BezpiecznaCiaza112023

LIPCOWKI 2015

9 lata 1 tydzień temu #981027 przez AgusiaKRK
Lusek: śliczny brzuszek, a Ty taka zgrabniutka!

Agge: Powodzenia na badaniach!!!

Szybka aktualizacja z dziś: 1600 g, pięknie rośnie nasz szkrab! Doktor powiedział, że jest pierwszym kandydatem do przejścia na drugą salę, na której są dzieci bliższe wyjścia do domu :) Wspaniała wiadomość!


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 1 tydzień temu #981029 przez agnieszka1
Agusia ja tak na szybko,bo już idę spać, piękny widok i życzę oby tak już zostało :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 1 tydzień temu #981030 przez AgusiaKRK
Agnieszko, dziękuję i spokojnej, dobrej, przespanej nocy! :*

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 1 tydzień temu - 9 lata 1 tydzień temu #981040 przez Lusek
Hejko z rana .....
Wstało ładne słonko i na razie to 11 stopni jest może będzie lepiej :cheer: Trzeba po jakieś zakupy ruszuć ;) :cheer: .

AgusiaKRK no piękny Frano i 1600g waży no rośnie chłoposek super :P ;) oby tak dalej. Takie wieści z rana to super. I fajnie wam idzie to kangurowanie z Franiem. :cheer: ;) :) :)
Dziękuję za komplementy :)

agge powodzenia na badaniach. :)

monikat na opakowaniu jest napisane,, B-bravado!" na metce też kupiłam w sklepie KA MAMMA u nas w Gdańsku. Jak będziesz chciała zrobię fotkę lepszą opakowania. :) Fajny mięciutki taki akurat do spania. :) nic nie gniecie ani nie uwiera. :)
tu link : pieknamama.pl/manufacturer/bravado

Jeszcze CIĘ nie znam a już CIĘ KOCHAM...



Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 1 tydzień temu #981044 przez agge
Agusia super, że Franio rośnie, już duży chłopak z niego! :) Słodziutki jest :)

Ja już po badaniach, powiem Wam, że od dzisiaj jeszcze bardziej będę się bała pobierania krwi :( zawsze jakoś dawałam radę, bo pobierała mi fajna babka, nie dość że sympatyczna, to sprawnie jej to szło i prawie nie bolało, a dziś oprócz niej była jakaś młoda kobietka, chyba dopiero się uczyła i to ona mi pobierała... wkłuła się i nic jej nie leciało, to wierciła tą igłą na wszystkie strony przez dobrą chwilę, a ja myślałam, że się pobeczę, tak mnie bolało! :O i aż zbladłam ze strachu, krzyczeć mi się chciało, ale nie chciałam wiochy robić :D
w końcu jej ta druga powiedziała,że na pewno mnie to boli i żeby zoostawila już tą żyłę w spokoju i wkłuła się w drugą rękę. Tam na szczęście się jej udało, ale teraz tak mnie boli ta pierwsza ręka :/ a na samą myśl o kolejnych badaniach mnie ciarki przechodzą...

Lusek zazdroszczę, że słońce chociaż świeci, bo u mnie zimno okropnie i wiatr, a na niebie same chmury :/ także już dziś nie wychodzę z domu, chyba się polenię w łóżku :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 1 tydzień temu #981047 przez ewela007
Paulinka ja kupiłam taką herbatkę z kopru włoskiego od 1 tygodnia życia w aptece internetowej Cefarm
Tysiakk ja też mam kocyk Minkey, fajny jest. Mam dwa kocyki jeden do łóżeczka drugi do wózka. Na razie więcej nie będę kupować.
Lizzy dziękuje za odnośnik do wózka. Mi ostatnio spodobał się wózek:
www.mulan.pl/amelis-pro-delti-wozek-2w1-...ka-torba-gratis.html
jest z roku 2015 i mało jest opinii na jego temat. Nie podoba mi się to że spacerówka nie rozkłada się na płasko jak dziecko zaśnie tylko jest w lekko siedzącej pozycji i nie wiem czy to tak może być. Wiem ze jak spacerowałam z dziećmi i mi zasynały w wózku to rozkładałam spacerówkę na leżąc i sobie malec spał. Co na to dziewczyny, które mają starsze dzieci?
Lusek ale masz malutki brzuszek fajnie Ci jak mam sporo większy

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 1 tydzień temu #981051 przez paulinkaaa2202
Ewela ale ta herbatka jest taka granulowana sypana? bo o taka mi chodzi z teraz wszędzie sa takie w saszetkach jak herbata.

Byłam dzisiaj w lidlu jakaś masakra tyle ludzi jakby za darmo coś rozdawali dobrze że wszyscy się rzucili na odzież damską i na rzeczy do kuchni. Powiem wam że fajne te staniki jeden kupiłam sobie z fiszbinami a drugi nie ale pod piersiami jest taka jakby guma i fajnie trzyma piersi nie są obwisłe kupiłam sobie leginsy ciążowe ale sama nie wiem czy sa dobre nic mnie nie ciśnie ale wydaje mi się że w długości są trochę za krótkie ciekawe czy większy rozmiar jest dłuższy czy idzie w rzesz ...

Lusek brzuszek śliczny :)

A u nas śliczna pogoda słońce świeci od rana bardzo cieplutko :) :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 1 tydzień temu #981052 przez ewela007
Paulinka ta herbatka jest w saszetkach ale mi to nie robi problemu, zaparze ją a poźniej przeleję do butelki
Ktoś pytał o butelki, to ja kupiłam zestaw startowy z Avent, składa się z 4 butelek, smoczka i szczoteczki do mycia

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 1 tydzień temu #981056 przez paulinkaaa2202
A mi chodzi taką w granulkach bo ja chce ją pić podczas karmienia. Znalazłam w jednym sklepie internetowym tylko...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 1 tydzień temu #981058 przez ewela007
ja koperek kupiłam dziecku do picia a sobie zakupiłam herbatkę na laktację

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 1 tydzień temu - 9 lata 1 tydzień temu #981060 przez tysiiiak
Hejka :) ja dziś już zaliczyłam labolatorium, plac zabaw i lidla i takim oto sposobem nie mam już sił a tu dopiero 10ta :P :whistle: Do tego ten cholerny katar mnie męczy. Zauważyłam już fruwające babie lato więc pewnie to jest winowajcą :/ musze lecieć do apteki po wapno dla siebie ;)

Agusia boski Franio :kiss: :kiss: :kiss: Duży chłopak :) Teraz chyba zostaje kwestia przybrania na wadze i nauki samodzielnego oddychania i do domku :D super ! :)

Paulinkaa wydaje mi się, że jeżeli chcesz taką herbatkę tylko dla siebie do picia to możesz nawet taką od roku zakupić :P przecież normalne jedzenie też będziesz jadła a noworodkowi nie podasz czy słabej kawy tez się można napić ;) tak na logikę :)
Pozatym te w saszetkach sa lepsze bo nie zawierają tyle cukrów :)
Tez kupiłam leginsy w lidlu i wziełam L mam 163 cm wzrostu a są takie przed kostkę :unsure: no ale cóż już ponosze :P Zastanawiałam się nad stanikiem ale największy rozmiar to niestety 85d a to nie moja liga :P
U mnie prawie pustki w lidlu były :P

Ewela moje dzieco tak jak większość było fanem spania w wózku na spacerach i nawet teraz mu się to zdarza i nie wyobrażam sobie żeby nie rozłożyć mu wtedy spacerówki na płasko... zawsze jak wiedze dzieci śpiące w wózkach na siedząco z takimi spuszczonymi głowkami to mi ich szkoda a Kuba np potrafił i ze 4 godziny spać w wózku więc napewno byłoby mu niewygodnie dlatego ja bym odradzała :dry:

Lusek brzuszek cudo :) :* zgraniutka jesteś :) i fajowe ciuszki :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 1 tydzień temu #981064 przez ewela007
Tysiak dzięki za opinie tez mi się tak wydaje, akurat w tym wózku rozkłada się prawie na leżąc brakuje jakby jednego stopnia regulacji aby rozłożyło na płasku więc dziecko nie siedzi a wygląda jakby leżało na poduszce. Czytam opinie szukam wózka zastanawiam się jeszcze nad Riko Nano, ma dobre opinie, cena jest przystępna może któraś z Was miała do czynienia z tym wózkiem?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 1 tydzień temu - 9 lata 1 tydzień temu #981068 przez Lizzy
Ewela - fajny ten wózek! Mój styl :) A co do rozkładania spacerówki. Powiem tak. Jak dziecko starsze i rozkłada się tak, że tylko lekko ma podniesiony tył (tak zrozumiałam) to wydaje mi się, że nie jest źle. Nie wiem jak w przypadku, gdy będziesz musiała szybciej przenieść dziecko z gondoli do spacerówki. Ja przenosiłam w 6 miesiącu, bo Hania była już za duża i się nie mieściła (a camarelo i tak mają jedną z większych godnoli). Wtedy rozkładałam jej na płasko do spania i tak lekko wyżej do oglądania (Hania wtedy jeszcze nie siedziała). Z jednej strony chcę napisać, że lepiej żeby się rozkładało na płasko, a z drugiej - jeżeli jest tylko minimalnie wyżej to nie wiem czy jest sens się czepiać (w końcu w łóżeczku pod materacem mam klin i Hania też na płasko nie leżała nigdy).

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 1 tydzień temu #981072 przez ewela007
Lizzy dobrze zrozumiałaś, ta spacerówka rozkłada się prawie na płasko no i mam teraz 3 wózki do wyboru:
1. Amelis Pro
2. Riko Nano
3. Camarelo

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 1 tydzień temu #981078 przez paulinkaaa2202
Tysiak a jesteś na coś uczulona?

Ja w tamtym roku robiłam testy i się okazało że jestem bardzo uczulona tylko dokładnie nie pamiętam na co pyłki traw brzoza i coś tam jeszcze zaczęłam się odczulać szczepionkami i co zaszłam w ciążę i musiałam przestać jakby były już te szczepionki podtrzymujące mogłabym kontynuować ale się nie udało nie zdążyłam.... Dzisiaj rano jechałam to już parę razy kichałam, katar leci, śluzówkę mam już taką wysuszoną że masakra. Ani specjalnych kropel nie można brać ani tabletek :/ a pamiętam że w tamtym roku w czerwcu potrafiłam kichać po 20 razy non stop :( mam nadzieję że takie kichanie nie będzie przeszkadzać dziecku :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl