BezpiecznaCiaza112023

Sierpniówki 2015

8 lata 11 miesiąc temu #981260 przez nat19
Tysiiak – zawsze możesz taki opłatek w cukierni kupić i położyć na tort. ;p link się nie otwiera ;[ decomerc.pl/image/cache/data/CUKROWE%20-.../71033_2-500x500.jpg wyczaiłam to jak byłam u S. rodziny i kupowaliśmy lody w cukierni i jedna babka właśnie wybierała sobie taki opłatek na tort na 1wsze urodzinki swojego dziecka ;p
Meridka – no wygodny i taki idealny do mnie ;p patrzyłam na inne ale właśnie ceny od 800zł były więc na razie szkoda mi kasy ;p no ja ogółem też ciężko takie podróże już znoszę, i potem po prostu padam na twarz ;p daj znać jak na tych warsztatach było jak wrócisz :p a koszmarami się nie przejmuj jakiś relax przed snem sobie zrób, a na zgagę mleko polecają na noc i mi koleżanka jeszcze polecała jeść np. kanapkę z twarożkiem plus kakao jakbym miała jakąś zgagę, że raczej tak lekko żeby jeść to będzie ok ;p chociaż na noc to ja mam ochotę na jakieś fryty ;p
Lusek –miałam dłuższe pazury, ale mi zaczęły przeszkadzać, bo dużo piszę na laptopie i je spiłowałam ;p S. w lidlu nic nie dorwał, miał coś tam kupić ale mówił, że kolejki od początku do końca sklepu no i żebym przyszła do niego bo są właśnie ubrania ciążowe, ale ja taki zgon miałam, że odpuściłam ;p no już też ich nie kupie fuuu. super te spodenki są, właśnie też muszę pokupować, ale ja to pewno ruszę w czerwcu z tą wyprawką dopiero, może pod koniec maja jedynie uda mi się kupić już łóżeczko materac i cały osprzęt jak ochraniacze kołderka poszewki to bym miała chociaż to z głowy ;p
Natinka – aaaa dzięki ;p ja to się rozczulam na widok tych malusich skarpetek! ;p no niby się zużywa, ale wiesz, jak dbasz o ubranka od początku to też inaczej ;p kiecka bomba! No i brzuszek śliczniutki ! ;)) no to smakowity obiad robiłaś!;p
Kasiorek – to trzeba poprawić sobie humor! ;p no fajna opcja z tym xerem jeszcze do 30stron to mi się dupska nie chce ruszać i drukuje w domu, ale jak mam do drukowania jakieś duże pliki to już podjadę, zwłaszcza że mam to pod nosem ;p no i ogółem dużo tych punktów jest więc fajnie bo wchodzę daję nośnik i czekam tylko tyle ile to się tam drukuje ;p od ręki mam. ;p fajne te sandałki ! ;p
Roxi – ja tam laktator kupuje i mam zamiar elektryczny kupić z medeli mimo że kosztuje koło 500zł, ale wiem, ze mi się przyda, zresztą co nie gadam z koleżankami to one bez laktatora jak bez ręki ;p
Wiewiórka - śliczny ten ochraniacz jest !;p ale super wyglądasz! ;pp
A mnie się ten suwaczek zacina ;o dziś zrobiłam sobie botwinkową na obiad i wyszła dobraaaa ;p W sumie S. ją zrobił ;p;p i cały dzień za mną słodkie chodzi, zjadłam jabłko banana ale lipa, zrobiłam sobie galaretkę z bitą śmietaną ale też lipa ;p i tak szukam szukam a na czekoladę nie mam ochoty ;p S. mówi „wiem co! Glukozy Ci trzeba” ;p

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 11 miesiąc temu #981301 przez 8kasia8
heloł!!!!

czajusiątko i jak? zabrałaś jednak rzeczy Oliwii z przedszkola? a może spróbujesz w innym przedszkolu?
oj w biegu tak, wieczorami, tak jak teraz, już jestem padnięta, ale siedzę sobie wygodnie i rozmawiam z maluszkiem, bo akurat jest jego pora aktywności, kręci się strasznie :)
ale Zosia ma śliczny domek! zgrabny masz ten brzuszek, choć spory to i tak ślicznie wygląda :woohoo:

nat ale żeś maraton zakupowy zrobiła! nieźle, nie dziwie się, ze do ostatniego sklepu już nie dałaś rady iść, jeszcze po tej przygodzie z glukozą to w ogóle...
a kupiłaś te spodnie na lato i koszulki? to się pochwal ;)
owocnej nauki życzę!
no właśnie Wy to rzeczywiście musicie się zastanowić czy dacie radę spłacać dwa kredyty, nam mam nadzieję wystarczy to co mamy i co rodzinka pomoże ;)
a to są te trzy nowe odcienie - ładnie wyglądają na Twoich paznokciach :)
kwiatuszki jakie wiosenne :woohoo:

Lusek z tymi kafelkami to naprawdę trudny wybór, i wygląd i ceny niektórych powalają :blink:
fajnie wyglądasz w tej sukience!
a spodenki skąd? też z lidla?

tysiiiak powodzenia przy robieniu tortu, na pewno Ci się uda!
no właśnie wybór jest ogromny, trudno się zdecydować, i jeszcze kierując się ceną, rodzajem itd to się robi ciężko...

meridka czekam z niecierpliwością na zdjęcia efektu końcowego remontu w sypialni :)
no wyobrażam sobie, ze macie dwa razy więcej pracy, życzę wytrwałości, na pewno będzie pięknie :)
fajnie, że weekend tak miło spędziłaś, rzeczywiście to spory kawał drogi i nie dziwię się, że źle zniosłaś jazdę samochodem
wiesz nie jesteś sama z tymi obawami, że nie zdążysz, ja też tak mam, ale staram się siebie uspokajać choć to nie łatwe, też sobie tłumaczę, że przecież i tak nie mam na to wpływu, że jeszcze prawie 3 miesiące mamy ;)
ja zgagi o dziwo ostatnio w ogóle nie mam, na końcu pierwszego i na początku drugiego trymestru to miałam prawie codziennie, eh nieprzyjemna rzecz
i jak po warsztatach? wpuścili Was? ;)

natinka a ja dziś nie byłam i ciekawe czy jeszcze będą te termometry
ja staników nie kupowałam, wstrzymam się jeszcze do lipca, bo może mi jeszcze piersi urosną :blink:
no ubranka wyglądają jak nowe :)
oj widać, że brzuszek rośnie :woohoo:

kasiorek pisz natychmiast co się dzieje! nam możesz się pożalić przecież :kiss:
kurcze ale facet ma podejście! przecież to Wasze a nie tylko Twoje dzieci! tak ciężko mu to zrozumieć?
ale fajne te sandałki, dla chłopca a i tak słodkie!
och co za typ faceta! mój też się czasem nie stara ale współczucie to każdy facet powinien mieć dla swojej żony i być wyrozumiały!
jak uda nam się kupić płytki to już potem powinno pójść gładko ;)
właśnie o to chodzi, ze praca dobrze płatna to się liczy teraz przy tym kredycie, jakoś musimy to znieść, że nie ma wolnego tyle i wtedy kiedy by się chciało ...
no ruszyłam, bo czasami jak pomyślę to mnie ta perspektywa przeraża, że jeszcze nic nie mam, a tyle rzeczy trzeba kupić, więc dla świętego własnego spokoju powoli kompletuję wyprawkę, całkiem to przyjemne ;)
rewolucja pewnie dotyczy męża?

wiewiorka czy Ty te leginsy masz na sobie na zdjęciu? jeśli tak to może jeszcze będą to bym sobie je kupiła skoro mówisz, że się rozciągną na długie
ja bluzkę kupiłam jedną i dziś w niej pomykałam po mieście (w narzuconym na nią sweterku oczywiście ;)) fajny materiał i bardzo wygodna :)
oh jakie śliczne te pościele! aż oczopląsów dostałam :woohoo:
w ogóle ślicznie wyglądasz! jaki zgrabny brzuszek! słodka piłeczka!

ja dziś kupiłam kolejne rajstopy ciążowe z gatty, bo poprzednie się porwały a lubię czasem spódniczkę założyć i zaszłam jeszcze do butiku i kupiłam sobie dwie koszulki z krótkim za 29,85zł, bo były po 19,90 to myślę wezmę dwie a przy kasie pani mi mówi, że na drugą będzie -50% więc super ;)
jutro jestem umówiona po południu z koleżankami na kawkę i ciacho a może i lody a co będę sobie żałować ;) tak więc zapowiada się przyjemny dzień
oby jeszcze przed południem udało nam się te jakieś płytki wybrać to w ogóle było by super :)
a teraz siedzę i moczę stopy, bo od chodzenia strasznie mnie podeszwy bolą :( więc je reanimuję ;)
niedługo mąż wraca z pracy więc idę przygotować coś do zjedzenia :)
a Wam życzę dobrej nocki! :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 11 miesiąc temu - 8 lata 11 miesiąc temu #981341 przez kasiorek0310
Witam z rana z kawusia a za chwile nieszczęsne prasowanie eh.... ;/

meridka I jak po warsztatach ja miałam isc w czwartek ale nie wiem czy coś z tego wyjdzie

Lusek Fajniutka sukienka i jeszcze na sporo czasu starczy a spodenki słodziaki, na szczęście synkowi tez sie spodobały na początku byl na nie a potem zmienił zdanie i ze zostawiamy wiec sie cieszy bo sa fajnie wyprofilowane na te jego stopki chore i beda sie leczyć a sa dużo ładniejsze niź na foto

nat19 Wystarczy ze synka widzę to humor mam lepszy a poza tym może jakieś zakupy zobaczymy to jeszcze lepiej jak dajesz pendrive i drukują bez terminów na kilka dni do przodu wiec jeszcze lepiej tym bardziej jak pod nosem a suwaczkiem sie nie przejmuj takie to złośliwe czasem i tyle

8kasia8 [
Sandalki na szczęście zostały zaakceptowane i zostają bo na prawdę sa super i na jego stopy idealne zeby dobrze nóżki stawiał, niestety cos za cos ale wiesz wam łatwiej bo już nie pierwsza taka sytuacja ze urlopu nie ma juz sie przyzwyczailiście do takie życia. No fakt a po trochu łatwiej kupować niz tak wszystko na raz to tak nie przeraża kwestia finansowa łatwiej wydawać po 40 50 zl niz od razu po pare stów na raz spokojnie zdarzysz ze wszystkim :) o to cie trafiło z tymi koszulkami extra okazja i mile zaskoczenie przy kasie :D Fajnie kawusia i ciacho plus ploteczki miłe popołudnie ci sie zapowiada Powodzenia z płytkami mam nadzieje ze sie uda a szukacie takich gładkich czy z jakimś wzorem.

A ja ju prawie kawę kończę zupa się robi a prasowanie czeka wiec lada chwila sie za nie biorę a pogoda sprzyja chłodek zero słońca idealna do prasowania wiec trzeba wykorzystać

Milego dnia :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 11 miesiąc temu #981364 przez meridka
wiewiorka - ale ładnie wyglądasz :) Zgrabna jesteś :) Ćwiczysz w ciąży?
nat - dzięki za rady :P będę się stosować od jutra :P wczoraj wieczorem po tych warsztatach mój mąż zaproponował MC DONALD o godzinie 21:00 :P a ja jakoś specjalnie się nie opierałam ;)
8kasia- hmm może też wstąpie do butiku - tanie tam ciuszki mają a może coś na lato wyhaczę na poprawę humoru
kasiorek- 3mam kciuki żeby się wszystko ułożyło jak trzeba.


A wczorajsze warsztaty wyglądały tak, że odbywały się w takich trzech salach. Jeszcze nigdy nie widziałam takiego skupiska brzuchatych ;)
Program kolejno

Rytuały w życiu mamy i maluszka - jak da mnie trochę oklepany, bo we wszystkich gazetach ciągle o tym piszą, więc raczej nic specjalnego
Żywienie niemowląt - tu akurat było trochę o karmieniu piersią, pozycje do karmienia etc - w miarę przydatne na temat laktacji
Podstawy pielęgnacji skóry noworodka - pokazywali jak przewijać, kąpać i pielęgnować skórę noworodka a także pępek - dla mnie przydatne
Jak Chronić… Rozwijać… i Wspierać… dziecko już od poczęcia.
Krew pępowinowa - bezcenny dar dla dziecka. - ot ciekawostka, pokazali film i była krótka pogadanka na ten temat - jednak nie jestem zainteresowana
Pielęgnacja ciała kobiety. Profilaktyka rozstępów. - tutaj rządziła firma palmers - dostaliśmy kilka próbek i pokazali nam filmik reklamowy - osobiście zapach mi nie odpowiada taki mocno masło kakaowe.
Bliskość i chustonoszenie.- fajna sprawa. Warto było zobaczyć jak się zawija te chusty, na co zwrócić uwagę...

Był też ten konkurs o którym wcześniej wiewiórka wspominała :P Przyznam się że zlałam temat. Wygrały jakieś 4 dziewczyny które napisały wiersze, wypracowania na kartkę A4 + jakieś foty powrzucały albo rysunki. yhm.. ambitnie ;)
Dostaliśmy trochę próbek - pieluszki dada, parę kapsułek z suplementami diety, proszek JELP - pierdółki same + materiały do poczytania..

Podsumowując nie żałuję, że pojechałam na to, ale pewnie przeżyłabym i bez tego.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 11 miesiąc temu #981381 przez agnieszkazst

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 11 miesiąc temu #981384 przez tysiiiak

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.



Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 11 miesiąc temu #981386 przez agnieszkazst

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 11 miesiąc temu #981387 przez wiewiorka
8kasia8 tak to te leginsy. sa tak wygodne, że ich nie czuje:) tylko materiał jest bardziej rajstopowy a nie typowy dla leginsow
meridka nie ćwicze ale dużo się ruszam. i wiem,że nie trzeba jeść za dwóch. odżywiam się zdrowo i raz dziennie pozwalam sobie na coś słodkiego czyli LODY:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 11 miesiąc temu #981392 przez meridka

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 11 miesiąc temu #981398 przez Magiczna
Hej! Przepraszam za nieobecność ale jakoś brak weny miałam ostatnio, spadek samopoczucia i o..
natpięknie paznokcie! Masz bardzo ładny kształt płytkę! Matko, współczuję Ci perypetii z glukozą :sick:
[/b]natinka[/b] Ale super,że będziecie mieli warzywka z własnego ogródka! Takie najsmaczniejsze!:)
Lusek Bardzo ładna sukienka i jaki pokaźny brzusio już :D :woohoo: Ja tak bardzo kocham morze ,że nawet nie wiesz jak bardzo Ci go zazdroszczę!
kasiorek Super brzucho :D
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

czajusiatko Kurde ale lipa z tym przedszkolem :s i co ostatecznie postanowiłaś? Cudny domek Zosieńki :)
kasia kurcze, to roboty masz teraz co nie miara! Ale pamiętaj o odpoczywaniu i nie forsowaniu się! Mam nadzieję ,że udało się wybrać jakieś płytki? Daj znać:)
tysiak Dobrze,że z alergią się poprawiło! A jestem pod wrażeniem ,że podejmujesz się samodzielnego zrobienia tortu! Ja to jestem beztalencie w takich manualnych rzeczach typu zdobienia itp
meridka Ja też gdzieś od ok.tygodnia męczę się ze zgagą... Właśnie wieczorami.. Jedynym sposobem żeby zasnąć jest wypicie przed samym położeniem się do łóżka pół szklanki mleka prosto z lodówki... Ale jak budzę się w nocy na wc to i tak czuję że mnie pali :s masakra
wiewiorka Fajne wzory tych ochraniaczy. Ale nie czaje.. Na całe łóżeczko a na zdjęciach jest tylko do połowy. To kwestia zdjęć?
agnieszkazst
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


A jak u nas? W poniedziałek byłam w szkole rodzenia i było super:) Pierwsza godzina to były takie fajne ćwiczenia m.in oddechowe, a na drugiej godzinie położna dała nam spis rzeczy jakie trzeba wziąć ze sobą do naszego szpitala a co mają na miejscu. Dała też taki jakby druczek z urzedu stanu cywilnego gdzie było napisane jakie dokumenty są potrzebne do zarejestrowania dziecka :) Potem dostałyśmy różen gratisy i próbki. Standardowe, w tym butelkę i smoczek Aventu. Na pewno się przydadzą.
Przedwczoraj zamówiłam łóżeczko i teraz wielkie oczekiwanie kiedy przyjdzie. Jak przed weekendem to w właśnie w weekend je rozłożymy bo trzeba zobaczyć czy wszystko przysłali. Bo jakbyśmy rozkładali później to mogli by nam nie uznać reklamacji gdyby czegoś brakowało. Ciuszki ciągle do mnie napływają ,że już nie wiem gdzie je trzymać...Połowy pewnie nawet małej nie założe, ale dzięki temu nie musze kompletnie nic kupować. Samych czapeczek mam chyba ze 30 szt :P A wszystko takie śliczne że żal cokolwiek odrzucic :blush:
No i zdecydowaliśmy się w końcu na wózek , który będziemy zamawiać w czerwcu: allegro.pl/nowosc-wozek-dzieciecy-verdi-...3w1-i5296963692.html Już mam mętlik w głowie jeśli chodzi o temat wózków , tyle już obejrzałam,że jak w końcu się zdecydowaliśmy na ten to już więcej nie szukam i nie czytam ani nic.
Dobra chyba tyle, jeśli napisałam chaotycznie to przepraszam ale jakoś tak cięzko mi się dzisiaj skupić , chyba przez pogodę... Raz ciemne chmury, raz słońce także nie zbyt ciekawie...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 11 miesiąc temu #981400 przez Lusek
Hejko Kobitki.....
Dziś trochę późno bo nie zdążyłam rano bo miałam gościa szwagierkę z maluszkiem takim już 9 mies.(dziewczynka) hehe ;) :) słodziak mały ;)
Pogoda do bani raz słonko raz zachmurzenie...no i pod wieczór ma padać :unsure:

nat19 nie przejmuj się, mi też sporo rzeczy brakuje do końca wyprawki, ale wszystko na spokojnie ;) NO rzeczywiście na laptopie jak się pisze to już dłuższe przeszkadzają hehe :)

8kasia8 tak spodenki z lidla. No dzięki musiałam kupić jakąś kieckę bo idę na dziadka 80tke pod koniec maja no i mąż się wystoi a ja jak namiot nie pójdę hehe :P no i w końcu się udało, bo szukałam takiej że później będę mogła założyć jak brzuszek zniknie :cheer: :P Pewnie nie żałuj sobie a co lody są dobre hehe :P ;) a jakie pyszne no w końcu ciąża to można sobie poszaleć.Fajnie że trafiły ci się te bluzki i jeszcze 1 po połowie ceny :P :woohoo: super. No rajstopy z gatty są spoko,mam jedne ciemne i jedne jasne ale jeszcze kupię jakieś bo są mega wygodne a ja też teraz w kieckę albo w dłuższej tunice latam albo getrach bo wygodniej jakiś nie kupowałam portek ,a w te co mam to niestety po ciąży dopiero pójdą w ruch :P ;)

kasiorek0310 oooo to fajnie że się jemu podobają no i że się przekonał.... pewnie szybciej stopki się wyleczą ;) :) No dzięki spodenki są lidla fajne bo całe bawełniane ;) i miłe w dotyku ;)
Faceci tacy są ehhhh :unsure: najlepiej to się wymigać od obowiązków czyli wynieść.... :angry: Nie przejmuj się jestem pewna że zrozumie swój błąd.... trochę potrwa ale oni mają małe mózgi. Ale nie rozwód to nie Kochana.... pod wpływem emocji nie podejmuj takich decyzji. Faceci to prymitywy.
Kobiety mają zawsze gorzej ehhh :unsure: ale głowa do góry jesteś silną kobietką :) A dzieci ci wszystko wynagrodzą ;) :)
Ułoży się wam zobaczysz.... POWODZONKA :)

meridika fajnie że zdążyliście na te warsztaty no tak jak opisujesz że fajne informacje można posłuchać,zobaczyć się z innych brzuchatymi ;) :) Fajnie że dostaliście próbki pieluszek i innych gadżetów ;) zawsze do wypróbowania czy pasują czy nie.

tysiiak agnieszkazst wszytsko fajnie tylko że ja np nie mam fejsa :unsure:

Jeszcze CIĘ nie znam a już CIĘ KOCHAM...



Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 11 miesiąc temu #981405 przez kasiorek0310
Witam popoludniowo mam swoje wolne popołudnie małż przyjechał po małego i zabrał go na te warsztaty co nam z przedszkola polecali żeby go trochę okiełznać wiec zobaczymy co po nich będzie i co tam wogole bylo na nich

meridka To nawet fajne te warsztaty mimo ze ma sie juz dziecko a widzę ze i o chustowaniu było a to by mnie najbardziej interesowało bo chustę mam tylko brak jak sie za to zabrać wiec dla mnie również będzie przydatne mnie to czeka jutro sama jestem ciekawa jak to bedzie wyglądało może akurat kogoś spotkam znajomego

agnieszkazst Wiesz moze i dobry pomysł ale wiem po swojej grupie czerwcowej ze jak juz przeszłyśmy na face to na forum nikt sie nie udzielał a jak juz to wszystko sie mieszało i zdecydować musiałyśmy sie na jedno albo face albo forum a fajnie jak waga cieszy mnie pewno gdzie tez tyle juz bedzie ale mam nadzieje ze za wiele po ciąży mi nie zostanie

Magiczna Zobaczymy czy dorośnie czy nie czas pokaże nie dziwie ci sie ze w tobie sie gotuje do udziału w tworzeniu dzieci sie przyznaje bo inaczej by nie dało rade ale jak chcialam to mam może mu sie zmieni jak sie mały urodzi zobaczymy ma wszystko a za chwile moze nie mieć nic z tego co mi sie kojarzy to nie widac bo jak już sie ukazują u ciebie an profilu to te statusie publiczne, to fajne te ściągi do szpitala i usc wiec wiecie co macie miec a nie panika bo nie wiadomo do końca co brac ze sobą u nas na szczęście małz będzie jeździł ja sobie nie wyobrażam z maluchem sie tułać i starszym. Fajnie jak zakupy ida pelna para i łóżeczko juz do was idzie i wózek wybrany cudnie i ciuszki rewelacja a ile zaoszczędzisz na ciuszkach fajnie ze tak masz. Wózek fajniutki bardzo podobny do tego na cam.... czy jakoś tak sie to pisze a na prade fajny i nowoczesny a cena rewelacja mam nadzieje ze bedzie zadowolona


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


Ja juz po kawusi popołudniowej cos ta pogoda dziwna raz słonce raz chmury wiec druga kawa musiała byc niestety i wymyśliłam sobie ze jak sie juz Tymek urodzi sprawie sobie taka bransoletkę z grawerem allegro.pl/bransoletka-z-rzemienia-grawe...duo-i4998705049.html
zmykam zrobić ze soba porządek a coraz bardziej korci mnie isc do fryzjera ale jakoś sie boje w ciąży nie wiem czemu może temu ze nigdy nie byłam a wy normalnie chodzicie do fryzjera ? A teściowa miała być w piątek jak się dowiedziałam ale po tym wszystkim chyba długo jej tu nie będzie az sie to wszystko jakos poukłada

edit
Lusek My mamy juz te większe dresy z lilda i są rewelacyjne a po praniu nic sie nie dzieje wiec będziesz zadowolona, normalnie za kazdym razem jak czytam twoje wpisy śmiać mi sie chce musisz byc strasznie wesoła i zwariowana osoba wiesz rozwód ostateczność ale niech sobie nie myśli ze to tylko takie gadanie i nic poza tym musi byc terapia szokowa żeby coś dotarło czasami sie zastanawiam nad terapia małżeńska ale nie wiem pewno by nie chciał bo on woli "prac brudy" w domu, wiesz nasłuchał sie w domu swojej mamy i siostry w szoku byly ze przyjechał i coś nabroił wiec nie miał wyjścia a miała to miałaś fajnych gości z takim maluszkiem sama radość jeszcze troche i my będziemy tulić nasze pociechy, nie dziękuje za powodzenie czas pokaże co będzie

miłego popołudnia

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 11 miesiąc temu - 8 lata 11 miesiąc temu #981411 przez Lusek
MeridikaMAgiczna ooo widzę ze też szkołę rodzenia masz fajną, tak jak piszesz. Super sprawa jak ktoś dobrze prowadzi. A mówisz że miałaś ćwiczenia oddechowe a rozciągające też, czy musiałaś od lekarza donosić zaświadczenie że możesz ćwiczyć ja muszę coś takiego przynieść :unsure: i kurde nie wiem czy od gin czy od pierwszego kontaktu :S
No wózek to super nawet ma parasolkę to kurcze wypas :cheer: ;) Fajny na prawdę.
Ooooo cholerka ile Ty masz tych czapeczek wszystkie dzieci z forum możesz ubrać.....Ale super zaoszczędzisz na ubrankach ;) :) Fajnie ...uuu a ile prania będzie :lol:
A z łóżeczkiem to dobry pomysł podsuwasz.... ja też będę zamawiać i też tak zrobię bo potem będę się z tym buja jak coś będzie nie tak ;)
ZAPRASZAM do nas nad morze :P ;) trochę jodu powdychać :cheer:

Kasiorek0310 druga kawka no ładnie ładnie :cheer: ;) Super że tak szybko terapia szokowa podziałała mówiłam że mają małe mózgi i jeszcze mama i siostra mu nagadały, to się zreflektował. NO i tak ma być :cheer: :) Pewnie wszystko się ułoży zobaczysz ;)
No chyba mam poczucie humoru :blush: czasami może czarny humorek ale jest :blush: ale jak Cie chociaż troszkę rozśmieszę i pocieszę to miło mi niezmiernie :) :blush:
A co do fryzjera to ja chodzę obcinam włosy no i robię pasemka, ale ja nigdy nie farbowałam włosów. Tysiiak farbuje więc chyba można .Zresztą ja czytałam i można chodzić ,ale mnie np drażni ten amoniak do trwałej czasami jak robią to muszę wyjść, na powietrze.

Buziaki będę później :)

Jeszcze CIĘ nie znam a już CIĘ KOCHAM...



Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 11 miesiąc temu #981420 przez Magiczna
kasiorek Kurcze, mam nadzieję że jakoś się to wszystko Tobie poukłada ale co się nawkurzasz i nastresujesz i to jeszcze w ciąży to Twoje... Ja chodzę czasem do fryzjera ale nie farbowałam nigdy włosów. Przed porodem będę musiała się koniecznie wybrać bo mam włosy do pasa, bardzo gęste to ciężko będzie mi je ogarniać przy Maluszku bo samo suszenie trwa dobre 20 min:O
Lusek Domyślam się ,że to do mnie :P Tak, rozciągające też były, na ręce, nogi, szyję i kegla też. Musiałam przynieść zaświadczenie od mojego gina. No mówię Ci masakra tyle tych rzeczy :O Może z praniem nie będzie tak źle bo to na różne rozmiary, nie tylko na początek, a wszystkiego prać naraz nie będę ale i tak będzie tego sporo. Nie zdążę jej przebierać :P Łapek niedrapek też mam chyba 10 par :P Ale przynajmniej nie będę się martwić jak będzie brudzić ciuszki i trzeba będzie często przebierać, bo to wiadomo, czy siku czy kupa czy się uleje to różnie się zdarza więc jestem zabezpieczona na maksa:D Nad morze baaaardzo chętnie bym przyjechała. Wczoraj byłam z moim bratem we Frankfurcie, bo musiał odebrać jakąś paczkę i potrzebował tłumacza, ale on ma auto bez klimatyzacji, to myślałam że zwariuje... Niby 1,20h drogi w jedną stronę niby nie dużo ale mi i nogi spuchły,i duszno mi było także masakra.Nasze auto ma na szczęście klimatyzację ale pali jak smok bo duże więc zobaczymy jak to będzie z wyjazdem w tym roku, ale nie powiem, chociaż na jeden dzień bym wyskoczyła. Bo ode mnie to 2 h drogi do najbliższej nadmorskiej miejscowości czyli Międzyzdroi także bez tragedii

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 11 miesiąc temu #981429 przez Magiczna
kuuuurcze co jest z Zorya? Ostatnio logowała się miesiąc temu! Jak to czytasz Kochana bez logowania to odezwij się do Nas !:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl