BezpiecznaCiaza112023

Sierpniówki 2015

8 lata 11 miesiąc temu #981627 przez nat19
Kasia – nie kupiłam ;p byłam tylko tak oblekać ;p o to super jak ci się promocja trafiła!
Meridka – MC o 21 zawsze ok.! ;p ale fajno że pojechałaś czegoś się dowiedziałaś ;p ja z czystej ciekawości zobaczyłam te warsztaty na necie gdzie jeszcze są ale lipa bo koło mnie nigdzie nie ma. Za to koleżanka przysłała mi książkę „Wielka księga dziecka” dokładnie i książka superowa, jak usiadłam tak 50stron pochłonęłam od razu ;p
Lusek – dokładnie ;p muszę deskę do prasowania kupić,bo w tym mieszkaniu nie mamy od miesiąca deski ;p a sterty ciuszków nie wyobrażam sobie prasować na łóżku ;p
Kasiorek – ach Ty to masz przeboje z tym małzem co on w ciąży jest czy jak !;p [ja tak na swojego S. wołam jak ma humorki czasem „co Ty w ciąży jesteś czy ja!” ;p
Magiczna – też mam długie włosy kupiłam suszarkę za 300zł i jeszcze ani razu jej nie użyłam ;p za to mój S. ją chociaż namiętnie molestuje ;p bo ja włosy na noc myję i nie chce mi się ich suszyć ani nawet czesać. Rano wstaje z różną fryzurą ;p ale i tak w koka zwiążę więc pal licho ;p problem suszenia masz z głowy ;p magiczna zawsze jak przywołujesz Zoryax zawsze się zjawia ;p jakaś telepatia ;o ;p
Roxi – widzę relaksie był ! superrr ;p roxi sukienka awesome ! ;ppp pazurki świetne! i paczka też super!
Magiczna
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


I co Wam jeszcze ciekawego powiem, na szybkiego przeleciałam posty bo mój S. mi biadolił, że nie spędzam z nim czasu 24/7 ;p a ma wolne akurat!
Byłam dzisiaj na glukozie i udało mi się wytrzymać ;p w ogóle śmieszna sytuacja wyszła, bo jak byłam zapłacić to jeszcze w kolejce były dwie osoby do zapłaty, albo po jakieś info. No i babka mnie już kojarzy i mówi „może sobie pani usiądzie?” a ja twardo stoję i mówię, że „nie, dziękuję jeszcze wytrzymam” ;p i jak podeszłam, to kobitka mówi „tak się pani ubiera, że nic po pani nie widać i nikt panią nie przepuści, bo nie wie! ‘’ a ja miałam całe życie w luźnych koszulkach i o ;p potem jak już weszłam do zabiegowego to „boże, pani na 15lat wygląda, ja tu patrzę a ciąża i się uśmiecha od ucha do ucha”, na co ja „dłużej młoda będę ;p” potem poradziła mi jak pić te glukozę, niczego odkrywczego mi nie powiedziała bo zawsze na raz staram się ją duszkiem wypić ;p i ona też tak mi polecała, potem 1/3 kubeczka lodowatej wody mogłam wypić tylko ;o no, ale dałam radę wytrzymałam, opowiadała jak miała pacjentkę która się straaasznie męczyła i dosłownie 7minut przed drugim pobraniem już różowo zielono niebieska nie dała rady … i musiała jeszcze raz przyjść, więc moje 3 minuty to nic! Gdybym miała zwrócić przed końcem samym to bym się wpieniła na maxa ;p no i usiadłam na kanapie gdzieś przy nawiewie i prawie usypiałam i co chwila tylko się kobitki pytały czy daję radę ;p noo ale dałam ;p jestem z siebie dumna! A po glukozie zjadłam jeszczę drożdżówkę bo już głodna byłam a po powrocie to 3h snu zapewniłam sobie ;p
Mój S. chce polecieć samolotem do Trójmiasta ale ja boję się że nie dam rady, w sensie wiecie zejdę na dół i już mi się siusiu chce ;p przejdę 50metrów i znowu ;p i wyprawy ze mną na pieszo to żadna przyjemność ;[ no i chyba od 32 tygodnia niektóre linie lotnicze nie pozwalają kobietom w ciąży podróżować bo jak któraś by urodziła w powietrzu to darmowe latanie do końca życia ma zapewnione jej dziecko ;p więc dużo czasu by nie zostało … ale tak najarany jest tym, bo bilety można nawet za 10zł kupić teraz bo wszystko konkuruje ze sobą, że mi żal mu sprawiać zawód ;p ale jak mam lecieć i ciągle marudzić ? no a to jednak cały Day, i ciągłe chodzenie i chyba po prostu bym rady nie dała… ;[
No i odebrałam wyniki z morfologii moczu i glukozy na czczo i nadal mam w moczu te leukocyty i bakterie ale duzo duzo dużo mniej więc jest dużo na plus bo furagina zadziałała, ale w mojej morfologii to jakieś cuda nie widy się dzieją, albo czegoś za dużo albo czegoś za mało, niby patrzę, nie ma jakiś ogromnym odskoczni ale w sumie nie wiem jak to interpretować w ciąży ;o
Moja mała od ostatnich kilku dni jest tak aktywna że chyba w ogóle nie śpi bo non stop mi się wierci w brzuszku. Po glukozie dzisiaj to szalała jakby jej motorek zamontowano ;p

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 11 miesiąc temu #981631 przez czajusiątko
Meridka pokaż jaką listę stworzyłaś?? tez chyba muszę sobie pospisywać czego nam potrzeba, niby większość rzeczy po Oliwce ale samych tych pierdółek co trzeba kupić nowego też się pewnie trochę uzbiera

Lusek masz się z tymi rogalikami :laugh: ja też ierwsze słyszę o tych elektrodach, a to Ci nowinka :)

Roxi a dziękuję, ja czuję się dobrze, a Zosia szaleje zdrowo w brzuchu, wierci się okropnie, ale to tylko cieszy, że daje znać, że jej tam dobrze :) no właśnie nie zostawiłam w PKSie, bo w nim się pokapowałam, że zgubiłam. Podejrzewam, że zaginął w Elei. Chowałam tam zakupy i ten plecaczek do tej szafki na kluczyk i pewnie później wzięłam tylko siatkę, a plecak został w tyle. Zaraz dzwoniłam do siostry bo była akurat na mieście, żeby podjechała sprawdzić, ale nie było go w szafce i ochroniarz też nic nie widział. Być może ktoś się już na niego połaszczył z nadzieją, że coś wartościowego w środku, a tam na szczęście była ttylko brudna bluzeczka i kamizelka, co ją wcześniej przebierałam. Niby nic takiego, ale zawsze szkoda. Teraz muszę kupić jej nowy plecaczek bo płacze za tamtym :unsure: brzusio masz śliczniutki, niby spory, ale jakoś nie mogę uwierzyć, że tam dwie małe kobietki, taki zgrabniutki. A wiesz też zapisałam się do tej Góry na prenatalne, koleżanka też była tam niedawno na prenatalnych i mówi że porobiła jej zdjęcia 3d i za dopłatą nagrała filmik, a jak dzwoniłam się umówić to babka mówiła, że Buzdygan w ogóle nie nagrywa.

Kasiorek ja będąc z Oliwką w ciąży ścięłam włosy o połowę. Dużo osób się burzyło, że się nie powinno w ciąży bo niby się dziecku rozum obcina?! ale dla mnie te zabobony to totalny nonsens. Tym bardziej jak patrzę teraz na Oliwię to absolutnie inteligencji jej nie brakuje bo straszna mądrala jest :) Twój synek też straszny bystrzak, że tyle rzeczy już umie, a dla rodzica o straszna duma jak ktoś się tak jego dzieckiem zachwyca :evil: cudnego masz synka :)

Magiczna oj zrobiłaś mi smaka na kebaba to masakra :lol:

Agnieszka to ja będę pierwsza i zaraz Ci wyślę dane :)

Natnka a jak robisz te andruty?? oj żebym ja tylko takie słodkie przestępstwa popełniała :ohmy: czasem jak rzucę się na słodkie to tylko się cieszę, że nikt nie widzi :)

Wiecie już się trochę nie mogę doczekać żeby zobaczyć jaką siostrzyczką będzie Oliwia, jak na razie jest prze kochana, przytula brzuszek, mówi, że kocha Zosię, że Zosia będzie jej księżniczką :blush: ciekawe tylko czy nie odmieni jej się jak mała już się pojawi :evil:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 11 miesiąc temu #981643 przez tysiiiak
Hej dziewczynki :) Kuba śpi mogę trochę nadrobić :P chodź pewnie za długo nie posiedzę bo Kacperitos tak mnie kopie po żebrach, że oczy wychodzą mi z orbit :O
Dziś byłam na podglądanku łobuziaka i Kacperek ma się dobrze. Główka w dole :) Waży ok 1350 gr :) Licząc, że tygodniowo będzie przybierać ok 200 gr to podobnie jak Kubula się urodzi :) Kuba miał 3450gr :)
Ja mam lekką anemię i dostałam szelazo raz dziennie do łykania. Szyjka zamknięta ;)
Jeżeli chodzi o grupę na fb to nikt z waszych znajomych nie będzie widział że do takowej należycie. To jest grupa tajna, zamknięta i tylko przez zaproszenie można się dostać i nie widnieje na profilu :)

Kasiorek Bardzo się cieszę, że mąż się opamiętał i zrozumiał kto jest najważniejszy w życiu i że ma o co walczyć :) Oby mu tak zostało :)
Co do włosów to ja farbuje co miesiąc/dwa a w pierwszej ciąży z włosów za łopatki ściełam prawie na chłopaka :P tak mnie wkurzały ale teraz po czasie stwierdzam, że to był głupi pomysł bo krótkie włosy ciężej się układa niż długie więc teraz zapuszczam. Znając mnie w każdej chwili może nadejść taki dzień, że wyjdę od fryzjera z zupełnie nową fryzurą :P takie jazdy mam czasem ;p

Czajusiątko chciałabym żeby Kubulek kumał że będzie braciszkiem i tak pięknie się zachowywał bo puki co to ma gdzieś mój brzuch i dzidzię w środku :P pewnie zakuma dopiero jak wrócę z dzidzią ze szpitala i ona nie zostanie tylko na chwilkę :P

Przyszedł mi ochraniacz na łóżeczko :) wybrałam ten granatowy w białe gwiazdki. Dokupiłam beżowe prześcieradełko do tego :)
allegro.pl/ochraniacz-do-lozeczka-z-troc...hit-i5164916885.html
i jako 'kołderkę' narazie taki kocyk. Kolor wakacje nad morzem/granat (lepiej od końca szukać :P)
allegro.pl/cienki-kocyk-maluszka-minky-7...zka-i4997821436.html
Jeszcze czekam na pokrowiec na przewijak bo w tym po Kubie się ceratka porwała troche.

Nat19 Super, że glukoza już za Tobą! :) Dzielna babka jesteś :P niewiem czy bym dała radę teraz drugi raz to wypić mając świeży obraz tego smaku w pamięciii bleeeeeeh

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 11 miesiąc temu #981696 przez Izek
natinka bardzo się cieszę, że staniczki Ci podpasowały:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 11 miesiąc temu #981705 przez agnieszkazst

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 11 miesiąc temu #981720 przez nat19
Dziewczyny czy Wy też tak długo śpicie? Kładę się o 22-23 i budzę się po 11 ;o ! jeśli mój luby mnie nie obudzi… jakby mało tego było to jeszcze potrafię w ciągu dnia zrobić sobie drzemkę 1-3h ;o
Dostałam sms-a z labo, że oryginały badań już na mnie czekają, więc muszę ruszyć się po nie… ;p
Tysiiak – czyli jak kopie Ciebie po żebrach to leży główką do dołu? ;p waga Kacperka ładna  tysiiiak ja to 3 raz piłam <3 ;p a potem jeszcze pyszną słodką bułkę zjadłam ;p
Agnieszkazst – aaaaa fakt! ;p masz rację!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 11 miesiąc temu #981721 przez Magiczna
nat No rozwaliłaś mnie tym "hot laski '83" . No śmieje się jak głupia do monitora :D :silly: Ja jak poloże się spać z mokrymi to rano wstaje z takim szogunem na głowie ,że nawet gumka nie jest w stanie ich ujarzmic :P No właśnie będę musiała ją chyba codziennie przywoływać:P Kurde, dobrze,że w końcu masz tą glukozę za sobą. Lepiej późno niż wcale! Ja bym chyba nie ogarneła już całego dnia łażenia :P Zamarudziłabym mojego J na śmierć:P
czajusiatko Ale fajnie,że Oliwka taka kochana! :) Na pewno będzie super starszą siostrą :D
[/b]tysiak[/b] Jaki duży chłopak już :D A z tymi żebrami to współczuję. Moja jeszcze nie sięga tak wysoko albo ma nóżki na dole, jedno z dwóch :P Ochraniacz i kocyk prześliczne! A ile wzorów do wyboru wogóle :O

J poszedł na 12 do pracy, ja ogarnęłam w domu, wstawiłam pranko a teraz chwila dla leniucha i trzeba będzie się zabrać za obiad :D
Miłego dnia!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 11 miesiąc temu #981723 przez tysiiiak
Tak kacperos jest główką do dołu ;)
Kurczę okropnie się dziś czuje. Od rana jakoś bez sił a teraz jakaś rewolucja zoladkowa mi się włączyła i mnie przeczyscilo :/ mam nadzieję że to jednorazowe bo w niedzielę urodzinki Kuby.
Ja wstaje niestety wraz z moim dzieckiem czyli zazwyczaj ok 8 ;) ale już przzwykłam ;)
Właśnie dotarł kocyk do mnie <3 jest boski.
Idziemy na drzemkę z KubulkieM chyba a zaraz :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 11 miesiąc temu - 8 lata 11 miesiąc temu #981726 przez nat19
magiczna - a co ;pp no ale zauważyłam, że właśnie zawsze jak ją przywołujesz to zaraz sie zjawia haha ;p
tysiiiak - widziałam ten kocyk śliczny jest ;o bosz, ja nie wiem jak ja będę wstawać tak wcześnie ;p tak właśnie mi się wydawało, czyly moja księżniczka nadal jest poprzecznie ułożona ;o bo ja tylko w bokach ją czuję czyba że jakoś zacznie się wiercić to wtedy cały brzuch skacze ;p

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 11 miesiąc temu #981727 przez Magiczna
nat Może to przez to imię, które zorya chce nadać swojej córci :P hehe :D Ja kłade się spać też tak 22-23 a budzę się ok 8:30-9:00 ale z łóżka zwlekam się dopiero ok 10 :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 11 miesiąc temu #981731 przez czajusiątko
Nat ojjj ja z całą pewnością tyle nie śpię :P ale gdybym miała taką możliwość to pewnie też by mi zajmowało tyle godzin. U nas pobudka zazwyczaj koło 8, czasem jeszcze sobie trochę doleżę, czasem nie. W dzień raczej rzadko zdarzają mi się drzemki, chyba że czasem mnie bardzo nuży to przymykam sobie oko jak Oliwia w bajki patrzy :evil:

Magiczna a co tworzysz na obiad?? Ja dziś na szybko robiłam warzywa z patelni z ryżem, bo byłam z Oliwką u lekarza i nie było za dużo czasu. Dla Oliwii mam od wczoraj rosół z kluskami lanymi bo ona za takimi warzywami nie bardzo, ale za to objadła się dzisiaj truskawkami, bo je po prostu uwielbia :)

Tysiak super, że Kacperek ma się dobrze, oby już się nie obrócił. Przyjdzie czas to i Kubuś zacznie czaić o co biega z dzidziusiem :) ja muszę się rozejrzeć za pokrowcem na krzesełko bo się potargał, a z tego co kiedyś patrzyłam do dość drogie są :blink:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 11 miesiąc temu #981732 przez Magiczna
czajusiatko Kurczaki pieczone z grzybami, ziemniaki i mizeria:P Dobra, zrobiłam się głodna -idę robić :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 11 miesiąc temu #981737 przez roxi1987
Hej kobietki, dziś tak na szybko wpadam bo mam jeszcze dużo rzeczy do zrobienia a czas goni bo popołudniu mam wizytę u lekarza, chcieliśmy podjechać tez di teściów i na zakupy malutkie a przed wyjściem musze jeszcze chociaż biszkopt zrobić bo chciałam ciasto dla mojej siostry upiec wiec musze się spinać :) U nas wszystko w miarę ok :) wczoraj miałam jakieś takie cięższe popołudnie, dziewczyny troszkę dały mi się w skórę :laugh: nic nie mogłam zrobić bo cały czas miałam full napięty brzuch pewnie one się rozciągały a ja czułam duży dyskomfort. Więc jak widać mimo, ze brzuszek mam spory to wydaje mi się że za dużego komfortu moje bobasy w nim nie mają skoro tak się rozpychają. No nic zobaczymy co dziś Pani dr powie po badaniu oby było ok. Muszę jej zapytać o ból w kroczu, chyba w środę szłam za szybko do tej kosmetyczki i wydaje mi się że nadciągnęłam jakieś ścięgno po lewej stronie bo gdy leże i mam obrócić się na drugi bok to rwie masakrycznie myślałam ze przejdzie no ale cóż jak widać samo nie przejdzie :(
agnieszkazst załóż kochana tą grupę tak jak pisałaś na początku czerwca, kobietki które nie mają kont i nie chcą istnieć na facebooku niech założą sobie jakieś fikcyjne konta typu Anna Kowalska czy jak Wam już się będzie podobało :) Tak żeby Was znajomi nie odszukali :) Ale wiem właśnie ze jak grupa jest tajna to jest naprawdę tajna. Z taką grupą na pewno nam będzie łatwiej bo pewnie większość z nas ma internet w telefonie wystarczy fajna aplikacja i można się częściej udzielać :)
tysiiiak super ze po wizycie wszystko ok, Kacperek rośnie jak szalony :) Super:) Anemia niestety to prawie norma w naszym stanie, ja już od dłuższego czasu łykam żelazo a anemia też występuje może teraz będzie lepiej w końcu będą pierwsze warzywka i więcej owoców będzie się jadło :) Daj znać jaki ten kocyk jest jak już do Ciebie dotrze bo te zna niego poluje, tylko się wstrzymywałam bo cięzka decyzja z wzorem bo jest mega wybór :) Zapowiada się cudnie :)
czajusiątko kurcze szkoda tego plecaczka no ale cóż trzeba kupić nowy, czasem musze i być straty z tak udanych wypadów :) A kiedy masz te trzecie prenatalne? Jakoś pod koniec maja kojarze? Nie wiesz jaka dopłata do tego filmiku? Bo może z tych trzecich badań wzięłabym filmik tym bardziej, że mój mąż wtedy będzie w Giżycku więc szykuje się samotny wypad a tak zrobiłabym mu niespodziankę :) Te trzecie kosztują 250 zł tak? Bliźniacze chyba troszkę więcej ale w końcu będę tam aż dwie godzinki :) Jak już będziesz po tych swoich proszę o relacje :) Oliwcia jest niesamowita :) fajnie słyszeć takie słówka od 2,5 latki :) żeby tylko zazdrosna nie była i będzie ok :)
nat19 bardzo się cieszę że glukozę masz już za sobą i ze tak dobrze Ci poszło, dzielna kobietka :) dzielne dwie kobietki :) bo pewnie Amelka miała w tym swój udział :) Z wyjazdem nad morze super sprawa, ja nie mam co marzyć bo moja lekarka na pewno się nie zgodzi na wyjazd tak daleko czy to autkiem czy samolotem, ale od nas jest 500 km a od Ciebie pewnie połowa tego a chodź byś miała na leżaczku po odpoczywać to warto się wybrać :) Ja na spacery tez już się nie nadaje, zadyszka brak tchu a tempo mam zawrotne :laugh: Super że te wyniki moczu troszkę lepsze może następnym razem będzie już idealnie :)
natinka a Fabianek urodziła się w terminie czy troszkę wcześniej? Ja liczę że dziewczyny posłuchają Pani dr i przed 37 tygodniem pchać się nie będą ale pewnie w połowie czerwca torbe spakuje gdyby jednak chciały pokazać kto rządzi :) Jak po badaniach? Masz już wyniki? Jak samoppczucie?
Dobra zmykam piec to ciasto bo sie nie wyrobie:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 11 miesiąc temu #981740 przez Lusek
Hejko kobitki jak na moją porę to trochę późno się witam ale nic. ;) :laugh:
Musiałam chyba trochę odespać a że mi pani w piekarni odłoży rogale to jestem spokojniejsza no i chleb dla diabetyków :woohoo: więc ze spokojem mogłam kimnąć :) .Napisałyście sporo a ja wczoraj jak zasiedziałam się z mężem w garażu to zeszło.Trzeba było troszkę o motocykle zadbać hehe :P odpalić przemyć :P .
Byłam na szabrach i przyniosłam bzu wiecie jak super pachnie. Pójdę jeszcze w inne miejsce lepszego nazrywać hehe :) .Cały domek pachnie ładnie. :)

No i jeszcze pojechałam po rogaliki to i dostałam babeczkę taką piaskową mniam mniam podjechałam do teściów na 2 śniadanko i na kawkę no i jestem :cheer:

natinka no oki będę informować co i jak w pogodzie u Nas ale powiem szczerze że dziś jest chłodny wiatra tak to pięknie słonko świeci :) :cheer:
Kurcze Ty już masz Torbę spakowaną wow :woohoo: :blink: ojjj to ja przy Tobie daleko w polu hehe :P ja jeszcze nie mam nic :blush:

nat19 Ty to wytrwałą jesteś z tą glukozą ;) kurde ;) Podziwiam
Historia z tą glukozą super , fajnie że wyglądasz młodo :cheer: zawsze to lepiej ;) :P na przyszłość.
Fajnie że chce lecieć samolotem Twój M ale czy Ty dasz radę ? oto jest pytanie. No ale chyba pozwolą lecieć samolotem ale to musisz doczytać bo kupicie bilety i nie pozwolą będzie lipa :unsure: i niesmak pozostanie. A jeśli chodzi o sikanie to teraz mnie też męczy często :angry: aż czasami wkurza że w kółko łazienkę odwiedzam. :P A co będzie później hihi :cheer:
Fajnie że mała szaleje .Moja Fasola to dziś tak szalała że jak miałam na kolanach kompa to aż cały podskakiwał a brzuś też tak patrzę co się dzieje a mi normalnie na nogi szło.... tak szalało maleństwo :P :cheer:

czajusiątko zrobię wam zdjęcie tych małych elektrod ale do porodu są duże-troszkę większe....te co mam to są takie do ćwiczeń. zrobię wam fotki coś tam popiszę o tym :cheer:
UUUUU jak miło fajnie że Oliwka tak się zachowuje ;) a jak mała się urodzi to dalej musisz ją angażować przy małej żeby nie czuła się odrzucona. Pani na szkole rodzenia mówiła że jak ktoś ma małe dzieci to niech angażuje je żeby np przy kąpieli albo jak leży żeby całowały po główce głaskały dotykały itp żeby czuły się potrzebne i nie odrzucone :P ;)

Tysiiak piszesz o pokrowcu na przewijak -powiedz czy to naprawdę jest potrzebne??? Bo się zastanawiam nad tym czy kupić? niby w pakiecie mam przy łóżeczku ale chciałam zrezygnować? dobra rzecz czy nie ? Bo że tak powiem nie chce się zagracić :P ;) A ten kocyk można zamówić poza alegro czy nie bardzo?

Jeszcze CIĘ nie znam a już CIĘ KOCHAM...



Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 11 miesiąc temu #981744 przez Magiczna

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl