BezpiecznaCiaza112023

LIPCOWKI 2015

8 lata 9 miesiąc temu #991720 przez tysiiiak
Tak na szybko z autobusu :p rozwarcie brak niestety :( Kacperek 3200 waży wiec spoko :) łożysko i wody ok ;) za tydzien znów wizyta :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 9 miesiąc temu - 8 lata 9 miesiąc temu #991721 przez agge
zancik haha niezly ten filmik :)
Też chce mi się w nocy jeśćć ale nie chce mi się robić nic, więc wytrzymuję do rana :D

Tysiak dobrze,że w porządku :) no i kolejnemu maluchowi też się nie spieszy :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 9 miesiąc temu #991730 przez Lusek
zancik Hahaha no głód nie do zniesienia ale mój mówi że to mała jest głodna hehe :P
Filmik superowy EKSTRA :) :woohoo: Ciekawe kiedy my tak będziemy tańcować hehe :P
Fajnie że babcia odpaliła wam trochę gotówki zawsze to się przyda ;) :) jak nie na to to na inne rzeczy ;) :)

Tysiiak czyli nie rodzisz jeszcze ? ehhh a już myślałam ....a masz wizytę za tydzień , ciekawe czemu ja nie mam już wizyty :unsure: hymmm :dry: :huh:
Oki to czekamy na pełno relację :cheer:

agge a powiedz mi kiedy TY nie jesteś głodna :P :woohoo: bo z tego co wiem już ze Ty zawsze głodna jesteś :cheer: :)
Buziaki ogromne dla Ciebie głodomorze :)

Jeszcze CIĘ nie znam a już CIĘ KOCHAM...



Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 9 miesiąc temu - 8 lata 9 miesiąc temu #991732 przez zancik
Agge ja bym nie wytrzymała tak mnie czasem ssie w żołądku zawsze mam wode po reka to pije ale na długo nie pomaga :P No fajny ten filmik usmiałam się z niego :laugh:

Tysiiiak super,że jest ok :) Coś czuje,że i u mnie nic się nie ruszyło tak jak u Ciebie B) Ach uparte te lipcowe dzieciaczki ;)

Lusek pewnie trochę się zejdzie nim by będziemy tak szleć z naszymi panienkami :laugh: ale super to wygląda :) oj tak gotówka sie przyda zawsze ;)

Mamusie tez tak macie,że jak wstajecie np.w nocy siku i już siedzicie na kibelku to czujecie takie uderzenie w dole kurde nie wiem jak to opisac no tak jak by dzidzia z góru spadała na dół i uderzała w dół???Ja zamiast sie ogarniać to siedze i dupy nie chce mi się ruszyć :laugh:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 9 miesiąc temu #991742 przez agge
Lusek masz rację, zawsze jestem głodna :D
zancik mi tez ciężko wytrzymać ale leń zwycięża :D tak to bym musiała jeść co godzinę albo częściej, jak wstaję siku :D .. to bym chyba ze 100 kilo przytyla :D
hmm ja chyba tak nie mam..

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 9 miesiąc temu #991795 przez zancik
Kuzwa jeszcze nie weszlam bo jest opoznienie zaraz jebne tu chyba :( :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 9 miesiąc temu #991799 przez agge
zancik współczuję, też mnie wkurza takie czekanie :/ u mnie w porannych godzinach zawsze takie opóźnienie jest.
Mam już wózek, ahhh jeżdżę nim jak debil po pokoju hahah :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 9 miesiąc temu #991808 przez ewela007
Tysiak to Kacperek ma już fajną wagę, w sam raz na poród.
Agge ja też czesto jestem głodna ale to dlatego że nie jestem w stanie dużo zjeść, po jednej kanapce czuje się najedzona a wiadomo że ona tylko na chwilę wystarcza. codziennie rano budzę się z burczeniem w brzuchu
Zancik fajny prezent dostaliście od babci, pieniążki zawsze sie przydadzą. Filmik świetny:))
Lusek tak masz racje chce się o siebie zadbać przed porodem, później make up przez prawie 2 miesiące będę miała z głowy:) Termin mam 23 lipca ale cesarkę mam zaplanowaną kilka dni wcześniej.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 9 miesiąc temu #991821 przez tysiiiak
No z tą wagą mógłby już tak zostac :)

Zancik mój do której też przyszedł 40 minut spóźniony...
Po wizycie bylam zawieźć zwolnienie, potem zakupy z M i w domku chwilkę się zdrzemnelam ;) przyszła moja mama i przyniosła nam placka po cygańsku <3
Znowu się nalazilam i wszystko mnie tam boli ... :/

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 9 miesiąc temu #991841 przez zancik
Jestem kuzwa zeszło się :( Laska prawie godzine siedziała :angry: :angry: Więc tak mała waży 2820 g ,szyjka sie trochę skróciła mała ma wygięta głowkę tyle mi powiedział.Pobrał wymaz na GBS ja musze go jutro zawizc do labo,zrobic jeszcze morfologie,mocz i Hbs.Następna wizyta 20 lipca na szczescie mam jechac do szpitala na jego dyżur nie będe juz płaciła :) Orienyujecie sie ile kosztuje gbs i hbs??

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 9 miesiąc temu #991850 przez tysiiiak
Żancik niestety nie orientuje sie co do cen w labo :( Fajnie że z malutką ok :) szyjka coś tam pracuje :) mi w sumie o szyjce nic nie mówił tylko tyle ze rozwarcia brak... Tosia ma wagę w sam raz :) nie bedzie Ci ciężko :P no i fajowo że już nie będziesz musiała za wizytę płacić :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 9 miesiąc temu #991855 przez zancik
Tysiiiak to jak szyjka się skraca to dobrze czy jak?a o rozwarciu mi nic nie mówił chyba nie pamiętam B) Jak się śmiałam do niego,że myślałam że może coś wcześniej się ruszy to powiedzial,że nie mówi,że nie B)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 9 miesiąc temu #991859 przez Lizzy
Zancik ja za gbs placilam 50zl. Ale wydaje mi sie ze cena byla wyjeta z kosmosu. Ale nie mialam sily sie klocic..

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 9 miesiąc temu #991866 przez kasiorek0310
Żarcik.ja.za gbs.płaciłem 35 zł miałam.jedna próbowke tylko a na wynik czeka się.kilka.dni w moim przypadku tydzień

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 9 miesiąc temu #991868 przez zancik
kasiorek LIZZY dzięki czyli na koniec jeszcze mnie czeka nie mały wydatek bo pewnie i Hbs cos tak kosztuje :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl