BezpiecznaCiaza112023

LIPCOWKI 2015

10 lata 11 miesiąc temu #991391 przez zancik
Aga ja mała czuję często,ale zdarza się,że ma przerwy zrób tak jak Tysiiiak pisze jeśli się martwisz :kiss: Teraz się wierci jak szalona,ale pewnie dlatego,że wcinam ciastka :laugh:

Tysiiiak hhaha jaki sen :laugh: :laugh: Ja wczoraj zostawiłam nóż w lodówce oczywiście nie wiem jakim cudem bo nie pamiętam żebym podchodziła do lodówki z nożem :laugh: :laugh: ja też byłam tylko rano na zkupach i ogarnęlam w domu i na nic więcej nie mam siły ;) Jkiegoś stracha mam przed jutrzejszą wizytą :whistle:

Agge fajnie,że się ochłodziłaś nad razeczką :) no też się cieszę,że stopy już lepiej :)

Wiecie co wczoraj mój M mnie rozwalił.Stoje sobie w spodenkach i bluzce na ramiączka co kupiłam na rynku (tak chodzę po domu bo mi wygodnie)a on sie na mnie patrzy i patrzy ja się go w końcu pytam co mi się tak przygląda??a on:patrze jak moja żonka sexsownie wygląda no myślałam,że padne :laugh: :laugh: :laugh:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #991392 przez paulinkaaa2202
A niby mówią że przed porodem dziecko mniej się rusza....

Moja też rusza się jak szalona wczoraj to masakra była rano cały brzuch falował niby ma mało miejsca a jednak szaleje wypina się i kopie

Jutro ma być jeszcze chłodniej jak fajnie :) tylko co z tego później znowu upały :/

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #991396 przez Lizzy
Aga - zron jak mowi Tyssiak. Mozesz jeszcze.szturchnac brzuch. Ja czuje bardzo czesto ruchy ale jak ich nie bylo dlugo to podeszlam do osrodka zdrowia i polozna sprawdzila tetno malej.

I dziekuje dziewczyny za zyczenia dla Hani :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #991410 przez Aga87

paulinkaaa2202 napisał: A niby mówią że przed porodem dziecko mniej się rusza....

Moja też rusza się jak szalona wczoraj to masakra była rano cały brzuch falował niby ma mało miejsca a jednak szaleje wypina się i kopie

Jutro ma być jeszcze chłodniej jak fajnie :) tylko co z tego później znowu upały :/


no u mnie wczoraj wieczorem to tez szalal ale dzis jakos tak spokojnie to sie wystraszylam..ale zrobilam jak mowilyscie pojadlam slodkie i sie zaczal ruszac wiec moze ma po prostu czas kiedy teraz sobie spi :p

Wy w PL mialyscie/macie upaly a w Szwecji juz drugi dzien z rzedu lejeeeee...az nic sie nie chce robic ino spac, jesc i spac :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #991414 przez Aga87

Lizzy napisał: Aga - zron jak mowi Tyssiak. Mozesz jeszcze.szturchnac brzuch. Ja czuje bardzo czesto ruchy ale jak ich nie bylo dlugo to podeszlam do osrodka zdrowia i polozna sprawdzila tetno malej.

I dziekuje dziewczyny za zyczenia dla Hani :)


ja tez sie dokladam do zyczen dla Hani !!
Duzo usmiechu i radosci !! niech rosnie sobie duuuza i zdrooowa !!! :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #991416 przez Aga87

zancik napisał: Aga ja mała czuję często,ale zdarza się,że ma przerwy zrób tak jak Tysiiiak pisze jeśli się martwisz :kiss: Teraz się wierci jak szalona,ale pewnie dlatego,że wcinam ciastka :laugh:

Tysiiiak hhaha jaki sen :laugh: :laugh: Ja wczoraj zostawiłam nóż w lodówce oczywiście nie wiem jakim cudem bo nie pamiętam żebym podchodziła do lodówki z nożem :laugh: :laugh: ja też byłam tylko rano na zkupach i ogarnęlam w domu i na nic więcej nie mam siły ;) Jkiegoś stracha mam przed jutrzejszą wizytą :whistle:

Agge fajnie,że się ochłodziłaś nad razeczką :) no też się cieszę,że stopy już lepiej :)

Wiecie co wczoraj mój M mnie rozwalił.Stoje sobie w spodenkach i bluzce na ramiączka co kupiłam na rynku (tak chodzę po domu bo mi wygodnie)a on sie na mnie patrzy i patrzy ja się go w końcu pytam co mi się tak przygląda??a on:patrze jak moja żonka sexsownie wygląda no myślałam,że padne :laugh: :laugh: :laugh:


Zancik a czemu masz stracha przed jutrzejsza wizyta?

Mowia ze facetom kobiety w ciazy sie wydaja bardziej pociagajace, bo ksztalty ladniejsze i w ogole :) ale to super slyszec takie slowa, bo kobiety zazwyczaj mysla ze wygladaja okropnie i w ogole, a w oczach faceta wygladamy przepieknie !! :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #991438 przez Lusek
Tysiiak Ty to masz sny ja pierdziele z tymi bocianami aż się uśmiałam :laugh:

Lizzy miłej imprezki :)

zancik fajnie że nogi wracają do normy ;) :P śnić mi się nie będą hehe :P
Fajnie jak Twój M tak mówi ....miło ;) :) Czyli Kocha szalenie :silly: :P
No żal ale cóż rodzina się powieksza i trzeba podjąć decyzje o sprzedaży ale jeszcze męża męczę żeby mnie przewóz w ciąży u nas tu dookoła osiedla, żeby małje zaszczepić motocykle we krwi hehe :P :) Ja już z tym brzuchem to nie dam rady sama pojechać :P a tymbardziej że moje moto poszło do ludzi :P
Polecam jazdę tylko z głową ....na karku.... ;)

Aga87 nie martw się mnie też jakiś czas temu przestraszyła mała że się nie wierciła w ogóle przez jakieś 2h, ale potem to dawała czadu ostro :) ;)
Ucinają sobie drzemi maluszki :) ;) Ale dobrze że już synek zaczął się ruszać :) ;) i jesteś spokojniesza :) B)

agge Fajnie że byłaś nad rzeką , tylko uważaj na siebie, mocz tylko lekko nogi :P :)

Jeszcze CIĘ nie znam a już CIĘ KOCHAM...



Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu - 10 lata 11 miesiąc temu #991439 przez zancik
Aga nie wiem czemu mam stracha B) jakos taki niepokój mam sobie jak myslę o jutrze może dlatego,że poród już blisko :whistle: Pewnie,że miło usłyszec takie słowa od faceta tylko,że ja uważam że wyglądam jak słoń :laugh: :laugh: Oj to tak ciagle deszcz to też nie fajnie :( Ale chyba upały sa gorsze B) Super,że maluszek zaczął się wiercić :)

Lusek może kiedyś sie uda i ktoś mnie przewiezie,ale to musiałą bym po cichaczu przed M bo on to mi nie pozwala :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #991442 przez agge
zancik nie bój się :) hehe fajnie że M Cię tak komplementuje, chociaż jakby mi mój tak powiedzial, to też by mnie to rozbawiło :D
Lusek uważam na siebie, tylko nogi bo woda i tak niezbyt czysta, cała bym tam nie weszła :D

U mnie właśnie popadało, powiało, pogrzmiało.. ale nadal duchota :angry:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #991443 przez paulinkaaa2202
Widzę dziewczyny ze jesteście fankami motorów :) ja za to jestem straszna przeciwniczka i w życiu bym nie wsiadła na motor a to dlatego ze mój M pare lat jeździł i rok temu przy dużej prędkości uderzył w sarnę przecinając ja na pół. Jak go zobaczyłam w karetce to żegnał sie ze mną to było straszne przeżycie. Motory sa dla mądrych ludzi i dojrzałych. To takie moje zdanie

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #991462 przez Lusek
paulinka2202 no fajni są hehe :P Ale masz rację dla ludzi mądrych a dojrzałych możne bardziej rozsądnych. NO wiesz nigdy nie wiadomo co ci wyleci itp.czy wyjedzie albo możesz jeździć dobrze a w ciebie wjadą. Tylko ludzie wszystkich motocyklistów do jednego worka wrzucają że DAWCY i tyle .Ja uważam że jeśli się to robi dla przyjemności dla pasji, a nie dla szpanu to jest spoko. ;) :) :P
Każdy oczywiście może mieć inne zdanie :)

Jeszcze CIĘ nie znam a już CIĘ KOCHAM...



Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #991470 przez zancik
No idealnie popadało,pogrzmiało odrazu lepiej się oddycha :) :) :) Boże jaka ulga :) :) Ogarnęłam paznokcie jakoś u nóg dałam radę :laugh: U rak też już obcięłam bo mnie denerwowały :P Chcę już jutro i wizytę :) Zjadła bym coś ale sama nie wiem co B) B)

Paulinkaaa masz rację niestety są też tacy którzy jezdzą w ogóle bez zastanowienia.Ale Ci którzy robia to z pasja tak jak Lusek napisała to jest ok :) Też była kiedys puprzedzona bo u nas była taka sytuacja,że koleś wziął koleżankę żeby ja przewieść a był wypity i w dodatku nie dał jej kasku i na łuku nie zapanował i on wyszedł z tego a ona uderzyła głowa o asfalt i wpadła do rowu niestety po paru dnich zmarła w szpitalu dziewczyna 20 lat a ten fiutek w dodatku uciekł z miejsca wypadku :( :( :(

Agge bo faceci myślą,że my sie chyba uważamy za piękne no może i nie które tak ale ja do tych sie nie zaliczam :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #991530 przez tysiiiak
Zancik no mezus zaplusowal na pewno ;D ja mojemu pewnie sprawdzilabym temperaturę:P wiesz faceci zazwyczaj nie zwracają uwagi na takie rzeczy które nam wydaje się straszne :p no cellulit czy rozstępy.

Lusek mój tata jest fanem Moto i jak byliśmy mali musiał sprzedać swoje dwa motocykle i niedawno dopiero sobie kupił nowy ale wielki jak samochód :p jakiegoś golda czy coś takiego ;p ale już chce sprzedać i kupić coś mniejszego bo ciężko mi go utrzymać np w korkach ...
Ja uważam że wszystko jest dla ludzi ale właśnie z głową.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #991532 przez ewela007
Zancik ale maz sprawił Ci komplement, milo z jego strony. Ja patrząc na siebie z profilu to widzę tylko odstający brzuch i tylek i ciezko sobie wyobrazić ze można sie komus podobać.
Ja osobiście za motorami nie przepadam ale lubię jak ludzie maja pasje i jak jeżdżą rozsądnie. Zawsze się oglądam a jak widzę kobietę na motorze to sobie mysle ze fajnie wygląda taka sexi babka

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #991539 przez agge
Moja siostra uwielbia motory, ale ona ma dopiero 16 lat i jak mówi rodzicom, że kiedyś sobie kupi to oni za głowę się łapią :D
ja też lubię jeździć ale tylko z tyłu, sama bym się bała :)
wiecie co, prawie zjadłam czereśnię z robalem w srodku.. na szczęście coś mnie tknęło i wyplułam, a tam robal .. :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2026 ZapytajPolozna.pl