BezpiecznaCiaza112023

LIPCOWKI 2015

8 lata 9 miesiąc temu #991543 przez zancik
Ewela no ja tez widze tyle co i Ty ;) ale miło mi się zrobiło chociaż moja odp.była no jak słoń :laugh: :laugh:

Tysiiiak kurcze no nie pomyslałam zeby mu tempke zmierzyc :laugh: Ciekawe czy faceci to w ogóle wiedzą co to cellulit czy rozstępy :P :P

Agge oj tam oj tam mięska bys trochę zjadła :P ;)

Wiecie co boje sie,ze opuchlizna do jutra całkiem nie zejdzie i gin mnie skieruje do szpitala :( Lewa noga jest troche bardziej spuchnieta ale wydaje mi sie,ze nie jest zle zaraz wrzuce fotke.Podobno jak są obrzeki to w 38 tyg mogą wywoływac poród B)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 9 miesiąc temu #991551 przez tysiiiak
Żancik a dłonie też Ci tak puchną? kurcze oby nie skierował Cię do szpitala... chodź takie puchnięcia wydają się być normalne w ciąży...

Agge trochę białka nie zaszkodzi :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 9 miesiąc temu - 8 lata 9 miesiąc temu #991552 przez zancik
Tysiiak no dłonie tez mi puchna ale troszeczkę tak nie widac tylko czuje jak np.zginam palce :(




hahahaaaaaa :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 9 miesiąc temu #991575 przez agge
Ogólnie takie puchnięcie jest normalne, ale słyszałam że jak zbyt duże obrzęki są to coś tam może oznaczać, nie wiem.. może nie będzie tak źle i nie wyśle Cię do szpitala :kiss:
Haha, za robacze mięsko jednak podziękuję :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 9 miesiąc temu - 8 lata 9 miesiąc temu #991583 przez paulinkaaa2202
Duże obrzęki mogą byc powodem zatrucia ciążowego dlatego zleca sie dodatkowe badania z krwi. Mocz, morfologia, tsh, alat i aspat, bilirubina i kreatynina. Moja koleżanka teraz robiła bo obrzęki jej w ogole nie schodzą z twarzy, rak i stóp. Na szczęście wszystkie wyniki były dobre. Wiec już w tym okresie ciąży to norma. Mi bardziej reka puchnie niż noga a ból straszny ale dzisiaj moczyłam 3 razy w lodowatej wodzie i jest lepiej. zancik także głowa do góry będzie dobrze i sie nie stresuj :) już jesteśmy prawie na mecie

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 9 miesiąc temu #991612 przez Lusek
Tysiiak Fajnie jak ma moto tylko rzeczywiście ogromny jest to Honda Gold ;) a do miasta to za duża i źle się manewruje. Ja miałam Honde cbr600 F4 ścigacza. A no i mój tata też sprzedał moto jak ja się urodziłam :P ;) ale nic tez w ich wieku kupimy z M moto hehe :P ;)
Jeśli chodzi o facetów i cellulit to chyba masz rację oni się nie znają :P
Też masz jutro wizytę u ginki- to też koniecznie zdaj relację co tam słychać????

ewela007 motocykle- no właśnie to trzeba lubić :)
Jeśli chodzi o odstający brzusio - to sexi odstający brzusio :P tak trzeba mówić hehe ;) :) B)
a tak to mój to chyba już osiągnął gigantyzm hehe :P ale niech będzie nadal sexi hehe :P

agge no jest jeszcze w takim wieku że kręci ją to tak jak mojego brackiego on ma 17 lat ;) :) trochę jeździł po drodze przed domem ale wiesz daleko absolutnie ;) :)
Tak na prawdę samemu jest lepiej :) ;) a z kimś to musisz mu ufać bo z wariatem jak siądziesz to nie wiadomo nigdy :P ;) Ja z mężem na wakacje jak jeździliśmy to jeździłam a tak to sama, ale on jest spokojniejszy niż ja :P ;)
HAHAHAHAHA z tym robale to nieźle - ale co to dla Ciebie :P ;) Szamacz pierwsza klasa :) :cheer:

zancik to nie ma sprawy jak dziewczyny trochę podrosną to ja Cię przewiozę motorkiem :P ;) :)
Oooo to widzisz może będzie dobrze ;) nie martw się oby tylko nie wysłał Was do szpitala a tam będą was trzymać lipa jak nic :unsure: ale bądźmy dobrej myśli ;)
Koniecznie relację zdaj co i jak ;)

paulinka2202 a puchnie Ci mocno ręka czy stawy w palcach???? Bo właśnie ja mam mrowienie w 3 palcach prawej ręki i też mi się wydaje że nad ranem mam opuchnięte palce :unsure: ale mówisz że lodowata woda przynosi ulgę ;) ooo to może spróbuje :) jutro :)

Ale dzisiaj mała dawała czadu w brzusiu :cheer: mówię wam aż śmiać mi się chciało. Byłam u mamy i tak se leżałyśmy na łóżku oglądałyśmy tv i mama tak złapała brzuszek i mała wypchnęła nogę mama ją pogilała a ta znowu i schowała i kopała i wyciągała po jej ręce jakieś kończyny- chyba nóżkę ,kolano czy coś uśmiałyśmy się ze szok i tak dobre 45 min ;)

Buziaki i dobrej nocki

Jeszcze CIĘ nie znam a już CIĘ KOCHAM...



Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 9 miesiąc temu - 8 lata 9 miesiąc temu #991620 przez zancik
Witam mamusie z samego rana :) My już od 6 nie spimy.Głód mnie obudził :laugh: noc przerabana duszno mi strasznie było :( Dzis wizyta juz nie moge sie doczekac 16.30 :)

Paulinkaaa mam nadzieje,ze wszysto bedzie ok i nas nie skieruje do szpitala ;) juz 37 tydz. :woohoo: :woohoo:

Lusek fajnie,że mała tak wariowała już sobie to wyobrażm :laugh: Moja czasem jak tez tak cos wypchnie to sie śmieje takie śmieszne uczucie :laugh: O nawet teraz cos wypchnęła :) o ja naprawde mnie przewieziesz :woohoo: super by było ;) Nie dam się połozyc w szpitalu o nie nie już lezałam wystarczy ;) Zdam relacje na pewno ale to wieczorkiem dopiero bo wizyta o 16.30 :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 9 miesiąc temu #991642 przez tysiiiak
Ja też już nie śpie :) wizyta na 10.50 ;) właśnie piję kawusie i trzeba będzie powoli się szykować do wyjścia bo jeszcze Kubulka do teściowej muszę podrzucić :) Nocka cała przespana ale musiałam wziąć apap na noc bo mnie atak migreny zaskoczył jak już układałam się do snu :/ a obudziłam się na nowo z katarem :/ czy ja mogę już urodzić?! Ale mi stan błogosławiony...
Kurcze dziś się rozegra czy będę mogła rodzić sn czy jednak synuś rośnie na pudziana i lepiej nie ryzykować... :pinch:

Żancik i na Twoją relację dziś czekam :D :P Żadnych szpitali przed porodem!!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 9 miesiąc temu #991650 przez agge
U mnie też tragiczna noc, duszno i w ogóle nie mogłam sobie miejsca znaleźć na łóżku, wrrr :/
Tysiak, zancik czekamy na wieści z wizyty ;)

Ps. dziś mój termin z usg i jedna aplikacja na tel. mi już pogratulowała narodzin dziecka, super :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 9 miesiąc temu - 8 lata 9 miesiąc temu #991652 przez zancik
Tysiiiak super,ze cała noc przespałas :) fajnie,ze masz tak wczesnie wizyte ja musze tyle czekac :( Daj znac po wizycie :) Ciekawa jestem czy mała u mnie nadal jest prawdłowo ułozona czy nie fiknęła koziołka mam nadzieję,że jednak będzie na swoim miejscu ;) Nie dam się położyć do szpitala no chyba,że już do porodu ;)

Agge to gratulacje :P

Kurcze chyba wrócił mi apetyt z poczatku ciąży znowu mi ser żółty nie podchodzi :( Ostatnio to praktycznie same jogurty wcinam tak jak na początku :laugh:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 9 miesiąc temu #991661 przez tysiiiak
Mi też wróciły smaki z początku :) bulka z masłem, serem i pomidorem <3 mięso bleeeeee

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 9 miesiąc temu #991669 przez malutkamilka
Tak puchnięcia, zbieranie wody w organiźmie duże oczywiście moga świdczyć o zatruciu ciążowym - co zdarza się pod koniec ciąży.

Teraz są upały więc puchnięcia się nasilają, mi opuchlizna zeszła 5 minut po urodzeniu córki, nogi i stopy miałam jak przed ciążą.

Co do ruchów dziecka które rzekomo powinno się wyciszyć przed porodem .... moja tak harcowała kilka dni przed porodem ze jak zaczynała codziennie od 16-17 tak do 23 dawała czadu. az mnie brzuch bolała od jej rozciagań

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 9 miesiąc temu #991676 przez ewela007
Hej laski Zancik i Tysiak czekamy na relacje z wizyt. Tez miałam miec dzis wizytę ale lekarz przełożył na jutro.
Dzisiaj wieje fajny chłodny wiaterek, da sie zyc. Ja zaraz jadę do kosmetyczki,bede przedłużać rzęsy. Kochane czuje juz wielkie odliczanie i troche zaczynam sie bać.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 9 miesiąc temu #991683 przez Lusek
Witam się i ja :)
Małe zakupy zrobione :) teraz jakiś obiadek i wsio będzie :)
Pogoda super tak lekko chłodnawo po tych upałach to naprawdę spoko. Ale ciepło jest jakieś 21 stopni :)

zancik ooooo to ja mam tak jak Ty z tym jedzeniem budzę się o 4 i chce mi się jeść a potem idę dalej spać hymmm :whistle: co to może być ????
Spoko zobaczysz że zleci i zaraz Ty będziesz ruszać na wizytę. :) B)
Fajnie że i u Ciebie Tosia harcuje ostro :) ;)
Idźcie laski na wizytę i się nie dajcie B) :P ;)

Tysiiak oooo Fajnie że nocka przespana ;) ale ta migrena to skąd może z przemęczenia ???? A co do kataru możne jakieś przewiewy robisz co na noc i Cię łapie podczas snu ???? Kurka znowu katar trochę słabo :(
Ale może coś pyli znowu co ???
Daj znać co i jak po wizycie ???? :)

agge B) To nie zła ta aplikacja już gratuluje hihi :) :P

ewela007 a czemu Ci przełożył wizytę ?????
Oooo fajnie do kosmetyczki się wyszykować przed porodem ehe :P ;)
A na kiedy masz ten termin???? bo chyba przeoczyłam jeśli pisałaś ???

Jeszcze CIĘ nie znam a już CIĘ KOCHAM...



Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 9 miesiąc temu - 8 lata 9 miesiąc temu #991701 przez zancik
Ewela i ja też się zaczynam bać i to z każdym dniem coraz bardziej :( :( Ale damy wszystkie rade :) Bo jak nie my to kto??? ;)

Lusek mój M to sie ze mnie śmieje,że tak rano sie budzę głodna :laugh: ale czasem to jest nie do wytrzymanie tak ssie w żołądku :laugh: :laugh: a co to może byc to kurna nie wiem :P ja nie robie dzis nic na obiad chciałam zupe wiśniową ale kurna nie było wiśni a takiego mam smaka na nią :)

Tysiiiak i jak tam co tam??

Wkurzyłam sie przed chwilą bo laptop nie chciał mi się włączyć duoek jeden ale na szczescie za trzecim razem zatrybił :) Byłam u babci pokazać jej nasze fotki ślubne bo nie widziałą jeszcze a tu zaraz rocznica hahaha :laugh: ale to dlatego,że nie lubie do niej chodzic bo zaraz mi o problemac h całej rodziny gada i na każdego nagaduje i mnie wkurwia tylko ale jakos przeżyłam.Dała nam 500zł na wózek ale z racji,że wózek już mamay to przeznaczymy na cos innego ;) Jeszcze troche i wizyta przeraza mnie ,że musze na ten samolot wlezc :whistle:
Mamusie widziałyście to? super

www.ofeminin.pl/mam-dziecko/taniec-mamy-...s1467031.html#fp=ofe

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl