BezpiecznaCiaza112023

LIPCOWKI 2015

9 lata 5 dni temu #981343 przez zancik
Hey Kochane :)
Przepraszam,że tak długo milczałam ale ten weekend łącznie z poniedziałkiem i wtorkiem miałam tragiczny.W sobotę zginał u nas 4,5 letni chłpoczyk tzn.Ojciec zabrał go do koparki i dziecko wypadło z niej :( :( Masakra nie mogłam w ogóle się pozbierać dzis jest pogrzeb o 15.30 :( :( Szok :( :( A kolejne dni to problemy rodzinne miałam dość wszystkiego nerw tyle i płaczu ach szkoda gadać tylko mała to odczuła :( :( Dzis juz jest lepiej ;) Jutro wizyta :) :)

Agusia KRK Francio cudny extra,że tak pięknie rośnie :) Słodki Niunius z tatusiem super widok :kiss: :kiss: Wózek bardzo fajny moje kolory ;)

Paulinkaaa to pranie juz za Tobą :) Ja niestety w lidlu nie byłam przez to wszytsko :(

Tysiiiak piękny ten kocyk i ochraniacz :) Kolory super do malowania poka nam efekty :) Żebym miała bliżej to bym z chęcią się wybrała na te spotkania.A jak tam po urodzinach?

Agnieszka1 mi się marzy własny domek ale kiedy uda się zrealizować to marzenie to nie mam pojęcia :( Super wyglądasz laseczka jak nie wiem co ;) Dzieciaczki słodkie :kiss: Czekam na wieści i trzymam kciuki oby dzidzia się pokazała :)

Lusek super ta kiecka i staniki :) Brzus sliczniusi :) Też laseczka z Ciebie ;) Hahaha ale sie znowu uśmiałąm z tego inkubatora niezły element z niego :lol: :lol: U nas ok. Tosia szaleje ostatnio.Przez te nerwy to nawet czasu i weny nie miałąm na pisanie :( Spodenki extra :)

Agge ale Cie załatwila z tym pobraniem krwi :( U nas w oś.zdrowia tez jest jedna taka pielęgniarka,że zawsze jak ona mi pobiera to pózniej mam siniaka B) Masz racje ten suwaczek oszukuje ja codziennie go wstawiam od nowa to jest ok ;) Takie maleństwa są sódkie juz nie długo ewszystkie będziemy miały takie kruszynki :)

Ewela fajny wózek :) No to zakupy pełną parą :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 5 dni temu #981355 przez agge
zancik Jezu, to straszne.. :( ale wyrzuty sumienia ojciec tego dziecka musi teraz mieć...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 5 dni temu #981357 przez zancik
Agge poprostu brak słów ja sobie nie wyobrażam tego :( :( najgorsze jest to,że podobno był pod wpływem alko i stało sie to u nich na placu wstawie zaraz linka to przeczytajcie sobie
lowicz.naszemiasto.pl/artykul/tragedia-w...772,art,t,id,tm.html

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 5 dni temu #981358 przez Lusek
Hejko Kobitki..... :cheer:
Jejciu dzisiaj jest słabo z pogodą.... poszłam po pomidory bo mi się skończyły a tu ziąb w porównaniu do wczoraj :blink: :unsure: ehhh kurka a myślałam że będzie coraz lepiej.

zancik fajnie że się odezwałaś co tam działasz :) już się martwiłyśmy co się dzieje :) .Straszne wieści z tym dzieckiem jejku :dry: :blink: Masakra :( .No Tosi się na pewno udzielają twoje nerwy.... musisz dać radę wiem że łatwo mówić ale może na działeczkę będziecie częściej wychodzić jak będzie ładniej ;) :) odstresujesz się wtedy. Jakiś mały drewniany domek z czasem postawicie i całe lato możesz tam spędzać :)

AgusiaKRK no fajny ten wasz wózeczek, moi znajomi mają taki ale chyba czerwony i są zadowoleni :)

agnieszka1 zdaj relację z wizyty jak się czujecie i co się w brzusiu ukrywa :) :cheer: Czekam z niecierpliwością.... NO musi zrobić Ci USG :blink: :)

agge no przekłamują te suwaczki pewnie bo mi się 30 tc zaczął w niedzielę ale to nic parę dni w tą czy w tą.... tylko że już robi wrażenie te malejące liczby hihi :P ;)
:woohoo: uuuuu jeszcze lepiej 52 dni fiu fiu :)

ewela007 no ja też zaczynam od czerwca pranie hihi ciekawe jak to będzie :) a jaki proszek kupiłaś ;) ja właśnie nie wiem czy płyn do prania czy proszek tu tysiiak mówiła że po jelpie są sztywne rzeczy :unsure: więc nie wiem :(

Jeszcze CIĘ nie znam a już CIĘ KOCHAM...



Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 5 dni temu #981359 przez agge
Masakra.. takie małe dziecko.

Lusek u mnie jej dość cieplo, ale się chyba zbiera na deszcz :< wczoraj to upał był :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 5 dni temu #981366 przez ewela007
Ja chciałam Lovelle ale niestety nie mieli go w hurtowni dlatego kupiłam proszek Jelp Color Soft z dodatkiem płynu zmiękczającego, koncentrat 2 w1. Pani zachwalała, ponoć bardzo wydajny.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 5 dni temu #981401 przez agnieszka1
Będzie Natalia :) waży 1500 jest ułożona główkowo :) teraz wizyta 27.05 bo mam zrobić badania.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 5 dni temu #981403 przez tysiiiak
Żancik kurcze tyle już było podobnych tragedii a ludzie dalej sie tak nieodpowiedzialnie zachowują :pinch: Straszne to ! :(
Mam nadzieję, że chcociaż brat ne daje Ci popalić... :dry: To odliczamy do jutrzejszej wizyty :D :whistle: :whistle: :whistle:

Agnieszka Gratuluje córeczki :D wow ale babiniec :P mąż to będzie musiał jakiegoś ochroniarza zatrudnić żeby tyl księżniczek upilnować :P Już ładna waga Natalki :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 5 dni temu - 9 lata 5 dni temu #981404 przez Lusek
Agnieszka1 GRATULACJE córeczki :woohoo: super laseczka i nawet imię już masz ;) No i waga już spora kobitka :)
Tak jak tysiiak pisze trzeba jakiegoś psa kupić żeby odganiał adoratorów.
A tak z ciekawości co sobie wyliczyłaś????

zancik kurcze jaka masakra wpadł wprost pod koła :dry: :S brrrr aż ciarki przechodzą jakaś Masakra :unsure: :huh: .No i pijany był gość 1,5 promila :unsure:
Straszna tragedia. :unsure:

Jeszcze CIĘ nie znam a już CIĘ KOCHAM...



Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 5 dni temu #981406 przez agnieszka1
Lusek z tych wyliczeń wychodziło,że chłopiec. no na tej mojej grupie marcowej wychodziło dla każdej z tych obliczeń,dla siostry też. Robił to młody lekarz dla mnie miał hmm może 35lat fajny miły itp,ale nie wiem jakie ma kwalifikacje w robieniu usg, to było usg takie zwykłe.
Dla Ciebie wyliczyłam chłopca z tego co mi podałaś i dla Agge chłopiec,ale to dziwne,bo ona miała usg 3d,więc chyba nie mogli się pomylić :p no chyba z cipci siurek nie wyjdzie u niej :D

I powiedział mi,że ładna waga taka jaka powinna być na ten tydzień,więc jakby się przesunęło.

Haha dobre z tym ochroniarzem i psem :D

Tak jak pisałam imię dla dziewczynki było gorzej dla chłopca. Choć moja szwagierka mówiła,że u jej koleżanki do samego końca miała być Milena a wyszedł Miłosz.

Dziewczyny ja bym się załamała,aby wyszło już odwrotnie.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 5 dni temu #981407 przez Lusek
Agnieszka1 nie no u agge to wiadomo na 100% a u mnie jeszcze nie ;). Dobrze bo dziewczyny są fajne...no chyba nie wyjdzie Ci inaczej....hehe :P ;) a no u mnie to nie widać czy susiawka czy siusiorek :P ;) ale tak byłam ciekawa jak Twoje wyliczenia. ;) No już masz 31 tc więc i waga się powiększa. Super super ;)
Ale dość szybko masz kolejną wizytę.Teraz będą co 3tygodnie??? Fajnie że jest już obrócona.... Moja ma czas hehe :P ;) ale już mam też 3 z przodu ;) No właśnie tego się boje że będzie dziewczynka a urodzi się chłopiec takie zdziwko hehe :) bo jednak wolę wiedzieć. No jak na razie to laseczka tak jak u Ciebie :P ;)

Jeszcze CIĘ nie znam a już CIĘ KOCHAM...



Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 5 dni temu #981410 przez agge
Agnieszka gratulacje :D no to nieźle, same córeczki :) no u mnie nie powinno być niespodzianki :D
Ja mam do wizyty 5 dni i mam nadzieję, że teraz już częsciej te wizyty będą ;D
Eh tak mnie wszystko męczy, wystarczy że posiedzę przez chwilę na krześle a już mnie plecy bolą, no i żebra prawie bez przerwy, taką zabawę ma Emilka :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 5 dni temu #981412 przez agnieszka1
dzięki dziewczyny :)

agge nigdy nie mów nigdy :P a może coś urośnie jeszcze haha wiesz są przecież przypadki,że i 3d się mylą :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 5 dni temu #981413 przez agge
Agnieszka, no wiem, wiem.. Wiesz, w sumie bym się cieszyła bo od dawna bardzo chciałam mieć najpierw synka i od początku ciąży byłam nastawiona na synka, a 3 razy usłyszalam "dziewczynka" :D No tylko gdyby jednak się okazało, że chłopczyk, to szkoda by mi było tych wszystkich różowych ciuszków itd :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 5 dni temu #981417 przez zancik
Ach dziewczyny naprawdę wielka tragedia :( :( :( :(

Agnieszka no to gratki córci :) :) :kiss: :kiss:

Tysiiiak no jutro już będziemy po wizytach Ty masz pewnie jakoś wcześnie a ja dopiero o 16.30 :( jakos zleci ;) właśnie przed chwilą byłam się doprowadzic do porządku masakra nagimnastykowałam się oczywiscie na czuja :laugh: :laugh: :laugh:

Agge no mi tez by było szkoda tych różowych ciuszków ;) zobaczymy co jutra gin powie chyba tam padne jak powie,że siusiaczek jest :laugh: :laugh: :laugh: Fajne są częstsze wizyty ale kurcze jak się chodzi prywatnie to idzie kasy od cholery B) na szczęście mój gin karze wtedy juz przychodzić do niego do szpitala,żeby nie płacić ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl