BezpiecznaCiaza112023

LIPCOWKI 2015

9 lata 1 tydzień temu #980368 przez agge
Zrobiłam listę i w sumie większość rzeczy już mam, zostało mi do kupienia majtki i podkłady poporodowe, 1 koszula nocna, staniki do karmienia, wkładki laktacyjne, patyczki do uszu, proszek do prania, butelkę, pościel z ochraniaczem, kołderkę i poduszkę no i jakieś kosmetyczne drobiazgi jeszcze ewentualnie :D prawie wszystko mam.

Wstawiam fotki .. :x

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 1 tydzień temu #980372 przez AgusiaKRK
Tysiiak, ślicznie wyglądasz, kwitnąco! A brzuszek już naprawdę fajny, taki ksztaltny i okraglutki, super :-)

Ze stanikami do karmienia sprawa nie jest prosta. Szczególnie że jeszcze Wam mogą piersi urosnąć. Brafiterka zaleciła żeby kupować w 8 miesiącu.Oczywiście ja nie zdążyłam i mąż musiał mi kupić jak już byłam w szpitalu. Dzwonił i pytał jaki wziąć rozmiar, czy 75 C czy D to powiedziałam lepiej D, a się okazało że był za mały i musiał wymienić na DD. To taki zwykły biały bawełniany. A z innej firmy kupiłam sobie teraz taki ładny, 65 I! Wstawię fotę. Nigdy nie miałam tak dużych piersi ;-)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 1 tydzień temu #980383 przez ewela007
Paulinka przyznam Ci się że nie czytałam etykiety. Sok piję z dwa razy dziennie po normalnym łyku. Ale skoro data niedługo minie to muszę go szybciej zużyć. Teraz najwyżej kupię mniejszą butelkę. Planuję żurawinę pić do końca ciąży, raz miałam zapalenie pęcherza i nie chcę tego już nigdy więcej przeżywać, było strasznie...
Agge auto wygląda strasznie, całe szczęście że dla męża nic się nie stało.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 1 tydzień temu #980396 przez ALEX01
Widze ze na forum gwarno :)
ruszyly zakupy ostatnich rzeczy i pakowanie toreb do szpitala, brzuszki piekne i mamusie wszystkie takie ozywione :cheer:
Agusia Franio przepekny niech rosnie zdrowo maly babelek :kiss:
Agge cale szczescie mezowi nic sie nie stalo i nie jechalas z nim.
Lusek widze ze plec to sie dopiero dowiemy po porodzie :laugh: ja tez do dzis nie wiem :)
Tysiak brzuszek piekny okraglutki :)
Na problemy z pechcerzem i zpobiegawczo lekarz tez polecal urosept ponoc bezpieczny w ciazy i pomaga zmniejszyc opuchlizne tez.
Kurcze dziewczyny dzis skonczylam 32 tydzien i zaczal sie 33 tydzien ale do konca to zleci ani sie nie ogladne az sie boje tego porodu ,dopiero co rodzilam rok temu i dobrze pamietam jak bylo wiec teraz im blizej tym mam wiekszego stracha :dry:
Lozeczko dla maluszka kupine www.ebay.co.uk/itm/SAPLINGS-COUNTRY-PINE...&hash=item4842d66c1b
Taki komplecik dla noworodka na wyjscie ze szpitala w szrosciach bo plec nieznana ;) www.mothercare.com/Eight-Piece-Gift-Set-...1004,default,pd.html po malym mam wszystkie rzeczy potrzebne wiec nie szaleje z zakupami jak cos bedzie trzeba to sie dokupi :cheer:
pare rzeczy do torby szpitalnej tez juz jest tylko sie spakowac i czekac.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 1 tydzień temu #980402 przez Lusek
agge no nieźle wydzwonił naprawdę :unsure: ale jak widzę to miska olejowa poszła maska chłodnica pewnie,zderzak,błotniki, oby podłużnica nie była walnięta(skrzywiona) ale i tak bardzo te elementy bardzo drogie :unsure: a jeśli jeszcze poduchy w środku to lipa :dry: ehhh (wasze auto to audi?)
No Ty to pierwsza się wypakujesz Kochana :P ;) Ale ja też nie mogę ogarnąć tych ciuszków... tak jak mówisz mało wymiarowe i rozmiar rozmiarowi nie równy :unsure:

tysiiak Ty to masz masz pobudki normalnie szok :ohmy: Dobrze że Kuba się tam nie kręcił :huh: dobrze że się nie pobiło zbyt dużo...a tak w ogóle to szkoło się bije na szczęście ;) zagraj w Totka :) Pięknie wyglądasz i brzusio już coraz bardziej odstaje ;) :cheer: ;) no no :whistle:

zancik mi tez ostatnio jakieś głupie sny się śnią no masakra :unsure: no to super 29 tc ojjj coraz bliżej do finiszu :P ;) Hehe to się to cwaniaczek jesteś :P .Ale ja to nie mogę nigdzie chyba chodzić bo będę bić ludzi normalnie. Przez ostatnich parę dni tak chamskich ludzi spotkałam że szok :unsure: ochhhhh :unsure:
Fajowska ta FOTKA ...fajny tekst :woohoo:

paulinka2202 fajnie że mała obrócona już do wyjścia, no moja jak to mąż powiedział ma wszystkich w dupie i na razie siedzi i się nigdzie nie wybiera i dobrze ;) :P Pij żurawinę ja jak tylko nerki wyleczę to też kupię ten sok :cheer:

Kobitki u nas pogoda jest nawet spoko słonko świeci coś się zanosiło na deszczyk ale przeszło ;)

agnieszka1 no widzisz z Twoich obliczeń chłopczyk z mega zamazanego USG dziewczynka a i gin mówi to a potem oo dziewczynka i bądź tu mądry a ja już się pochwaliłam że dziewczynka. NO jak coś to i chłopak niech będzie :P ;) W czerwcu na spokojnie idę i już na pewno się dowiem :angry: bo inaczej będę wściekła ;) :P

AgusiaKRK no super ten biustonosz ;)

ewela007 ja widzę że ta żurawina to cuda czyni, też jak wyleczę nerki to będę używać też żurawiny :P :cheer:

ALEX01
no właśnie już sama głupieje ;) :P widzę że też w szale wyprawki jesteś super B) :cheer: ;)

Jeszcze CIĘ nie znam a już CIĘ KOCHAM...



Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 1 tydzień temu #980404 przez agge
Lusek, tak, nasze to audi, albo raczej to co z Audi zostalo :D No drogo wyjdzie, każdy mówi, że nie ma sensu tego robić w ogóle.. lepiej sprzedać na części gdzieś i kupić jakieś inne auto.. ciekawe tylko za co :x
Hehe Lusek nie wiadomo czy pierwsza :D a raczej druga, bo Agusia dawno nas wyprzedziła :)

Muszę ponarzekać komuś :(
Tak okropnie mnie bolą żebra i całe plecy, że po raz pierwszy mam dość tego wiercenia małej.. Dobrze, że się rusza, ale normalnie już nie mogę :( co oprócz masażu by pomogło, macie jakieś sposoby?:D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 1 tydzień temu #980405 przez agnieszka1
agge mi starsza po prawej stronie się wbijała w żebra :( po prostu zmuszałam ją,aby zabrała z żeber nogi. a teraz dzidzia mi w cyce kopie. Także cierpliwości już niedługo urodzimy :cheer: za to druga praktycznie w ogóle się nie ruszała co mnie cieszyło trochę.
Wiem powinnam się cieszyć,że to moje dziecko,że kopie,ale same wiecie to czasami boli :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 1 tydzień temu #980406 przez agge
Agnieszka mi też strasznie się w żebra wbija, nie wiem już co mam robić czasem :D
Przy każdym oddechu mnie boli, nie wytrzymam :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 1 tydzień temu #980411 przez Lusek
agge no ok druga będziesz hehe :P no tak rzeczywiście Franio się pośpieszył ;) na świat ;)
Ojjjj bidulko Ty to masz z tą małą jak nie wymioty to wali w żebra i tak w kółko.Mnie to po pęcherzu wali i takie głupie uczucie mam czasami aż wnerwia,ale nic jakoś staram się złapać za brzuch i popukam do niej żeby przestała hehe :P no nie zawsze skutkuje. Może staraj się zmieniać pozycje . Wiesz co może koci grzbiet zacznij robić na te plecy.

agnieszka1 no czasami boli jak diabli zależy gdzie kopie ;) ale cóż taki urok ciąży :P Może też zmieniaj pozycje odpoczynku czy coś takiego. ;)

Posprzątałam domek teraz mam dość :P ;) trochę na raty bo najpierw ogarnęłam łazienki kurze a potem odkurzanko i mycie podług ale udało się.
Hej macie jakieś pomysły na szybki i dobry obiadek??? Muszę coś na jutro wymyślić. ;) :cheer:

Jeszcze CIĘ nie znam a już CIĘ KOCHAM...



Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 1 tydzień temu #980416 przez agnieszka1
agge niestety nic nie zrobimy jedno dziecko spokojnie się rusza inne wrzyna gdzieś w narządy itp i tak aż do porodu niestety i tylko mogę powiedzieć,że porównując u siebie jedne a drugie to jak bardzo się ruszało to dało popalić po porodzie i w ogóle a drugie do roku spokojne a po roku nadrabia jak cholera. i temu teraz też się obawiam,bo dość daje znać o sobie.

Lusek jak podałaś mi dobre dane to ciekawe u mnie z dwoma się sprawdziło :P czyli Twoje liczyłam tak,że urodzona czerwiec,w tamtym roku miałaś 27latek i październik miesiąc zapłodnienia. Nie nastawiaj się,ale u mnie się zgadzało i u siostry też pomimo,że jej lekarz mówił na jednym usg,że dziewczynka a inny na ostatnim,że chłopiec i jednak wyszło z tego liczydełka i ost usg

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 1 tydzień temu #980418 przez Lusek
agnieszka1 tak podałam ci prawdziwe dane 27 czerwca 1987 a zapłodnienie październik ;) :P hehe oki nie nastawiam się :cheer: skoro mówisz że się sprawdziło w 2 przypadkach :) o Kurcze to jak już będę miała niezamazane zdjęcie sprzętu maluszka to dam znać ;) :) Fajnie że się sprawdziło u Ciebie i siostry i Dziękuję za to że mi wyliczyłaś :cheer: :laugh: dobrze to uzbroję się w cierpliwość :silly: ;) a co u siostry wyszło chłopiec tak ?? ;) Pójdziemy w czerwcu i będę wszystko wiedzieć. Zresztą tak jak mi M mówił babka moja gin jest mało wiarygodna....dlatego chce iść gdzieś indziej. ;) :P

Jeszcze CIĘ nie znam a już CIĘ KOCHAM...



Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 1 tydzień temu #980423 przez agnieszka1
Lusek nie ma za co teraz jestem ciekawa co u Ciebie i co u mnie z tych wyliczeń :woohoo: i sprawdziło się w wielu przypadkach kto mi podał a ostatnio liczyłam dla dziewczyny i też wyszło haha :laugh:
Ja już od grudnia czekam zobaczyć czy u mnie się sprawdzi :dry: ale ważne,że wiem,że choć zdrowe ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 1 tydzień temu #980433 przez agge
No ale lepiej się nie nastawiać, bo mi np.się nie sprawdziło :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 1 tydzień temu #980442 przez Lusek
Hejko....
No umówiłam się na 03.06.2015 na USG z jakimś Doplerem czy coś ;) więc spokojnie zobaczymy co będzie. Pogadałam z babeczką wydaje się przez telefon miła i powiedziałam jej że chce sprawdzić czy wszystko oki i jaka jest płeć maluszka bo mam niedokładne informacje. A ona że spokojnie zobaczymy na wizycie itp. mówiła że może był zbyt słaby sprzęt a no i za wizytę 100zł to jeszcze nie tak źle w Gdańsku. NO zobaczymy jestem dobrej myśli. ;)

Agnieszka1 dzięki za wyliczenia jeszcze raz i za wsparcie he ;) już tak nie panikuję. No i się nie nastawiam. :P ;) Tak jak mi mąż mówi że się nastawiam a potem będę płakać że jest inaczej. :) NO właśnie dobrze że zdrowe.

agge a co Ci się nie sprawdziło wyliczenia ??? czy z USG info ???

Przepraszam że was tak męczę tym ale chciałabym już kupować tak jak inne dziewczyny które już wiedzą co i jak na 100% jakieś małe kiecki czy coś albo spodenki w autka ehhh :unsure: :laugh: :cheer:

Jeszcze CIĘ nie znam a już CIĘ KOCHAM...



Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 1 tydzień temu #980455 przez agge
Wyliczenia z tego kalendarza chińskiego:D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl