BezpiecznaCiaza112023

LIPCOWKI 2015

9 lata 1 tydzień temu #981086 przez tysiiiak
Paulinkaa no wychodzi na to, że tak bo ten sam schemat od dwóch lat czyli od momentu kiedy urodziłam Kubę. Maj/Czerwiec katar, kichanie, łzawiące i swedzące oczy (oczy jeszcze mnie nie zaatakowały) no i zwróciłam uwagę, że zawsze to się dzieje jak babie lato fruwa ale może być to też milion innych pyłków, które latają w powietrzu. Zakupiłam wapno i mam nadzieję, że coś pomoże.

Przez tą wizytę w labo dzisiaj coś nam się dzień poprzesuwał. Wybrałam się z Kubą do apteki a mamy kawałek bo wszystkie bliżej ostatnio pozamykali :/ Kuba się uparł, że chce jechać na swoim a'la biegowym rowerku no ok. Tooooo był koszmar! Zauważył plac zabaw to on chce ale nie mielismy tyle czasu bo by sie na drzemke nie wyrobił... Potem podjazdy dla wózków z których cudnie się zjeżdżało, potem nie chciał wejść do apteki a potem nie chciał z niej wyjść :blink: i za każdym razem niosłam go drącego na rękach, w drugiej ręcę rowerek i już nawet nie patrzałam na miny ludzi :/ W drodze powrotnej zrobił się śpiący i na ręcę! Mi już lecy się złamały pięć razy ale idę twardo. Dobrze, że po drodze mieszka moja mama to go tam uspałam bo nie doszłabym z nim na rekach :pinch:
Teraz wrócilam do domku zrobię obiadek, ogarnę i idę po buntownika :evil:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 1 tydzień temu - 9 lata 1 tydzień temu #981087 przez Lusek
Witam hehe :) kurde czytam was i czytam a tu kurna zapomniałam wjechać do Lidla ale już babcie uruchomiłam ma blisko lidla to może się uda kupić to co chciałam czyli ten termometr do ucha i na czoło :) dla maluszka ;) Czekam na wieści od niej czy się udało :) Ale dzięki wam bym normalnie zapomniała hehe :laugh: Skleroza ehhh

ewela007 ja tu też się podpisuję pod tym co tysiiak napisała spacerówka powinna (moim zdaniem)rozkładać się na płasko bo będziesz wozić dziecko dość długo a czasami jak zaśnie to tak na wpół siedząco że główka zwisa to aż mu się źle śpi i oddycha. Więc najlepiej byłoby zobaczyć na żywo jak to się dokładnie rozkłada czy tak minimalnie jest pochylony ostatni poziom czy tak wiesz wpół siedząco.
Jeśli chodzi o ten Rico Nano to gdzieś czytałam takie średnie opinie i chyba gość ze sklepu z wózkami mówił że dość awaryjne.Ale na ile w tym prawdy to nikt nie wie dopóki nie ma tego sprzętu.
Ja się zdecydowałam na Camarello Carerra :P ;) bo miałam styczność z tym wózkiem, jest lekki funkcyjny,duża gondola-można w 4 poziomach podnieść oparcie.. Fajne kolory w ofercie. Ogólnie jestem już zdecydowana. Ale to już sama musisz podjąć decyzję. Ja stawiam na Camarello. (może też być Sevila) ;) :) NO i cena przystępna. :)
A ten Amelis to jakie ma kółka- pompowane?

Lizzy Ty miałaś camarello ??? NO i jak Ci się sprawował?? Warty kupienia. :cheer: ;)

Tysiiak Ty bidulko z ta alergią to kicha, ehhh no właśnie wapno może pij. To może przejdzie ;) Dzięki za pochwałki

Jeszcze CIĘ nie znam a już CIĘ KOCHAM...



Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 1 tydzień temu #981091 przez ewela007
Lusek widziałam go na żywo i dziecko nie siedzi tam z główką spuszczoną tylko jest rozkładana na 4 pozycje . Ostatnia pozycja jest lekko uniesiona tak jakby dziecko leżało na poduszce, a nie całkiem na płasko.
Ja z rana czytałam opinie o Twoim wózku Camarello Carerra i też nie ma samych pochlebnych, piszą że materiał jest słaby, wygląda na zniszczony po kilku miesiącach użytkowania, kulkuje się itp tak więc ciężko na coś się zdecydować, już ten Riko Nano miał lepsze opinie. Zobaczę co mi powiedzą w hurtowni. To jest strasznie trudna decyzja, chce się wybrać jak najlepiej ale chyba nie ma idealnych wózków

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 1 tydzień temu #981092 przez tysiiiak
Współczuję Wam tego wybierania wózka. Pamiętam co to był za koszmar :P i im więcej czytałam tym mniej byłam pewna czegokolwiek :P cieszę się, ze tym razem mnie to ominie :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 1 tydzień temu - 9 lata 1 tydzień temu #981093 przez Lusek
Tysiiak to Ty na prawdę tor przeszkód miałaś z Kubą, mały uparciuszek.Ale Cię podziwiam Ty w ciąży z brzuszkiem niosłaś Kubę + rowerek no masakra. Ty to twarda sztuka jesteś ;) :P . Dobrze że mamę masz po drodze bo byłoby kiepsko. ehhh :huh:

Ewela007 Wiem mój też nie ma samych dobrych opinii ma też złe. Ale jeszcze się nie urodził taki co by każdemu dogodził.Ja patrzę na wózek szwagierki mają go już 9 miesięcy i jak na razie to materiał się nie skulkował, dobrze się prowadzi. Ale tak jak mówisz każdy ma jakieś tam zdanie. A wybór żaden nie będzie dobry,Mi głównie chodzi o dużą gondolę i że pompowane i odpinane kółka bo mi się do auta zmieści,a i mam niedaleko producenta tych wózków. Tyle opinii ilu ludzi ;) :)
NO też mi się podoba ten Rico jak teraz czytam o nim coś podobny do Camarello z wyglądu :)

Jeszcze CIĘ nie znam a już CIĘ KOCHAM...



Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 1 tydzień temu #981094 przez paulinkaaa2202
No ja pamietam że wtedy mnie pieką strasznie oczy i nos jakaś masakra.
Tysiak współczuje że masz jeszcze tyle siły ja już swojej nie noszę nawet bym nie miała siły wystarczy że dzisiaj była histeria płacz bo ona się w to nie ubierze i milion rzeczy co jej nie pasuję myślałam że krew mnie zaleje teraz w ogóle nie mam cierpliwości :/

Lusek myślę że twojej babci udało sie kupić ten termometr bo to chyba tak nie schodzi chociaż ostatnio to ja się zastanawiam skąd ludzie mają tyle pieniędzy i w tym np lidlu na wszystko się rzucają na kołdry, pościele, bluzki, spodnie, buty itp. jakby nic w domu nie mieli.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 1 tydzień temu #981095 przez agge
Lusek moje znajome też polowały na te termometry z Lidla i jak kupiły, to mówią, że szajs, ale ja tam nie wiem, może akurat Ci będzie pasował :)
Tysiak podziwiam Cię:D
Tak się dziś nudzę, że normalnie już wariuję... leże i patrzę w sufit, bo nie mam co robić:D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 1 tydzień temu - 9 lata 1 tydzień temu #981100 przez Lusek
paulinka2202 tak udało się dzwoniła że ma :) będę testować dziś :) i jeszcze jakieś ubranka kupiła no zobaczymy jakie :cheer:
Wiesz u nich to starsi ludzie mieszkają więc tam aż tak nie wschodzi taki towar chociaż różnie. Ale w innych lidlach to podejrzewam że już nic nie ma. A to racja rzucają się na wszystko nie ważny rozmiar ani nic kupują jak leci. Jak kiedyś byłam na czymś takim to trafiłam jak 2 kobity normalnie się biły o jakieś bluzki, no toż to szok :unsure:
:huh:

agge no zobaczymy jaki będzie, będę testować. Ale jak zobaczyłam ceny innych termometrów to się przeraziłam,no oczywiście są też i za 30 zł,różne wynalazki jak termometr smoczej czy coś ale jak jest okazja ;) .Więc przetestuje zobaczę. :)

Jeszcze CIĘ nie znam a już CIĘ KOCHAM...



Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 1 tydzień temu #981108 przez paulinkaaa2202
Ja dzisiaj jadę na te warsztaty Mamo to Ja zobaczymy czy będzie cos ciekawego :P ja pamietam ze kiedyś był mi bardzo potrzebny ten termometr bezdotykowy i kupiłam w aptece za 100 zł i nie ma rewelacji bo czasami mam wrażenie ze przeklamuje

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 1 tydzień temu #981109 przez Lizzy
Lusek - mam Camarelo Carmele i jestem baaaardzo zadowolona!!! Nie mam problemu z materiałem ani nic. Plusy:
- podnoszone oparcie gondoli (naprawde szukajcie jeżeli możecie wózków z tym bajerem bo mocno wydłuża życie gondoli. No i jak dziecko wyje na spacerze -takie koło 4-5 mies - podniesiecie trochę i powinno być lepiej)
- dobrze zabudowana budka gondoli. Rodzimy w lato i słońce będzie walić niesamowicie. Camarelo ma dobrze zabudowaną budkę i przez to nie trzeba się bawić w przewieszanie pieluch żeby słońce na dziecko nie świeciło
- duża gondola - mi uratowała tyłek. Hania urodziła się z 61cm "wzrostu". Dzięki temu że gondola była duża to do końca stycznia w niej przejeździłam (czyli najgorsze pogody w gondoli :) )
- spacerówka ok - a 4 poziomy oparcia, ma wkładkę, którą można wyjąć i wytrzepać a potem w ogóle wyjąć
- spacerówka jest duuuża :) no i znów dobrze zabudowana (choć gorsza niż w gondoli) budka
- wózek jest lekki

No ale oczywiście są też minusy:
- pod koniec użytkowania gondoli zepsuł mi się ten mechanizm podnoszenia oparcia. Rozwiązałam to tak, że miałam na stałe ustawione i oparcie było albo podniesione albo na płasko
- pod koniec użytkowania gondoli zacinała się gondola przy wyjmowaniu ze stelaża (trzeba było mocno szarpnąć, mimo, że była odblokowana)
- słaba osłonka na nogi przy spacerówce - tzn ja wolałabym śpiworek a tu tylko osłonka
- osłonka na gondole trochę za wysoka - nie widziałam Hani jak ją zabunkrowałam (musiałam osłonkę odginać żeby widzieć co tam dzieć kombinuje)
- wnętrze gondoli (ta wyściółka wokół boków) zaczęła się lekko pruć. No ale gondola u nas dużo przeszła - wożenie w samochodzie z zakupami czy bagażami, kilka razy dziennie wnoszenie, znoszenie itp.
- no i w spacerówce teraz Hania wyżera paski od pasów. Już 2 razy udało jej się wyrwać zębami nitkę. Ale to mały gryzoń i ma siłę tymi 8 ząbkami szarpać ;)

No to chyba tyle ;)

Tyssiak - współczuję "spaceru"!!!

A co do alergii - ja mam zawsze około początku marca. Nie możemy w ciąży nic brać oprócz wapna. Mnie 2 lata pod rząd właśnie wapno ratowało!!!
Podziękowania: Lusek

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 1 tydzień temu #981147 przez agnieszka1
Hejo.

znów naskrobałyście :/ szkoda,że nie mam dobrego tel z internetem,a tak na kompie nie da rady siedzieć i czytać dopiero wieczorem na spokojnie.

Wstawiam zdjęcie z chrzcin


i moje śpiochy kochane i gdzie miejsce dla mamusi ciężarnej :)

Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 6 dni temu - 9 lata 6 dni temu #981161 przez Lusek
Hejko z ranka.....
Byłam wczoraj na szkole jak zwykle wybitny inkubator pytał wiecie co aż każdy parsknął śmiechem :laugh: Babka mówiła o połogu,opiece poporodowej prawach pacjenta itp .No i mówi że po porodzie są odchody połogowe i no trzeba często zmieniać wkładki i tłumaczy że nie można dopuścić żeby był przykry zapach ich bo to jest pożywka dla bakteria.No i inkubator...a co ma Pani na myśli pod pojęciem przykry zapach a ona na jak :blink: no że nie śmierdzą,dobitnie mu powiedziała :) Wykręt jak nic ale no czasami to odpadam tam z tych głupich jego pytań ;)

agge mam termometr jak na razie podoba mi się jest fajny, ładnie zrobiony działa :) mierzy temperaturę pojawiają się buźki jak jest gorączka stan podgorączkowy no i jak jest dobra temp. to zielona buźka się świeci :). Na razie jest oki zobaczymy co dalej.... a jeszcze do tego dostałam spodenki dla maluszka :P ;) obci się podobały i kupiła :)

paulinka2202 zdaj relację co i jak było na warsztatach??? :) ;) No jak na razie jestem zadowolona zobaczymy co później :) ;)

Lizzy dziękuję za opinie o tym wózku....zawsze są jakieś plusy i minusy ale ja jestem zdecydowana co do tego wózka ;) a będzie jak będzie :) NO wiadomo jak się używa to się tak dzieje po to to jest :) ;)

agnieszka1 no super wyglądasz zgrabniutka jesteś fiu fiu ;) :) Brzuszek lekko podkreślony fajnie wygląda ;) Jakie słodziaki śpią na całym łóżku :P ;) a co tam mama musi się gdzieś wepchnąć pomiędzy hehe ;) :P napiły się i śpią :laugh: Flaszka pomiędzy hehe :P (oczywiście mleka) :P

zancik Haloooooo ? Jak tam u Was ? Jak się czujesz???? Już nie kop tej działki ;) :P PUK PUK daj jakiś znak...... ;)

Tysiiak jak się czujesz??? jak alergia??? przechodzi.... :dry: :huh:

alex01 co u Ciebie też coś ucichłaś??? ;) jak się czujecie??? co tam u Was??? :)

Jeszcze CIĘ nie znam a już CIĘ KOCHAM...



Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 6 dni temu #981169 przez tysiiiak
Hejka ;*
Od wczoraj piję wapno i jest lepiej ! :) Teraz mam wręcz suchoty w nosie ;D Teraz czeka mnie szykowanie urodzinek Kubusia :) robimy w niedzielę. Co prawda tylko kawa, ciasto, tort ale podjęłam się, że sama mu zrobię tort ze świnką Peppą jego ukochaną :P zobaczymy co za stwór z tego wyjdzie :P Teściowa mi tylko biszkopt zrobi bo nie jestem pewna naszego piekarnika :/ no i musze obmyśleć do tego jakieś łatwe i dobre ciacho :P albo to po prostu kupię :P
Torcik coś w tym guście bym chciała: www.torty-siedlce.pl/sites/default/files..._ze_swinka_peppa.jpg pewnie nie wyjdzie tak cudnie ale ogólny zarys to cos takiego :P

Lusek bosheeee co za typek hahahaha niezły ubaw tam macie :D a na miejscu tj babki zapadłabym się pod ziemie :P a może on tak specjalnie żeby kobita dała mu spokój i nie ciągała go na takie spotkania ? :P

Agnieszka super wyglądasz :) zgrabniutka mamusia z Ciebie :) a dziewczyny przesłodkie :D Moje dziecko jak z nami śpi to też zajmuje większość łóżka albo śpi głową na mnie a nogami na M. :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 6 dni temu #981171 przez paulinkaaa2202
Ana warsztatach było fajnie jestem w szoku że wysiedziałam tam 3.5 godziny :D Jestem wręcz zakochana w chuście do noszenia dzieci strasznie mi się to spodobało tylko jedno ale cena.... ale może rzucę hasłem i ktoś kupi na chrzciny może moi rodzice :P dostałam dużo próbek i uwaga wygrałam zestaw kosmetyków Palmers na rozstępy więc jestem zadowolona :) ogólnie warsztaty fajne ciekawe ale większość rzeczy już wiedziałam przy pierwszym dziecku :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 6 dni temu - 9 lata 6 dni temu #981202 przez Lusek
No to teraz przy kawce spokojnie mogę wstawić fotki ;)

Tysiiak super że powoli dochodzisz do siebie, że wapno pomaga :) oby tak dalej. Wiesz co ten link nie działa :unsure: i nie mogę tej peppy zobaczyć. Co do ciasta jeśli nie dasz rady się wyrobić polecam cukiernię mielnik (to piekarnia i cukiernia w jednym) mają swoje wypieki VIKTORIA chyba cukiernia się nazywa....ale naprawdę godne polecenia. :)
Co to Inkubatora to nie wiem nie mogę gościa rozkminić.... taki ogólnie niechluj zawsze tłuste włosy (ma długie), rozciągnięta bluza albo golf.... widać że nie dba ogólnie o siebie gość... możliwe że robi tej swojej partnerce na złość ale kurcze to by nie chodził na wszystko sama nie wiem.....ale że tacy ludzie się zdarzają hehe :) trochę śmiechu jest bynajmniej lepiej zapamiętam wszystko. :) :P

paulinka2202 oooo to Gratulację że wygrałaś kosmetyki super :woohoo: no ja też lekko się przekonałam do chusty do noszenia dzieci... tylko się zastanawiam na ile czasu to będę potrzebować bo to trochę kosztuje tak samo jak z laktatorem ehhh :) ale masz racje może trzeba rzucić do rodzinki ktoś się skusi kupić. ;) :) Sprytnie.
Fajnie te warsztaty ;) :) Dobrze ze coś takiego organizują.

Wstawiam fotki kiecki na sobie (sama robiłam więc trochę może słabo widać):


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.



Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


a tu termometr i spodenki:



Jeszcze CIĘ nie znam a już CIĘ KOCHAM...



Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl