BezpiecznaCiaza112023

LIPCOWKI 2015

8 lata 11 miesiąc temu #980890 przez Aga87

agge napisał: Moja mama się zaoferowała, że kupi proszek i sama wypierze mi te ciuszki, które t trzyma dla mnie, czyli całą wielka torbę :d chociaż tyle będę miała z głowy. Niedługo tez wybiorę się z nią na zakupy, pokusie resztę brakujących rzeczy. Dziś kupiłam 2 czapeczki i dresowe spodenki na 62:d
Ile kupujecie butelek i o jakiej pojemności?


Ja tylko jedna z aventu kupilam taka co.od razu jest z pompka reczna do odciagania mleka ze sie potem pompke sciaga i sie montuje smoczek. Tez mam plan karmic piersia ale gdybym potrzebowala wyjsc to mleko sie odciagnie i juz:)


Tez chce juz wyprac ciuszki zeby sie napatrzec na te slodkie ubranka ale tez nie wiem czy to nie za predko..ale w sumie co im sie stanie w komodzie? :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 11 miesiąc temu #980893 przez Aga87

AgusiaKRK napisał: Lusek: a na jakich to byłaś warsztatach? Brzmi ciekawie! Ja też planuję nosić Frania w chuście, nawet w domu. Nie trzeba dziecka zostawiać w łóżeczku tylko można je mieć przy sobie i jednocześnie np. robić sobie kanapkę, bo dwie ręce wolne ;) A będę chciała nadrobić czas razem!

Paulinka: super wyprawka, przypomniałaś mi właśnie, że jeszcze szczoteczki do włosków nie mam ani nożyczek :)

A co do pościeli jeszcze. Czy nowe kocyki, prześcieradła, ochraniacze należy wyprać, tak jak ubranka? A ręcznik? Jak to jest?

Dziś Franio już bez maseczki z tlenem, tralala :) Ładnie sam oddycha :)



Supcio Aga ze Franio sam oddycha!!!! Taki jest slodki!! Wiecie juz kiedy do domciu mozecie wyjsc?

Ja tez sie zastanawiam czy trzeba przeprac ochraniacze i to wszystko i dla wlasnego spokoju chyba upiore..ale jeszcze nie wiem:) kocyk to na pewno i przescieradlo ale ochraaaniaaacz yyyy zobacze :p

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 11 miesiąc temu #980934 przez bezimienna
Tysiiiak mam czteroletnią córkę, która bardzo chce mieć siostrzyczkę :D
Ech te remonty to istny koszmar no ale później tak miło się siedzi w takim odnowionym, my już trzeci tydzień czekamy na nową rogówkę do pokoju dziennego
Co do butelek to na początek kupuję tylko jedną z tommy teepee ta anatomiczną bo też zamierzam karmić piersią a tp to na wodę czy właśnie koper bo ponoć chłopaki częściej niż kobitki mają wzdęcia
ech pogoda niepewna, ale zmierzam w kierunku grilla :) póki jeszcze mogę :)
czy też tak macie, że czegoś wam się chce, ale nie wiadomo czego.... :/

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 11 miesiąc temu #980940 przez Aga87
Jak mi sie czegos chce to najpewniej slodyczy :D szczegolnie po obiadku mniam :))

Udanego grilowania!!!!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 11 miesiąc temu - 8 lata 11 miesiąc temu #980962 przez paulinkaaa2202
Bezimienna też tak mam coś bym zjadła a sama nie wiem co :P a teraz mam ochotę czegoś się innego napić ale nie wiem czego :D

Ja dzisiaj jedną partię ubranek wyprasowałam i powiem wam że się zmęczyłam najgorzej nogi nie mogę tyle stać :/ więc teraz sobie myślę że dobrze że teraz się za to zabieram bo za miesiąc nie będę miała siły tym bardziej jak przyjdą upały :/

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 11 miesiąc temu #980963 przez AgusiaKRK

Aga87 napisał:

AgusiaKRK napisał: Supcio Aga ze Franio sam oddycha!!!! Taki jest slodki!! Wiecie juz kiedy do domciu mozecie wyjsc?


No nie wiemy dalej, kiedy do domu. Lekarze muszą być pewni, że maluszek sobie poradzi poza szpitalem a my z opieką. Musi mieć odpowiednią wagę, sam badzo ładnie oddychać i koordynować oddychanie-ssanie-połykanie, żeby samodzielnie jeść. I mieć generalnie dobre wyniki badań. Wczoraj miał standardowe badania i wyniki są ok. Teraz musi dobrze rosnąć i uczyć się sam jeść. Z dnia na dzień jest coraz fajniejszy! Dziś znów słodko spał, jak go tuliliśmy, a przy zmianie pieluszki na koniec się rozbudził i znów nie potrafiłam od niego wyjść. Jak tu zostawić takiego słodziaka, który tak pięknie na mnie patrzy?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 11 miesiąc temu #980966 przez Lusek
Hejko Kobitki..... widzę że ostro piszecie...
Ja trochę działam .... dzisiaj w ogródku małe zakupy z rana i tak powoli wszystko. Kupiłam stanik ten bez fiszbin i sukienkę odebrałam... jutro zrobię fotki i wstawię ;) :) . Jakoś od tego latania i ogrodowania jestem lekko zmęczona ;) .

AgusiaKRK no super że tak idzie wszystko do przodu :) Jaki ten Franio jest słodziak szkoda że ma tą maskę tlenową na nosku ale takie oczka ojjj malutki taki. PIĘKNY :cheer:
Warsztaty były dla wszystkich organizowane wszystko przez położne z Akademii medycznej i położnictwa.Poznaj swoją położną czy coś takiego. No opisywałam we wcześniejszym poście co było(żeby teraz nie spamować hihi :P ) i jak ale super.Jeśli chodzi o tą chustę poszukam w tych ulotkach adresów,emalii itp może jakiś kontakt i popiszecie sobie i jakieś instrukcje odnośnie wiązania chust.A tak masz rację cały czas masz go przy sobie i nawet można robić kanapki. Bo są też chusty dla noworodków zaraz kilka dni po urodzeniu można wiązać maluszka. Więc jak Franio tylko podrośnie i nabierze sił to śmiało będziesz mogła go mieć przy sobie. :)
Agusia już niedługo go weźmiecie ze sobą ale ważne żeby był że tak powiem samodzielny, tak jak pisałaś żeby jadał oddychał no i żebyście sobie z nim poradzili. Dacie radę. Ma dobrą opiekę i jak już będzie gotowy to na pewno pozwolą go wypisać ze szpitala ;) :cheer: Głowa do góry. :cheer:

Bezimienna no prać tak trzeba trzeba nawet słyszałam że dłuższy czas trzeba prać w proszkach dla maluszków i prasować ;) :P no cóż takie uroki. A ja też ostatnio truskawki wcinałam mniam ee tam z Hiszpanii chyba były ale dobre i słodkie :P ;)

agge ooo to masz fajnie jak Ci mam popierze hehe :P to się spytaj może chce więcej za jednym razem to i ja się załapię ;) :P . NO ja mam 3 butelki już dawno bo byłam na targach mama i dziecko coś takiego w marcu chyba. I jedną 60 ml dostałam w gratisie, 120ml kupiłam za 20 zł a 240ml za 23zł więc w sumie wyszło 43zł hehe :cheer: dr Browna jutro zrobię fotkę i wstawię . Nawet fajne :cheer: z tymi smoczkami antykolkowymi czy coś jakieś cuda na kiju :P ;) ale są tańsze niż w sklepie bo te 120ml chodzi za 36zł a ta 240ml jakoś więcej więc super mi się udało. ;)

tysiiak masz jakąś alergię???? no albo Kubuś Cię zaraził.... wylecz to Kochana ;) :) Kolory super, jak dla chłopaków he :) pewnie że nie pakować dużo kasy skoro nie wasze mieszkanko,ale zawsze coś takie odświeżenie małe zmiany ale zawsze inaczej ;) :) Fajny ten ochraniacz a jaki kocyk. No minki jest fajne i milutkie. ;)

paulinka2202 oo oto fajnie że zabrałaś się już za pranie zawsze coś do przodu hehe :cheer: NO ja też zamierzam karmić 6 miesięcy. No i laktator chce kupić...ale jeszcze się nad nim waham. Jeśli chodzi o herbatki to powinny być w aptece?? a jak nie ma to chyba wycofali chociaż moja szwagierka kupowała jeszcze pod koniec roku i były. ;)

Aga87 no ja też zastanawiam się nad laktatorem zobaczymy co będzie. A jak masz ochotę na pranie to pewnie czemu nie ;)

Jeszcze CIĘ nie znam a już CIĘ KOCHAM...



Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 11 miesiąc temu #980989 przez agnieszka1
Ewela to będzie miał jazdę bez trzymanki :laugh: piękna pościel wybrana :)
Wstawiałam jakieś zdjęcie,ale raczej to był czarny,poza tym któraś co na wyższe piętro chciała lekki. Ja gdyby mnie było stać bez wahania od tamtej laski bym wzięła. Bo bardzo tanio go sprzedawała.

Lusek tylko ja napisałam,że zdaje się u tego sprzedawcy kupowałam,bo są różne,a te zdjęcia niektóre to wydaje się taki sam a jednak nie,tylko u niego jakoś nie ma często kolorów super, ja natrafiłam na ecri,bo choć do wszystkiego pasuje.
chola chola ja pierwsza się dowiem czy się sprawdziło :laugh:

Agusia ślicznie wyglądasz pomimo,że zdjęcie słabej jakości i słabo co widać,ale widać Twoje szczęście,no nie mogę tego opisać :)

Paulina możesz tylko kwestia jak masz możliwość wietrzenia tej szafki szafy gdzie ciuszki,bo wiadomo jak urodzisz będziesz częściej otwierała.

Dziewczyny mogę z ciekawości zapytać moją znajomą za ile by uszyła po jednej literce może akurat za 5zł sztuka zawsze to taniej :) ona jest moja zaufana osóbka kupuje na mojej grupie. Mogę zapytać i podać nr tel ona różne rzeczy szyje.

zancik a ja całe życie w domu :( ciężko będzie mi się przyzwyczaić,ale cóż. super,że choć Wam z tą działka się udało. też bym później chciała mieć coś takiego.

Paulinka trochę nie fer na tego pana było miejscu,że takie rzeczy opowiada kobiecie w ciąży, ciut nie jak moja matka. ja koniec ciąży a ona,ze na cmentarzu chowali dzieciątko. ale ojciec jej odpowiedział,a to było przy kolacji Wigilijnej no wiecie jak się czułam? jakby chciała,abym to ja chowała,bo jej wiecznie nic nie pasuje :(
fajne te rzeczy co kupiłaś :) i te podkłady zdaje się miałam są super.

To chyba tyle udało mi się Wam odpisać. mała wstała i jedziemy na chrzciny ehhh znów mamusia będzie robiła sceny jaka super jest wychowanka moich dzieci jak ona to mówi :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 11 miesiąc temu #980994 przez AgusiaKRK

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


Lusek, jest i bez maseczki :-)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 11 miesiąc temu #981016 przez Lizzy
Ja znów na szybko.
Agusia - ale cuuuuuuddddoooo!!!!!!!!!! Super, że już bez maski i że lepiej! Franuś - bajka!!!!!


Ewela - o ten Ci chodziło? camarelo.pl/w3.html - kolor CR-04

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 11 miesiąc temu #981020 przez Lusek
Hejko laseczki....
Ja tam niedziela minęła rano było fajnie nie padało i słonko nawet było i ciepło teraz jest ziąb :dry: :huh: :unsure: brrr i pada blleee.

AgusiaKRK Dzięki :kiss: Jest taki słodki ten Wasz Franio jejciu maluszek piękny :) ;) niech wraca do zdrówka. :kiss: ;) Słodziak że szok :). Trzymamy kciuki żeby rósł ładnie. Duże oczęta ma po mamie chyba co???? ;) Powodzenia ;) I tak Ci powiem ze na tym zdjęciu to on aż taką kruszynką nie jest hehe ;) a jak się patrzy w porównaniu do twoich dłoni czy palców na innych fotkach to naprawdę maluszek. Ale cudowny. Super... aż serducho się cieszy. :cheer:

agnieszka1 no właśnie taki żeby był ecri albo jasny ja trafiłam na latte (foto poniżej). A no tak dowiesz się pierwsza hehe :cheer: ;)

Wstawiam obiecane fotki:
kiecka:



staniki (ten bez fiszbin) i niżej z fiszbinami: (wstawię niebieski ale mam tak jeszcze ecri):




no i jeszcze my trochę rośniemy i gonimy was wszystkie :30 tc


Jeszcze CIĘ nie znam a już CIĘ KOCHAM...



Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 11 miesiąc temu #981021 przez Lusek
Byłam dzisiaj na plaży nałaziłam się po piasku że szok a teraz mnie tak pachwiny bolą no masakra. Miałyście kiedyś coś takiego??? :unsure:

Pozdrowionka i miłej nocki :cheer:

Jeszcze CIĘ nie znam a już CIĘ KOCHAM...



Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 11 miesiąc temu #981023 przez agge
U mnie dziś burza była i ogólnie nieciekawa pogoda.
Wczoraj się najeździłam z M, teściem i wujkiem M, wyjechaliśmy kolo 13 to wróciliśmy kolo 23, już spałam w aucie w drodze powrotnej, tak się zmęczyłam :D ale pierwszy raz w życiu płynęłam promem!! :D
Kupiliśmy auto, teraz tak się martwię o kasę, bo wydaliśmy wszystko co zostało, dobrze że M wypłatę teraz dostał bo jeszcze sporo rzeczy trzeba kupić...
jutro muszę wstać przed 6 i na badania, ehh.. :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 11 miesiąc temu #981024 przez agge
Agusia śliczny Franio :-*

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 11 miesiąc temu #981025 przez monikat
Lusek jaka firma tego staniczka bez fiszbin i gdzie kupowalas? Super sie wydaje.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl