BezpiecznaCiaza112023

LIPCOWKI 2015

9 lata 1 tydzień temu #981230 przez tysiiiak
Lusek super te spodenki :) nie widziałam u nas w lidlu takich ;( dziękuje za rekomendacje piekarni :P będę się ratowac w razie co :P W sukience wyglądasz naprawde fajnie :)
a tu mam coś dla Ciebie znalazłam na forum na trójmieście :) :
Zapraszam Was serdecznie na bezpłatne spotkania, które będą miały miejsce w maju w Gdańsku:

1. Pozytywnie o porodzie tym razem o położnej z położną
18 maja 11:00-12:30, BEZPŁATNE

2. Skuteczne karmienie piersią Tydzień Promocji Karmienia Piersią
spotkanie z doradcą laktacyjnym, doulą, logopedą, masażyki i zabawy ruchowe dla dzieci oraz inne niespodzianki
23 maja, 11:00-14:00, BEZPŁATNE

3. Mlekoteka Tydzień Promocji Karmienia Piersią - spotkanie grupy wsparcia laktacyjnego (organizowane wspólnie z Karoliną Karpowicz i Katarzyną Łatą)
28 maja, 11:00-12:00, BEZPŁATNE

Miejsce: Gdańsk, Jaśkowa Dolina 84 (budynek Akpol)

Zgłoszenia przyjmujemy pod adresem Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., natomiast więcej informacji udzielamy pod numerem tel. 602 698 456.

Jeśli nie możecie przybyć teraz, ale zainteresowały Was takie spotkania - napiszcie do mnie maila, a wstawię Was do bazy i będę informować :-)

doula Zuzanna Kołacz-Kordzińska
Ośrodek Wspierania Rozwoju "Bliżej"
Podziękowania: Lusek

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 1 tydzień temu #981241 przez ewela007
Hej dziewczęta, piękny mamy dzisiaj dzień. Byłam w hurtowni oglądałam wózki dziecięce, ah było ich zbyt dużo aby któryś mi się bardzo spodobał. Panie najbardziej zachwalały jeden model, cena przystępna, ponoć najlepiej się sprzedają, wstawiam link:

Ja z decyzją muszę się przespać bo póki co mam bałagan w głowie. Za to zakupiłam dziś wanienkę, gąbkę do kąpieli, proszek i mokre chusteczki, przyszła też dziś pościel do łóżeczka. Powoli zaczyna się odczuwać fakt, że to już coraz bliżej:))

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 1 tydzień temu - 9 lata 1 tydzień temu #981242 przez Lusek
Tysiiak dzięki wielkie za informacje nie wiem czy ze wszystkiego skorzystam ale postaram się ;) Na pewno o porodzie,bo tego to ja się boję że szok hihi :P więc wolę posłuchać dobrych rzeczy ;)
Jakbyś coś jeszcze gdzieś wylukała na forum trójmiasta to daj znać ja tam się nie zapisywałam ;) :)

Jeszcze CIĘ nie znam a już CIĘ KOCHAM...



Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 1 tydzień temu #981244 przez Lusek
ewela007 no kształtem podobny do tego co ja mam upatrzone , w ogóle taki wzór mi się podoba ;) :) Fajny ten wózek ;)
Wszystkie wózki są chyba teraz robione podobne te 3w1. :) Jak Ci się podoba i Cię przekonały babeczki to śmiało kupuj ;) ten.

Jeszcze CIĘ nie znam a już CIĘ KOCHAM...



Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 1 tydzień temu #981245 przez ewela007
jeszcze czytam i zastanawiam się. tak podoba mi się ten styl co Twój, ale muszę na spokojnie do tego podejść bo to jednak spory wydatek i ważny element macierzyństwa :) Może którejś z Was także się spodoba.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 1 tydzień temu #981249 przez Lizzy
Lusek - nie ma sprawy. Jak szukałam wózka to właśnie szukałam takich "prawdziwych" opinii o wózkach, właśnie od dziewczyn które nimi jeździły. Nie chciałam Ci pisać samych pozytywów, bo wiadomo, że nie wszystko jest cacy. Powiem tylko, że bardzo żałuję, że teraz będę musiała się z nim rozstać :(

Tyssiak - cieszę się, że wapno pomaga :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 1 tydzień temu #981261 przez agge
Lusek fajne spodenki! :)
ja właśnie wróciłam od koleżanki, która w marcu urodziła synka. Wzięłam go na ręce, to myślałam, że go schrupię, taki słodziak mały :D fajnie mnie za palce chwytał :)
i dostałam od niej parę ubranek dla małej, jeszcze z metkami, bo jej synek miał być dziewczynką no i mu takich typowo dziewczęcych nie założy :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 1 tydzień temu #981291 przez Lusek
agge fajnie że dostałaś ubranka dla małej. :cheer: zawsze się przydadzą miło z koleżanki strony że dała hehe ;) to taki 2 miesięczny bobas :) słodziak hehe super :cheer: tak patrzę i patrzę że Ty za 64 dni zostaniesz mamą :blink: :woohoo: kurde jak to leci ja za jakieś 70. Ale spokojnie i Ty będziesz trzymaćale swoje maleństwo które będzie Cię łapać za palce.

Lizzy no i właśnie dobrze że napisałaś i plusy i minusy bardzo mnie to cieszy ;) .A czemu teraz się rozstajesz z nim masz jakiś na oku inny czy jak ??? ;) :)

ewela007 grunt to upatrzeć coś a potem dobrze rozpoznać się w temacie. Wszystkie opinie wykopać i te dobre i te złe. NO wiem że to jest spory wydatek dlatego też na to patrzyłam przy wyborze. No i żeby podobał się mi i mojemu mężowi też mi na tym zależało żeby poznać jego zdanie na ten temat. Oczywiście ze ważny element macierzyństwa, bo w końcu Ty będziesz nim jeździć najwięcej i się mordować w rożnych sytuacjach :cheer: ;)

Piękny dziś był dzień bardzo ciepły nawet 25 stopni. Ale chyba w nocy będzie lało ;) Oby jutro było ładniej.

Miłej nocki dziewczęta.

Jeszcze CIĘ nie znam a już CIĘ KOCHAM...



Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 1 tydzień temu #981308 przez Lizzy
Lusek - ja przesiadam się w taki i w takim układzie ;) Tylko kolor inny:
KLIK

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 1 tydzień temu #981323 przez agnieszka1
Dziewczyny za cholere Was nie doczytam :( nie doczytam,ale brak czasu.

Dziś mam wizytę trzymajcie kciuki,aby zrobili usg i dzidzia się pokazała co tam ma :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 1 tydzień temu #981325 przez AgusiaKRK
Agnieszka, powodzenia, trzymam kciuki i koniecznie się zamelduj po wizycie!

A nasz wózek idzie i idzie. Mam nadzieję że będzie juz w tym tygodniu i że będzie ten który zamówiliśmy! :-P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 1 tydzień temu #981328 przez ewela007
agnieszka1 powodzenia, trzymam kciuki abyś wiedziała już co tam nosisz w brzuszku.
Agusia KRK a jaki wózek zamówiłaś, może wstawiałaś gdzieś nazwę ale ja oczywiście przeoczyłam

Ah pogoda dziś brzydka, nawet nosa nie chce się wystawiać. Wczoraj zakupiłam proszek i od czerwca zabieram się pełną parą za szykowanie wyprawki dla Synka. Złożymy łóżeczko, spakuje torby do szpitala i będziemy czekać :))

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 1 tydzień temu - 9 lata 1 tydzień temu #981330 przez tysiiiak
Hej: )
Zancik gdzie jestes???

Agnieszka powodzenia na wizycie ;) oby było usg i dzidzia się ukazała ;)

Ja jakoś w połowie czerwca będę prac ;)

Jutro wizyta nanananana :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 1 tydzień temu #981332 przez AgusiaKRK

ewela007 napisał: agnieszka1 powodzenia, trzymam kciuki abyś wiedziała już co tam nosisz w brzuszku.
Agusia KRK a jaki wózek zamówiłaś, może wstawiałaś gdzieś nazwę ale ja oczywiście przeoczyłam

Ah pogoda dziś brzydka, nawet nosa nie chce się wystawiać. Wczoraj zakupiłam proszek i od czerwca zabieram się pełną parą za szykowanie wyprawki dla Synka. Złożymy łóżeczko, spakuje torby do szpitala i będziemy czekać :))


Zamówiłam Jane Muum. Na pewno nie każdemu będzie odpowiadał, ale model jest polecony i wypróbowany przez znajomych, a głównym kryterium dla nas była jak najniższa waga, bo mieszkamy na 3 piętrze bez windy i nie mamy wózkowni ani możliwości trzymania wózka na dole, więc będę tachać ;)

Załącznik nie został znaleziony

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 1 tydzień temu #981335 przez agge

Lusek napisał: agge fajnie że dostałaś ubranka dla małej. :cheer: zawsze się przydadzą miło z koleżanki strony że dała hehe ;) to taki 2 miesięczny bobas :) słodziak hehe super :cheer: tak patrzę i patrzę że Ty za 64 dni zostaniesz mamą :blink: :woohoo: kurde jak to leci ja za jakieś 70. Ale spokojnie i Ty będziesz trzymaćale swoje maleństwo które będzie Cię łapać za palce


Na suwaczku u mnie widać 64? On coś oszukuje często, bo u mnie widzę teraz 57 dni :D a do terminu mam 56 dni, tego z USg, a z OM tylko 52 :)
W ogóle aniołek z niego, prawie cały czas spał, nawet nie zapłakał przez kilka godzin, jak był głodny to tylko przebierał nóżkami ^^

Agusia fajny wózek :)
Agnieszka trzymam kciuki ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl