na zakupy ;)
A Kuba strasznie katarzy od wczoraj ;( mam nadzieję że to nie znowu jakieś chorobsko tylko katar zebowy.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 1 tydzień temu #980329 przez zancik
Agge bidulko :kiss: :kiss:

Tysiiiak zazdroszczę słońca :) oby katarek minał :kiss:

Okropnie się dziś czuję nie wiem czy to przez tą pogodę B)

Patrzcie jaki słodki obrazek :) :)

Załącznik nie został znaleziony

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 1 tydzień temu #980331 przez agge
Wiecie co, ostatnio miałam 3 sny o mojej córeczce :D
2 o tym, że się urodziła, a ostatni był najdziwniejszy.
Tak jakby otworzyłam? sobie brzuch i widziałam dziecko. Haha.najlepsze to, że zajmowało cały brzuch, nic innego tam nie było :D i mała była taka duuuża i nawet mogłam jej dotknąć :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 1 tydzień temu #980332 przez tysiiiak
Ja mam ostatnio jakieś straszne sny. Dziś mi się śniło ze na klatce jakieś dziecko kopnął prąd. Kiedy indziej ktoś chciał mnie zgwalcic no masakra: /

Brzuchol :P

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 1 tydzień temu #980334 przez zancik
Tysiiiak śliczny brzucholek :kiss: :kiss:

Agge widzę,że też masz fajne sny :laugh: :laugh: ostatnio to maskra jakaś dziwne te sny strasznie :whistle:

Znalazłam taka stronkę z dla ciężarnych nie ma za dużo rzeczy ale coś tam jest i nawet nie drogo zastanawiam się nad stanikiem do karmienia ;) sklep.brzuchatki.pl/

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 1 tydzień temu #980336 przez agge
Też muszę kupić jakiś biustonosz do karmienia, ale skąd mam wiedzieć jaki mam rozmiar? haha zawsze staniki na oko kupowałam:D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 1 tydzień temu #980339 przez zancik
Agge mam ten sam problem ostatnio kupiłam taki normalny to niby rozmiar B90 a dostałam dwa do karmienia od koleżankii rozmiar DD95 jest za ciasny i tem materiał mi się strasznie odbija na piersiach i bądz tu mądra B) Ale podobno od 11 maja w Lidlu maja być staniki do karmienia i spodnie ciążowe :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 1 tydzień temu #980341 przez agge
Kurde, no trzeba to jakoś ogarnąć:D
Wczoraj posegregowałam rozmiarami te ciuszki, które już mam... i ciężko było, bo rozmiar rozmiarowi nierówny. Nie wiem jak to ogarnąć :D
niektóre z metką 68 były równe długością z tymi 56 O_O
Muszę jechać do rodziców, bo tam mam jeszcze calą torbę ciuszków, ale autobusem tej torby przecież nie przywiozę... strasznie ciężko będzie bez auta :/

teraz sobie zrobię listę rzeczy brakujących do szpitala i dla dzidzi, bo już jutro 32 tydzień się zaczyna, niedługo torbę trzeba pakować:D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 1 tydzień temu #980356 przez agnieszka1
Hejo

U nas też deszczowo ehhh i jak mnie nie ma to znów się rozpisałyście :)

Kurka czekam aż siostry przyjdą od nowych lekarzy jakie maja odczucia itp

Dziewczyny mam jakieś spodnie ciążowe,może którejś się przydadzą,dostałam,ale dla mnie za duże i nie umiem w takich chodzić. będę miała czas to wstawię foto i wymiary.

Lusek według moich obliczeń będziesz miała chłopca :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl