BezpiecznaCiaza112023

Sierpniówki 2015

9 lata 5 dni temu #979557 przez Lusek
Hejko ciężaróweczki.....

Wczoraj byliśmy na szkole rodzenia ;) no ,,inkubatora jego żona odesłała chyba do domku mieliśmy temat ,, karmienie naturalne, przykładanie dziecka do piersi i takie tam''. Więc było 3 facecików ale było w porządku. O kolce dziecka babeczka mówiła, żeby brzuszka maluszka nie masować tylko żeby ponosić albo poskakać z nim na piłce na siedząco(oczywiście maluszek na rękach)Ciepły kompres zrobić na brzuszek z pieluszki tetrowej. Jak po odbiciu położyć na bok niemowlę żeby nie ulało albo lekko ponosić.Jak radzić sobie z nawałem pokarmu.Jak przystawiać dziecko do piersi nie pierś do dziecka, całkiem fajnie .Pokazywanie na fantomach.

roxi87 a byłam w ZUS wyjaśnić parę kwestii i założyć konto PUE.Wiadomo w urzędach to dużo czasu się spędza :unsure: . Kupiłam mężowi fajne 2 czapki tak przy okazji. :cheer:
Ale słodziaki te rzeczy. Piękne :P :cheer:
Ciekawostka ile przetrzymywać mleko i jak (swoje mleko) : medelapolska.pl/przechowywanie-pokarmu-akcesoria-medela/

czajusiątko aha no ja miałam 2 kłucia na czczo i po 2h hehe ;) :P , a no po urzędach latałam no i ZUS :P ;) konto PUE. A wizytę mam 4 maja więc powiem co i jak.Też mam nadzieję że nic takiego ;) może będzie dobrze...

kasiorek0310 No i fajnie jestem za wspólnymi wycieczkami rodzinnymi... :cheer: fajnie integrują łączą i w ogóle więzi takie się tworzą pomiędzy dziećmi a rodzicami. :P :woohoo:

tysiiak miłego weekendu i udanego. Ciepło się trzymacie wszyscy . Buziaki :kiss: i do poniedziałku ;) :)

meridika no i tak super jesteś z Tą glukoza... B) Fajnie że kompletujesz już wyprawkę, no fajniusie te rzeczy, a w szczególności coś po prawej w pieską takie brązowe za bardzo nie dowidzę :cheer: ślepiec ze mnie ale wybacz okulary mam.... ;) Zdaj relacje z zakupowi oglądania wózków i łóżeczek bo jestem na tym etapie w sumie bardziej łóżeczek :P ;)

8kasia8 ale Fajniusio wyglądasz SEXI LASECZKA :evil: z Ciebie a jakie kiecki fiu fiu fiu mi się podobają obie ;) :) :woohoo: Brzusio piękniusi :)

magiczna ja mam kolorowe pieluszki tetrowe ze wzorkami całkiem fajne ale tylko 6 szt. :)

Do później .... ;) :P

Jeszcze CIĘ nie znam a już CIĘ KOCHAM...



Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 5 dni temu #979576 przez nat19
Agnieszkazst- to super, że synek ma półtora roczku taki starszy brat fajny będzie ;p
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Tysiiiak – jak taki spacerek długi sobie ostatnio zrobiłaś to nie dziwię się, że nogi w tyłek Ci wchodziły ;p super wyjazd się zapowiada widzę ;ppp
Magiczna- te sukieneczke i sweterek kupiłam na 56cm, tak akurat na lato. To Cię dopadło, ale na szczęście już lepiej się czujesz. Super, że te glukoze zniosłaś tak dobrze! ;p ja się już boję swojej powtórki ;/
Natinka – no to widzę nieźle Ci się przytrafiło z tym samochodem. ;( mój S. miał ostatnio taką sytuację, że stał przy drzwiach samochodu i babka uderzyła w niego, lekko bo lekko, że tylko mu się nogi zgięły, ale sam fakt, po czym odjechała i za chwilę zawróciła i jeszcze pretensje miała, bo przecież samochodu nie otarła tylko człowieka… no jak ja tą historię usłyszałam, to myślałam, że padnę… i się kłóci kobita, bo przecież samochód cały, a że potrąciła człowieka to już pal licho i to kobita podobno jakaś po 50-60tce .. szkoda tylko, bo tak to by Wam z ubezpieczenia się zwróciło a tak to dodatkowe koszta ;/

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Lusek – super, że w szkole rodzenia tak Ci się podoba;p a co do porodu nago to chyba zależy, jak ja oglądałam na tym Polsat cafe to babka normalnie nago rodziła, bo stwierdziła, że jej niewygodnie i już, ja osobiście wstydzi och jestem i bym się skupić nie mogła i tak wystarczy że 5tysięcy osób będzie się gapić jak rodzę więc ja to koszula czy męski tshirt bankowo i obowiązkowo plus skarpetki – będę czuć, że jestem chociaż trochę ubrana ;p
Widzę, że ostro z gościem poleciałaś haha, no ale takich chamów nie brakuje jak widać i tępić trzeba.
Wiewiórka – ja nie będę pobierać krwi pępowinowej, bo na wielu stronach czytałam, że ona powinna wrócić do dziecka albo jej większość tak jak z łożyska czy coś takiego, poza tym to bardziej dla dzieci chorych na białaczke i podobno od innego dawcy lepiej niż swoją.
Meridka – też tak miałam chwile, że jak popatrzyłam na siebie w lustrze to tylko „nie no jak ja wyglądam brzuch rośnie, cycki giganty, cała niebiesko-zielona, jakoś biodra i dupa większe porażka, jak ja wyglądam jak kulka jakaś” i o mało co się nie poryczałam, że wyglądam tragicznie ;p ale to chyba normalne w ciąży, a najlepsze jest to, że jak patrze na jakąś inną kobitke na ulicy w ciązy, albo na moje koleżanki, które były w ciąży i niezależnie czy przytyły 10-20-30 kg to każda dla mnie wyglądała przecudownie nawet w 9msc ; p a jak na siebie patrzę to od razu krytyka i o co chodzi ?;p mnie się kiedyś kolega zapytał, czy jak w ciąży dziewczyny uprawiają seks to czy czują ruchy dziecka. Szczerze mnie to rozbawiło, bo ja jakoś nigdy nie zwracałam na to uwagi podczas seksu ;p, ale po tym pytaniu wytężyłam uwagę i stwierdzam, że córka ma w nosie ilość hormonów szczęścia i intensywniejsze ruchy ;p jak powiedziałam to mojemu S. to też mówi, że jak o tym pomyślał, to takie „nieprzyzwoite” i dziwnie mu z takim uczuciem nieprzyzwoitości haha ;p
Meridka co do snów to może na jakiś sprawdzian z bioli się nie nauczyłaś w LO haha ;p
Czajusiątko – i jak tam Oliwcia? Może przejdzie okres kryzysu. Super że glukoza już za Tobą. Ja miałam dwa kłucia za pierwszym razem z NFZtu i jak poszłam z tym do swojego prowadzącego to i tak powiedział, że powtarzamy bo właśnie dokładniejsze jest badanie na czczo po godzinie i po dwóch, a dwa miałam badanie w 20tygodniu chyba jakoś więc powtarzać będę za tydzień gdzieś dopiero. I już stwierdziłam, że robię w prywatnym labo, bo z tą babką z NFZtu nie chce mi się szarpać. I chust. Oooo, to Ci się babka w przedszkolu trafiła, widać od razu, że praca z dziećmi to nie jej zawód. No chyba dobrze, że Oliwcia staje się samodzielna a nie. Ze specjalnego krzesełka plastikowego, które są w sklepach i reklamują, żeby dzieci wlasnie miały takie krzesełka bo sobie łapki same mogą umyć też by mogła spaść. Ja jestem tego zdania, że dziecko to dziecko, i nie usadzi się dziecka i co będzie gapić się w ściane? A niech lata z plasteliną, jak gdzieś w dywan wlepi to kostka lodu potem nożyk i po sprawie ;p
Kasia
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.
kupiłam sobie właśnie w naturze już Eliner w żelu i tusz do rzęs bo akurat mi się skończyły i potrzebowałam, a w Rossmanie dziki tłum był i wyszłam prędzej niż weszłam ;p tak czy siak -40% na każdą rzecz wyszło i fajnie ;p lubię takie promocje, albo te 1+1 za grosz ;p
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Jak dla mnie w obu kieckach wyglądasz szałowo ;p i nie umiem wybrać w której lepiej ;p obie są super i cena zajebiaszcza

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.
– w łodzi w out lecie na Piotrkowskiej były przeceny i jak weszłam to w normalnej cenie sweterek 70 zł kosztował na takiego brzdąca wiec stwierdziłam, że chyba ich pogięło bo toć to na 56cm i miałabym wydać 70zł na kawałek materiału ;o ale że przeceny były to sweterek kupiłam za 25 zł z 70zł i sukieneczke też za 25zł a przed kosztowała 60zł, wiec żal mi byłoby gdybym nie brała, jeszcze S. jakieś tam bodziaki widział, ale mi żal było za jednego bodziaka 30zł ;p i nie kupiłam ich, bo niby bawełna 100%była też ale jakieś liche mi się wydawały, i najbardziej body przemawia do mnie z TESCO i hm ;p polecam klocki jakieś fajne, dzieci takie malutkie lubią się klockami bawić przestawiać dokładać układać zmieniać iwgl ;p poza tym klocki dobrze wpływają na ich rozwój ;p
Roxi gdzie te myszki miki wyczaiłaś ;p ja kupuję i na długi i na krótki z przewagą na krótki (te najmniejsz) a na długi te na 62 cm ;p wgl wszystkie bodziaki szałowe <3

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Ach taki wywód mój ;p
W ogóle przepraszam za długą nieobecność , poczytywałam sobie zaś Was namiętnie, ale po prostu jakaś deprecha mnie złapała i jakoś tak tych pierdółek się namnożyło, że musiałam sobie zrobić wolne od życia ;p co sobie jednym uchem wpuściłam a drugim wypuściłam tak dowalali dowalali, a że w ciąży potrafię się popłakać z byle powodu już ;p to już miałam dość …
Gardło mnie znowu boli troszkę, ale psikam psikałem i może dwa dni i pójdzie precz.
Weekend zapowiada się szałowo, koleżanka zaprosiła mnie i S. na grilla, dzisiaj tylko S. ma załatwić sobie wolne, które miał zaklepać dwa tygodnie temu (ale nie ważne, całe życie wszystko na ostatnią chwilę załatwia, już mu powiedziałam, że jak tego wolnego nie załatwi to jadę sama.
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.
faceci jak dzieci. Oby ta córka miała po mnie charakter ;p bo normalnie z dwoma S. to bym nie wytrzymała chyba hahaha.

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Ostatnio boli mnie ten kręgosłup na wysokości biustu i nie wiem czy to nie od za małego stanika. Niby nic mi się nie „wylewa” nie ciśnie, ale jak pochodzę dwie godziny to umieram.
I w ogóle szukam jakieś takiej sukienki w sensie w takim kroju, tylko, że na krótki rękaw i w przystępnej cenie i w innych kolorach. pieknamama.pl/sukienka-mumme-paski.html , ale nic takiego właśnie nie mogę znaleźć nigdzie. A ja w sumie lubię takie sukienki ;p krojone są w kształcie trapezu i mi to odpowiada, zakryje mi tyłek duży ;p a poza tym są takie luźne i przewiewne tylko góra dopasowana ;p czy koszulki oversize ;p jak coś się Wam kiedyś rzuci w oczy to dajcie znać ;p
Co do szczepionek, moja znajoma szczepiła dosłownie na wszystko wydała ponad 2 tysiaki, i miałam robić tak samo. Ale stwierdziłam, że szczepię dodatkowo na ospę wietrzną i tą 5w1 albo 6w1. (sama byłam szczepiona na ospę wietrzną moja siostro ciocia nie, - obie zachorowałyśmy na ospe w czym ona miała te krostki wszędzie dosłownie wszędzie, a ja 3 na krzyż na rękach nogach i buzi i gdyby nie to że ospa jest zaraźliwa to mogłabym chodzić do szkoły ;p zaś moja siostra wyglądała jakby zachorowała na ciężką chorobę …;p) No i chyba wykupię i zabiorę szczepionkę na wzw b albo te drugą co w szpitalu szczepią. Tylko w szpitalu szczepią tymi szczepionkami które mają w składzie dodatkowo rtęć lub ołów (tylko nie pamiętam czy to ta na wzw ma ten ołów czy ta druga) i zauważono w badaniach, że dzieci szczepione tą szczepionką co zawiera ten ołów częściej chorują na padaczkę później. Co więcej ta szczepionka została wycofana w innych krajach została tylko u nas i w Rumunii ;p a specjalnie dużo nie kosztuje bo bodajże 200zł jak się dowiadywałam
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.
A pneumokoki i rota wirusy odpuszczam.
zrobiłam obiad, teraz lecę pozmywać ;p

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 5 dni temu #979622 przez kasiorek0310
Witam wieczorowo az dziwnie bo bez kawy obok :P
Pamiętacie kumpele co wam pisałam ze starają sie o dziecko od ponad roku a maja już synka w tym samym wieku co moj Nikoś i wreszcie sie im udalo normalnie sama sie śmieje jak glupi do sera radocha straszna bo zasługują na maluszka mam tylko nadzieje ze będzie wszystko dobrze

wiewiorka U nas nigdy nawet jak byl katar nie braliśmy szczepienia za duze ryzyko ze będzie cos gorszego my idziemy tymi zwykłymi i mam dobre doświadczenia wiec mam nadzieje ze drugi raz sie nie zawiodę chyba ze bedzie inaczej to wtedy bede odwlekać szczepienie ale to zobaczymy w praniu co i jak wyjdzie na rota i pneumo tez nie szczepiliśmy nie bylo sensu do żłobka nie chodził a nie chcialam go bez potrzebny dodatkowo kluć

Magiczna Niop tez sie ciesze mam tylko nadzieje ze beda dobre bo na ciuchach patrzyłam tam tez maja dzial ciążowy ale nci nie bylo odpowiedniego albo za duze albo za małe albo długość nie taka, ja muszę mieć wene na prasowanie a ze juz to długo leżało nie obylo sie bez tego tym bardziej ze to na łóżeczku leżaloa trzeba z nim porządek wreszcie zrobic fajne plany oby wam pogoda dopisala :) a ciuszki fajne mimo ze po chłopcu i tak można wykorzystać, to superowo jak masz juz legginsy a linka wrzuć, Ja bralam i tetrowe przydają sie bardzo przy karmieniu odbijaniu zawsze można podłożyć a flanelowe tez miałam i u nas sie sprawdziły w wózku pod głowke czy zeby zasłonić od slońca czy przykryć jak drzemkę miało zeby nie spaliło na słońcu za bardzo a wymiary jak brałam tez te duże ale to dosłownie 4-5 sztuk wiecej tych tetrowych brałam bo z 10 szt bo potem sie przydają przy 1 obiadkach do wycierania

roxi1987 A kto to widzial żeby trąbić w miejscu zamieszkałym przecież nie wolno to zakupy sie udały jak nic teraz będziesz szalec w ogrodzie :P Listonosz byl ale nie z tym co mial dla mnie tylko do małża wiec muszę poczekać do przyszłego tygodnia, bodziaki słodziaki a ja mam i na długi i na krotki wiadomo lato krótkie a potem chłodek wiec wole i takie i takie mam jeszcze kilka sztuk bez rękawów

8kasia8 O kurcze bosko to we wtorek macie własne M cudnie :) a to fajnei bo na dopłaty sie łapiecie wiec super zawsze to lżejsza rata a to tez jest ze przez 8 lat macie dopłaty tak jak na tym programie RnS ? Spoko będziesz miala usprawiedliwione :) a za taka cene tez bym brala 2 tym bardziej ze brzuszek zniknie a bedzie można dalej korzystać z nich takie spodnie
allegro.pl/13-mama-licious-spodenki-ciaz...-40-i5290942157.html
allegro.pl/hm-mama-krotkie-spodenki-na-l...-42-i5297393153.html
Zobaczymy jak przyjda czy sa ok ale przynajmniej latem będzie w czym chodzić

a biustonosze takie allegro.pl/75c-stanik-biustonosz-do-karm...kol-i5232741173.html nie sa jakieś zawrotne w wyglądzie czy cenie ale mysle ze na poczatek beda ok
Zobaczymy jestem umówiona na sobote zobaczyć ja fajna bo dla chlopaka tez moze byc i kolorowa a i tak bedzie tylko wykorzystywana jak malego do przedszkola zaprowadzić bede musiała bedzie mi wygodniej niz wózek targać do środka wiec zobaczymy
Co do sukienki to 1 ładna chyba cala jakaś narzutkę koronkowa ma i buty tez ok a ta druga wydaje mi sie ze zgrabniej wyglądasz ale może to złudzenie przy robieniu foto wiec chyba ta 2 bardziej mi przemawia wybierz ta co ci w niej wygodniej

Lusek To dobrze jak ten cudny tataus poszedł do domu bo dopiero miałby pytań bez liku a nie jego temat

nat19Dobrze jak współlokatorka się wyniosła teraz macie spokój chociaż ty chyba mówisz o szczepionkach mmr czy jakos podobnie sie nazywają moj synek na szczęście inna szczepionka był szczepiony nie ta i nic mu nie było a w szpitalu nawet sie nie pytaja czy szczepisz dziecko tylko je szczepią bez twojej zgody i koniec potem tylko dostajesz wiadomość ze było zaszczepione na wychodne i kartę i tyle

A ja miałam dzis armagedon myślałam ze wyjdę z siebie dziś tak mi maly dął popalić jak nigdy i siedzieliśmy całe popołudnie w domu bez bajek i zabawy ze mną ale nie ma taka jazdę zrobił jakby go ze skóry obdzierali ludzie sie gapili a ten ryczy na cały głos myślałam ze wyjdę tam z siebie nic nie docierało do niego siedział 2h w swoim pokoju a potem jak gdyby nigdy nic mu sie odmieniło huśtawki straszne muszę troche pogrzebać jak to rozwiązywać a tak nuda zaczelam tego galaretkowca biszkopt zrobiony galaretki tez jutro dalej i efekt końcowy zobaczymy jaki w smaku bedzie
Małz ma wolne cale 3 dni jednak sie udalo wiec może sie gdzieś ruszymy jak pogoda dopisze a juz mi mówił ze w sobotę jest Parada w Wolsztynie tylko 6h jazdy ale nie ma teraz jak dla mnie juz tyle nie wysiedze w aucie w jednej pozycji a potem nocleg albo coś a ludzi masa kiedyś sie wybierzemy na pewno

Spokojnej nocy i udanego weekendu długiego bo pewno bedzie tu cisza :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 5 dni temu #979642 przez 8kasia8
Magiczna dziękuję za komplement! no brzusio duży ale w tych sukienkach i tak "ginie", jak mam coś obciślejszego to jest o wiele większy ;)
wrzuć linka do leginsów, na pewno spojrzę :)

roxi Tobie również dziękuje za komplement! też lubię siebie w czerwonym, mam sporo ciuchów w tym kolorze :) nie wiem czy ten sklep jest "sieciowy", u nas nazywa się Pokusa :)
ale słodkie te ubranka, te z ostatniego zdjęcia przygarnęłabym dla mojego maluszka płci nieznanej, nadałyby się ;) ja chyba sam długi będę kupować, bo to przecież maleństwo będzie :blush:

Lusek wydaje mi się, że w tej szkole rodzenia dość ciekawe i pouczające rzeczy Wam przekazują, a Ty proszę przekazuj je dalej nam ;)
ja też mam to konto założone odkąd zaniosłam im pierwsze zwolnienie, a mężowi też ostatnio założyliśmy jak byliśmy po zaświadczenie do kredytu ;)
czapki? na lato ;)
to miałaś jak ja dwa kucia ;)
a dziękuję za komplement!

nat
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

dziękuje za komplement! no cena powala nie ;)
jak takie promocje to nie dziwię się, że się skusiłaś na ten sweterek i sukieneczkę :)
kurcze współczuję Ci tego gadania, nie dziwię się, że masz gorszy nastrój, zamiast Cię dopingować, dołują, ehh
najważniejsze, że Ty sama w siebie wierzysz i dlatego właśnie na pewno Ci się uda!! jeśli samemu się uwierzy to wtedy wszystko jest możliwe, nie ma co zwracać uwagi na gadanie innych! jesteś silna! jesteś przecież kobietą! dasz radę!
i dobrze, że lokatorki się pozbyłaś, tylko szkoda, że nie posprzątała po sobie!

kasiorek jaka cudna wiadomość, że kolejnej kobiecie udało się zajść, na pewno wszystko będzie dobrze :kiss:
no tak myślę, że i klucze od razu dostaniemy ;) fajnie by było ;)
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

właśnie o to chodzi, ze te kiecki nadadzą się i po ciąży :)
spodenki fajnie wyglądają i cena też niezła :) oby dobrze leżały :) cyckonosze tez fajne ;)
oby Ci chusta się spodobała, skoro będzie Ci lżej tak nosić małego odprowadzając do przedszkola większego :)
tak, ta pierwsza ma koronkę na całości, kurcze obie są wygodne ale mężowi podoba się bardziej ta druga właśnie (ta co Tobie ;))
oj niefajnie, że synek tak "dokazywał"! ważne, ze się opamiętał i zrozumiał, że dłużej tak nie można ;)
podrzuć kawałek tego galaretkowca na forum jak już go zrobisz :woohoo:
a mój też od jutra ma wolne ale w niedzielę niestety (po przyjęciu) na noc do pracy :(


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

idę pod prysznic i się położę, może przed tv zasnę ;)
dobranoc!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 4 dni temu #979668 przez natinka
Witajcie ;)
Lusek streszczaj nam te wykładziki ze szkoły rodzenia, bo są bardzo ciekawe. Ja mimo doświadczenia, o niektórych rzeczach dowiaduję się pierwszy raz, np że brzuszka podczas kolek nie powinno się masować (a mi właśnie tak doradzała położna)
tysiiak wypoczywajcie sobie rodzinnie, oby tylko pogoda dopisała. Sama bym pewnie też gdzieś czmychnęła, ale niestety na wyprawy się za bardzo nie nadaję, przynajmniej teraz. Chociaż cały czas mam w głowie ten wyjazd nad morze :P
8kasia8 sukieneczki dla laseczki, stworzone dla ciebie. Którąkolwiek wybierzesz będziesz wyglądać booosko ;)
Teraz zostaje wam urządzanie mieszkanka, nieważne że gołe ściany, najważniejsze że wasze ;) reszta się powoli zrobi.
wiewiorka Kochana ze szczepionkami miałam takie przygody jak ty. Fabian też wylądował w szpitalu (w wieku 4lat) mimo, że tez był szczepiony. Powiedziałam że ostatni raz, bo tak jak tobie powiedzieli, że to nie na wszytskie wirusy działa. A kasę trzeba było wydać nie małą. Na meningo i pneumo nie szczepiłam, bo oglądałam filmiki, tylko na ameryk stronce, (bo u nas są zaraz usuwane), że duże powiązanie mają z autyzmem, które dopiero pojawia się w wieku ok 3lat. Niestety chodzi tu o dużą kasę i o tym się głośno nie mówi...
nat19 ja też studiowałam i miałam dziecko,robiłam prawko i do tego mąż też studiował, życie trochę na wariackich papierach, ale wcale nie żałuję, bo dzięki temu teraz mamy lepiej. Więc spokojnie wszystko jest do ogarnięcia, kwestia dobrej organizacji. Ja też będę musiała teraz zostawić 3miesięcznego bobaska i wracać do pracy, ale myślę, że też damy radę ;)

A ja na weekend planów brak, dzisiaj tylko po obiedzie wybieram się do rodziców,więc będą pogaduchy rodzinne ;) a jutro może jakiś grill, bo kiełbaska już czeka w lodówce ;) no to teraz pędzę smażyć rybkę ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 dni temu #979805 przez Lusek
Hejko ciężaróweczki sierpnióweczki...

Jakoś przepadłam na parę dni w sumie trochę działałam w ogrodzie, poszalałam na zakupach oczywiście zbyt wybredna się zrobiłam i słabo mi to jakoś szło ;) :cheer: w sumie męża obkupiłam bardziej hehe :P . Jakoś zleciały te 2 dni. Pogoda średnia zancik jak zwykle się nie myliłaś. Ale jeszcze jutro też jest dzień.

W poniedziałek mam wizytę zobaczymy co będzie. :cheer:

natinka pewnie postaram się wam streszczać tak po krótce co i jak żeby nie spamować .Ta położna ma dobrą opinie jeśli chodzi o szkołę rodzenia i ja się do niej zapisywałam na początku marca, ciężko się dostać. Ma 28 lat doświadczenia zawodowego (pracuje jako położna). NO właśnie mówiła żeby nie masować bo to bardziej boli maluszka. Tak jak pisałam żeby poskakać na piłce, ponosić, potulić jakiś ciepły okład z pieluszki tetrowej. Będę pisać ;) Smacznego grilla :P

8Kasia8 nie ma problemu jak będą jakieś nowinki czy nawet nie to popiszę co i jak..... :cheer: ;) Tak mój mąż to amator czapek, na lato z jego ulubionej firmy jack wolfskin czapki z daszkiem z jakimiś wywietrznikami z siateczką, dość takie fajne. Bo jak trochę wiatr wieje czy coś to zaraz ma zataki zawalone i leki idą w ruch, więc wolę żeby był zdrów. A ma krótkie włosy to raz dwa i się załatwi ;) :cheer: Facieciki jak duże dzieci ;) :P Tak i chwała Bogu że tylko 2 kłucia miałyśmy jakoś nie lubię :P ;)

kasia0310 no masz rację głupie pytania by zadawał. A jeśli chodzi o małego to kara musi być, chociaż mała. Sprawdza na co jemu pozwolisz pewnie? Mały cwaniak ;) A co do ciastka to podrzuć jakoś przez forum może ze 2 kawałki uwielbiam galaretkę i biszkopt. :P :cheer: mniam mniam :woohoo:

nat19 buahahaha uśmiałam się z tych skarpetek jakoś sobie wyobraziłam całą sytuację :woohoo: :P no nie mogę hihi nieźle byłoby :P A co do mieszkanka fajna opcja jeśli chodzi o to dofinansowanie ale kiedyś coś sprawdzaliśmy z mężem, w tym MDM u nas w Gdańsku i tak naprawdę to tylko 70 tyś dopłacali ale jakiś trik był z odsetkami, dokładnie nie pamiętam ale że mega duże odsetki jeszcze byśmy musieli płacić, żeśmy zrezygnowali. Jakoś nam się nie kalkulowało ale to było na samym początku jak te dofinansowania wchodziły może teraz inaczej jest. W każdym razie powodzenia z tym MDM ;) :) a i uważajcie na umowy wszystko czytajcie bo teraz to tylko czekają na jakieś niedoczytanie dziadostwo. :angry: :unsure:
Ty się tam nie martw tym co inni mówią rób swoje, a co mówią wypuszczaj drugą stroną. Pewnie że dasz radę :P ;) Bo jak nie TY to kto???? :cheer: A poza tym to tak samo myślę jak Ty . Jeśli mam komuś płacić za czynsz , wynajem i jeszcze opłacać opłaty to PIEPRZYĆ coś takiego. Lepiej płacić kredyt 45 lat i wiedzieć że się swoje opłaca a nie kogoś ;) I że bezie to twoje, że możesz zmieniać malować i robić dla siebie a nie dla kogoś :cheer: Powodzonka :) B) w dążeniu do celu ;) Kto nie ryzykuje szampana nie pije :cheer:

A jeszcze wam powiem jakie dziś zrobiłam zamieszanie w Rossmanie. Poszłam po zakupy i stoję w kolejce a za mną ludzie z małym dzieckiem. Kolejką dość długa my już blisko kasy tzn ja z mamą i ta para z dzieckiem no i kupa ludzi jeszcze za nami. Jedna kasa się zwolniłam i chciałam do niej ruszyć a tu się pcha babka z chłopem z końca kolejki. Ja wielkie oczy i zwracam uwagę a oni palą głupa że nie słyszą i wyciągają z koszyka zakupy i babka ich kasuje. Więc wbijam się przed nich i mówię a wręcz krzyczę że jak to z końca kolejko włazicie Państwo a oni że nikt nie chciał podejść no więc ja mówię ze jak to nie jak to się wpycha bezczelnie, że tu ludzie z dzieckiem że kobieta w ciąży i inni ludzie a on kto pierwszy ten lepszy i że dzieci sobie nie robił . To jak mnie wkurwił że tak powiem to jak machnełam spadł im ten koszyk mówiłam do ekspedientki że ma to pokasować że to bezczelność. Więc się taki mały raban zrobił że nas obsłużyli i jeszcze gratisy poszły. Wiecie co ,,człowiek ze wsi wyjdzie ale wieś z człowieka nigdy.... ;) Gdyby nie moja mama to bym go chyba tam pobiła bez kitu tak mnie wkurzył.... :angry:

Miłej nocki ;)

Jeszcze CIĘ nie znam a już CIĘ KOCHAM...



Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 2 dni temu - 9 lata 2 dni temu #979866 przez agnieszkazst

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 2 dni temu - 9 lata 2 dni temu #979874 przez Lusek
Hejko z rana Kobitki.... :)

Pogoda dzisiaj domowa :unsure: pada deszcz przynajmniej u mnie :dry: NO szkoda....ale ruszyć muszę na chwilkę na miasto... :S Oby tylko burz nie było... hihi ;)
Jak tam po długim weekendzie żyjecie. U nas w porządku może w końcu dowiem się dziś jakiego mam lokatora w brzusiu :P Może? POstraszę go tatą hehe :P
;) A weekend u mnie zleciał trochę na grilowaniu trochę na działaniu i na małych zakupach.Jak zwykle obkupił się mój M, a nic nie mogłam dopasować nie wiem cz już naprawdę tak wyglądam że nie mogę nic dobrać no masakra. :unsure:

agnieszkazst to masakra z tą szczepionką ,ale jakoś dziwnie że personel nie wiedział że ty masz Rh - , a dziecko w takim wypadku może mieć Rh + po tacie :unsure: , nie dopilnowali :S to oni powinni bardziej się znać, a do tego jest to napisane w Twojej karcie pacjenta :dry: no masakra. Na prawdę na wszystko trzeba zwracać uwagę i pilnować, ehhh :angry: :(

Jeszcze CIĘ nie znam a już CIĘ KOCHAM...



Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 2 dni temu #979896 przez kasiorek0310
Cześć laseczki kolejny tydzień do przodu ale dobrze leci to jak nie wiem teraz :)
U nas weekend udany piątek w domku małż mi trochę rzeczy porobił sobota tez popoludniu pojechaliśmy do mojej mamy zobaczyć co i jak bo znowu jest po leczeniu a w niedziele pojechaliśmy do Pszczyny do tego parku z zamkiem a tam masa ludzi mimo ze pogoda nie pewna ani żadnej imprezy tam zorganizowanej nie bylo szok ale jakoś udało nam sie znaleźć miejsce troche pochodziliśmy synek na swoim biegowym rowerku juz sobie super radzi wiec za rok kupimy mu juz większy bardziej dorosły co mnie cieszy bo nie bardzo chciał jeździć a teraz odmiana wiec popołudnie udane dzis juz obyło sie bez kłopotu z przedszkolem poszedł do razu z kolega. I kupiłam chustę do noszenia wreszcie używkę ale stan ideał bo nawet jej nie używała bo jej córka nie tolerowała tego a za polowe ceny nowej wiec w razie "w" gdyby Tymkowi nie spasowała a tak fajna niebielska z kolorowe sowy teraz modne :) to tyle co u nas a na listonosza dalej czekam bo w piątek nic nie przyniósł.
a tak wyszedł mi galaretkowiec

Załącznik nie został znaleziony




8kasia8 To zupełnie inaczej dofinansowywuja ale jakby nie było dobry zastrzyk gotówki i łatwiej potem ze wszystkim powoli i sobie wszystko zrobicie a ze gole sciany to poniekat ułatwienie bo robicie jak wam pasuje i z jakich materiałów chcecie a nie tak jak ktoś narzuca, niop w szoku jesteśmy bo ona juz stracila nadzieje a to była ostatnia inseminacja a potem juz tylko in vitro ale nie trzeba na szczęście o kurcze 3 dziecko w ciagu 5 lat masakra chyba bym nie wyrobiła my tak wczoraj z małżem gadali ze chyba zostaniemy na 2 odchowamy i jak to mój mówił emerytura nam zajrzy i skupimy sie na nas a dzieci pójdą swoja droga i jak w której sie zdecydowałaś iść koronkowej czy nie i jak sie imprezka udała ja mam teraz w niedziele pogoda niby ma byc ale zobaczymy. To fajnie jak malz taki jest i wie kiedy umiar i do domu i spokojnie spal a ze tzn trupa

Lusek Tak wiem ze testuje a najbardziej to tatusia bo ma większy luz z nim a ze mną juz tak nie ma łatwo ale dajemy rade ma dni ze jest ok a czasem nie do zniesienia a jak cos mu nie pasuje bo tata sie rządzi nie da to mnie wola tylko juz od razu wie ze z rządzenia mną nici, dobrze jak szalejesz w ogrodzie jak ja bym chciała mieć kawałek ziemi z domkiem ale to odlegle marzenia i pewno sie nigdy nie zrealizuje chyba ze lotto sie do mnie uśmiechnie. Ale akcja w rossman superowo a co może ludzie jak w mieście jak zwierzęta sie zachowują zero kultury a co czasem ludzie ze wsi potrafią sie bardziej zachowywać niz ci z miasta

agnieszkazst To chyba zależy od szpitala i personelu u mnie od razu mieli podejrzenie o konflikt i badali nas chyba z 5 razy czy aby na pewno nie mamy konfliktu jeszcze się mnie chodzili i pytali czy aby na pewno i dopiero potem dostał szczepionkę a nie spotkałam sie w szpitalu żeby sie nawet ciebie pytali czy szczepisz dziecko nawet nie mówili laskom obok z dziećmi jak je zabierali na co je zabierają ani po co

u mnie rano pochmurno i jakby na deszcz a teraz nieśmiało sie słońce wychodzi dziś zero planów poza obiadem nie mam nic do roboty wiec mam dzien leniuchowania

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 1 dzień temu #979902 przez tysiiiak
Hej laseczki :) My wczoraj wieczorem wróciliśmy z majóweczki :) Było fajnie aczkolwiek pogoda nie dopieszczała za bardzo ;) W każdym razie lepsze takie spędzanie czasu niż w domu :P
Nie nadrobie wszystkiego wybaczcie :* mam mase prania teraz do ogarnięcia i muszę się wybrać w tą cudną pogodę na jakieś zakupy o w lodówce pustki :/

Kasiorek jaką masz tą chustę? Też musze spiąć poślady i jakąś kupić :P i jeszcze dostawkę do wózka :blink:
Lusek czekamy na relacjeee :D

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 1 dzień temu #979920 przez wiewiorka
szperam w necie dobrą godzinę w poszukiwaniu letnich bluzek ciążowych na ramiączka i nic nie widze?!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 1 dzień temu #979928 przez Lusek
No kurde pogoda jest beznadziejna jakaś masakra ;) hehe byłam w Housie wiecie jaka wyprzedaż, kupiłam takie na co dzień 3 torebki taką tunkę na ramiączkach z tyłem dłuższym i taka bluzę trochę dłuższa dopasowaną nawet fajowska później wstawię fotki. (powiem wam że za wszystko dałam 100zł) ;) :P

wiewiórka to prawda ciężko coś wyhaczyć ale kiedyś w diversie były takie fajne topy i dość długie, mam 2 szt nawet fajnie kryją brzuszek ;) a w cieplejsze dni będę do spodenek nosić.
Może spróbuj jeszcze na tej stronie www.c-and-a.com/pl/pl/shop/kobiety/koszu...tkie-t-shirty-i-topy

kasiorek0310 kurde ale super ciacho... mniam :cheer: ;) ślinka leci.... ehhhh zjadłoby się :blush: :silly: :blink:

Tysiiak oki jak tylko będę wiedzieć wieczorem macie relację :)

Jeszcze CIĘ nie znam a już CIĘ KOCHAM...



Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 1 dzień temu #979929 przez wiewiorka
h&m widze, że coś nowego się pojawiło. co do krótkich spodenek to obawiam się, że nogi bede miała tak opuchniete w lipcu, że bede jednym wielki celulitem!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 1 dzień temu #979930 przez 8kasia8
heloł!!!

natinka dziękuję za komplement :)
no właśnie najważniejsze, że już nasze a remont się powoli zrobi ;)

Lusek na którą masz do gina? daj znać co i jak? i czy dzidziuś się "okazał" ;)
a skoro dla zdrowia te czapeczki nosi to rozumiem, jak facet chory to gorzej niż z dzieckiem ;)
no niezła akcja w tym rosmanie, miałaś rację i dobrze zrobiłaś, niestety niekiedy ludzie są bezczelni, ja to zazwyczaj nie mam siły się "szarpać" ale w sumie też mogę w końcu kiedyś nie wytrzymać ;)
widzę, że weekend obfitował w różnego rodzaju zajęcia :)

agnieszkat
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


kasiorek ale bym zjadła tego galaretkowca Twojego! :woohoo:
fajnie, że ten wypad do Pszczyny się udał i super, że tę chustę kupiłaś, na pewno się przyda :)

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

a my w obecnej sytuacji nie myślimy o kolejnym dziecku, teraz najważniejsze żeby to urodziło się zdrowe i z tym mieszkaniem żeby się wszystko udało, to wtedy może będziemy myśleć o kolejnym, co prawda nigdy nie chciałam mieć jednego dzidziusia i wolałabym żeby różnica między rodzeństwem nie było duża, ale zobaczymy za dwa-trzy lata jak to będzie :)
w tej drugiej poszłam, ona ma takie zakładki na brzuszku i chyba lepiej wyglądała, raczej się wszystkim podobałam ;) najważniejsze, że sama się w niej dobrze czułam, chociaż rano obudziłam się ze strasznym bólem gardła ale wzięłam prenalen na gardło, trochę przestało boleć i dziś już nie boli, za to strasznie kręci mnie dziś w nosie i nie wiem jak sobie z tym poradzić, niby kataru mocnego nie mam ale... zrobiłam sobie syrop z cebuli, może i na katar pomoże ;)
imprezka fajna, pogoda dopisała, było ciepło, wzięłam tylko żakiet na tą sukieneczkę, postałam w kościele, bo oczywiście miejsca nie było 1,5 godziny, potem pojechaliśmy do restauracji, najadłam się, na szczęście ból gardła nie przeszkadzał i mogłam jeść ;) wychodząc miałam chyba ze dwa razy większy brzuszek od tego najedzenia :) ale milo było :) niemniej jednak zmęczona wróciłam i od razu się położyłam, szkoda mi tylko męża było, że do pracy musiał iść na noc, dziś rano jak wrócił to nawet śniadania nie chciał tylko od razu zasnął, biedny mój
trzymam kciuki za niedzielę żeby Ci pogoda dopisała :)
no na szczęście o to, to nie muszę się martwić, nie dość, że rzadko wychodzi sam beze mnie na imprezy z kolegami, to potrafi też z nich wrócić z głową na karku, nawet zresztą jak jesteśmy razem, chociażby u mojej siostry czy u moich rodziców to zawsze wracamy do domu i nie muszę martwić się kto mi go pomoże wprowadzić do mieszkania, bo zawsze sam daje radę ;)

tysiiiak super, że majówka się udała :)
i Tobie współczuję przebojów z synkiem, kurcze aż się nie wiem co robi, jak tak poczytać na jaką opiekę lekarska jesteśmy zdani :( masakra

meridka Ty tez masz dziś wizytę! daj znać co i jak :)

ja już dogotowuję obiad
na 14 mam do gina, zobaczymy czy dziś uda się poznać płeć :)
weekend majowy zleciał, w piątek mąż odsypiał czwartkową imprezę i dopiero wieczorem pojechaliśmy do rodziców na kawę, w sobotę z rana zakupy (jakąś część do samochodu kupiliśmy, Tżowi koszulę, sobie i Jemu buty, bombonierki, kartki z życzeniami, małe zakupy w biedronce), potem pojechaliśmy do rodziców na grilla, było słonecznie ale wiał chłodny wiatr i chyba wtedy się przeziębiłam, a wczoraj rano na 9 do kuzynki na czesanie, potem na 11 do kościoła i później na przyjęcie, koniec ;)
napisze wieczorem co i jak na wizycie! :)
miłego popołudnia!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 1 dzień temu #979961 przez tysiiiak
Wiewiórka 11 maja w Lidlu mają być bluzki, leginsy ciążowe i staniki do karmienia ;) zobacz sobie na stronce ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl