BezpiecznaCiaza112023

Sierpniówki 2015

8 lata 11 miesiąc temu #981747 przez ZoryaX7
Hej!
Byłam dziś na pobraniu krwi i glukozie. Glukozę przeżyłam super i nawet spać mi się tak bardzo nie chcę. We wtorek mam wizytę, więc zobaczę co tam u Małej słychać. W pn spróbuję rozeznać się , co nie co jakie wątki były poruszane jak mnie nie było. Miłego weekendu!!!

Nasz Aniołek 10.11.2017 r. 9tc [*] na zawsze w moim sercu

Anulka :*


Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 11 miesiąc temu #981767 przez tysiiiak
Lusek nieee ja tam przy Kubie nie używałam pokrowca na przewijak. Zawsze można jakiś kocyk czy coś położyć :) Teraz zamówiłam bo mi się porwała cerata w przewijaku więc ją zerwe i założe ten pokrowieć :) Nie będę musiała nowego przewijaka kupować :)

Roxi kocyk jest naprawde super :) dla Kuby mam coś podobnego ale z Babyono i nie ma porównania w materiałach. Ten Makaszki wygrywa :) Fakt wzorów jest tam mega dużo :P Ja sobie załozyłam że chce jakiś marynarski i było łatwiej wybrać :P Tylko ja wziełam taki cieńszy :)

Zdrzemnełam się z Kubulkiem i już lepiej się czuje :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 11 miesiąc temu - 8 lata 11 miesiąc temu #981771 przez Lusek
magiczna tak to jest to urządzonko tylko będę wypożyczać z mama i ja sklepu bo jest taniej a elektrody to takie mam jak na fotce:
olx.pl/oferta/elektrody-zelowe-tens-ems-...-CID628-ID4Q4Qr.html
coś takiego mam na szkole rodzenia tylko wypożyczenie kosztuje 50zł na miesiąc : www.mamaija.pl/tens-care-mama-i-ja,d1216.html
Powiem Ci że fajna sprawa, a czy działa hymmm jeszcze tego nie wiem :P ;) ale myślę że może trzeba spróbować :)

zoryja to Ty dzielna kobitka jesteś tak dobrze glukozę znieść ;) :woohoo: :blink: super :) a to nie najlepiej wspominam ale przeżyłam ;)
Zdaj relację z wizyty? Jakie wieści z brzusia ;) :)

Tysiiak ale powiedz czy warto kupić ten przewijak, bo się zastanawiam nad tym czy kupić czy nie. Jakoś nie chce się zagracać :unsure: i sama już nie wiem .Niby mam w pakiecie w łóżeczku ale chciałam odwołać żeby bez przewijaka . Dlatego chce się doradzić czy tak naprawdę ten przewijak jest potrzebny? :)
Kocyk super a czy można kupić poza alegro ten kocyk? :)

Jeszcze CIĘ nie znam a już CIĘ KOCHAM...



Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 11 miesiąc temu #981774 przez tysiiiak
Lusek wiem ze w galerii bałtyckiej jest wysepka z takimi kocykami itp tam może zobacz ;)
Przewijak co osoba to opinia. Ja uwielbiałam! I nie wyobrażam sobie bez niego! Dla mnie to mega wygodna sprawa i nie trzeba się nachylac jak przy przewijaniu dzieciątka np na łóżku. Jaki raj dla kręgosłupa :P ale znam osoby które nie używały i uważają za zbędne.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 11 miesiąc temu #981813 przez 8kasia8
heloł!!

przepraszam, że się nie odzywałam, przepadłam, przez ten remont i sprawy związane z mieszkaniem ciągle coś załatwiamy i wieczorem nie mam po prostu siły usiąść żeby odpisać na forum
teraz postaram się nadrobić zaległości ;)

kasiorek fajnie, że mały zaakceptował buciki łączące pożyteczność z ładnym wyglądem :)
no właśnie jesteśmy przyzwyczajeni, że funkcjonujemy bez urlopu męża, nie pamiętam kiedy miał takie prawdziwe wolne 2 tygodnie, ehh
też tak myślę, że zdążę z tą wyprawką, właśnie łatwiej i mniej boleśnie kupować co jakiś czas po kilkadziesiąt złotych wydając niż na raz kilka stówek ;)
i strasznie zadowolona jestem z tych bluzeczek, bo są takie luźniejsze, nie obciskają brzuszka :)
oj tak uwielbiam te spotkania z koleżankami. ploteczki, pyszną kawkę i coś słodkiego, było fajnie :)
udało nam się w środę z rana wybrać płytki do kuczni na ścianę i na podłogę, wzięliśmy jasne odcienie beżu i kremu, bez konkretnego wzoru ale nie całkiem gładkie :) właśnie dziś po południu facet dzwonił, że przywieźli je na sklep (bo oczywiście na stanie nie było) i jutro je odbierzemy i resztę chemii potrzebnej do ich "zamontowania" :)
ja do fryzjera nie chodzę ale kuzynka fryzjerka do mnie przychodzi, farbuje mi włosy, obcina, czyli tak jak przed ciążą...
dobrze, ze mąż zauważył co mógłby stracić, widać, że jednak zależy mu na dzieciach i sam zobaczył, że osobno się nie da...
a i przy okazji teściowa da Wam spokój od swoich najazdów ;)
fajna ta bransoletka! drobny prezencik dal siebie samej ;) należy Ci się!
moje też szaleje aż nieraz mam wrażenie, że pęknie mi skóra i wyjdzie na wierzch nóżka albo rączka ;) też mam w nocy spokój ale jak się obudzę to dzidzia też i wtedy wygina się na wszystkie strony ;)
super, że na tych warsztatach okazało się, że synek taki inteligentny, to sama radość! oby tak dalej się rozwijał! :kiss:

meridka ja butik lubię, często tam kupuję i nawet z internetowego sklepu zdarzyło mi się skorzystać z oferty jak była jakaś wyprzedaż zimowych ubrań na wiosnę :)
dość ciekawie więc było na tych warsztatach :)
kontakt z ludźmi jak najbardziej wskazany więc fajnie, że miałaś taki dzień pogaduszek :)
ja też w zeszły weekend zrobiłam sobie taką listę wyprawkową i dzięki temu zaczęłam powoli kupować, odhaczam sobie na niej zakupy i jakaś tak spokojniejsza się zrobiłam...

agnieszka fajnie, że dobrze przybierasz na wadze, no ja też odczuwam coraz częściej zadyszkę i senność i jeszcze do tego jak stoję zbyt długo przy zlewie to kręgosłup mi się buntuje, muszę więc chyba częściej zmywać a nie zbierać naczynia z całego dnia ;)

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


wiewiorka a widzisz skoro te leginsy takie bardziej rajstopowe, to nie żałuję, że nie kupiłam w końcu, zamówię sobie z allegro grubsze ;)
ja ostatnimi czasy też codziennie obowiązkowo zjadam loda ;)

Magiczna a co to za spadek samopoczucia? co się dzieje?
oj mam "roboty" przede wszystkim umysłowej ale to też męczy ;) staram się odpoczywać wieczorami ale myśli nie da się tak łatwo uspokoić ;) strasznie dużo ostatnio chodzę i wydaje mi się, że spadłam z wagi, ciekawe co na to gin...
płytki do kuchni udało się wybrać, jeszcze do łazienki trzeba ...
współczuję zgagi, ja odpukać póki co nie miewam, za to na początku ciąży aż chyba do połowy drugiego trymestru też się męczyłam :blink:
o widzę, że tez masz ciekawie w tej swojej szkole rodzenia :)
a to łóżeczko to jakie kupiłaś?
fajnie, że masz tyyyle ubranek, wyobrażam sobie, że szkoda odrzucać skoro ładne, ale będziesz miała w czym wybierać i przebierać, strojąc malutką ;)
ale zgrabniutki ten wózeczek, i ten zielony w kropki jaki wesoły kolor, i beige i latte ładne, i flower beige :woohoo: podoba mi się :) a Ty jaki kolor wybrałaś?
fajnie, że uporałaś się z ciuszkami! teraz będzie łatwiej wziąć się za ich pranie ;)

Lusek sukienka w sam raz na 80-tke dziadka! strasznie Ci pasuje!
lody są pyszne, ale teściowa ostatnio mi powiedziała, że mam ich tyle nie jeść bo potem dzidzia na gardło będzie chorowała, jakoś nie chce mi się w to wierzyć i zajadam się ;)
no te rajstopki są mega, mogłyby być ciut tańsze ale w sumie są warte swojej ceny, jeszcze trochę jak zrobi się naprawdę ciepło to pończochy będę zakładać albo bez śmigać ;) ja mam jedne ciążowe spodnie na miasto te z allegro i teraz te dresowe z lidla po domu ;)
o widzisz ja też teraz w weekend muszę sobie od mamy ze wsi bzu przywieźć żeby mi w mieszkaniu pachniało!

Zorya !!!!żyjesz!!!! cudownie! super, że kompletujesz wyprawkę, i że wózek i łóżeczko już też masz załatwione! jak tylko dasz radę to się odzywaj :)
super, że masz glukozę za sobą i trzymam kciuki za poniedziałkową wizytę, oczywiście daj znać po co i jak :)

roxi o tak zaległości potem ciężko nadrobić, ja właśnie teraz nadrabiam :)
i ja ploteczki? fajnie było pewnie co?
ja tez miałam przygodę z plombą, tez mi wyleciała i od razu poszłam ją naprawić, nie ma co zwlekać... może to nie cukierki, mi sama wyleciała i dentystka powiedziała, że to przez ciążę zęby są słabsze :blink:
dzień lenistwa się jak najbardziej należy, nawet i tydzień jeśli można sobie pozwolić ;)
jakie ładne neonki na paznokciach :woohoo:
boski brzuszio! dziewczynki Cię nieźle rozpychają :)
świetna sukienka! strzel sobie w niej focie i się pokaż!
solidnie kompletujesz widzę wyprawkę :)
słodkie te pajacyki!
i jak po wizycie? co z tym bólem w kręgosłupie?

czajusiątko oj szkoda z tym przedszkolem, a pani widać dopiero teraz się zorientowała i próbuje Oliwkę przekonać, troszkę za późno się obudziła ...
mi mówili, że jak obetnę to dziecko w pępowinę będzie zaplatane, ale też nie wierzę w takie rzeczy..
ale super, że Oliwka tak kocha siostrzyczkę już teraz, na pewno jej się nie odmieni :)

Izek doświadczona posiadaczka rajstop z gatty to ja jestem ale tylko w swoim rozmiarze ale widzę, że już Ci Lusek podpowiedziała ;)

natinka przed Tobą wielka wyprawa z południa na północ, już teraz życzę wytrwałości i przyjemnej podróży!
i jak po badaniach?

nat super, że glukozę masz już wreszcie za sobą i że nie było tak źle!
i fajnie, że furagina na bakterie pomaga! wynikami się nie przejmuj, zaczekaj co powie gin ;)
eh te nasze maluchy mają coraz więcej energii i coraz im ciaśniej :)
ja kładę się koło 23-24 i na siku budzę się koło 4-5 a potem 7-8 jestem wyspana i nie zasnę nawet choćbym chciała ;) tak dziwnie mam

tysiiiak super, że na badaniu wszystko ok. i jaka ładna waga!
fajne zakupy!

ufff nadrobiłam ;)
mąż niedługo wraca więc zaraz zmykam
a co u mnie? głównie to remont i załatwianie dalszych formalności z mieszkaniem

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

lecę odpoczywać!
dobrej nocki! :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 11 miesiąc temu #981854 przez paulainka
Hej Dziewczyny! Troche sie nie odzywalam, a to dlatego ze po usg polowkowym, tu w Norwegi 18t, dowiedzialam sie ze mam dwoch chlopczykow w sobie, niestety jeden jest chory. No i zaczely sie badania, pomiary, decyzje. Lekarze postanowili, ze wzgledu na to ze jest to ciaza dwujajowa, czyli ta bezpieczniejsza, nic nie robic tylko czekac na rozwoj wydarzen, bo drugi synek jest zdrowy i ma szanse na przezycie w ten sposob. Choroba, ktora ma ten drugi to po polsku Dysplazja Smiertelna, nie przezyje po porodzie, poniewaz ma krotkie kosci, zebra i pluca nke maja gdzie sie rozwijac. Psychicznie vzuje sie dobrze, wazne ze z drugim jest wszystko dobrze. Teraz ten chory mozna powiedziec zyje dla tego zdrowego. Mam kontrole usg co 2 tyg, a teraz juz co tydzien, bo chory ma za duzo wod plodowych. Strasznie sie boje zeby to sie zaraz nie zakonczylo, byle jeszcze ze 4 tygodnie wytrzymac......
Duzo sily daje mi Synek Antos, jak juz ma sie jedno dziecko to tez latwiej zniesc wszystko.

A z dolegliwosci ciazowych to mam strasznie duzy brzuch jak na mnie, swedzi mnie skora pomiedzy brzuchem a piersiami, kro ze mnke boli od jakiegos tygodnia po lewej stronie, no i standardowo zgaga. W nocy kiepsko spie bo musze jak najwiecej na lewym boku i strasznie biodra mi dretwieja. My kobiety to mamy przewalone ..... Tyle musimy zniesc..

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 11 miesiąc temu - 8 lata 11 miesiąc temu #981855 przez kasiorek0310
Witam sie i ja wreszcie po warsztatach nawet ok tylko te reklamy i brakowało mi o chustowaniu :( a tak to trochę rzeczy sie pozmieniało jak byłam z synkiem w ciazy a teraz i wygrałam konkurs na te skojarzenie mamo to ja :woohoo: i wygrałam kosmetyki palmers wiec superowo do tego próbek moc pielucha flanelowa próbki witamin i żeli do mycia maluszka wiec jestem zadowolona ale przedział wiekowy straszny bo wszystkie prawie po 30stki w wczoraj zaliczyliśmy małe zakupy kupiłam pieluchy dady cały karton bo mieli promo. Pogoda cudna cieplutko wiec popoludniu pewno będzie spacer a jutro może jakis wypad

roxi1987 Wiesz ja nie jestem posługaczka ale zona i matka i on tez musi pomagać a nie tylko leżeć okoniem i samo sie zrobi wiec mam ten plus od początku sie uczył jak tylko mieszkaliśmy u mojej mamy to brał sie za naukę gotowania a teraz juz śmiało mogę ich zostawić i wiem ze obiad zrobi a paznokcie superowe ja nie umiem w takich byc zawsze mam króciutkie jak tylko trochę urosną bo mi przeszkadzają a paczka superowa ja sie wstrzymuje na razie kupie w czerwcu a to pudełko na górze to wkładki laktacyjne a sukienka rewelacja i bedzie służyła na potem domek dziewczyn tez niczego sobie i co ci doktorka powiedziała na to mnie tam boli jak za duzo pochodzę to ani sie obrócić bo wszystkie kosci w środku bola masakra

Lusek Fajniutko jak sie udało z rogalikami :( Niestety fakt jestem za dobra ale co zrobić mam nadzieje ze to doceni trochę moja i troche taty chłonie wiedze jak gąbka wszystko zawsze jest sto pytań do i ciekawość o kurcze co za nowość z tymi elektrodami nie słyszałam o nich nigdy jak ma pomóc to czemu by nie skorzystać a koszta niewielkie

Magiczna Fajnie jak sie uporałaś z ciuszkami teraz przyjemniejsza rzecz pranie i prasowanie tych małych słodkości to faktycznie szybko rosną

natinka Wiesz zlośc to i tak dalej na niego mam i wszystko ale kiedyś pewno minie tez o tym myślałam ale nie wiem zobaczymy kwestia finansowa i z autem musimy zrobić bo w czerwcu chcemy jechać do zoo do ostrawy wiec zobaczymy co i jak wyjdzie, niestety tak to jest jak sie nie chce to spokój a jak przychodzi napad na slodkie to je sie bez opamiętania taki nasz urok niestety głowa do gory beda dobre wyniki

nat19 Chyba tak bo w 1 ciazy to samo bylo bardziej miał humorki niz ja i przybierał na wadze jak ja wiec chyba ma ten syndrom facetów co ich kobiety w ciazy sa super jak glukoza za tobą i poszła nawet ok oby wyniki były tez dobre

czajusiątko A to dobre ten przesad tez znam ale nigdy nie dawałam wiary w to a wiesz tak sie pytam bo to dla mnie dziwne tak do fryzjera zobaczę jak nie teraz to po porodzie pójdę pewno cos zmienić dzieki ale przez to ze taki bystrzak czasem w przedszkolu nie wiedza co mu odpowiedzieć jak im cos mówi i rozkładają rece bedzie dobrze zobaczysz u nas tez na razie fajnie i wszystko wiec zobaczymy jak to bedzie

tysiiiak To super wiadomości jak z Kacprem wsio ok i jaka ładna waga juz i anemia oj zmora nasza ale pod koniec ciazy to mało która ja ma niestety ta z nas wszystko wyciągają ja mama takie za ramiona trochę i chcialabym cos zmienić zawsze była w krotkich a teraz zas mi sie odmiany chce mimo ze mówiłam ze zapuszczam fajniutki ten ochraniacz a kocyk rewelacja na zywo pewno jeszcze piekniejszy :)

8kasia8 To fajnie jak powoli do przodu i płytki znalezione fajne w jasnych kolorach będziecie mieć mieszkanko :) wiesz jak wie sie ze nie am innego wysjcia to człowiek sie przyzwyczaja do tego :) tak mi ostatnio przyszło z ta bransoletka ale to jak juz maluch bedzie na świecie bo od razu grawer sobie zrobie niop nie na dlugo bo pewno na dzien dziecka bedzie chciała przyjechać do malego mimo ze to wnuk a nie syn a jak nie to końcem czerwca na ur bo mój synek bedzie mial to macie jeszcze trochę załatwiania przy tym mieszkaniu ale to juz kosmetyka a potem przeprowadzka :D
J atez wstaje z małym czyli zazwyczaj około 7-8 zależy jak szybko padnie wieczorem czasem przy deszczowej pogodzie zdarzy mu sie do 9 pospac wiec nie ma przyjemności na szczęście lubi sobie polezakowac jeszcze na bajkach i dopiero wstajemy

tutaj sa fotki z skocie schowane

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


edit
paulainka o kurcze to faktycznie zaskoczenie i jeszcze ta choroba drugiego maluszka przykre dobrze ze jakoś sie trzymasz i starszy synek daje ci siłe na to wszystko oby Jednak nic sie nie działo wcześniej , masakra z tymi dolegliwościami a smarujesz czymś ta skore zeby cie tak nie swędziała

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 11 miesiąc temu - 8 lata 11 miesiąc temu #981858 przez kasiorek0310
8kasia8 A tu po zmianach nie wygląda to tak jak teraz ale na stan jaki sie wprowadzaliśmy a mieszkanie kupiliśmy w kwietniu przed świętami a w sierpniu sie przeprowadzaliśmy


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 11 miesiąc temu #981864 przez nat19
W ogóle wiecie co Wam powiem? Wpadam na takie szalone pomysły związane z tym „co dalej będę miała ze sobą zrobić po studiach” i wiecie ? kręci mnie trudna praca w sensie w więzieniu, policji a dzisiaj sobie pomyślałam, że może i w wojsku spróbuje pracować.;p bosz, co ta ciąża ze mną czyni p;
Na obiad dziś robię spaghetti ! oooo! Ale czekam na S. bo ostatnio zrobiłam papke z leniwych pierogów więc nie będę ryzykować że coś zjobam i tym razem haha ;p aczkolwiek wszystko już przygotowane jep jep ;p
Roxi- jak ciacho wyszło? Smakowało? ;p jak na badaniu co powiedziała pani doktor? ;p no właśnie mój S. nie jest za tym żebym poleżała sobie na plaży z nim tylko żebyśmy pozwiedzali, a ja nie dam rady bo niby brzucha giganta nie mam, ale szczerze jestem zmęczona jak sobie chwilę pospaceruje ;p
Lusek – dzisiaj 3 razy wstawałam w nocy haha ;p no to jest słodzi akie jak brzuchol skacze non stop ;p
Zoryax- super że glukoze dobrze zniosłaś ! zazdro! Ja to już nie chcę nigdy tej glukozy powtarzać w sumie zrobiłam ją już jakoś po 28tyg wychodzi ale pal licho ;o ważne ze wyszła dobrze ;p!
Tysiiak- też mi koleżanka pokrowiec odradzała ;p „jak Ci babki w sklepie będą chciały wcisnąć pokrowiec to twardo mów nie! Tylko dodatkowe pranie „ ;p a poza tym ja też uważam, ze ręcznik, pieluche tetrową/ flanelową co kol wiek można położyć żeby bobas czuł coś przyjemnego ;p
kasia – wybaczamy ;p w końcu szalejesz i urządzasz mieszkanie!;p
Kasiorek- o no to super! Ja uwielbiam gratisy <3 ;p fajne są te kosmetyki palmers sama używam, tylko teraz większy brzuch to mi idzie tuba w półtora miesiąca ;o i to i tak smaruję raz dziennie wieczorem z lenistwa ;p a wcześniej miałam tube jedną na 3miesiące jakoś jak mi te mdłości zapachowe ustały bo tak to mnie zapach drażnił tych kosmetyków i wszystkiego haha ;p małża tam ostro w obroty bierz, kurcze szkoda mi Ciebie że musisz się tak z nim użerać i tak trochę smutków Ci ciągle nakłada. Ale trzymam kciuki że się opamięta ! ;) bo jak nie teraz to kiedy? Ooooo jakie zmiany zrobiliście super!
Magiczna – możliwe, że przez imię haha ;p
czajusiątko- dzizas to ze mną jest coś nie tak jak ja tyle spię, dzisiaj o 11.30 się obudziłam i jeszcze z końcówką jakieś snu sci-fi ;p mój S. się śmieje, że jak Amelia we mnie się wda to to złote dziecko będzie, bo będzie tylko śpiochać ;p
Paulainka- kurczę bardzo kiepsko z powodu choroby jednego maluszka, ale trzymam kciuki! Ważne, że się nie załamujesz i znajdujesz pocieszenie w Antosiu. Może masz za mało natłuszczoną skórę, że Ciebie tak swędzi?
Ja namiętnie molestuje książkę od koleżanki zamiast notatki ;o ale wypiłam właśnie kawkę i do dzieła ! ;p jak nie ja to kto jak nie teraz to kiedy !? ale mam dziś zwariowany humor ! mimo, że w sumie jakoś o 5tej usnęłam twardym snem bo mój S. tak się kręcił dzisiaj w nocy, że mimo dużego łóżka myślałam że mi wyrąbie w brzuch ;o i jak dzwonił z pracy to mu zapowiedziałam „dziś śpisz na kanapie, koniec kropka”. ;p lecę po zaraz luby wraca ! czas to mi przez palce przelatuje w błyskawicznym tempie... już w trzecim trymestrze siedzimy za jakieś dwa miechy z kawałkiem będziemy leciały na porodówke ;o szok.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 11 miesiąc temu #981865 przez nat19
i w ogóle zauważyłam że idzie mi w tyłek i uda ;p więc przy moim gigantycznym wzroście robię się kuleczką :);p

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 11 miesiąc temu #981867 przez Magiczna
Zorya Super,że gładko CI poszło z glukozą i już masz z głowy :D
LusekKurde jakby miały pomóc te elektrody to i mnie by się one przydały :D
kasiaa fizycznie się nie najlepiej czułam. Jakieś zawroty głowy miałam i bóle ale już jest lepiej :) Pewnie przez pogodę. Ja kolor wózka wybrałam ocean :D A łożeczko takie: allegro.pl/lozeczko-dzieciece-kolory-16e...and-i5289342168.html wzór: misie na huśtawce w szare grochy. O to już sporo żeście zrobili ale też sporo przed Wami! Jestem bardzo ciekawa efektu końcowego:D
paulainka Kurcze , bardzo mi przykro z powodu choroby Twojego synka. Ciężko znaleźć słowa, i chyba nie ma odpowiednich na taką okoliczność, ale wiedz ,że jesteśmy z Tobą i tu zawsze możesz się wygadać a my Cię wysłuchamy. Przytulam Cię mocno Kochana.
kasiorek O to niezłe mieliście wyzwanie z tym Waszym mieszkankiem!:O
nat Łahaha, ale wymyśliłaś sobie fajny zawód na przyszłość! Wyobrażam sobie Ciebie w roli klawisza :D Widzę Cię na tym stanowisku normalnie :D Mnie przeraża to jak ten czas zapierdziela:O

A u nas dzień rocznicowy :D J był rano w pracy, potem zjedliśmy obiadek, teraz poszedł się zdrzemnąć a ok 17 wybieramy sie na randkę :D Planujemy zajrzeć do muzeum , bo dzisiaj noc muzeów i na najpyszniejszy deser w mieście. Potem do znajomych świętować naszą rocznicę :D Jutro rano może skoczymy na giełdę, potem J idzie na żużel no i tak nam jakoś weekend minie :D
Miłego dnia!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 11 miesiąc temu - 8 lata 11 miesiąc temu #981873 przez tysiiiak
Ja właśnie wyszłam z kuchni i korzystam z ostatnich minut snu Kubula :P Tort obłożony masą maślaną chłodzi się w lodówce tak samo jak chatka baby jagi, która czeka na polewę :P Ale to w nocy jak młodziak pójdzie spać to będę kończyć :PCzeka mnie jeszcze dużo pracy z tym lukrem plastycznym a moje plecy mówią dość :pinch:



Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


Nat pewnie nie idzie Ci w tyłek i uda tylko biodra Ci się rozeszły i to normalne w ciąży :whistle:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 11 miesiąc temu #981922 przez tysiiiak
O znowu ja :P
Wpadam tylko się pochwalić ;) ile przekleństw poszło przy robieniu to moje :P nigdy więcej ;p

Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 11 miesiąc temu #981932 przez kasiorek0310
Witam się ja niedzielnie przedpołudniowo pogoda nie rozpieszcza ale sie zaczyna cos klarować wiec może nie będzie tak żle

a mam do was pytanie do mam którym udało sie karmić odnośnie poduszki do karmienia fasolki takei coś allegro.pl/idealdo-karmienia-poduszka-ro...ent-i5040902625.html czy to tak na prawdę ułatwia karmienie bo swoje wspominam bardzo zle i nie wygodnie a szukam czegoś co nie bedzie wyrzucona kasa w błoto a będzie łatwiej z cycem

nat19 Mi ten zapach puki co nie przeszkadza ale zobaczymy czy coś mi po nim nie wyjdzie tez mam taka nadzieje ze sie opamięta czas pokaże a zmiany byly teraz wygląda zupełnie inaczej wiec zmiana ogromna, niestety tak to jest mi wszystko w brzuch i uda idzie jak balony ale co tam potem zejdzie :P

Magiczna Niop nie lada ale opłacało sie po efekcie końcowym o rocznicowe fajniutkie święto mam nadzieje ze sie wszystko udało co zaplanowaliście

tysiiiak Super tort ale będzie miał Kubuś frajdę jak go zobaczy i pewno bardzo smaczny jest udanej imprezki i najlepszego dla solenizanta

a my zjadamy obiad i zmykamy na świeże powietrze jedziemy na grote solankowa i do parku pałacowego wiec byle pogoda była udanej niedzieli :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 11 miesiąc temu #981940 przez 8kasia8
heloł!!!

paulainka jesteśmy z Tobą! życzę siły i podziwiam, że tak dzielnie się trzymasz! masz rację, że jest już jeden synek i teraz czekasz na drugiego! oby wszystko zakończyło się dobrze, no nie na pewno będzie dobrze! :kiss: :kiss:
szkoda, że jeszcze te dolegliwości Ci dokuczają, a smarujesz sobie choćby nawilżającym balsamem te miejsce?
ja też staram się sypiać na lewym boku ale co się przebudzę to albo na plecach albo na prawym boku ;)

kasiorek super! gratuluję wygranej!!
no idzie do przodu bo musi, czas ucieka a chcemy się do końca miesiąca przenieść żeby w następnym raty i wynajmu razem nie płacić, bo po co podwójne koszty ponosić ;)
dzisiaj mąż kładzie płytki z moim bratem w kuchni a ja przyjechałam zrobić obiad :) żeberka robię więc muszą się dłuższą chwilę pogotować dlatego mam moment żeby napisać do Was ;)
o kurcze współczuje, przecież tyle gruzu musieliście wynieść, masakra ale efekt końcowy cieszy oko!!!
strasznie Cię podziwiam za to jak organizujesz świetnie czas swojemu synkowi i że spędzacie tyle ciekawych chwil razem! miłego zwiedzania!

nat etam pomysł wcale nie szalony i jakoś mi się wydaje, że dla Ciebie łatwy do osiągnięcia! skoro przy pracy w wojsku chcesz szukać spełnienia to musisz próbować!
oj przez ten remont to ja chyba naprawdę oszaleję i postradam zmysły ;)
o widzisz Wy w dużym łóżku się nie mieścicie a ja z moim Tżem gniotę się w małym ale wyjścia nie mamy, przecież nie każe mu spać na podłodze ;)
to dobrze, że przybierasz, nieważne gdzie idzie, po ciąży zgubisz ;) ja się troszkę martwię, bo albo mnie waga oszukuje albo schudłam 3kg :(

Magiczna a faktycznie pokazywałaś wcześniej linka do łóżeczka ;)
ja sama jestem ciekawa efektu końcowego, nie mamy żadnych majstrów, mąż robi wszystko sam i mój brat trochę mu pomaga no i oczywiście ja (na tyle ile mogę ;))
wszystkiego najlepszego z okazji rocznicy!!! która to? a jak się randka udała?

tysiiiak no mistrzostwo świata! świetnie Ci ten tort wyszedł!! oczywiście 100 lat i spełnienia dziecięcych marzeń dla Kubusia!

u nas dziś pogoda w kratkę, raz słońce raz deszcz!
małe w brzuszku szaleje cały czas, mam wrażenie, że w ogóle nie śpi i nie odpoczywa ;)
lecę kończyć obiad i potem na "budowę" :)
a w załączeniu mój brzuszek z 28tygodnia, wczoraj zaczęłam 29 tydzień, Boże jak ten czas leci!!! :woohoo:
miłej niedzieli! :kiss:
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl