BezpiecznaCiaza112023

LIPCOWKI 2015

8 lata 9 miesiąc temu #991262 przez agge
No racja, wiadomo że nawet takich maszyn zal :) zwłaszcza jak ktoś lubi.
Przed chwilą jeszcze chcialam iść na agrest ale puknęłam się w czoło i mi przeszło, bo ciemno jak w dupie a ja agrestu chcę szukać :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 9 miesiąc temu #991265 przez tysiiiak
Lusek my dziś w domku cały dzień bo ja brzuch jak skała i jakieś skurcze to się bałam że urodze na jakieś hustawce czy coś :o z katarem i mnie lepiej za to Kuba cały czas smarka. M. Też już lepiej z katarem ale coś go w plecach pierdyknelo i ledwo się rusza :/ no masakra ogólnie.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 9 miesiąc temu #991277 przez ALEX01
Witam kochane
Dzis rano 7.7.2015 przyszla na swiat nasza coreczka, wazyla 3860 kg samego szczescia :-)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 9 miesiąc temu #991278 przez tysiiiak
Coś mnie pokusilo żeby zajrzeć i o proszę :) Ależ ogromne gratulacje :* :* czekamy na zdjęcie i relacje ;)
No to pierwsze koty za płoty , która teraz? Agge, Lizzy? ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 9 miesiąc temu #991282 przez Lizzy
Alex gratulacje!!!!!!! Super :) :) :) :)
Jsa wlasnie planuje 3osobowa imprezke na popoludnie :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 9 miesiąc temu #991286 przez AgusiaKRK
Super, gratulacje!!! Czekamy na relację z porodu i zdjęcie Kruszynki :-) Chociaż to kawał dziecka, nie okruszek hihi :-)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 9 miesiąc temu #991300 przez paulinkaaa2202
Alex gratuluje córeczki ale super ze mała już na świecie :) :). No i sie zaczęło :) w końcu sie ruszyło to teraz będzie rodzic jedna za druga :) w końcu lipcowe dzieci wychodzą z brzuszka :). Dla mnie dzisiejsza noc była masakryczna w ogole nie spałam była w nocy 2 razy burza popadało a i tak sie chłodniej nie zrobiło :( ze mnie to pot sie lał. Ręce mnie rwaly rzucałam sie co chwile z boku na bok ehhhh mam wrażenie ze ta ciąża nigdy sie nie skończy i będzie trwała wieczność :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 9 miesiąc temu #991306 przez agge
Alex gratulacje! W końcu zaczęło się nasze rozpakowywanie. :D czekamy na zdjęcie.
Lizzy teraz czekamy na Ciebie :D

U mnie dziś rano przeszła okropna ulewa i wichura, drzewa się w każdą stronę gięły, masakra. A teraz znowu upał .. :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 9 miesiąc temu #991308 przez Lusek
Hejko Kochane ;)
Dzisiaj to jakaś masakra od 4:00 męczyły mnie skurcze jakieś :S do 9:00.
Śniło mi się że już urodziłam hehe :P nie dobrze :S
Cholera czytam i ruszył już nasz miesiąc oOłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłł :S Alex prekursorem lipcowych mam :silly:

Alex GRATULACJE córeczki :cheer: sporo Kobitka hehe :) ale fajnie że zdrowa i z Tobą też wszystko w porządku :)
Czekamy na fotki dużej kruszynki hehe :)

agge Ty to szalejesz ale cóż zrobić żeby zaspokoić głód hehe :P i to nie mały głód hehe :P :) no nie mogę z Ciebie ;) z tym jedzeniem :)
A no żal 8 lat miałam moto to trochę czasu jest :) ale nic trzeba teraz czekać na nasze pociechy hehe :)

Tysiiak dobrze że już lepiej z wami :) tylko szkoda że Kubuś jeszcze pociąga ale może przejdzie :) A no trzeba uważać bo nie dojdziesz do domku ja Cię chwyci na poważnie..... ;) U mnie podobnie brzuchol twardy i jakieś dzikie skurcze :unsure:

paulinka spokojnie i TY ruszysz na porodówkę :) To tak parno u Ciebie było że aż tak pot leciał.... :)

Jeszcze CIĘ nie znam a już CIĘ KOCHAM...



Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 9 miesiąc temu #991366 przez ewela007
Alex gratulacje jestes pierwsza lipcowa mamą,juz nie mogę się doczekać relacji. Córka duza prawie 4kg,dobrze jej bylo u mamy w brzuszku

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 9 miesiąc temu #991380 przez zancik
Bryyyyy....W końcu znalazłam chwile zeby napisać .Poodkurzałam,pomyłam podłogi i się wykąpałam przy okazji ogarnęłam trawnik na jutrzejszą wizytę także gimnastyka zaliczona :laugh: U mnie nadal duszno chocaz popadało,ale jest duzo lepiej niz ostatnio.Opuchlizna z nóg już prawie zeszła :) :)

Ewela super,że wesele udane :) Ja jem rzeczywiscie teraz mniej niz na początku czasem ciezko mi zjesc dwie kanapki :)

Agge i jak tam nad rzeką??

Alex Gratki :kiss: :kiss: Czekamy na foto :) :)

Lizzy super,że Cię wypuścili :) STO LAT dla HANI :kiss: :kiss: :kiss: :kiss:

Lusek jak człowiek się do czegoś przyzwyczai to pozniej ciezko się z tym rozstac :( Też lubię motocykle zawsze marzyłąmżeby ktos mnie przewiózł na ścigaczu :) :) A to palant z tego gościa fiut jeden aaaaaaaa walnąć w łeb tylko takiego dziada :angry: :angry: Pewnie też bym się popłakała będąc w takiej sytuacji :kiss: :kiss: hahahah mi też sie śniło,że urodziła i byłam juz z mała w domku :)

Paulinkaaa u mnie też była burza i lało ale o godz.3.20 obudziłam się jak ebło :) Chłodniej też się za bardzo nie zrobiło tylko duszno :( :(
Podziękowania: Lizzy

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 9 miesiąc temu #991381 przez Aga87
hej dziewczyny!

mam takie pytanie na szybko - jak czesto czujecie ruchy Waszych dzieci? caly czas czy np. tylko w okreslonych porach?
Ja mojego malego w sumie od rana nie wyczuwam, w nocy sie za to wiercil no i teraz nie wiem czy sie martwic czy po prostu sobie spi....?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 9 miesiąc temu #991383 przez Aga87
gratulacje Alex !!! :):):)

mam nadzieje ze czujecie sie swietnie !!! kiedy wypuszczaja Was do domciu ? :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 9 miesiąc temu #991386 przez tysiiiak
Ja czuję bardzo często lobuza ale miewa też np godzinne drzemki :) spróbuj go pobudzić jak się martwisz :) zjedz słodkie i się połóż :)

No się dziś śniło że założyłam bloga o tym że na moim balkonie bociany zrobiły sobie gniazdo i wykluly się male... No na mózg już mi pada :\

Wyszłam dziś z Kuba na zakupy i to był chyba szczyt moich możliwości. Też muszę się ogarnąć przed jutrem.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 9 miesiąc temu #991390 przez agge
zancik dobrze, że już Ci tak nie puchną nogi :) nad rzeką było fajnie, dużo chłodniej :)
Aga ja właściwie co chwilę czuję ruchy, czasem się zdarza kilkudziesięciu minutowa przerwa.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl