BezpiecznaCiaza112023

LIPCOWKI 2015

8 lata 9 miesiąc temu #991391 przez zancik
Aga ja mała czuję często,ale zdarza się,że ma przerwy zrób tak jak Tysiiiak pisze jeśli się martwisz :kiss: Teraz się wierci jak szalona,ale pewnie dlatego,że wcinam ciastka :laugh:

Tysiiiak hhaha jaki sen :laugh: :laugh: Ja wczoraj zostawiłam nóż w lodówce oczywiście nie wiem jakim cudem bo nie pamiętam żebym podchodziła do lodówki z nożem :laugh: :laugh: ja też byłam tylko rano na zkupach i ogarnęlam w domu i na nic więcej nie mam siły ;) Jkiegoś stracha mam przed jutrzejszą wizytą :whistle:

Agge fajnie,że się ochłodziłaś nad razeczką :) no też się cieszę,że stopy już lepiej :)

Wiecie co wczoraj mój M mnie rozwalił.Stoje sobie w spodenkach i bluzce na ramiączka co kupiłam na rynku (tak chodzę po domu bo mi wygodnie)a on sie na mnie patrzy i patrzy ja się go w końcu pytam co mi się tak przygląda??a on:patrze jak moja żonka sexsownie wygląda no myślałam,że padne :laugh: :laugh: :laugh:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 9 miesiąc temu #991392 przez paulinkaaa2202
A niby mówią że przed porodem dziecko mniej się rusza....

Moja też rusza się jak szalona wczoraj to masakra była rano cały brzuch falował niby ma mało miejsca a jednak szaleje wypina się i kopie

Jutro ma być jeszcze chłodniej jak fajnie :) tylko co z tego później znowu upały :/

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 9 miesiąc temu #991396 przez Lizzy
Aga - zron jak mowi Tyssiak. Mozesz jeszcze.szturchnac brzuch. Ja czuje bardzo czesto ruchy ale jak ich nie bylo dlugo to podeszlam do osrodka zdrowia i polozna sprawdzila tetno malej.

I dziekuje dziewczyny za zyczenia dla Hani :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 9 miesiąc temu #991410 przez Aga87

paulinkaaa2202 napisał: A niby mówią że przed porodem dziecko mniej się rusza....

Moja też rusza się jak szalona wczoraj to masakra była rano cały brzuch falował niby ma mało miejsca a jednak szaleje wypina się i kopie

Jutro ma być jeszcze chłodniej jak fajnie :) tylko co z tego później znowu upały :/


no u mnie wczoraj wieczorem to tez szalal ale dzis jakos tak spokojnie to sie wystraszylam..ale zrobilam jak mowilyscie pojadlam slodkie i sie zaczal ruszac wiec moze ma po prostu czas kiedy teraz sobie spi :p

Wy w PL mialyscie/macie upaly a w Szwecji juz drugi dzien z rzedu lejeeeee...az nic sie nie chce robic ino spac, jesc i spac :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 9 miesiąc temu #991414 przez Aga87

Lizzy napisał: Aga - zron jak mowi Tyssiak. Mozesz jeszcze.szturchnac brzuch. Ja czuje bardzo czesto ruchy ale jak ich nie bylo dlugo to podeszlam do osrodka zdrowia i polozna sprawdzila tetno malej.

I dziekuje dziewczyny za zyczenia dla Hani :)


ja tez sie dokladam do zyczen dla Hani !!
Duzo usmiechu i radosci !! niech rosnie sobie duuuza i zdrooowa !!! :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 9 miesiąc temu #991416 przez Aga87

zancik napisał: Aga ja mała czuję często,ale zdarza się,że ma przerwy zrób tak jak Tysiiiak pisze jeśli się martwisz :kiss: Teraz się wierci jak szalona,ale pewnie dlatego,że wcinam ciastka :laugh:

Tysiiiak hhaha jaki sen :laugh: :laugh: Ja wczoraj zostawiłam nóż w lodówce oczywiście nie wiem jakim cudem bo nie pamiętam żebym podchodziła do lodówki z nożem :laugh: :laugh: ja też byłam tylko rano na zkupach i ogarnęlam w domu i na nic więcej nie mam siły ;) Jkiegoś stracha mam przed jutrzejszą wizytą :whistle:

Agge fajnie,że się ochłodziłaś nad razeczką :) no też się cieszę,że stopy już lepiej :)

Wiecie co wczoraj mój M mnie rozwalił.Stoje sobie w spodenkach i bluzce na ramiączka co kupiłam na rynku (tak chodzę po domu bo mi wygodnie)a on sie na mnie patrzy i patrzy ja się go w końcu pytam co mi się tak przygląda??a on:patrze jak moja żonka sexsownie wygląda no myślałam,że padne :laugh: :laugh: :laugh:


Zancik a czemu masz stracha przed jutrzejsza wizyta?

Mowia ze facetom kobiety w ciazy sie wydaja bardziej pociagajace, bo ksztalty ladniejsze i w ogole :) ale to super slyszec takie slowa, bo kobiety zazwyczaj mysla ze wygladaja okropnie i w ogole, a w oczach faceta wygladamy przepieknie !! :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 9 miesiąc temu #991438 przez Lusek
Tysiiak Ty to masz sny ja pierdziele z tymi bocianami aż się uśmiałam :laugh:

Lizzy miłej imprezki :)

zancik fajnie że nogi wracają do normy ;) :P śnić mi się nie będą hehe :P
Fajnie jak Twój M tak mówi ....miło ;) :) Czyli Kocha szalenie :silly: :P
No żal ale cóż rodzina się powieksza i trzeba podjąć decyzje o sprzedaży ale jeszcze męża męczę żeby mnie przewóz w ciąży u nas tu dookoła osiedla, żeby małje zaszczepić motocykle we krwi hehe :P :) Ja już z tym brzuchem to nie dam rady sama pojechać :P a tymbardziej że moje moto poszło do ludzi :P
Polecam jazdę tylko z głową ....na karku.... ;)

Aga87 nie martw się mnie też jakiś czas temu przestraszyła mała że się nie wierciła w ogóle przez jakieś 2h, ale potem to dawała czadu ostro :) ;)
Ucinają sobie drzemi maluszki :) ;) Ale dobrze że już synek zaczął się ruszać :) ;) i jesteś spokojniesza :) B)

agge Fajnie że byłaś nad rzeką , tylko uważaj na siebie, mocz tylko lekko nogi :P :)

Jeszcze CIĘ nie znam a już CIĘ KOCHAM...



Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 9 miesiąc temu - 8 lata 9 miesiąc temu #991439 przez zancik
Aga nie wiem czemu mam stracha B) jakos taki niepokój mam sobie jak myslę o jutrze może dlatego,że poród już blisko :whistle: Pewnie,że miło usłyszec takie słowa od faceta tylko,że ja uważam że wyglądam jak słoń :laugh: :laugh: Oj to tak ciagle deszcz to też nie fajnie :( Ale chyba upały sa gorsze B) Super,że maluszek zaczął się wiercić :)

Lusek może kiedyś sie uda i ktoś mnie przewiezie,ale to musiałą bym po cichaczu przed M bo on to mi nie pozwala :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 9 miesiąc temu #991442 przez agge
zancik nie bój się :) hehe fajnie że M Cię tak komplementuje, chociaż jakby mi mój tak powiedzial, to też by mnie to rozbawiło :D
Lusek uważam na siebie, tylko nogi bo woda i tak niezbyt czysta, cała bym tam nie weszła :D

U mnie właśnie popadało, powiało, pogrzmiało.. ale nadal duchota :angry:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 9 miesiąc temu #991443 przez paulinkaaa2202
Widzę dziewczyny ze jesteście fankami motorów :) ja za to jestem straszna przeciwniczka i w życiu bym nie wsiadła na motor a to dlatego ze mój M pare lat jeździł i rok temu przy dużej prędkości uderzył w sarnę przecinając ja na pół. Jak go zobaczyłam w karetce to żegnał sie ze mną to było straszne przeżycie. Motory sa dla mądrych ludzi i dojrzałych. To takie moje zdanie

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 9 miesiąc temu #991462 przez Lusek
paulinka2202 no fajni są hehe :P Ale masz rację dla ludzi mądrych a dojrzałych możne bardziej rozsądnych. NO wiesz nigdy nie wiadomo co ci wyleci itp.czy wyjedzie albo możesz jeździć dobrze a w ciebie wjadą. Tylko ludzie wszystkich motocyklistów do jednego worka wrzucają że DAWCY i tyle .Ja uważam że jeśli się to robi dla przyjemności dla pasji, a nie dla szpanu to jest spoko. ;) :) :P
Każdy oczywiście może mieć inne zdanie :)

Jeszcze CIĘ nie znam a już CIĘ KOCHAM...



Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 9 miesiąc temu #991470 przez zancik
No idealnie popadało,pogrzmiało odrazu lepiej się oddycha :) :) :) Boże jaka ulga :) :) Ogarnęłam paznokcie jakoś u nóg dałam radę :laugh: U rak też już obcięłam bo mnie denerwowały :P Chcę już jutro i wizytę :) Zjadła bym coś ale sama nie wiem co B) B)

Paulinkaaa masz rację niestety są też tacy którzy jezdzą w ogóle bez zastanowienia.Ale Ci którzy robia to z pasja tak jak Lusek napisała to jest ok :) Też była kiedys puprzedzona bo u nas była taka sytuacja,że koleś wziął koleżankę żeby ja przewieść a był wypity i w dodatku nie dał jej kasku i na łuku nie zapanował i on wyszedł z tego a ona uderzyła głowa o asfalt i wpadła do rowu niestety po paru dnich zmarła w szpitalu dziewczyna 20 lat a ten fiutek w dodatku uciekł z miejsca wypadku :( :( :(

Agge bo faceci myślą,że my sie chyba uważamy za piękne no może i nie które tak ale ja do tych sie nie zaliczam :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 9 miesiąc temu #991530 przez tysiiiak
Zancik no mezus zaplusowal na pewno ;D ja mojemu pewnie sprawdzilabym temperaturę:P wiesz faceci zazwyczaj nie zwracają uwagi na takie rzeczy które nam wydaje się straszne :p no cellulit czy rozstępy.

Lusek mój tata jest fanem Moto i jak byliśmy mali musiał sprzedać swoje dwa motocykle i niedawno dopiero sobie kupił nowy ale wielki jak samochód :p jakiegoś golda czy coś takiego ;p ale już chce sprzedać i kupić coś mniejszego bo ciężko mi go utrzymać np w korkach ...
Ja uważam że wszystko jest dla ludzi ale właśnie z głową.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 9 miesiąc temu #991532 przez ewela007
Zancik ale maz sprawił Ci komplement, milo z jego strony. Ja patrząc na siebie z profilu to widzę tylko odstający brzuch i tylek i ciezko sobie wyobrazić ze można sie komus podobać.
Ja osobiście za motorami nie przepadam ale lubię jak ludzie maja pasje i jak jeżdżą rozsądnie. Zawsze się oglądam a jak widzę kobietę na motorze to sobie mysle ze fajnie wygląda taka sexi babka

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 9 miesiąc temu #991539 przez agge
Moja siostra uwielbia motory, ale ona ma dopiero 16 lat i jak mówi rodzicom, że kiedyś sobie kupi to oni za głowę się łapią :D
ja też lubię jeździć ale tylko z tyłu, sama bym się bała :)
wiecie co, prawie zjadłam czereśnię z robalem w srodku.. na szczęście coś mnie tknęło i wyplułam, a tam robal .. :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl