BezpiecznaCiaza112023

Sierpniówki 2015

8 lata 11 miesiąc temu #981446 przez ZoryaX7
Witajcie Kochane!!!

Jestem i żyję, ale miałam zwariowany czas, więc nie dałam rady wejść. Nie wiem jak ja będę zorganizowana, kiedy urodzi się Ania. Oczywiście poszalałam na zakupach i jeśli chodzi o ubranka, kocyki, butelki, ręczniki to już mam. Wózek mam dostać od brata i łóżeczko też. Dziewczyny mam nadzieję,że teraz będę udzielać się częściej. Pozdrawiam Was.

Nasz Aniołek 10.11.2017 r. 9tc [*] na zawsze w moim sercu

Anulka :*


Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 11 miesiąc temu #981450 przez roxi1987
Hejka, dołączam do Was dziś i ja (obiecałam sobie ze już więcej nie mogę robić takich zaległości bo nie jestem w stanie na wszystko odpisać) , więc gdyby się waliło i paliło od poniedziałku do piątku jeden dziennie musi być wpis :) Bo wy za dużo produkujecie :) Wczoraj byłam na paznokciach u kosmetyczki a potem na ploteczkach u koleżanki wróciłam po 2100 :) W ostatnim wpisie Wam nie pisałam ale w sobotę wyleciała mi plomba z zęba, na szczęście nie boli ale dziś już dzwoniła i umówiłam się do dentysty, niestety dopiero 25-05-2015 ale zrobię to półki pamiętam i półki sprawa jest świeża bo jak zacznie bolec to już będzie grubsza sprawa a wszystkiemu są winne cukierki… takie ciągutki :( Dziś miałam dzień lenistwa prawie nic nie zrobiłam, przez cały dzień się obijam, jedyne co to podzwoniłam troszkę i zaczęłam robić syrop z mniszka lekarskiego, skończę jutro bo cała noc musi to stać :)
kasiorek0310 Głowa do góry.
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.
Kochana masz cudownego synka u swojego boku drugi w brzuszku sobie czeka na odpowiednią chwilę i dla jednego i drugiego będziesz tą najważniejszą osobą w życiu i na pewno wynagrodzą Ci swoim uśmiechem, rysunkami, wierszykami, miłymi słówkami Twój trud :) A co do fryzjera to odkąd się dowiedziałam, ze jestem w ciąży włosów nie farbowałam, ale za tydzień w sobotę przed komunią umówiłam się razem z mężem do Pani fryzjerki :) On będzie się obcinał, a ja mam zamiar zrobić sobie fajne ombre tylko do tej pory farbowałam się na kolor miedziany a teraz chciałabym żeby zrobiła przechodzący do jasnego blondu zobaczymy :)
natinka piękny brzuszek, jaka zgrabna mama :) kochana ciuszki jak nowe, widzę że ty też na wysokich obrotach szalejesz: pranie, gotowanie itd. A biustonosz świetny oby był rownie wygodny:)
Lusek brzuszek fajniutki, spodenki też super, a sukieneczkę troszkę słabo widać przez tą lampę ale górę można sobie wyobrazić z poprzedniej fotki :) Sukienka się kochana swoją na pewno pochwale ale może jutro bo dziś światło już nie to a jutro rano zrobię, żeby wszystko było ładnie widać :)
meridka swietnie że wyjazd się udało, szkoda ze tak daleko no ale coż dla takich przyjemności warto. Ja też już nie nadaje się na dłuższe podróżowanie niby wygodnie ale ileż to można w jednym miejscu siedzieć :) Spokojnie kochana z wszystkim na pewno zdążycie w końcu jeszcze trzy miesiące jeszcze do terminu porodu, maluszek poczeka na pewno:) Widzę że warsztaty super były, zazdroszcze.
tysiiiak no kochana szalejesz z tym tortem, życzę powodzenia i trzymam kciuki żeby wyszedł jeszcze ładniejszy niż ten na ktorym chcesz sie wzorowac:)ś. Ja w ciąży to w ogóle nie mam ochoty na pieczenie a kiedyś to uwielbiałam.
Magiczna super, że masz tyle rzeczy bo nie będziesz się ograniczała w przebieraniu maluszka :) i świetnie że jesteś zadowolona z tej szkoły rodzenia ja zawsze bardzo chciałam chodzić ale przemyślałam sprawę, że gdybym miała dojeżdżać te 30 km to mi się nie chce a musiałabym jeszcze chodzić sama bo męża nie ma od poniedziałku do piątku. Wózek prześliczny, na pewno będą cudowne spacery :)
wiewiorka zazdroszczę racjonalnego podejścia do sprawy jedzenia, na początku tez tak miałam ale od jakiś 4 tygodni jest masakra wiecznie głodna, co prawda mieszczę się w normach ale widzę że jem więcej np. rano zawsze wystarczył kubek 300 m mleka z płatkami a teraz już jest kubek 400 ml bo tamtym się nie najadałam :(
agnieszkazst pomysł fb grupy jak najbardziej ok, my już z czajusiatkiem się odnalazłyśmy dawno temu bo w sumie dzieli nas z 15 km nawet kiedyś udało nam się spotkać przypadkiem na zakupach :) Ten wózeczek kochana jest piękny ale ma jeszcze konkurenta :) tutaj masz link do niego:
bebetto.eu/en/produkt/9/bebetto-42 wygrywa m. in. Z ceną ten z bebetto kosztuje 2000 zł :) gondole wpina się i wypina jedną ręką :) Jest to firma od nas wiec byliśmy u nich i wszystko sprawdzałam jest ok :) Więc sobie tez zobacz :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 11 miesiąc temu - 8 lata 11 miesiąc temu #981454 przez czajusiątko
Kochane, przeczytałam wszystko, miałam Wam poodpisywać, ale już brak mi sił :S . Pobuszowałysmy dziś znowu z Oliwką, byłyśmy u moich rodziców, tam się wyszalała z dziećmi, potem wracałyśmy PKSem, także dzień pełen wrażeń, tylko niestety zgubiłyśmy gdzieś jej plecaczek :dry: strasznie gapowata jestem ostatnio :angry:
Co do tego facebooka to ja jestem jak najbardziej za. Oczywiście postulowałabym, abyśmy na bieżąco pisały tutaj, a tam możemy się trochę po podglądać, żeby mieć o sobie lepsze wyobrażenie i pisać rzeczy, o których tu nie możemy pisać, bo jakby nie było tu może wejść każdy :)
Z przedszkola rzeczy wczoraj zabrałyśmy, była ta fajna pani i mówiła, że możemy spróbować jeszcze nawet za jakieś 2 tyg jak Oliwia nabierze dystansu. Nie wiem czy będziemy jeszcze próbować teraz, czy we wrześniu, albo czy w ogóle sobie nie odpuścimy tego miejscowego przedszkola. Mamy trochę czasu na przemyślenia. Niestety do innego przedszkola nie możemy jej na razie zapisać bo nie miałabym jej jak dowozić. Mieszkamy na wsi, a ja nie mam drugiego auta żeby ją dowozić parę km dalej :huh:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 11 miesiąc temu #981462 przez meridka
Zorya- cieszymy się że u Ciebie wszystko OKEY i wyprawka nabiera mocy ;)
Roxi - nie przejmuj się chwilami lenistwa, teraz musimy odpoczywać. Ja ostatnio odkryłam ten syrop z mniszka lekarskiego :) dostałam dwa słoiczki od ciotki od mojego męża jak byliśmy na wsi. Pyszny jest do herbatki zamiast miodu np :) Tylko mam pewne obawy czy to nie zaszkodzi w ciąży dlatego narazie piłam tylko dwa razy. Czytałam, że ma bardzo dobre właściwości na trawienie, wątrobę etc :) Wiesz może ile można czasu trzymać taki syrop w słoiku żeby się nie zepsuł ?

Ja dzisiaj miałam dzień pogaduszek :P w ciągu dnia siedziałam z teściową na tarasie, bo akurat miała dzisiaj urlop, później z przyjaciółką się spotkałam- połaziłyśmy trochę po parku - a później jeszcze wstąpiłam do rodziców na chwilę na ploty :) Wprawdzie teraz padam na twarz, ale przynajmniej trochę się oswoiłam z ludźmi znowu :P

Jutro sobie chyba przygotuję jakąś listę rzeczy które muszę kupić dla dzidziusia i dla siebie do szpitala etc.. bo już zaczynam mieć jakąś traume w związku z tym, że cały czas jestem w lesie z tym wszystkim. Może chociaż taka lista mnie trochę uspokoi :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 11 miesiąc temu - 8 lata 11 miesiąc temu #981469 przez Lusek
Hejko z rana :) ;) śpiochy :laugh:

Pogoda hymmmm ładnie się zaczyna robić chociaż mówili że ma padać po południu zobaczymy. Słonko ładnie świeci ;) :) Wstałam zjadłam śniadanko i jakoś spać się nie chce :( :P

Magiczna przepraszam Cię ze pomyliłam już jest zmianka hehe :P jakoś nie wiem że tak wyszło. Zawsze jak piszę do Ciebie to ten kot z avatara mnie zauroczy hehe ma w sobie coś tajemniczego i hipnotyzującego :P ;)
No ale skapnęłaś się super super :cheer:
Jeśli chodzi o ilość ubranek to fajnie tak jak mówisz że dzidziuś uleje, kupa siku itp.. Pewnie i w dodatku nie musisz kupować rewelacja ;) :)
No to się ujechałaś w ukropie co ???? Współczuję bo to męczy rzeczywiście.Niby kiedyś ludzie nie mieli klimy i jakoś dawali rade a teraz te nowości w autka i gadżety :P trzeba z dobrego korzystać(człowiek przyzwyczaja się do dobrego szybko) :cheer: ale prawda bez klimy to ciężko. Ale pomogłaś bratu ;)
Jeśli chodzi o wyjazd to daleko masz rzeczywiście, może tego smoka sprzedać jak tak dużo pali i coś bardziej oszczędnego.Bo więcej na paliwo wydasz niż na wakacje :) czy na weekend....ahhhh żarłoczne to twoje autko ;) :cheer: ale to prawda paliwo jest mega drogie i jeszcze ceny jego idą w górę :unsure:
Ale jako coś to ma być piękny czerwiec więc nad morze zapraszamy :) ;) :cheer:

meridika to Ty maratończyk jesteś z tu poplotkowałaś ruszyłaś dalej no proszę proszę .Odchamiłaś się i dobrze spotkałaś trochę z ludźmi :cheer: prawidłowo ;)

czajusiątko ooo to fajnie wymęczyłaś Oliwkę trochę ;) tym wyjazdem do rodziców hihi ;) nie martw się o plecaczek może został u rodziców. Ja też chyba niedługo głowy zapomnę jakoś nie wiem czy to roztrzepanie czy przez ciąże mama zaniki pamięci chyba :dry: Gapa jestem straszna :dry:
Ooo zabrałyście rzeczy to może spróbujesz jeszcze jedno podejście zrobić jak troszkę czasu minie... może wtedy się uda.... Tylko żeby ta 2 pani była bardziej zaangażowana a nie że jak nie chce to nie a Ty się przez ileś z nią mordujesz :unsure: NO trzymam kciuki żebyś się zdecydowała spróbować jeszcze raz ;) powoli spokojnie. Na pewno odciąży Cię troszkę to przedszkole(jak pisałaś wcześniej) ;) a Ty odpoczniesz ;)

roxi1987 no tak ta lampa musiałabym zmienić opcje w aparacie ale już mi się nie chciało :P ;). Ooo dobrze że zapisałaś się do zębologa z tą wypadniętą plombą im szybciej tym lepiej.A co robiłaś z pazurkami ???? tzn jakieś akryle czy tylko manicure czy co? Ja też się wybieram ale na 23 bo tylko wtedy udało mi się wbić do mojej kosmetyczki ale to akurat przed imprezką to się przyda hehe ;)
A ten syrop to na co ??? Jaka dolegliwość ;)

zoryja super że działasz ostro no i że ruszyłaś z wyprawką ;) :cheer:

Idę po rogaliki może uda mi się je wyhaczyć hehe :cheer:

Do później..

Jeszcze CIĘ nie znam a już CIĘ KOCHAM...



Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 11 miesiąc temu #981496 przez roxi1987
Witam się czwartkowo, dziś wstałam nieco wcześniej niż wczoraj niestety już po 6 dzwoniła moja babcia co prawda do taty na telefon ale mnie to tez obudziło poleżałam troszkę a teraz czas się zabrać za robotę bo w końcu wczoraj nic nie zrobiłam więc troszkę do nadrobienia mam :) Niestety u mnie pogoda też średnia chmurzy się no ale cóż nie może być ciągle pięknie i cieplutko :) Dziś za mną już 27 tygodni, ale ten czas leci :) zmykam teraz do mojego syropku z mleczy bo miał się gotować dwie godzinki więc czas go wlewać do słoiczków, bo popołudniu biorę się za syrop z sosny :)
Lusek pazurki kochana to robię sobie żelowe od dłuższego czasu wiec co 4 tygodnie jest mus żeby iść i je uzupełnić, niby ten raz miał być ostatni ale w czerwcu chciałam umówić się na sesje ciążową i może wtedy warto byłoby mieć je piękne więc wtedy będzie ostatni raz potem ściągnę na pewno w swoich będzie mi łatwiej pielęgnować maluszki :) A ten syrop z tych mleczy to na wszystko (… i na nic) :laugh: :) :laugh: a tak na serio jest to bardzo uniwersalne ziółko m.in. łagodzi kaszel, oczyszcza organizm z toksyn, ma działanie przeciwmiażdżycowe, zawiera mnóstwo fajnych składników które np. opóźniają proces starzenia się, przyspieszają myślenie, poprawia przemianę materii więc naprawdę każdy znajdzie coś dla siebie :) :laugh: :) Podobno działa także na piegi wiec naprawdę ma moc, w Polsce jest on mało popularny ale w Niemczech i Francji są całe plantacje kwiatów które potem są wykorzystywane w kosmetyce :) A ja mieszkam na wsi nigdy nie miałam na to czasu a teraz jak siedzę w domku to korzystam i produkuję. A będąc w ciąży każda z nas pewnie miała katar czy kaszel a jak nic nie można brać to natura się bardzo przydaje :) Udało się nabyć rogale na śniadanko?
meridka z tego co w moim przepisie jest zapisane nie powinno się go dłużej przetrzymywać niż rok, szkoda ze tak krótko ale w końcu to sama natura…+ cukier więc może to lepiej niech będzie zdrowo :) Ja szukałam troszkę w internecie i nic nie znalazłam ze nie można go w ciąży stosować, są inne przeciwskazania jak wrzody żołądka, cukrzyca itd. ale o ciąży nie było ani słowa :) Nawet kiedyś znalazłam jakiś przepis na syrop dla dzieci :) Ja zrobiłam sobie piekną listę w exelu z kilkoma zakładkami: wyprawka do szpitala dla mnie, wyprawka do szpitala dla maluszków, pozostałe domowe rzeczy jak np. łóżeczko, i ciąża i mam tam kilka kolumn tzn ile wypadałoby posiadać np. bodziaków a ile mam i ostatnia kolumna koszt w końcu nasze Państwo tak zachęca do posiadania dzieciaczków więc jestem ciakawa oczywiście plus minus ile jakie są to koszty :) chodź ciężko mi będzie to odnieść do normalnej ciąży w końcu dla maluszków musze kupować wszystko razy dwa :) ale jak patrzę na ta listę i tam jest więcej czerwonego niż zielonego to mnie przeraza ze jeszcze tyle rzeczy :( ale zdążymy na pewno :)
czajusiątko jak się kochana czujesz? Zosieńka szaleje w brzuszku? Szkoda że z tym przedszkolem tak wyszło, no ale z drugiej strony nic na siłę, bezsensu tylko ze to wina pani przedszkolanki, ale może spróbujecie w czerwcu jak będziesz miała siłę i chęci :) może w autobusie zostawiłaś ten plecaczek, zadzwoń na dworzec i zapytaj ja nie raz i nie dwa razy zostawiłam w autobusie parasol, okulary, czapkę, rękawiczki taki standard z reguły wszystko się znajdywało prócz parasola ale plecaczek tez myślę że jak go zostawiłyście w autobusie to powinien być :)
ZoryaX7 fajnie kochana że się odezwałaś, jak teraz wiemy ze jest wszystko ok to będziemy spokojniejsze :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 11 miesiąc temu #981499 przez kasiorek0310
Witam sie i jak przy kawie i ciachu a potem zdziwienie ze waga rośnie ale co tam. Dziś ja sie wybieram na warsztaty mamo to ja zobaczymy czy będzie taki sam program jak u meridiki czy inny a chłopaki jada do babci bo juz sie mały dopomina żeby jechać wiec pojada a potem mnie odbiorą a co do małża mam nadzieje ze terapia szokowa podziałała.
A jesli chodzi o fryzjera to bardziej chodzi mi o obcięcie bo farbowanie wiem ze można i wszystko można ale jakos tak dziwnie w brzuszkiem mi isc może temu ze nigdy nie widziałam laski z ciąży u fryzjera no nic zobaczymy, u mnie pogoda jak pod psem co chwile pada ponuro i mimo picia kawy ziewa mi sie strasznie i zaczęły mi sie te skurcze przygotowujące ze brzuch twardnie cały na chwile juz nie wspomnę o Tymku jak sie czasem wygina i kreci ze cała skóra boli na szczęście jak w nocy spie to mnie nie budzi mimo ze się wierci.

Lusek I jak tam załapałaś sie na rogaliki jak nie to ci podeśle u nas w piekarni zawsze ich pełno :silly: ja dzis serniczek mam cos mnie tak naszło ostatnio muszę sobie sera kupić u upiec taki jak lubię z rodzynkami ale to po weekendzie z tego co mówił strasznie mu gadały po nocce tez sie mu nie dały wyspać za bardzo bo tylko gadały mu mam nadzieje ze to poskutkowało pewnie tak ale wymaga to sporo czasu bo zaufania nie mam praktycznie wcale ale niestety rozum głupieje jak dochodzi do tego serce a małż zacznie doceniać to co ma wreszcie po prostu jak ty piszesz tzn "jajem" i fajnie sie to czyta

Magiczna Niestety mam nadzieje ze więcej już takich akcji mi nie zrobi a fakt mały dawał popalić jak sie wkurzałam nawet wczoraj jak gadał bo maly go co chwile kopał po głowie bo akurat miał na brzuchu czeka nas teraz trochę pracy zobaczymy co to wszystko przyniesie oj wiem cos o tym ja tez miałam kiedyś do pasa i do tej pory żałuje ze obcięłam bo juz teraz tylko ciagle krotkie a przy małym tak nie przeszkadzają zawsze można je związać czy cos obyś nie żałowala decyzji tak jak ja

roxi1987 oj to sie działo u ciebie, szkoda ze wizyta dopiero 25 ale przeleci zobaczysz oby cie tylko ten ząb nie bolał
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

To u nas tez robia te ombre an rożnych kolorach włosów fajnie to wygląda ja niestety mam za krótkie

czajusiątko Fajnie jak wypad sie udał i Oli zadowolona szkoda ze jednak z przedszkolem farsa tym bardziej ze dojazdu nie macie dobrego do innego przedszkola a będziesz chciała od września mala posłać czy nie

A po warsztatach co nas tak z przedszkola wysyłali ze pomogą trochę okiełznać synka spełzły na niczym stoimy w miejscu była tak taka znana kobietka Katarzyna Wnęk-Joniec z Krakowa psycholog pedagog i jak małż z nia gadał w przerwie bo ona sie przyglądała dzieciom ich reakcjom powiedziała ze nasz synek taki po prostu jest ma bardziej prawa półkule rozwinięta i taki juz będzie pokierowała go jak z ta konsekwencja mamy robic i tyle byla tez tam pani co z nimi siedziała z przedszkola tamtejszego zeby rodzice mogli porozmawiać z ta prowadząca ale bez obecności dzieci bo wiecie ze nie wolno rozmawiać o dzieciach przy nich ze cos robią zle dobrze tak jakby ich przy was nie było wiec mogla swobodnie wszystko mówić a ta opiekunka w szoku do malza ze nasz maluch zna cały alfabet co po jakiej literce jest i cyfry i powoli składa wyrazy jak czyta myślała ze nasz Nikos am 5 6 lat a tu sie okazało ze dopiero 4 skończy z zszokowana byla ze taki mały tak sporo wie gdzie dzieci w jego wieku malo co wiedza takich rzeczy i ze bardzo inteligentny jest wiec jesteśmy trochę spokojniejsi ze niczym sie nie da tego wypracować tylko wyrosnąć musi sam ale juz mówiła ta prowadząca ze kolejne warsztaty będą w lipcu jak sie uda wic małż juz nie będzie mial stracha przed kolejnymi a podobało sie obu wiec na pewno pójdą.
U mnie dzis rządzi kapuśniak pychotka wreszcie zaczynają sie nasze nowalijki pychotka :D

Milego dnia

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 11 miesiąc temu #981504 przez roxi1987
A i miałam wam kilka fotek dodać wiec foteczki w załacznikach:)
kasiorek0310 ciesze się bardzo ze moja teza się myliła, mam nadzieję że sobie to jakoś poukładacie bo szkoda was, dzieciaków i świetnych chwil które jeszcze przed Wami:) Super, ze chłopaki zadowoleni z tych warsztatów, Pani musi mieć dobre podejście, a i Was to wszystko uspokoiło:) Moje bobasy tez się tak wyginają, wczoraj miały taki dzień że mniej kopały ale jak nie jedna to druga się wyginała i tak jak ciebie niestety ta skóra dość mocno boli ale co tam zniesiemy wszystko byle nasze maluszki rozwijały się prawidłowo:)
Fotka nr 1:) moje nowe neonowe paznokcie:) zmiana z migdałów na kwadrat:)
Fotka nr 2:) mój duży brzuszek z przed 2 dni z środy:)
Fotka nr 3:) moja nowa sukienka ta na komunie i ślub koleżanki, kolor śmietankowa biel mam jeszcze paseczek do niej ale to napewno nie na okres ciązy:)
Fotka nr 4:) wczorajsza moja paczka z wyprawką do szpitala dla mnie:)
Fotka nr 5:) pajace dla moich kruszynek, wziełam na sprawdzenie firmy EWA KLUCZE mamy z reguły zachwalały sobie wiec sprawdzę:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 11 miesiąc temu - 8 lata 11 miesiąc temu #981514 przez Izek
Witam przyszłe mamusie, to znowu ja z czerwcóweczek:)
roxi stanik dodarł ale musiałam zamówić rozmiar większy dla porównania i żalem muszę odesłać oba bo są naprawdę super i ładnie wykonane ale nie mogę jakoś trafić z rozmiarem. Przy moim 75C a teraz z 80 D rozmiar ten mniejszy który wzięłam 75 D jest w obwodzie za ciasny ale z przedłużką ok za to miseczka taka mocno na styk więc po porodzie będzie ciasno. No ale wygląda pięknie...Za to ten większy 80E w obwodzie dobry, za to miseczka sporo za duża i ramiączka mocno mi się zsuwają na boki. Szkoda...Za to zostawiłam sobie majteczki od kompletu ,tylko te trzeba brać rozmiar większe przy moim S dobre są M (a Pan ze sklepu pisał żeby brac M bo w S-kę nikt się jeszcze u nich sklepie stacjonarnym nie wcisnął:))))chociaż teraz w ciąży to one się nie nadają wrzynają się w brzuszek będą na póżniej.
allegro.pl/figi-slip-do-biustonosza-alle...6-s-i5283089167.html
A twoja sukienka śliczna taka zwiewna.
Dziewczyny wy tu ostro na etapie przygotowania rzeczy do szpitala a mi dopiero dzisiaj paczuszka przychodzi kiedy powinnam mieć już wszystko w torbie spakowane;)
8kasia8 jako doświadczona posiadaczka rajstop gatty doradz prosze jaki rozmiar wziąć tych ciążowych 2 czy 3 ? przy moim 165 wzrostu i 60 kg teraz wagi?
Wzięłam te z Marilyn ale są paskudnie niewygodne ten klin się strasznie wpija w uda i nigdy więcej takich...
Podziękowania: roxi1987

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 11 miesiąc temu #981535 przez Lusek
Hejko przy kawce i małej czekoladce ;)
Tak Dziewczyny upolowałam rogaliki mniam pyszne...ale schodzą jak ciepłe bułki więc trzeba szybko działać :P ;) i lecieć nawet w piżamie :laugh:
No pogoda tez jest masakra raz pada :( raz świeci słonko ;)

roxi1987 z tym syropkiem to fajna sprawa. Zdolniacha jesteś ;) :cheer: i jeszcze z pędów sosny robisz :woohoo: :blink: no no :) Mój mąż lubi syrop klonowy ale do naleśników, jak raz zrobiłam naleśniki z twarogiem jagodami no i z tym syropem to przez tydzień w kółko były naleśniki :cheer: z syropkiem ;) ale syrop kupuje.Nie mam takich zdolności :) Podziwiam :)
Pazurki żelowe fajne tylko że się troszkę boję teraz robić w sumie tylko na jakieś imprezki robiłam bo tak na co dzień jak pracowałam albo jeździłam motocyklem to przeszkadzały. Więc zaczęłam zapuszczać swoje nawet mi dość fajnie poszło i tak zostało :)
Sesja ciążowa fajna sprawa (no i oczywiście pazurki muszą być zrobione ;) ). Nad sesją się właśnie zastanawiam ciążową ale nie wiem czy tą ciążową czy lepiej noworodkową z mężem i fasolą zrobimy razem :cheer: Muszę się zastanowić . A kiedy masz tą sesji już jakiś termin masz? no w czerwcu ale początek czy koniec bo tak to pochwalisz się co i jak to może się przekonam. :) :P ;)
Fota1 paznokcie superowe :cheer: modne teraz ;)
Fota 2 No chałupa jak się patrzy ,całkiem całkiem spory pewnie już z basenem :cheer: Ale fajniusi zgrabniusi brzusio. :) Fajnie tak popatrzeć na brzuszki inne :) ehhh :blush:
Fota3 Fajniusi sukienka :) brzuszek przykryje fajnie bardzo elegancka, a potem będzie jak już się kruszynki urodzą B) :)
Fota 4 ooo a co tam masz do szpitala może byś podpowiedziała(mała lista) ;) :P . Ja muszę się przygotować widzę podkłady te mamma (wkładki) czy jak to tam. Sporo osób widzę że je kupuje też muszę takie . :)
Fota 5 rewelacja te pajace słodziaki jak nic, jak mi się potwierdzi na 100% że laseczka też coś takiego kupię(chodzi o kolorki dla dziewczynki )ehhhh :kiss: piękne.
Uwielbiam małe ubranka....

kasiorek0310 he dziękuję że lubisz czytać :blush: Bajerka to połowa sukcesu hihi :P nauczę cię spokojnie :cheer:
Cieszę się że powoli się wam układa, jesteś za dobra ;) gdybym była facetem to bym cie trzymała rękami i ;) nogami. Ma za dobrze.Ale nic najważniejsze że ruszyło się w dobrą stronę :) oby tak dalej. ;)
Fajnie że warsztaty się chłopakom podobały :) dobre podejście Pani psycholog i opiekunek. Super że Twój (Wasz ) synek taki mądry ;) :cheer: wow no to ładnie że tak czyta i umie alfabet.Ale tak naprawdę to Twoja zasługa pewnie z nim czytasz gadasz uczycie się itp. :) Także gdyby nie Ty to nie byłby taki mądry i inteligentny :) B) wiem co mówię.... :woohoo:
Jak masz dobre rogalik to ja chętnie :P mniam mniam :lol: a co będę żałować sobie :whistle: :evil:

Izek szkoda że musisz odesłać te staniki. No ja właśnie też się boje zamawiać z netu pod tym względem bo u mnie też jest różnie jak w obwodzie jest ok to miseczka jest za duża lub odwrotnie. Wolę dlatego kupić w sklepie...ale czasami są droższę :unsure: to jest minus :dry: . A majteczki to fajne ;) :)
Ja ci mogę powiedzieć że z gatty ja biorę 2 te ciążowe i są rewelka, a mam 165cm ;) :)


Chciałam wam napisać że byłam wczoraj na szkole rodzenia i był TENS te elektrody do uśmierzania bólów porodowych. Dostałyśmy elektrody :) ;) a no i testowałyśmy całą godzinkę te urządzonka ;) :)
Powiem wam że całkiem fajna sprawa i chyba się zdecyduję żeby sobie coś takiego wypożyczyć(ekonomiczniej).
Elektrody się kupuje za 50zł są jednorazowe no i wypożycza na 1miesiąc urządzonko za 50zł czyli razem 100zł. Można wypożyczyć w sklepach ,,mama i ja".
Moja mama się już ze mnie śmieje że do porodu to pojadę jak robokop i żartują ze mnie. NO nic jak ma pomóc to chyba się zdecyduję ;) :cheer: .
Takie fajne prądy na skórze to wytwarza takie mrowienie skóry,szczypanie drętwienie no uczucie ciężkie do opisania.
Któraś miała to z was?? Co o tym myślicie. :)

Jeszcze CIĘ nie znam a już CIĘ KOCHAM...



Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 11 miesiąc temu #981538 przez Magiczna
Hej! Czekam właśnie na Przyjaciółka bo pojechała po kebaby bo nas naszło hahah :D A jej córcia śpi sobie w sypialni :D W końcu posegregowałyśmy tą górę ciuszków, także będę mogła coś zacząć prać żeby ogarnąć jak najwięcej przed letnimi upałami, także jestem happy :D

Zorya Super,że odpowiedziałaś na mój apel, a teraz czekam na więcej info co u Ciebie:D
roxi Nie dziwie Ci się,że nie chce Ci się dojeżdżać tak daleko do szkoły rodzenia i to jeszcze bez męża. Ja na szczęście do szpitala mam rzut beretem :D Sukienka i pajacyki cudne :woohoo: Paznokcie świetne,takie wiosenne:)
czajusiatko Szkoda ,że z tym przedszkolem wyszło tak a nie inaczej, ale trzymam kciuki za drugie podejscie :)
agnieszkazst
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

meridka o to naplotkowałaś się za wszystkie czasy :D
Lusek No właśnie nie bardzo chcemy go sprzedawać bo teraz się taki duży przyda bo nawet nie trzeba będzie wózka składać. No ale zobaczymy jak to wyjdzie w praniu. Mniam! A z czym te rogaliki? :woohoo: Podziel się! :silly:
kasiorek Mi mega szybko rosną włosy. Ostatnio obcinałam rok temu do ramion i już mam do pasa także i tak szybko odrosną i tak :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 11 miesiąc temu #981539 przez Izek
Lusek wielkie dzięki w takim razie wezmę 2-ke:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 11 miesiąc temu #981559 przez agnieszkazst

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 11 miesiąc temu - 8 lata 11 miesiąc temu #981598 przez Lusek
agnieszkazst dobrze jak założysz tego fb to ja założę tam konto żeby się udzielać na naszym forum. Jak już pisałam wcześniej nie mam fb a nie chciałabym żeby mnie znaleźli znajomi. Ale jak mówisz że to jest tajne forum no to oki. Będę musiała ogarnąć tego fejsa. :)

Izek nie ma za co ;) :) myślę że będą pasować a 3 byłyby za wielkie dla Ciebie. Jak już kupisz to daj znać czy pasują B) :)

Magiczna tu masz rację że wózek się zmieści do dużego auta ;) i wszystkie akcesoria dla dziecka ;) Nie martw się tym fb nie jesteś jedyna która ma obawy że jacyś znajomi coś wylukają czy coś ;) jakoś się boję ;) A no rogaliki to kruche z marmoladką mniam mniam ;) :P :) na prawdę dobre wyślę do Ciebie jutro porcję ;) :)

Jeszcze CIĘ nie znam a już CIĘ KOCHAM...



Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 11 miesiąc temu - 8 lata 11 miesiąc temu #981599 przez natinka
Witajcie wieczorkowo :-)
Lusek Lusek ty tam mnie informuj jak z pogodą u was, bo początkiem czerwca czmychamy na północ, już ustalone (no oczywiście jak nie będzie przeciwskazań) :-) Ja już cała happy :-) Tylko mnie przeraża wizja 14h w samochodzie, ale dam radę ;) w zamian zapraszam do krakowa ;)
A o tych elektrodach to nie słyszałam, ale jakby miały pomagać to też mogę iść do porodu jak robocop hehhe ;)
Roxi paznokietki cudaśne, jak chodziłam do pracy to robiłam hybrydy u koleżanki (za 3dyszki ;) więc okazyjcie) ale odkąd jestem w ciąży to tylko odżywka wchodzi w ruch. Sukienka prześliczna -Jak prawdziwa bogini będziesz błyszczeć :-) A do szpitala torba już spakowana i czeka w kącie :-) jutro zrobię fotkę :-) Jak z Fabianem wydawało mi się że ciągle dużo czasu, to do porodu znienacka na szybkiego sie pakowałam i ze stresu to kapci zapomniałam!
agnieszkazst ja do fb to raczej ostrożnie podchodzę, chociaż mam konto. Ale skoro ma być tajne, to też się piszę
kasiorek0310
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Fajnie,że masz takiego zdolnego synusia. Duma mamusi ;) i tak trzymać ;)
meridka ploteczki bardzo ważne ;) trzeba korzystać, bo potem to będzie krucho z wolnym czasem ;)
Izek szkoda, że te staniczki nie wypaliły, bo te co mi poleciłaś to strzał w dziesiątkę, mega wygodne ;)

Mam wyrzuty sumienia bo jutro idę na badania i tak od dwóch dni pilnowałam ostro, żeby nie jeść nic słodkiego (żeby znowu cukier mi nie wyskoczył), to masz, dziś najadłam się andruta (bo mnie już fabi prosił, żeby zrobić i niestety nie mogłam się oprzeć... :( :( :( Motto na najbiższy czas: Ćwiczyć silną wole :-)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl