BezpiecznaCiaza112023

LIPCOWKI 2015

8 lata 9 miesiąc temu #991045 przez Aga87
na obiad polecam truskawki lub czeresnie :) jak sa takie upaly to jesc sie nawet nie chce :P

o dobry pomysl z flanelowa pielucha na gondole :)

ja mam wizyte w czwartek ale tutaj to tylko mierza brzuch, krew sprawdzaja i cisnienie. W PL sie robi KTG od 38tc a w Szwecji to chyba dopiero na porodowce :/ :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 9 miesiąc temu #991047 przez agge
Dokladnie, w taki upał to mi też się jeść nie chce .. jedynie lody :P
jem właśnie naleśniki z serem ale też raczej na siłę muszę wpychać.
W ogóle wczoraj miałam okropny wieczór, zawieruszyła mi się taka długa zapalniczka gdzieś, zapałek nie miałam i musiałam zapalić gaz taką małą zapalniczką, no i oczywiście się poparzyłam .. od razu mi skóra odleciała w tym miejscu, cały wieczór trzymałam palucha w zimnej wodzie ale i tak piekło .. teraz taką dziurkę jakby mam, blizna mi zostanie, już druga po oparzeniu.. ja to zawsze muszę coś sobie zrobić, nawet od gazu mnie trzeba trzymać z daleka chyba :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 9 miesiąc temu - 8 lata 9 miesiąc temu #991049 przez tysiiiak
Aga nie koniecznie lekarze kierują na ktg od 38tc czasem po terminie dopiero ;)
Ja nie robię żadnych ćwiczeń ;) wystarczy że muszę się za 2 latkiem uganiac... :p

Paulinka my całą trójką smarkamy, kichamy i pokaslujemy... Mam nadzieję że szybko się wyleczymy bo to nie najlepsze środowisko dla noworodka :/ już mi się strupy na nosie robią :/

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 9 miesiąc temu - 8 lata 9 miesiąc temu #991067 przez Lusek
Hejko no jestem już na spokojnie :)

Trochę mnie dziś wkurzyli w serwisie ostro ale nawet że tak powiem gość źle potraktował...ale nic poskarżyłam się mężowi przez telefon ich opieprzył ale jak wróci to tam pojedzie i zrobi dym.
Powiem wam że chyba wcześniej bym się nie dała tak potraktować ale przez tą ciąże chyba zrobiłam się za miękka :S :angry: NO nie wiem hormony czy co ???
Ale nic działam dalej :)

Lizzy kurka to nie dobrze że chcą Cię trzymać tydzień :S ja pierdziele bez sensu to albo niech wywołują albo niech spadają :S
Pewnie że lepiej w domu... :)
Tym bardziej że mówisz że mała ma roczek :dry:

Tysiiak myśl myśl hehe może jakaś koncepcja Ci wpadnie do głowy. Mnie też tak dziś pobolewa dół brzucha i ostatnio jakoś strasznie często się to dzieje i powtarza....ale da się przeżyć :)
łączę się w bólu :)
Łoooo jejku TY znowu pociągająca jesteś ehhhh nie dobrze :S

zancik te Twoje stopy to mnie martwią, a jakbyś pochodziła żeby było lepsze ukrwienie :dry: bo pewnie jest duży ucisk na żyły i tętnice dlatego puchnie.... :unsure: Tośka już jest duża i Cię uciska :S
Jak będziesz dalej tak miała to może do lekarza idź z tym ....bo to wiesz tak nie może być .... :unsure:
Trzymam Kciuki :)
Jeszcze szalejesz z praniem łooooo matko :silly: Szalona Kobitka z Ciebie :)
A no jak przyjdą to się pochwalę :P
Gdy dokuczają ci obrzęki, zastosuj się do prostych rad:

Uwaga: Spoiler! [ Kliknij, aby rozwinąć ]


Jeśli chodzi o gondole to ja będę rożek rozkładać i na rożku bo jest wyprany :)

agge Ty piromanie :cheer:

Aga truskawki z ryżem na takie upały i z jogurtem naturalnym mniam :P

Jeszcze CIĘ nie znam a już CIĘ KOCHAM...



Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 9 miesiąc temu #991126 przez zancik
Aga ja nie robie żadnych ćwiczeń :) Nogi to bym sobie z chęcia ucięła ;)

Lusek dzięki za rady :) Staram się i chodzić i podkładać coś pod nogi zaraz pomocze je w wodzie dbrze,że w domu w miarę chłodno to dziś jest ok delikatnie są spuchnięte.W czwartek wizyta u gina to go zapytam o te stopy.A to czemu Cie wkurzyli w tym serwisie?To czekam na fotki :) Dostałąm 3 kocyki i stwierdziłam,że je odrazu upiorę :P Dobry pomysł z tym rożkiem :)

Tysiiiak zdrówka dla Was :) :kiss: też jestem ciekawa co tam gin powie i szczerze mówiąc to mam nadzieje że Toska wczesniej wyjdzie takich wiesci oczekuje ;)

Agge masz racje w taki upała to jesc sie nie chce.Ja zrobiłam leczo ale jak narazie nie chce mi sie jesc.Oj bidulko oparzenie boli :(

Paulinkaaa u mnie dzis taka sama pogoda dlatego rano poszłam do sklepu po godz.7 to jeszcze chłodno było poszłam tylko wywiesic pranie i juz sie nie ruszam nigdzie z domu.Wiatrak chodzi,moczę stopy w wodzie i pije zimna wodę z cytryną ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 9 miesiąc temu #991140 przez agge
zancik no powiedz o tym lekarzowi, mnie się pytał wczoraj czy nie mam jakichś większych obrzęków. :)
Ja dziś z mężem się wybiorę trochę nad rzekę, już nie mogę się doczekać aż sobie chociaż nogi pomoczę w zimnej wodzie :) póki co chłodzę się lodami.
Wieczorem się chłodziłam zimnym radlerem i dziś na pewno też tak zrobię, posmakował mi Lech Free limonka z miętą, pycha :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 9 miesiąc temu #991142 przez zancik
Agge powiem mu na pewno boję się tylko żeby mnie nie chciał do szpitala skierować :( Nie chce nawet myslec o tym,że w takie upały miała bym tam leżeć w czerwcu jak leżałam to myslałm,że sie tam ugotuje a teraz to juz w ogóle :( :( Też dopiero zjadłam loda :) A warke piłam w niedzielę :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 9 miesiąc temu - 8 lata 9 miesiąc temu #991190 przez ewela007
Hej dziewczynki, wesele udane bardzo. Lusek, Zancik Nie pojechaliśmy do kościoła tylko prosto na sale bo bałam się upału. Sala dobrze klimatyzowana więc nie odczuwało się skwaru na zewnątrz, a gdy na podwórku zrobiło się chłodniej to wszyscy korzystali z pogody i siedzieli nad fontanną. Trochę potańczyłam a raczej potupałam i jestem bardzo zadowolona że się wybraliśmy. Chociaż odniosłam wrażenie że niektórzy się dziwili że w ciąży kobieta tańczy bądź jest na weselu, ja uważam że to żadna choroba i jeżeli ktoś da radę nie ma co na siłę robić z siebie ofiary.

Pogoda coraz fajniejsza, jest wiaterek, słoneczko ucieka za chmurę i jest całkiem przyjemnie.
KTG robią jak jest chyba podejrzenie że zaczyna się poród, tak nam mówili na szkole rodzenia, że jak czujemy że są skurcze albo coś na ich styl to warto przyjechać i zrobić KTG będzie wtedy wiadomo czy to poród czy fałszywy alarm
Lizzy kurcze to ten lekarz coś mało poważny, przecież nie bardzo jest zbyt długo przenosić ciążę, a co jeżeli ten termin pierwszy jest wiarygodniejszy? Nie ma szansy na poród wywołany?
Zancik moja gondola jest miękka w miarę, ma jakby materacyk na który położyłam kocyk aby się nie brudził ten materac bo jest biały. Pieluszka o też dobry pomysł
Aga 87 ja mam piłkę na której skakałam i się rozciągałam ale jak widać nie przyniosło to efektu bo Synek się nie przewrócił
Dziewczyny ot będzie ciekawie jak jeszcze ja urodzę pierwsza! O ile nic się nie zmieniło to moja CC zbliża się wielkimi krokami!!
Agge , Zancik czereśnie na obiad odpadają wolę coś konkretnego, zrobiłam młode ziemniaki z koperkiem i chłodnik pyszne było!! Czy też tak macie że teraz od koniec ciązy je się mało bo szybko się najadamy? mam też dobra przemianę materii codziennie nawet 2-3 razy korzystam z toalety z czymś poważniejszym niż siku heheh. Fajnie bo już od ostatniej wizyty nic nie tyje i waga stoi w miejscu

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 9 miesiąc temu #991194 przez agge
Ewela ja w tej końcówce jem znacznie więcej, no może niie w tych ostatnich dniach, bo za gorąco...
No w końcu się okaże że to Ty będziesz pierwsza :P
wrociłam wlaśnie znad rzeki, skoro jeszcze nie rodzę to jutro zamierzam posiedzieć tam dluzej :D
wmuszę w siebie jakąś kanapkę bo już mi niedobrze z głodu a potem skoczę po zimne piwko do sklepu :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 9 miesiąc temu #991199 przez Lizzy
Jestem w domu :)
Mam sie zglosic w niedziele po poludniu.
Jak fajnie ze bede jutro z Hania :) :) :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 9 miesiąc temu #991212 przez tysiiiak
Lizzy bosko !! Super że Cię wypuscili:) ucaluj jutro corcie z okazji urodzinek :*
Podziękowania: Lizzy

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 9 miesiąc temu #991224 przez agge
Lizzy super, że Cię wypuścili :) bez sensu by było, jakbyś miała tam leżeć nie wiadomo po co.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 9 miesiąc temu #991247 przez Lusek
Hejko Kobitki :)

Jakiś mam dziś ciężki dzień najpierw ten głupi serwis ,a teraz motocykl sprzedałam :dry: taki żal pozostał :( jakaś pustka hehe

Lizzy fajnie że jesteś w domku tam myślałam dzisiaj o Tobie czy Cię wypuszczą :) ;) Super :)
Wszystkiego Naj najlepszego dla Twojej Hani na jutro :kiss:

zancik spoczko i nie ma za co :) ;) żal mi ze tak się męczysz z tymi stopami :) ale będzie dobrze :)
Co do gości co mnie wkurzyli bo tam zepsuła się taka sprężyna jeszcze dodatkowo od zawieszenia i trzeba było dowieźć nowe 2 więc dziś podrzuciłam im (bo zawsze ja swoje części daje bo wiem że są dobre ) nigdy serwis. NO i je podrzuciłam a szef do mnie z ryjem że auto na podnośniku że zajmuje miejsce że to dodatkowe koszta mi policzy itp. i to 250zł/h przestoju wiesz troszkę się zjeżyłam i powiedziałam że mógł skręcić go i zostawić na dworze jak przyjadą części a on znowu na mnie coś tam sadził. Powiedziałam mojemu M i jutro tam pojedzie do nich zrobi awanturę, bo rzeczywiście doliczyli do faktury kosmiczne pieniądze :angry:
I jak gadałam z nim przez telefon z Moim M to wiesz trochę się wzruszyłam tzn emocje chyba opadły i złość no i płacz nie wiem czy to hormony ale nidy tak nie miałam ale jak na Ciebie gość naskoczy z ryjem że tak powiem to wiesz, ja chamska nie jestem ale widać że trzeba być H........jem i tyle. :unsure:

ewela007 Super że weselicho się udało :P ;) no i się wybawiłaś i fajnie :) eee tam nie patrz na innych że dziwnie patrzą chore króliki to są :P
Pewnie jak masz siłę i chęci to czemu nie a i jak jeszcze się dobrze czujesz to pewnie a ciąża to nie choroba oczywiście :)
Kurde no widzisz jeszcze szybciej niż my wszystkie się u ciebie rozwiąże hehe :P :) a i tego Ci życzę żeby wszystko było dobrze :)

agge a powiedz nam kiedy TY nie byłaś głodna :P Ty zawsze jesz lody kg, czereśnie, truskawki, wszystko pochłaniasz a taka chudzina że szok :) ;)
Żarłok piroman normalnie nasz forumowy hehe :P :) B) A obiady u mamy jak mówiłaś :P ale niech Ci będzie na zdrówko ;) :P :kiss:

Tysiiak jak tam choroba ??? Już lepiej się czujesz czy nadal pociągająca jesteś ????
Był dziś plac zabaw z Kubą???? Jak Kacperos się miewa:)

Jeszcze CIĘ nie znam a już CIĘ KOCHAM...



Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 9 miesiąc temu #991248 przez agge
Lusek a czemu motocykl sprzedalaś? :)
Haha no wiem, że jestem chudym głodomorem :D czereśni dziś znów tyle zjadlam, że brzuch mnie rozbolał :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 9 miesiąc temu #991260 przez Lusek
agge No bo teraz nie będziemy jeździć mój M też sprzedaje, teraz mała będzie więc trzeba było podjąć jakieś kroki, bo tak to stoi i traci na wartości...a tak to ktoś inny się cieszy ;) ale kiedyś jak mała podrośnie to kupię moto tzn kupimy :P ;) ale nic wiesz jak to jest rodzina się powiększa... ale tak dziwnie bo jak stał w garażu to nawet człowiek patrzył a teraz pusto hehe :) ;) ale nic jeden powie że to tylko motocykl,a drugi trochę cierpi hehe ;) :) chyba da się żyć a jak mała się urodzi to pochłonie nas opieka he

A no żarłokiem to Ty jesteś i juz nikt tego Tobie nie zabierze hehe :P HAHAHA jak trafiłam z czereśniami :silly:

Jeszcze CIĘ nie znam a już CIĘ KOCHAM...



Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl