BezpiecznaCiaza112023

LIPCOWKI 2015

8 lata 10 miesiąc temu #990399 przez zancik
Lusek super ten album :) Ja jakoś na początku ciązy zarejestrowałam się chyba na stronie bebiko juz nie pamiętam i dostałam album dla maluszka w pudełeczku takim głębokim zamykanum na magnez tez jest fajny :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 10 miesiąc temu - 8 lata 10 miesiąc temu #990406 przez Lusek
Tysiiak ja też nie kupuję pościeli ale chciałam taki ochraniacz a jak jest jeszcze pościel to spoko, na później będzie ;) (tzn poszewki to są. Ja mam śpiworek do spania dla małej ,a i jeszcze organizer mi chłop dorzuca więc spoko. Cały komplet będę miała. Głównie to mi chodzi o ten ochraniacz ;) :)

zancik no rzeczywiście fajny ten album i jeszcze pudełko na magnez super ;) :)
Dzięki :)

Jeszcze CIĘ nie znam a już CIĘ KOCHAM...



Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 10 miesiąc temu #990408 przez paulinkaaa2202
Zancik też zamawiałam ten album pisałam do nich że nie dotarł pisali że wysłali i dupa do mnie nie dotarł :(

Lusek fajne te rampersy :) a czapeczkę mam taką samą też w pepco kupiłam nie mogłam się powstrzymać taka fajna :)

Tysiak odpoczywaj oby przeszło :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 10 miesiąc temu - 8 lata 10 miesiąc temu #990409 przez zancik
Lusek ja kupiłam tylko jeden komplet poszewek bo dwa komplety dostałam od kuzynki ;) i ochraniacz jeden miałąm w tym komplecie co zmówiłam a drugi od kuzynki mam :) A to białe co ubranka są na tym to materacyk do łóżeczka??

Paulinkaaa u to cielkawe czemu nie dotarl? :( :(

No ja po prysznicu umyłam jeszcze włosy i siedze z mokrymi no troche chłodniej ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 10 miesiąc temu #990411 przez paulinkaaa2202
Czemu nie przysłali nie mam pojęcia nikt nie potrafi odpowiedzieć na to pytanie no trudno i tyle ale szkoda :/

Zancik to się trochę ochłodziłaś no widzisz :P

Ja zaraz jadę po małą niby blisko ale na bank się spocę jak świnia :/

Dziewczyny widziałyście w gazetce czy w jakimś markecie takie małe baseny? Muszę kupić małej bo ten co ma to się przebił a teraz będzie tydzień w domu bo przedszkole zamknięte

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 10 miesiąc temu #990412 przez tysiiiak
Paulinka w biedronce są teraz baseniki i w pepco powinny być ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 10 miesiąc temu #990413 przez zancik
Paulinkaaa w gazetce z Kauflandu widziałam taki basen :) ale mysle,że praktycznie wszędzie sie taraz dostanie ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 10 miesiąc temu #990420 przez Lusek
zancik fajnie że masz 2 komplety zawsze się przyda :P ;)
Ooooo fajnie że się ochłodziłaś ;) zawsze troszkę lepiej się człowiek czuje ;) :P

paulinka2202 no też nie mogłam się powstrzymać hehe ;) :) fajna jest ta czapka :)
To wracaj szybko do chłodnego domku ;) Wracajcie dziewczyny hehe :P
Basenik wszędzie w większym sklepie dostaniesz :)

Już jestem po obiadku :cheer: ;) takim letnim i zabiorę się za wypełnianie albumu.... a może lepiej jak mała się urodzi hehe :P będzie pewniej hihi :P :)

Jeszcze CIĘ nie znam a już CIĘ KOCHAM...



Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 10 miesiąc temu #990424 przez zancik
Lusek no fanie sie tak ochłodzić szkoda,że to pomaga tylko na chwilkę :( Ja też wszystkiego jeszcze w albumie nie wypełniłam bo kto wie jak to będzie Tosia czy Tosiek hahahahah :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 10 miesiąc temu #990425 przez agge
Jezu ale nabazgrałyście przez ten czas, co mnie nie było :P masakra.

zancik fajna spódnica :)

Paulinka ja wieczorem będę jadła ruskie więc zapraszam :D uwielbiam je :) Nie przejmuj się M, wiadomo jacy są faceci... i masz rację że tak postawiłaś sprawę, bo nie można tylko coś dla kogoś robić jak ta druga osoba olewa. Albo w obie strony, albo w żadną :)

Lusek też będę musiała jakiś album kupić, fajna sprawa :) a ubranka śliczne. i pościel też.

Tysiak leż, leż, nie ma co szaleć..

Ja dzis miałam kilka skurczy ale lekkichh i oczywiscie nieregularnych.. :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 10 miesiąc temu - 8 lata 10 miesiąc temu #990430 przez paulinkaaa2202
Tysiak widziałam te baseniki w biedronce ale one są malutkie od 1-3 roku życia. No ale macie rację w większych sklepach powinny być tylko nie chce mi się ruszać do żądnego sklepu nawet wieczorem nogi mnie strasznie bolą :/

Agge to dobrze że w ogóle masz skurcze :P
jakby było bliżej to bym przyjechała na serio za pierogi to jestem w stanie dużo rzeczy zrobić :P ja to pierogi mogę jeść na śniadanie, obiad i kolację :P

No mi ginekolog wydrukował wargi sromowe więc chyba nie ma możliwości pomyłki :D no ale 100% pewności będziemy miały po porodzie :P

Dzisiaj pochłonęłam całą czekoladę z truskawkami ale miałam smaka :D w ogóle dzisiaj mama kupowała truskawki i babka jej powiedziała że jeszcze tydzień i będzie po truskawkach więc trzeba jeść póki są :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 10 miesiąc temu #990461 przez agge
Paulinka też uwielbiam pierogi, a ruskie to już w ogóle :woohoo:
Mój M to potrafi naraz 4 tabliczki pochłonąć :D

Wieści od Agnieszki, miała w środę USG i podobno jej Natalka waży 2700 kg :) jutro zwożą meble :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 10 miesiąc temu - 8 lata 10 miesiąc temu #990465 przez zancik
Agge ja nie lubię pirogów ruskich ale z kapuchą i grzybami uwielbiam :)

Paulinkaaa ja też bym chętnie zjadła cała czekoladę ale boję się zgagi dlatego góra trzy kanki i stopuje :(

No to jutro ruszam do cioci mam dla Polci geterki i piłeczkę do basenu :) :) Kolejny dzień upałow jutro niby ma tak byc do czwartku a w czwartek 24 stopnie :) ja juz leze ale jest duszno jak cholera w nocy ma byc 16 stopni :( :( chyba powiem M żeby mi kupił zimną Warkę ta 0 % :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 10 miesiąc temu #990469 przez agge
zancik z kapustą i grzybami też uwieeelbiam <3
Właśnie wszamałam 20 ruskich :D a już się robię głodna, nie wiem co się ze mną dzieje :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 10 miesiąc temu - 8 lata 10 miesiąc temu #990475 przez zancik
Agge chudzinko gdzie Ty to miescisz? :laugh: ja własnie zjadłam loda :) A Tosia szaleje jak nie wiem :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl