BezpiecznaCiaza112023

Sierpniówki 2015

8 lata 11 miesiąc temu #980447 przez Lusek
Hejko....
No umówiłam się na 03.06.2015 na USG z jakimś Doplerem czy coś ;) więc spokojnie zobaczymy co będzie. Pogadałam z babeczką wydaje się przez telefon miła i powiedziałam jej że chce sprawdzić czy wszystko oki i jaka jest płeć maluszka bo mam niedokładne informacje. A ona że spokojnie zobaczymy na wizycie itp. mówiła że może był zbyt słaby sprzęt a no i za wizytę 100zł to jeszcze nie tak źle w Gdańsku. NO zobaczymy jestem dobrej myśli. ;)

8kasia8 GRATULACJE że odebraliście klucze :woohoo: teraz to Ty będziesz szaleć z mieszkankiem ... Tylko nie zapomnij urodzić hehehe :woohoo: :blush: hehe :lol: Fajnie Cieszę się razem z Tobą wiem co to jest mieszkać na swoim i jak przychodzisz do domku to tak ahhhh . Jak po długim niebyciu w domku wchodzę i mówię Witaj mój domku hehe :cheer: mąż się zawsze śmieje ;) ze mnie a ja już czasami nie myślę co mówię. :P
Super Super :laugh: :silly:
NO ten inkubator to jakiś wykręt naprawdę że tacy ludzie są hehe :P
A jak na razie ze szkoły rodzenia jestem zadowolona naprawdę się nam trafiło że szok. Czytałam dobre opinie o tej kobiecie że mało miejsc zawsze jest i trzeba się bardzo szybko zapisywać. Ja już zapisywałam się na początku marca. ;)

Pozdrawiam
Buziaki :kiss:
Jakaś cisza dzisiaj tutaj panuje ....

Jeszcze CIĘ nie znam a już CIĘ KOCHAM...



Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 11 miesiąc temu #980492 przez czajusiątko
Lusek ten "jakiś Doppler" to o ile się nie mylę badanie przepływów w żyłach :) 100 zł to nie dużo za takie badanie

Kasia to super wieści :woohoo: pokaż nam zdjęcia, jak mieszkanko wygląda na goło, będziemy sobie później porównywać ;) oj szkoda, że maleństwo nie chce się pokazać, no ale szykuje niespodziankę dla mamusi i tatusia :) najważniejsze, że wszystko ok i buziaczek śliczny :kiss:

Nat i jak wyprawa do kina?? pozbyliście się już tek lokatorki?? oj zazdroszczę tych pierogów, ruskich bym z chęcią pojadła :evil: oj tam oj tam, ni ma co się nakręcać, że od razu nocki będziesz miała zawalone. Moja Oliwka, miała 4 miesiące, jak przestała się budzić w nocy na mleko, a wcześniej o ile pamiętam, budziła się tylko raz koło 4, oczywiście zdarzały się ciężkie noce, bo czasem wieczorami dokuczały jej kolki, ale wszystko jest do przeżycia, a Ty jeszcze młodziutka jesteś, to na pewno dasz radę B)

Magiczna i jak udało się zakupić te sprzęty?? też ostatnio męczyły mnie jakieś bóle :unsure: bałe podbrzusze mnie bolało, nie mogłam się ruszać wcale :dry: Ty dziś chyba też po wizycie??

Kasiorek to lipa z tymi biustonoszami, ale jak faktycznie taki liche to rzeczywiście lepiej je zwrócić

Meridka super, że z szyjką wszystko ok i jaką maluch ma już ładną wagę :woohoo: ułożeniem się nie przejmuj, moja starsza przekręciła się główką w dól dopiero koło 34 tc

Tysiak jak się udał wyjazd?? mały się wyszalał?? pokaż jakieś zdjęcia :) wchodzę na stronę lidla, ale nie widzę tam żadnych ciuchów ciążowych, może wstawisz linka??

Roxi a Ty gdzie się podziewasz??

Zorya Ty też nam znowu zniknęłaś
Ja zapisałam się na prenatalne 3 trymestru, więc popodglądamy sobie Zosię 28 maja, już się nie mogę doczekać :cheer: dziś byłam na wizycie, wszystko w porządeczku, tylko lekarz kazał więcej się "wylegiwać" w ciągu dnia ze względu na te bóle w podbrzuszu. Posłuchałam sobie serduszka małej, w końcu było super słychać, od razu jak położna przyłożyła ten aparat :)
Jak wysoko czujecie już Wasze maluchy?? moja Zosia sięga mi już prawie do żeber :whistle:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 11 miesiąc temu #980521 przez tysiiiak
Kasiorek ten stanik jest dosyć miękki faktycznie ale dobrze trzyma i dobrze się nosi :)

Czajusiatko zdjęcia są u moich rodziców w aparacie więc jak kiedyś je dostanę to wstawie :P
Mój maluch też już po zebrach kopie :)

Nat bierzcie kredyt jak macie możliwość ;) nie ma na co czekać: )

My odswierzamy pokój Kubulka ;) tzn M. maluje ściany :P
Kubula od wczoraj KatarzY okropnie i maruda przez to straszna :(
Wy tyle piszecie że ja już większości nie pamiętam :p

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 11 miesiąc temu #980538 przez Lusek
Witam się z rana :cheer: ;)
Wstałam ranko odprawiłam męża do pracy, zjadłam śniadanko, popiszę do Was a potem cisnę po kruche rogaliki z dżemem hehe do kawki :)
Śpiochy wstawać :woohoo: piękny dzionek już wstał ;) kurde 13 stopni z samego rana to będzie ciepło.No może w końcu powoli będzie wkraczać lato. :cheer: ochhh uwielbiam ciepło.... :P

czajusiątko o to będziemy czekać na wieści z prenatalnego ale jeszcze troszkę czasu jest :cheer: co do Dopplera to coś tam poczytałam ale zawsze jakoś mi się źle kojarzyło to badanie tak jak mówisz z żyłami.
No i cena nie powala tak jak niektórzy od 250zł startują :unsure: z ceną.
Jak się miewa Oliwka?? Jak w przedszkolu....spokojnie???
Czytałam że ci się obróciła w 34 tc tak?? oooo to ja też spokojna jestem wtedy bo moje też nieodwrócone i małą panikę miałam.ale jeśli tak to luziik .Mój M podsumował to tak że Fasola ma wszystkich w dupie i nie ma zamiaru na razie wychodzić :laugh: :cheer:
No ja też na każdej wizycie słucham serca maluszka ;) fajna sprawa ;)
W sumie to ja nie wiem bo wszędzie gdzieś kopnie, albo się poruszy,najgorzej jak kopie po pęcherzu... uuufff aż mnie wnerwia hihi :)

Tysiiak to mały remoncie w domku, no i fajnie a co tam ;) To Kubuś będzie miał odnowione lokum fajnie pewnie Cieszy się bardzo :). U to coś na katar musisz mu zaaplikować. Niech wraca do zdrowia.

Jeszcze CIĘ nie znam a już CIĘ KOCHAM...



Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 11 miesiąc temu #980593 przez Magiczna
hej!
agnieszkazst Cieszę się,że u Ciebie wszystkie wyniki w normie:)
nat19 o kurde, współczuję Ci tych hemoroidów... Nie wiem czy to jakieś pocieszenie ale słyszałam ,że po ciąży to przechodzi. Pomogła coś kuracja? Mam nadzieję,że chociaż trochę lepiej...
lusek Nom, udało się kupić leżaczek i huśtawke i zapłaciliśmy 50zł za obie rzeczy :O także praktycznie jak za darmo... Jak dorwę kabel to wrzucę zdjęcia bo narazie nie wiem gdzie go posiałam ;/ Łancuszek zamówiłam z tej aukcji wzór krówkę :P allegro.pl/babyono-lancuszek-klips-zawie...zka-i5242852780.html . Ja właśnie połówkowe miałam z tym dopplerem i polecam, lekarz sprawdził wszystkie przepływy komory serca itp. My płaciliśmy 150 zł
kasia ŁAaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa:D Gratulacje dla nowych dumnych oficjalnych Państwa Właścicieli :D Legginsy są naprawdę spoko. Co najważniejsze nie spadają mi z brzucha, ta gumka dobrze trzyma i nie zsuwają się jak poprzednie które zamówiłam także polecam :) Tak, udało nam się kupić leżaczek i huśtawkę i zapłaciliśmy 50 zł za obie rzeczy :D także supcio
czajusiatko Tak ja też miałam wczoraj wizyte :D wszystko okej, wyniki w normie, cukrzycy na szczęście brak a mała znów obróciła się głowką do góry, także szaleje w brzuchu. Ja nie czuję jej jeszcze tak wysoko. Maksymalnie to z 2 cm powyżej pępka. Bardziej lubi mi grzebać w pęcherzu:P Też na wizycie każdej słucham serduszka, rewelacja to jest:D
tysiak zdrówka dla Kubusia!
zorya
??????
A na jakim etapie jesteście z "większymi sprzętami"? My w tym miesiącu zamawiamy łóżeczko, bo kupuje je mama mojego J i mówiła że w tym miesiącu będzie miała pieniążki także fajnie :) A wózek w czerwcu bo to za to moja mama kupuje ;D A macie już może coś powybierane? My narazie mamy wybrane łóżeczko , wrzucam link jakby któraś z Was chciała zobaczyć : allegro.pl/lozeczko-dzieciece-kolory-16e...and-i5289342168.html
U nas piękna pogoda tylko wiatr jakiś silny wieje... W końcu się zabrałam dzisiaj za sprzątanie, bo przez te plecy od niedzieli wszystko leżało odłogiem ...;/
Miłego dnia!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 11 miesiąc temu - 8 lata 11 miesiąc temu #980602 przez nat19
Kasia – superrr!!!! Teraz tylko urządzanie, żebyście zdążyli już przywitać nowego członka w nowym domku ! Zdecydowanie taniej wykończyć nowe mieszkanie niż modernizować stare.
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.
kompleksów nie musisz mieć bo ciąża Ci służy, wyglądasz bajecznie ;p od kiedy są te wizyty co dwa tyg? Mój S. już przerażenie w oczach jak o tym usłyszał haha ;p no nic na katar właśnie nie chcą sprzedawać tylko woda morska, ale pomaga nawet ;p nie no nie ma wielkiej załamki i tak wyglądam na 17lat ;p ale widać, że stres życie w biegu jednak zostawiło ślad na mnie bo jest duuuża różnica teraz a parę lat temu. ;pja myślę że będzie grzecznie spać i będzie dłuuugo spać jak ja i będzie spokojne. ;p bo jak w S. się w rodzi to mam przechlapane haha ;p
Lusek- to jeszcze miesiąc na USG czekasz tak? A tego Dopplera nie sprawdzają na „genetycznym” USG? Ja miałam bodajże i teraz jak pójdę 21maja też mam mieć to robione. Moim zdaniem wszystko będzie dobrze ;)
Czajusiątko- no mój S. of course kino akcji więc poszliśmy na „Nocny Wyścig”, ja wolałabym jakąś komedię, ale w sumie zadowolona jestem, bo film fajny i z fajnym aktorem, którego ja i S. lubimy ;p taaak, na szczęście już się wyprowadziła, trochę syfu zostawiła, bo jak się ktoś wyprowadza to powinien po sobie posprzątać to w końcu nie hotel , no ale trudno. No jakiś miesiąc mój S. będzie ze mną w domu więc chociaż tyle, bo weźmie urlop i te 2tyg po urodzeniu dziecka. Więc jakiś plus, że będę mogła się po porodzie wyspać haha ;p liczę na to że będzie to spokojne grzeczne dziecko ;p ja czuję moją małą najwyżej cm nad pępkiem, głównie czuję ją bardzo nisko, ale może dlatego, że jest poprzecznie ułożona( bynajmniej była tak ułożona 2 tyg temu i raczej wydaje mi się, że to się nie zmieniło, chyba ma w tai sposób moim zdaniem najwięcej miejsca mimo, że nogi ma na głowie ;p) więc z jednego boku czuję jak rusza główką a na drugim boku jak rusza pupą i nóżkami rączkami raczej dostaje w pęcherz, a niekiedy mam wrażenie że zaraz wyleci mi z tego brzucha ;p
Tysiiiak- no mamy właśnie,
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.
a mi jakoś wala walki spadła w ciąży i jak potrafiłam być ostra tak teraz jestem taka spokojna, że każdy to się tylko dziwi mojej „przemianie” ;p
magiczna - tak kuracja na szczęście pomaga, wiem, po ciąży przechodzi, albo dostajesz od parcia - moja koleżanka właśnie całą ciążę nic i po ciąży dostała od parcia ale brała ten lek co ja i jej przeszło. mi też na szczęście przechodzi powoli. jeszcze teoretycznie mogę dwa dni stosować te tabletki bo max 6dni czy 7;p ale liczę że będzie ok. ładne te łóżeczko! a wybrałaś je w sklepie i poszukałaś na allegro? bo ja co szukałam na allegro i znalazłam potem w sklepie tak wybór 100%nietrafiony, łóżeczka liche, i szkoda kasy, dopiero teraz z firmy ATB łóżeczka na żywo oglądałam i chyba właśnie z tej firmy będziemy zamawiać. tylko nie wiemy jakie bo przedział cenowy zarąbisty jest od 200zł do 900 zł ;ooo ale solidne bardzo.
Ja wstałam oczywiście o 11. ;) w nocy „wyprowadziłam” się z łóżka S. do drugiego pokoju bo już mnie zdenerwował. Zawsze jak chrapie to go budzę i proszę, żeby przekręcił się na boczek, wtedy chrapanie ustaje i ja spokojnie mogę usnąć. A teraz to na mnie nakrzyczał, że mu spać nie daję więc wzięłam swoją kołdrę poduchę i się „wyprowadziłam”, a jak o 5tej wstawał do pracy, to wzięłam przeniosłam się znowu na łóżko tamte ;p S. mnie przykrył zrobił miętę, bo jakieś mdłości mnie złapały chyba po wczorajszych frytkach o 21 zjedzonych ;p i sobie wyszedł do pracy ;p także czekam na telefon od niego jak będzie na obiedzie ;p pogoda nawet fajna, słoneczko się tam przebija, ale jakoś mi się nie chce wyłazić z tego domu dzisiaj ;p
Jakieś koszulki over size muszę sobie kupić widziałam w C&A takie luźne, bo nie lubię jak mi się coś tam opina, a sukienki na mnie to jakaś porażka. Więc chyba przechodzę lato w takich właśnie koszulkach i legginsach ;p jeszcze są koszule S. ;p jedną już mu zajobałam ;p

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 11 miesiąc temu - 8 lata 11 miesiąc temu #980678 przez meridka
Nat - widzę, że macie podobne zwyczaje z Twoim S co mY :P Mój mąż jak chrapie to też mu mówię żeby przestał i przestaje. On zwykle chrapie jak jest mega zmęczony. Raz tak w ciąży miałam, że w sumie powiedziałam mu żeby przestał chrapać - zero reakcji - i się poprostu wyprowadziłam do salonu na kanape spać, bo mi go szkoda było budzić, bo rano musi wstawać do pracy - jak się zorientował że nie ma mnie w łóżku to ochrzan dostałam :P że jestem w ciąży i muszę mieć wygodnie, że mam go budzić jak coś i wracać natychmiast ! :P tak więc mam zakaz takich wyprowadzek na najbliższe 3 m-ce :P
Magiczna - widzę że u Ciebie powoli do przodu ;) Fajnie że rodzice Wam pomagają :) Ja będę miała łóżeczko, wózek, bujaczek leżaczek etc od bratowej, więc w sumie zostają mi raczej drobne rzeczy do kupienia.Idziemy do przodu z remontem sypialni, więc myślę że w tym m-cu zacznę kupować w końcu wyprawkę ;) Nie chce żeby mi się potem wszystko na raz zwaliło... Wtedy może też poskładamy już łóżeczko - kupimy materac do niego etc.
Czajusiątko - mówisz 34 tc ? czyli jest szansa :) Stwierdzam że co ma być to będzie. Czasem mam chwile, że jak sobie pomyślę o tym porodzie SN to nie wiem czy bym nie wolała cesarki :P
Ja czuję ruchy najczęściej bardzo nisko. Myślę, że to przez to śmieszne ułożenie Kornelka. Albo czasem takie łaskotanie czuję głównie w lewym boku :P Hehe nie wiem co on tam wyprawia ;)
Pytałaś o linka do oferty z LIDLA - tam w sumie nie ma jakoś mega dużo tych ciuszków - ale zawsze coś :) Ja będę polować na ten staniczek :) W sumie fajne też te spodnie dresowe ciążowe ale już mam coś podobnego, więc nie będę kupować - www.lidl.pl/pl/oferta.htm?id=658
Lusek- jak to mówią wszędzie dobrze ale najlepiej w domu :P
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Wiewiórka - dzięki za cynka odnośnie tych warsztatów :D hehe muszę coś pomyśleć na temat tego hasła konkursowego z czym mi się kojarzy MAMO, TO JA :P ale powiem szczerze że póki co nie mam jakoś pomysłu :P a nie lubię zbytnio "publicznych wystąpień" więc raczej na ochotnika się nie będę zgłaszać :P
Kasiorek- no niestety uroki kupowania na necie.. czasami to jest loteria.. Ja zdecydowanie wolę zakupy ubraniowe jednak w tradycyjnych sklepach.. już się parę razy nadziałam i potem mi się nie chce bawić w to odsyłanie...no ale wiadomo wygoda, oszczędnośc czasu i kasy- zawsze kusi.
8Kasia8- wow! ale super te zdjęcia z USG maleństwa :) Jakie grzeczne i niewinne :) Mam nadzieję, że może moje następnym razem zechce poświęcić chwilę dla papparazi :) i da sobie coś pstryknąć, bo to zawsze fajna pamiątka :) a teraz już tak widać wyraźnie twarzyczkę ;) Apropo płci to chyba ewidentnie dzidziuś chce wam zrobić niespodziankę :D
Tysiak - udanego, szybkiego malowania :D biedne te nasze Chłopy :D Ja też wszystkim mówię "remontujemy sypialnię" :P no ale cóż mój udział w tym remoncie to jakieś 10% :P resztę roboty odwala mój biedny mąż :P no ale chwała mu za to :P ja przynoszę mu kawkę :D albo kanapki :D wybieram kolory :D na tym się moja rola kończy :P ach :D jak dobrze być kobietą w ciąży:D :D :D

P.S. chyba już wyglądam jak typowa ciężarówa ! :P wczoraj w piekarni byłam wieczorem po chleb i była mega kolejka... w sumie zaraz jak weszłam to mnie kobita z początku kolejki przepuściła, przyznam że byłam pozytywnie zaskoczona. Późno było i specjalnie mi się nie uśmiechało stać w tej kolejce.. no ale pewnie bym stała gdyby nie ten przypływ wielkoduszności (solidarności jajników) ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 11 miesiąc temu - 8 lata 11 miesiąc temu #980716 przez Lusek
Hejko kobitki...
No dzionek ładny nam wstał... śniadanko zjedzone może uda mi się dziś upolować moje rogaliki, niedługo ruszę po nie ;) :P

magiczna no my też zamawiamy w tym miesiącu łóżeczko no i wózek tak jak się z chłopem umawiałam, chce jeszcze poszukać leżaczek bujaczek od 0+ z firmy Tiny love ale zastanawiam się nad używanym no zobaczymy :cheer: No ja też sprzątałam ostatnio ale na raty hehe :P ;) żeby się znowu nie przeciążyć :)
łóżeczko nr1 allegro.pl/lozeczka-safari-olcha-szuflad...jak-i5013036627.html
łóżeczko nr 2 allegro.pl/lozeczko-dzieciece-drewniane-...lor-i4992958510.html
tylko nie wiem które? ;) Jeszcze muszę się zastanowić (no wiem że sosnowe) :laugh: :cheer:

nat19 no nie wiem moja nie ma chyba takiego sprzętu dlatego już ok 21 tyg. mnie wysyłała na 3D żeby sobie podejrzeć dzidzię i nagrać jakoś z tym nagrywaniem to nie chce bo wiem że obejrzymy raz i bez sensu wydana kasa. Będziemy mieli maluszka na żywo hehe ;) A no czekam czekam i zobaczymy co i jak będzie? ;)

meridika no tak jak to się mówi ciasne ale własne ;) Rozumiem Twój dyskomfort pewnie i ja tak bym się czułą u teściów gdyśmy mieszkali nad nimi u swojej mamy u rodziców nyłoby inaczej ale z koleji dyskomfort dla męża więc wychodzi że najlepiej na swoim hehe :) Moja mama mówi dobre relacje z teściami są wtedy kiedy teściowa nie może do Ciebie w kapciach na kawę przyjść. Ja teściów mam niedaleko jakieś 5km więc na piechotkę jakieś 30-45min. a rodziców mam dalej 10km więc już autko albo rower ale powiem że też to jest dobre na przyszłość jakby maluszka trza było zostawić z nimi hehe :)
No to ładnie z jej strony że Cie puściła :)

Dobra lecę na jakieś warsztaty poznaj swoją położną :) zobaczymy co tam będzie. Tylko muszę tramwajem jechać bo u nas cała elita z rządu siedzi :angry: :unsure: buractwo. :dry: NO zobaczymy hehe ;) wezmę gaz ze sobą hihi :)

Jeszcze CIĘ nie znam a już CIĘ KOCHAM...



Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 11 miesiąc temu #980740 przez Magiczna
nat Mam tak samo! Tyle ,że ja jestem bezlitosna i budzę go aż do momentu kiedy przestanie chrapać :evil: bo naroznik nie jest zbyt :evil: wygodny do spania ;/ A najbardziej się wkurzam aż się w końcu obróci na drugi bok a i tak dalej chrapie :evil: normalnie białej gorączki dostaję :blink: ale ja ogólnie nerwus jestem :s
meridka Ale ekstra ,że tyle rzeczy dostaniecie! To te największe wydatki masz z głowy! Ale masz fajnie,że ktoś Ci ustąpił w kolejce! U mnie to ludzie wiem ,że widzą ale udają ,że nie;/ a wogóle jak widzę kolejkę przy kasie pierwszeństwa w tesco to mi się odechciewa...
lusek Głosuję za olchowym :D Cudne jest ;D Daj znać jak było na warsztatach!

Mała mnie od rana napierdziela po pęcherzu... jeezu... Macie wogóle tak,że czujecie maluchy bardzo nisko? ja ostatnio miałam wrażenie ,że normalnie zaraz mi wyskoczy :s gin powiedział ,że niby to normalne.. Ale jak dla mnie to nie zbyt przyjemnie uczucie...
Ostatnie usg mam wogole 15.06 i jak się na nie umawiałam to uświadomiłam sobie ,że to tak naprawdę nie zostało aż tak dużo czasu :O
Dzisiaj 100-dniówka! Idziemy w końcu dzisiaj pooglądać wózki.
A i kiedy planujecie pierwsze prania dla Maluchów? Z jednej strony wiem ,że jeszcze czas a z drugiej jak pomyśle o prasowaniu w upały to zastanawiam się czy w tym m-cu już czegoś nie ogarniać.. ehh sama nie wiem.. tyle pytań hahaha:P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 11 miesiąc temu #980771 przez kasiorek0310
Witam sie i ja wreszcie domek ograniety porządki zrobione wczoraj jeszcze sadziłam kwiatki co by na parapetach ładnie wyglądało jak zawsze wiec jeste zadowolona i jeszcze na spacer sie nam udało wyjść i deszczyk letni sie trafił cudnie poza tym teściowa dzwoniła do małża jak zawsze ze jedzie do nas a on od razu ze nas w domu nie ma i nie ma po co przyjeżdżać wreszcie sie nauczył ze nie lubię takich niezapowiedzianych wizyt ze mi na 10 minut przed zadzwoni ze jada porażka niby im mówił ze w przyszłym tyg ale wątpię ze zadzwonią znowu poza tym zas będą uszczypliwe komentarze, jeszcze na 19 maja musze upiec ciasto takie dla dzieci i dorosłych bo to na dzień mamy i taty i nie mam pomysłu jakie wiem tylko ze z galaretka musi byc

Magiczna Fajne te legginsy a galaretkowiec znikną w mgnieniu oka o kurcze to cie dopadło z tym bóle ale dobrze ze juz na chodzie w miarę, oj cos o tym wiem ja juz wczoraj jak zasypiałam jak dostałam po pęcherzu to myślałam że sie piskam a małż sie tylko śmiał ze takie cos może być ale na szczęście udalo mi sie powstrzymać

nat19 Wiesz nigdy nie słyszałam o takim przypadku w szpitalu wiec dla mnie to trochę dziwne oj wiem cos o tym w 1 ciazy miałam a po porodzie jak ręka odioł przeszło ważne ze pomaga a poza tym działasz miejscowo wiec powinno byc ok niestety pęd życia odbija sie na człowieku wiesz aparat możesz zawsze sobie kupić a mieszkanie to jednak spory wydatek ale juz zawsze na zawsze wiec wolalabym mieszkanie niz aparat

Lusek Ty to masz przeboje z tymi ludźmi o kolejkami nie ma co dobrze ze czasem zdarzają sie ludzie z kultura i puszczają do przodu a ten "inkubator" nieżly pajac ze tacy ludzie wogole sa to już porażka na całej lini, To ci sie udąlo z ta wizyta i taka cena boska ja jak chodziłam prywatnie na dooplera to 250 300 krzyczeli sobie teraz mi sie udało za free :) Jak dla mnie to to 1 sie bardziej podoba i cały pakiet masz wiec tez superowo i jak tam na tych warsztatach

8kasia8 Gratki superowa wiadomość teraz juz będzie tylko lepiej i z górki powoli na pocztaku będzie ciężko ale potem sama sobie powiesz ze warto bylo mimo tylu wyrzeczeń koniecznie wstawiaj foty mieszkanka ja lubie oglądać takie zmiany pamiętam jak z naszej ruiny zrobiliśmy to coś sama radość ze zmian
Te jedne jasne spodenki przyszły i sa super luźne jakby mi sie przybrało i sa na gumce z tylu regulowane ze moge spokojnie na brzuch je dac i nic nie uciska a jaka wygoda i chłodek bedzie :) a te drugie jeansowe czekam babka w szpitalu była i pisała ze dopiero posłała. Fajnie ze macie taka rodzinkę co pomoże to wie rzeczy ułatwia potem i teraz juz tylko bedzie lepiej, dobrze jak podobasz sie sama sobie z brzuszkiem :) i to jest najważniejsze jak jesteś z dobrym samopoczuciem, niestety ale co zrobic pod koniec trzeba większej kontroli nad naszymi brzuszkami żeby w razie co reagować i wiedziec czy sie cos zmienia czy nie :) Czasem tak ma niestety teraz [przez to ze siedze w domu bardziej sie przywiązał do mnie i chciałby ze mna w domu byc poza tym zaczyna byc zazdrosny troche o brzuch wiec jakos musze to mu tłumaczyć i pozwolić przejść

czajusiątko Poszly do zwrotu i juz powiedziałam ze jak urodzę to kupie wtedy jakieś do karmienia na miejscu zeby móc je ubrać i na żywo widzieć co to a nie ciagle odsyłać, oj to masz zajęć jak co chwile jeździsz, A jak Oli w przedszkolu i ta cudna przedszkolanka coś lepiej , To co jednak zostaje Zosia ? O to fajnie będziecie oglądać malutka

tysiiiak O to Kuba sie ucieszy z nowego kolorku w pokoju superowo jak lubie takie zmiany mimo ze drobne ale zmieniają wiele :)

meridka Niestety z tym sie trzeba liczyć ale mi to nie przeszkadza fajnie jak sie takie cos spotkało bardzo miłe ale fakt brzuszka juz sie nie da niezauważyć

Nie pamiętam juz która ale pytała sie jak wysoko czujemy maluchy ja tak dobre 4 palce nad pępkiem tez czuje ale to najczęściej raczka wychodzi a tak najwięcej kopniaków czuje na samym dole bardzo nisko, małz ma urlop do 18 wiec wtedy mi pojedzie po ciuchy małego musze je wyprac w naszym proszku bo sporo czasu leża tam a potem dopiero w dziecinnym i pewno pod koniec maja zacznę powoli prac a potem w dziecinnym jakoś w czerwcu żeby potem w tych upałach nie stac przy żelazku bo to żadna przyjemność poza tym moge sie wypakować juz od połowy lipca wiec trzeba byc przygotowanym troche wcześniej a nie na ostatnia chwile poza tym kupiłam ostatnio torbę do wózka bo w tym co teraz to nie mam a nie wyobrażam sobie byc bez takiej torby wiec czekam na kolejne paczki a tak to zostaną mi kosmetyki pieluchy i tetry trochę kupić i mi rzeczy do szpitala i na tym koniec wiec juz takie drobiazgi na szczęście na weekend nic nie planuje nie wiem czy małż pracuje czy nie jutro a w niedziele na ta komunie od brata a tak mi sie nie chce isc ze szok pocieszam sie ze pogoda ma być do kitu wiec nie będzie tak gorąco bo na poddaszu mieszkają wiec oby lało cały dzień jedyny plus ze nie musze nic gotować :)

Miłego dnia i weekendu

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 11 miesiąc temu #980805 przez Lusek
Hejko wróciłam styrana...
no masakra jednak człowiek przyzwyczaja się do dobrego.Ale nie chodzi o samo jechanie ale ogólnie o wszystko. Tramwajem lepiej bo ludziska się tak nie pchały a autobusem to masakra ;) ale co tam. Weszłam jeszcze do sklepu, a potem szukałam lodów kręconych czy jakiś takich ale nic no i natknęłam się na sklep z kieckami ciążowymi ogólnie odzieżą ciążową. No i kupiłam rajtki do kiecki i sukienkę (tzn zaliczkę zapłaciłam po musi ściągnąć rozmiar S) mierzyłam XS ale na styk więc wolę odrobinkę większą.No i brzusio się zmieści. :cheer: ;) nawet pod koniec maja. Jutro odbieram ją więc wstawię fotkę ;) :P .

Ale nie miałam dziś żadnych przebojów na szczęście ;) ale gaz w torebce był w gotowości hihi :P dostałam od teścia na psy (jak tam słyszał c to babkę pogryzły).

magiczna to Ty zrobiłaś normalnie interes życie z tą huśtawką i leżaczkiem no super :P ;) a jeśli chodzi o łańcuszek z krówką ekstra ;) Dzięki za doradzanie w sprawie łóżeczka :) .Mnie też po pęcherzu nawala, głupie uczucie- łączę się z Tobą w bólu. :) B) B) To idziesz w moje imieniny na USG hehe :P no nie ma dużo czasu ja chyba na początku czerwca zaczynam pranie i prasowanie... może męża namówię hihi :laugh: na prasowanie. ;)

kasiorek0310 no to nieźle 250-300zł no to masakra rzeczywiście, ale fajnie że Ci się udało za free. :P ;) Dzięki za doradzanie w sprawie łóżeczka :) Oooooo kobito to Ty masz już prawie wszystko fiufiufiu super. Ja już się gubię co mam czego nie, zaczynam powoli szaleć hihi :) Miłej komunii i odpoczynku w miarę możliwości.

No oki co było na tych warsztatach:
Było kilka stoisk na pierwszym to chusty do zawijania niemowlaka i większego dziecka, powiem wam że babeczki mnie przekonały do chust i w ogóle stwierdzam powoli że to całkiem fajna sprawa np. jak trzeba iść na zakupy czy coś . Poczytam o tym mam jakieś ulotki i kontakt kiedy są jakieś spotkania dotyczące wiązania tych chust.
Drugie stoisko było z fajnymi gadżetami (pojemnik do przechowywania mleka, smoczki uspokajające, długopisy ,próbki kremików, olejków, smyczki, notesiki itp. oczywiście wszystko dostaliśmy) , dotyczyło mycia noworodka w takim wiaderku do kąpieli (miały fantoma o wadze noworodka) wszystko pokazywały te panie, potem masaż ale nie kolkowy tylko taki relaksujący pogłębiający więzi pomiędzy mama, tatą a noworodkiem dzieckiem :cheer: . Zapisałam się za losowanie o chustę do wiązania.
Kolejne stanowisko to były fotografowanie itp sesja z dzidziusiem lub ciążowa można wygrać więc się też zapisałam hehe zobaczymy ;) :P może się uda.
Następne to były fantomy kobity a w środku się zdejmowało jakby górę i był dzidziuś poprostu do zobaczenia jak tam się dziecko mieści w brzusiu. Były studentki położnictwa i super opowiadały o wszystkim o porodzie o połogu o pielęgnacji po połogu , o laktatorach no na wszystkie pytania odpowiadały i trochę też uczulały na różne rzeczy(np. że jak w szpitalu pytają czy będą mogli być jak coś przy porodzie studenci to się pytać czy te studentki położne czy tylko studenci gapie, bo zgadzać się tylko na studentki położne bo one pomagają Ci a tamci tylko się gapią , pytać ilu ??? tak ogólnie uczuliły). Kolejne stanowisko to była odchudzanie i dieta w ciązy jak zrzucić jak się ogólnie odżywiać .Następne stoisko to było o badaniu piersi, o profilaktyce o mięśniach kegla itp. w sumie nie tylko dla ciężarnych ale ogólne. :cheer: Jeszcze było jedno ale nie pamiętam bo chyba nie dotyczyło ciąży ;) więc nie zachodziłam. ;) :P :) Ogólnie fajnie było jak ktoś ma czas to polecam takie sprawy. ;) U nas w Gdańsku dość mało tego robią może u was więcej. ;) :)

Jeszcze CIĘ nie znam a już CIĘ KOCHAM...



Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 11 miesiąc temu #980806 przez tysiiiak
Lusek kurcze fajnie brzmią te warsztaty :D ja miałam iść ale nie miałam u kogo Kubulka zostawić a dla niego to żadna atrakcja i tylko pewnie by się darł albo musiałabym za nim ganiac to ja dziękuje :P
No ja tez myślę o chuście ale elastycznej tej na sam początek :) zobaczymy jak to z funduszami będzie bo jeszcze musze komodę kupić bo nie mam gdzie ciuszków schować a to jeszcze dostawkę do wózka a to miliard innych pierdół :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 11 miesiąc temu #980810 przez nat19
Meridka –mój S. chrapie niezależnie od tego czy jest zmęczony czy nie ;p miał zrobić sobie przegrodę nosową ale jakoś nie miał czasu ;p
Lusek – widziałam te leżaczki w smyku to jak kojarzę koło 400zł kosztowały ;o ja na szczęście za filmos nie płaciłam w cenie wizyty miałam 130zł zapłaciłam standardowo. ;p o to zarąbiste te warsztaty musiały być. Moja koleżanka rodziła w szpitalu akademickim więc nie miała wyjścia i było milion studentów ;p ale wiedziała o tym i jej to nie przeszkadzało ;p także spoko
Magiczna- no właśnie lipa z tym że tak chrapie, niekiedy mam ochotę mu przez łeb dać; p ale teraz już mówię pal licho, mała jestem to mi tam wygodnie byle gdzie ;p magiczna ja się nad praniem nie zastanawiam jeszcze bo nic nie mam haha ;p
Kasiorek – o widzę, że czasu nie marnowałaś ;p no to ładnie załatwiliście teściową widzę ;p wiadomo, nie każdy lubi takie wizyty z marszu zwłaszcza w takim stanie, bo a to nie ma nic do kawy, a to nie ma posprzątanie lepiej niż zwykle a to same nie jesteśmy ogarnięte i w ogóle; p sama nie lubię, jak mi S. mój mówi, że za 10minut ktoś przyjdzie… ;p no też tak stwierdziłam, że już pal licho ten aparat. Jak uda nam się z tym mieszkaniem to będę najszczęśliwszą osobą na świecie ;p pociesza fakt, że jak ręką odjął, ale nie pociesza że jeszcze koło 3msc bym musiała się z tym męczyć, na razie jest raz lepiej raz gorzej … liczę, że będzie już tylko lepiej ;p jakaś taka niedorobiona z tym jestem. ;p jak nie katar to kaszel jak nie kaszel to gardło jak nie to to bakterie albo teraz to … no normalnie porażka, aż śmieję się z siebie z całej tej sytuacji, że ciągle coś ;p

Ja wypróbowałam swoje nowe lakiery , co je zamówiłam w AVONIe i tam jeszcze kilka dupereli jak olejek do końcówek i włosów jakiś tam żel mój S. chciał, odżywka do paznokci i ogółem tam jeszcze jakieś rzeczy (plus dostałam dwa gratisy! Balsam i mgiełkę do ciała! Uwielbiam gratisy ;p ). Kolor żółty tak sobie kryje, w sumie kryje beznadziejnie i dopiero 3warstwa jest ok., ale pozostałe dwa lakiery jedna warstwa i jest suuuuper! Także jestem happy! Mój S. kupił mi kwiatki za chrapanie, że musiałam się „wyprowadzać” posprzątał ładnie kuchnie więc jestem happy ;p teraz po cichaczu chyba się ubiorę i skoczę do maca na zestaw dla dzieci haha ;p bo mam ochotę coś zjeść a w sumie jakoś się ostatnio nie najadam w ogóle ;o a są w mc kupony więc co mi szkodzi ;p a S. dba o moją „linię” i nie pozwala mi na maca, a z pracy wraca po 22 więc jest szansa! ;p no i jutro jedziemy po „fotel” który chciałam kupić z półtora roku temu, ale się wstrzymałam i potem już go nie było, a wszystkie zamienniki kosztowały od 800zł ;o i żal mi kasy było, a że ja mała jestem to cała w tym fotelu się mieszczę i jest dla mnie wygodny max, to w sumie bardziej mebel ogrodowy, ale wygodny ;p jysk.pl/salon-jadalnia/fotele/fotel-jordrup-sr100-cm-rattan więc nawet jak się połamie po roku czy dwóch to tylko 150 zl a nie 800 ;p

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 11 miesiąc temu #980826 przez roxi1987
Hej moje kochane kobietki, melduje się jestem żyje mamy się całkiem dobrze niestety ta Wiosna daje mi za duzo energii do porządków i zakupów. Poczytuje Was codziennie rano na tablecie jeszcze w łóżku więc jestem na bieżąco gorzej mi idzie z odpisywaniem bo do tego tablet sie nie nadaje:( teraz zmykam bo mam troszkę do zmywania naczyn:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 11 miesiąc temu #980853 przez 8kasia8
heloł!!!

Lusek 3czerwca niedługo więc trzymam kciuki żebyś płeć już wtedy poznała i żeby dzidzia była już ładnie ułożona :kiss:
no szaleje z urządzaniem, kurcze tyle tego jest :silly: na pewno nie przeoczę terminu porodu ;)
no też właśnie swoje to swoje a nie wynajmowane od kogoś :)
o tak poranki ostatnio są rzeczywiście bardzo ciepłe, fajnie!
o moje też nieraz na pęcherz mi naciska to aż mnie skręca ;)
mnie się bardziej to drugie podoba!
fajnie, koniecznie wstaw foto sukienki!
ej fajne te warsztaty! dużo rzeczy i ciekawych!

czajusiątko zdjęcia w załącznikach, oglądajcie :) efekt "końcowy" pokaże jeśli będzie co pokazać, bo wykańczamy tak aby zamieszkać a nie na glanc ;)
no niesamowita niespodzianka z tej naszej dzidzi ;) zaskakuje nas już w brzuszku ;)
to masz prenatalne dzień po mojej wizycie :) już niedługo ;)
o widzisz to słuchaj gina i leżakuj skoro Ci si należy :)
moje też mniej więcej pod żebra sięga! nie raz jak mi nogę czy coś innego wysadzi to aż mnie kuje :) ale uwielbiam te wygibasy, jak cały brzuszek mi się rusza :woohoo: takie to słodkie!

tysiiiak i na jaki kolor malujecie?
oby katar Kubusiowi szybko przeszedł :kiss:

Magiczna za 50zł leżaczek i huśtawkę to interes życia!! świetny zakup, koniecznie pokaż jak znajdziesz kabelek ;)
ale fajne te łańcuszki do smoczka :)
a dziękujemy ;) tak już teraz możemy o sobie mówić jako o właścicielach własnego M! ;)
super, że na wizycie wszystko dobrze, i że wyniki ok, no a mała pewnie się jeszcze odwróci skoro tak się wierci :)
ja się przyznaję bez bicia, ze sprzętów żadnych ani mniejszych ani większych jeszcze nie mam ;) ale obiecuję, że jak już w czerwcu (mam nadzieję( wprowadzimy się do nowego mieszkanka to wtedy wszystko będę "zbierać" ;)
ale świetna ta aukcja, za taką cenę masz i łóżeczko i mnóstwo dodatków i gratisów :) super!
też tak mam, że nieraz wydaje mi się, że brzuszek jest za nisko, może to grawitacja ;)
i jak po oglądaniu wózków? spodobał Ci się jakiś?
co do prania to tak jak ze wszystkim, jak wyżej pisałam, zrobię to dopiero na nowym mieszkanku ;)

kasiorek bawiłaś się w ogrodniczkę to teraz na pewno parapety pięknie będą wyglądać :)
dobrze, że nalot teściowej się nie udał ;) ja w ogóle nie bardzo lubię niespodziewanych gości, chociaż w sumie zależy jeszcze kogo ...
no jest ciężko, kurcze najpierw tyle kasy, teraz tyle pracy nas czeka, tzn. mojego męża bo ja to tylko od wybierania kolorów, paneli, aranżacji jestem, bo do niczego innego się nie przydam ale to też pomoc, łatwiej potem w sklepie coś wybrać jak już jest jakiś pomysł ;)
super, że te jedne spodenki to udany zakup!
wiem właśnie, że taka kontrola jest nam potrzebna, tak samo jak na początku ciąży liczyłam, że lekarz lepiej się mną zajmie (czyli, że wizyty będą częściej żebym miała pewność, że wszystko jest ok) tak i teraz liczę, że do końca ciąży będę pod wyraźniejszą kontrolą żeby donosić ciążę do końca :)
no to musisz Małemu dużo tłumaczyć i pomóc mu prze to przejść i przygotować go na nadejście nowego członka rodziny! powodzenia, na pewno się uda!

nat no musimy zdążyć :)

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

a dziękuję :kiss: :blush: nie wiem od kiedy są te wizyty co dwa tygodnie ale wydaje mi się, że około 35 tygodnia :dry:
na pewno malutka wda się w ciebie i będzie grzeczna, będzie ładnie spać itd. :) tego Ci życzę :)
fajnie, że film Ci się podobał
kurcze ale dobrze, że Twój Tż będzie tyle z Tobą i małą po porodzie,
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

no wiesz nie powinien na Ciebie nakrzyczeć! ale mój robi nie raz to samo, tylko, że ja na razie nie mam gdzie się "wynieść" i po prostu odwracam się plecami ;)
ale dobrze, że zajął się Tobą nad ranem :) i teraz kwiatki przyniósł! bardzo ładnie!
pokaż pazurki z nowymi lakierami!
zjadłaś tego maca? ja też dziś jadłam niezdrowo - nagetsy i fryty ;)
fajny ten fotel, kiedyś nocowałam na studiach u koleżanki, która miała taki fotel i normalnie potrafiła przespać na nim całą noc

meridka fajnie, że masz takiego troskliwego męża!
mam nadzieję, że możemy liczyć, ze pokażesz nam efekt końcowy remonciku sypialni?

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

dzięki za linka do oferty lidla, aż sam się przejdę zobaczyć te staniczki, spodnie, leginsy i top ;)
nom ja też nie mogę napatrzeć się na tę słodką twarzyczkę, ale nie było łatwo ją uchwycić, bo jak za pierwszym razem gin przyłożył usg to oczywiście przy buźce była rączka jak zwykle ;)
heh nasz udział nawet 10% się liczy! mój wczoraj jak malował sufit to też zaniosłam mu obiad i potem siedziałam chwilę i patrzyłam jak stoi na drabinie i gimnastykuje się z pędzlem, ale nic więcej nie mogę zrobić, no cóż...
o jak miło, ze uświadczyłaś ludzkiej życzliwości! oby częściej zdarzały się takie osoby!

roxi tylko nie przesadź z porządkami i zakupami! dbaj o siebie i dzieciątka!
i jak znajdziesz dłuższą chwilkę to pisz coś więcej ;) ważne, że nas przynajmniej podczytujesz :)

kończę pisać i idę pod prysznic i do łóżka! przez cały czas jak teraz siedziałam pisałam maleństwo parło mi na dół, kręci się, wierci, to znak, że Mu niewygodnie, zresztą nachodziłam się też dziś sporo więc "umęczyłam" i siebie i dzieciątko! idziemy odpoczywać :) przed nami długi i pracowity weekend :)
a w niedzielę wybory prezydenckie, wybieracie się? ja idę ale kompletnie nie wiem na kogo zagłosować ;)
miłej nocki!
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl