BezpiecznaCiaza112023

Sierpniówki 2015

8 lata 11 miesiąc temu - 8 lata 11 miesiąc temu #983536 przez nat19

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 11 miesiąc temu #983599 przez nat19
Potrzebuje kopa w dupe. Nie jestem w stanie się skoncentrować czytam jedno i to samo kilka h. Wyssano mi mózg?
Najgorsze ze nie mogę trzepnąć z pół puszki energola :o po kawie zrobilam sie jeszcze bardziej senna niz bylam. jakoes sprawdzone sposoby na koncentracje.?

Tysiiiak gdzie Ty jesteś ! :-p

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 11 miesiąc temu #983609 przez tysiiiak
Nat jestem, czytam ale nie ogarniam was :P za dużo piszecie :P dziś wogole mam dzień spania i leżenia. Wszystko mnie boli bleh

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 11 miesiąc temu #983646 przez meridka
Nat - w ciąży ciężko o koncentrację:P u mnie procesy myślowe też jakieś takie spowolnione. Dzisiaj pół dnia siedziałam w tej aptece internetowej, sobie zbierałam do koszyka, z 200 zakładek przejrzałam z produktami, i co ? i skasowałam sobie to wszystko ! więc jutro czeka mnie powtórka z rozrywki, jeszcze trochę i będę znała na pamięć te produkty...
Może sobie łyknij magnez taki musujący do wody? Ja od dawna mam smaka na energetyki :P ach takiego GREEN-UP'a bym sobie wypiła np... póki co pozostaje mi tylko powąchanie zapachu jak mój mąż sobie kupuje :D hehe

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 11 miesiąc temu #983661 przez czajusiątko
Kasia i jak po wizycie?? czekamy na wieści, czy niespodzianka dalej pozostała niespodzianką :laugh:

Nat mnie oczywiście to pierwsze bardziej przypadło do gustu :) dla mnie też ciąża to super stan i jak sobie pomyślę, że może to być już moja ostatnia to trochę mi przykro, że miała bym już nigdy w niej nie być :P

Magiczna coś Ty, wody pij tyle ile Ci potrzeba, jak ma się odłożyć to się odłoży bez względu na to, czy wypijesz 1 czy 5 litrów ;)

Meridka no faktycznie, szkoda, że dopiero teraz o tym pomyśleli, oby udało się zakończyć remont przed porodem. Ja nie miałam w pierwszej ciąży planu porodu. Może podzielisz się z nami tą listą wyprawkową??

Roxi ja to jestem uzależniona od prognozy długoterminowej na interii, sprawdzam regularnie 3 razy dziennie :evil: dżemik dobrze jak słodziutki, bo dla mnie wszystko co rabarbarowe musi być dobrze słodkie :) na komunii wyglądałaś cudownie, piękna z Ciebie mamusia :)

Lusek koniecznie pokaż nam jutro zdjęcia fury :woohoo:

Kasiorek pomyliłaś się o jeden dzień, jutro idę na USG :) piękny bukiecik dostałaś od synusia, super :) moja jeszcze nie wyczaiła co należy zrobić na dzień mamy, a druga sprawa, że nie miał jej kto odpowiednio pokierować, a szkoda :( ja mojemu mężowi zapowiedziałam, żeby czasem nie przyprowadzał Oliwii do szpitala bo jestem pewna, że jakby mnie zobaczyła to by później już się mnie nie puściła i musiałby ją siłą z płaczem zabierać. U niej to jeszcze nie ten etap. w ogóle bardzo się obawiam tej rozłąki z nią na czas pobytu w szpitalu :dry:

Natinka kochany mały :) i jak?? obyło się bez afery?? ;)

Ja jutro z rana jadę na pobranie krewki, a później na 11 na prenatalne. Trzymajcie kciuki żeby wszystko z Zosią było ok :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 11 miesiąc temu #983680 przez tysiiiak
Może uda mi się teraz usiąść i cokolwiek napisać :P
Wczoraj byłam z Kubusiem u kardiologa na kontroli bo od małego ma szmery na serduszku. Na szczęście jest to sprawa fizjologiczna czyli nic groźnego i te szmery będą słyszalne jeszcze przez kilka lat bo jakaś tam struna w lewej komorze jest niedomknięta. Kuba nawet dał się zbadać bez większych spazm i trzymania na siłę :) Przez tą wizytę tak się nachodziłam bo do szpitala pod góre się kawałek szło że potem ledwo szłam tak mnie miednica i wszystko tam bolało. Potem wizyty u mam i o dzisiaj jestem nie do życia :unsure: Na dzień mamy dostalam od Kubusia Toffiefee :) Oczywiście wszystko za pomocą taty :blush: :) Kacperos dzisiaj tak się krętoli jakby chciał wyjść przez brzuch i żebra :P
Poza tym ostatnio miałam jakieś wisielcze nastroje więc dla poprawy zrobiłam sobie ombre :P jakoś tam wyszło :)

Czajusiątko kciuki zaciśnięte :) Zosia na pewno ma się jak najlepiej :) :cheer: hahaha też sprawdzam prognozę pogody kilka razy dziennie :D
Meridka to Ci lekarz napsuł krwi :unsure: Z jednej strony dobrze, że reaguje w razie niepewności ale nie musiał Cię aż tak straszyć :pinch: Wszyscy polecają gemini jako tą najtańsza internetową aptekę :) co do planu porodu to ja nie robię.Wszystko i tak wychodzi potem w praniu ;)
Nat obydwa mieszkanka wydają się super chodz tak patrząc praktycznie to wolałabym mieć pokój dzieci obok sypialni :)
Roxi na komuni prezentowałaś się pięknie :) :*
Kasia czekam na wieści z wizyty :) Ciekawe czy się ujawniło dzieciątko :) ohhh przeprwadzka i pakowanie :pinch: współczuję! Oby poszło sprawnie i będziecie się wkrótce cieszyć mieszkankiem :)
Kasiorek synuś słodziak :* piękne kwiatki :) no i niezle z tymi ciuszkami :) ja też bedę na dniach przepakowywać do komody :) muszę się wziąć już powoli za pranie i prasowanie... chciałam jakoś pod koniec czerwca ale chyba bym już nie dała rady.. :(

Moje ombre :P :

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 11 miesiąc temu - 8 lata 11 miesiąc temu #983686 przez 8kasia8
heloł!!!

będę miała córeczkę!!! wreszcie udało się zobaczyć, chociaż znowu się mocno chowała, nawet zdjęcia nie dostałam bo ucho pokazywała :) najważniejsze, że wiem w końcu, że będzie mała księżniczka! :woohoo:
najlepsze było na wejściu, wchodzę z torebką i teczką i tak jakoś je do brzuszka przyłożyłam a gin co ja tam chowam a ja, że brzuszek ale nie wiem co w nim noszę a on na to, że chodzę 30tygodni w ciąży i nie wiem co mam? :laugh: i mówi, że choćby nie wiem co to dziś musimy poznać płeć :)
zmierzył mi ciśnienie, zważyłam się (spadłam 2kg ale nic na to nie powiedział), zbadał dowcipnie i wziął się za podglądanie płci, nie obyło się bez przewracania z pleców na boczek bo znowu nie mógł dojrzeć, malutka odwrócona pleckami do brzucha, główką w dół i dupką do boku, dlatego tak mnie mocno w lewą stronę rozpycha nóżkami a rączkami grzebie na dole, w końcu odchyliła nóżkę i ujrzał i zrobił mi zbliżenie żeby nie było żadnych wątpliwości, że mała kobietka ;)
dostałam skierowanie na wyniki z moczu i krwi i HBS, zwolnienie i kolejną wizytę 24czerwca (środa) 15.30 :)
wróciłam ucieszona i mówię do męża, że będziemy mieli córeczkę a on, że go wkręcam, bo on sobie od początku wkręcił, że będzie synek, i teraz musi się przestawić, mam nadzieję, że tylko tak zażartował, bo jednak przykro mi się zrobiło...
mimo wszystko bardzo się cieszę, że będzie mała księżniczka, kochałam niespodziankę, którą nosiłam tyle czasu i teraz nadal będę kochać tak samo mocno znając płeć! wreszcie będę mogła kupić coś kolorystycznie odpowiadającego małej dziewczynce :)

kasiorek dziś truskawki już po 7zł kupiłam :)
musimy zdążyć, chcemy przynajmniej, najwyżej będziemy na workach i kartonach przez pierwsze dni siedzieć ;)
też tak sobie pomyślałam siedząc na krześle u dentysty, ze gorszy ból będę musiała znieść i jakoś łatwiej to wiercenie zniosłam ;)
no u mnie też zaraz zacznie się "znoszenie" ubranek, jak powiem, że jest dziewczynka to od siostry dostanę ubranka, od szwagierki, od jednej koleżanki... tez będę miała "robotkę" z przebieraniem ;)
fajnie, że dostałaś paczkę z poduszką i że się podoba :)
jakie śliczne róże od synka dostałaś!
jaki nietypowy kolor storczyka :woohoo:

Lusek ale fajnie, że wózek już odbieracie!!!
dziś już fotki nie zrobię bo ciemno ale postaram się jutro nie zapomnieć ;)
fajnie, że masz wizję porodu, dopracujesz szczegóły i poród pójdzie gładko i szybko ;)
no już nie mogę się doczekać jak się tam przeniesiemy, mam dość tego starego mieszkania, dziś znowu ktoś nam kabel antenowy od tv cyfrowej przeciął, mąż w pracy a ja bez tv całą noc, ehhh co za ludzie :angry:
w głębi serducha chciałam dziewczynkę no i mam ;)

roxi o nie jadłam nigdy dżemu z rabarbaru, tylko kompocik i do ciasta, ciekawe jak Ci wyjdzie :)
oj tajemnicza była jak zwykle na wizycie ale w końcu uchyliła dosłownie nóżkę i zobaczyliśmy wyraźnie, że to mała kobietka :)
ja następną wizytę u dentysty mam dopiero 17lipca...
no nie szaleje, staram się uważać ale lekarz powiedział, że ciąża przebiega prawidłowo i że wszystko jest ok więc najwyraźniej dobrze dbam o siebie i malutką :)

meridka
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

ja ostatnio przeglądałam apteka gemini

Magiczna no nadal się wstydziła ale wreszcie się ujawniła :)
pakowanie łatwiejsze, później rozpakować i porozkładać będzie gorzej, na pewno na to więcej czasu będę potrzebować ;)
o też przeglądałam ostatnio właśnie tę aptekę gemini...

nat
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

no ja mam gina po drugiej stronie ulicy ale tez w sumie tak wypadało, że pracował, spał po pracy albo jak dziś wykańczał mieszkanko ;)
o jak miło, że S. podarował Ci różę na dzień Mamy :)
bardzo fajne rozmieszczenie w obu mieszkaniach
i jak? nauka poszła trochę do przodu? udało Ci się skoncentrować?

tysiiiak no weź się nas ogarnij :P napisz co tam u Ciebie, co Cię boli?
a już czytam, no to należał Ci się dziś odpoczynek
fajne ombre, ładnie Ci :)
a z tymi wisielczymi nastrojami powinnaś napisać do nas to byśmy Cię od razu pocieszyły, pamiętaj na przyszłość ;)

czajusiątko no niespodzianka już nie jest niespodzianką, wreszcie się ujawniła :)
trzymam już kciuki za jutrzejsza wizytę!

lecę pod prysznic i do łóżka spać
dobranoc!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 11 miesiąc temu - 8 lata 11 miesiąc temu #983730 przez meridka
U nas "obowiązkowa" wyprawka do szpitala wygląda tak jak w załączniku :) hehe też właśnie w tej aptece gemini bede zamawiać :) na ceneo mi wyszło, że jest mniej więcej najtaniej. A tak apropo mam pytanie. Ile kupujecie tych podkładów jednorazowych na łóżko? i w jakim rozmiarze? Widziałam, że są dostępne 90x60; 60x60 i 40x60 są w paczkach 5 szt albo 30 szt.(SENI SOFT). Myślałam, żeby kupić 5 szt 90x60 0+ 5 szt. 60x60 - ale nie wiem czy mi to starczy ?

Chcę też kupić sobie taki ręczny laktator z baby ono i pewnie wezmę go do szpitala - koszt jakieś 30 zł.

Kasia - super że w końcu znacie płeć! :) A zobaczysz że to będzie oczko w głowie tatusia ;) :P Na pewno jak ją zobaczy to się zakocha ;P zwykle faceci bardziej są za córeczkami :D
Tysiak - wow - niezła jesteś, że sama to ombre wykonałaś ! :P
Czajusiątko - to czekamy na gorące nowinki co tam u Zosi ;)
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 11 miesiąc temu - 8 lata 11 miesiąc temu #983733 przez natinka
Witajcie ;)
Meridka faktycznie nie czas na remont dachu, ale pamiętam jak Fabi miał 6 miesięcy to teściowa też wymyśliła remont dachu, ale ogólnie to bardzo szybko i sprawnie to poszło (a mamy duży dom) chyba 4 dni jak dobrze pamiętam.
Laurka w załączniku :-) zawsze się wzruszam jak od niego dostaję takie cuda :-) A teraz ma taki etap niespodzianek dla mamy i taty :P A ja to uwielbiam, cała lodówka obklejona rysunkami :P Najlepszy napis "Ot Fabiana na dzień mamy" zresztą druga strona też śmiesznie się prezentuje :P
Jeśli chodzi o plan porodu, to wcześniej była planowa cesarka, więc taki plan odpadał, ale teraz nie wiadomo jak się skończy, więc znalazłam taki plan w gazecie przesyłam w załączniku, można zerknąć
A wodniaka też przeżyliśmy, ale jak Fabi miał 5 miesięcy to nie było po nim już ani śladu, więc bez obaw, wchłaniają się ;)
Roxi dżem z rabarbaruuuu, mmmm chyba pychotka, nie jadłam, ale lubię rabarbar, daj znać jak wyszedł, to może i ja na grandę pojadę do mamy i też zrobię dla moich smakoszków. Dziś czujemy się nie zapeszając dobrze ;) (oczywiście w pachwinie boli dalej, ale przywykłam do tego). Dieta zalecona przez lekarza, dodatkowo mierzę cukier glukometrem i pilnuję ostro, co by dzidzio miał jak najlepsze warunki ;) A draki z powodu piwonii nie było ;) więc wszytko na swoim porzadku
nat19 ja też tak miałam jak przygotowywałam się na egzamin w grudniu, czytałam po 20 razy a nie potrafiłam nic powtórzyć :( to było okropne! ale dałam radę to i ty też rozłożysz wszystkich na łopatki ;) ;)
tysiiak ja też tak mam raz jest dobrze, a za dwie godziny boli brzuch i wszystko! to już taki czas, że po prostu musimy się oszczędzać i za dużo nie nadwyrężać. No a ombre to po prostu boskie ;)
czajusiątko bez afery się obyło, ale jest afera z innego powodu. Fabi się pochorował, kaszle ostro, a moja teściowa jest po prostu wyczulona na jego punkcie, uważa, że nie dbam o niego, chodzę do złych lekarzy itp strasznie się wtrąca pod tym względem, a mi się nie chce tego słuchać i po prostu nie odzywam, czekam aż się wygada się i idzie. Już dopytywała kiedy mąż wróci z pracy, bo teraz jemu będzie truć za uszami, całe szczęście, że on jest za mną i jeszcze ją potrafi ochrzanić, ale swoje wygadać musi. Do innych spraw się nie wtrąca, ale jak słyszy, że Fabi kaszle to od razu uważa, że ma zapalenie płuc. No nic pozostaje mi puszczać wszystko koło ucha...
lusek pochwal się nowym bolidem ;) przynajmniej brykę już macie ;)
8kasia8 gratuluję księżniczki ;) fajnie jest wiedzieć kto w brzuszku figluje ;) wiesz, może twój m tylko tak zareagował, bo się nastawił na chlopczyka, widzisz jak to jest, mój J tak bardzo chciałby mieć córeczkę, niby tego nie okazuje i cieszy się z chłopca, ale powtarza, że trzecia będzie dziewczynka ;) tak to już jest ;)
No ja się dzisiaj wreszcie wzięłam za pranie, co prawda z niepokojem patrzę w niebo, bo co chwilę czarne chmurska przechodzą, ale już tyle się nazbierało tego, że pralka poszła ostro w ruch ;)





Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 11 miesiąc temu #983738 przez natinka
o widzę, że ten plan nieczytelny, co wstawiłam zrobię nowe zdjęcie to wstawię potem, bo teraz zmykam obiadek pichcić ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 11 miesiąc temu #983768 przez kasiorek0310
Witam sie i ja jak zawsze z kubkiem kawy ale juz po ciachu i truskawkach udało mi sie dzisiaj dokulać do nich

Lusek Fajnie jak sie udalo pospać dłużej ajc zakupy ciuchowe moj tez uwielbia a teraz jak dla mnie szkoda cos kupować to Koszysta ile sie da :P oj tak synek czuje sie ważny i ciągle mówi ze bedzie pomagał opiekował sie wiec bardzo świadomy jest tego co bedzie wiec szykuje mi sie maly pomocnik pewno trzeba sie brac bo nigdy na ostatnia chwile nie ma co tego zostawiać o kurcze oby sie te storczyki trzymały

roxi1987 Dobrze jak dziewczyny sie rozpychają wtedy mama spokojniejsza jak daja znac o sobie dżem z rabarbaru nigdy nie widziałam ani nie próbowałam choc po takiej ilosci cukru nie powinien byc słodki az za bardzo bo przecież rabarbar bardziej kwaskowaty jest u nas dzisiaj pogoda tez nie zachęca do prania jeszcze gorzej jak wczoraj i zimno jutro niby zapowiadają 20 stopni zobaczymy tak to chyba mamy maja ze sprawdzają maluszkom wszystko wiesz to wszystko po 1 synku i bylo tak akurat tych ciuszkow bo tam byly wyemiszane na 62 i na 68 od razu

meridka To oby teściowe sie wyrobili przed porodem z tym dachem jakby nie mogli tego wcześniej zrobic a nie ajk wiedza ze w ciąży jesteś i termin lada chwila a oni z takim czymś wyskakują wiesz co zalezy jaki szpital i jaka położna choć nie spotkałam sie z żadna laska co by miala takie cos w szpitalu i by sie do tego stosowali raczej tego nie da sie przewidzieć do końca co natura zrobi wiec ja sobie tym planem porodu nie zakrzątam głowy one sie same wchloneły tylko na każdej wizycie pediatra je sprawdzał a potem zanikły i po kłopocie raczej większość chłopców sie z tym rodzi wiec tym sie nie martw tego sie jakos specjalnie nie pielęgnuje ani nic z tym nie robi u nas sie to wchłonęło ok pół roku do roku co do apteki nie pomogę ja mam na miejscu jedna z najtańszych ale oni nie maja internetowej niestety , co do podkładów ja miałam te 40x60 i dobre dwie paczki chyba po 10 szt ale potem te co zostaly wykorzystałam na podkłady jak przewijałam małego u kogoś żeby zawsze cos miec awaryjnie poza tym do porodu brali tez te podkłady to prawie 10 szt poszło zalezy jak sie krwawi i wogole wiec wole miec więcej niz za malo a laktatorw szpitalu raczej sie nie przyda na poczatku dopiero po powrocie jak będzie nawal chyba ze bedzie dłużej leżała niz te 3 4 dobry

Magiczna Oj tak przypomniało mi sie wszystko jak zobaczyłam te ciuszki i resztę rzeczy a potem sama przyjemność pranie i prasowanie

nat19 Te fotki to tylko patia na początek na 62 i 68 poza tym kolejne 4 kartony z rozmiarami większymi na kolejne miesiace wiec sporo tego było ale sama przyjemność ale ci S zrobił niespodziankę z ta róża badz c badz mama jesteś ale ten w brzuszku nie da kwiatka ani nic nie powie a co do mieszkanie ja bym chyba wolala te drugie na jednej scianie okna pod warunkiem ze słonce wpada bo jak nie to to pierwsze trzymam kciuki zeby sie mimo wszystko udało a fakt koszta około tez sa spore a co do koncentracji to chyba tak w ciąży jest sporo rzeczy sie zapomina i w ogole

czajusiątko Pamięć zawodzi niestety :( ale za to dziś masz wiec czekam na wieści o Zosi no tak ale jakby tata był na pewno by pomógł Oli w niespodziance u nas raczej nie bedzie wyjscia synek wie co i jak a wiadomo ze będzie ciężko ale pojedzie z tata s powrotem a nie chce mu tego odbierać bo sie mnie pytal czy będzie mógl przyjechać zobaczyć brata i odwiedzic wiadomo ze ta chwile ale będzie spokojniejszy poza tym nie chce zeby był tak z boku jak jakis obcy a był razem z nami tak samo Oli wiadomo mniejsza to może byc ciężko w wyjście ze szpitala i zaakceptowaniem tego ze musi jechać a ty zostajesz ale bedzie dobrze :0

tysiiiak Dobrze jak po wizycie u kardiologa jest ok o kolejna wizyta za tak dlugi czas a i niespodzianka dla ciebie byla z okazji dnia mamy nie wazne te tama pomógł ważne ze Kubuś sie uczy takich rzeczy oj pod koniec czerwca fajnie ale jak sie upaly dobiorą to nie da sie wystać przy żelazku tyle a obmre superowe i to jeszcze samemu zrobiłaś extra

8kasia8 Gratulacje mówiłam ci ze będzie dziewuszka skoro sie tak długo ukrywa mala księżniczka bedzie a jak małż zadowolony ze córcia tatusia bedzie a faceci tacy sa musi sie oswoić skoro tyle czasu sie nastawiał na chłopca będzie dobrze zobaczysz i fajny doktorek z poczuciem humoru i sie jednak udalo dojrzeć co tam siedzi ja jzu dzisiaj dalej po 8 kupowałam ale nasze bo były tez takie jakby malowane ale nie wiem czy nasze bo za ladnie mi wyglądały to same przyjemności cie czekają teraz z ciuszkami fajniutko zaoszczędzisz na wyprawce i to sporo

u nas pogoda do d...py niby nie pada ale zimno wiec i tak by pranie nie wyschło a tak planów zero małż dzisiaj auto odstawia do mechanika wiec jesteśmy bez samochodu ale na szczęście jutro ma byc gotowe zobaczymy ile nas skasuje a tak zakupy dzisiaj i tyle a za chwile biorę sie za obiadek a na dzis zupa botwinkowa i tak teraz sie skaplam ze śmietany nie mam a byla w sklepie po nią i jej nie kupiłam :evil: trudno małż przyjdzie to kupi a tak popołudnie synkiem

miłego dnia :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 11 miesiąc temu - 8 lata 11 miesiąc temu #983809 przez meridka
_baby_ono_laktator_reczny BABY ONO, laktator ręczny

CANPOL, majtki pod brzuch białe, rozmiar M

_Johnson's Baby, wkładki laktacyjne, 50 sztuk

_maltan_masc_40ml Maltan, maść, 40ml

_MEDELA, herbatka Bocianek, 50g

OILLAN Mama, żel pielęgnacyjny do piersi, 125ml

Podkłady higieniczne, SENI SOFT, 60cmx60cm, 10 sztuk

Podkłady higieniczne, SENI SOFT, 90cmx60cm, 5 sztuk

_30_kapsulek Vita-miner Prenatal + DHA, 30 tabletek + 30 kapsułek

ZIAJA Mamma Mia, ujędrniające maslo poporodowe, 200ml
ZIAJA Mamma Mia, płyn do higieny intymnej, 300ml
termometr elektroniczny z miękką końcówką BABY ONO
BABY ONO, termometr kąpielowy, Żabka

NoseFrida, aspirator do nosa, od urodzenia

BABY ONO szczoteczka do zębów i masażu dziąseł

BAMBINO chusteczki dla niemowląt 63 sztuki

BABY ONO szczoteczka z naturalnym super miękkim włosiem + grzebyk

BABY ONO zestaw pilniczek, nożyczki, cążki

CLEANIC Kindii, Baby Sensitive, patyczki kosmetyczne dla niemowląt, 60 sztuk
CLEANIC Kindii, Baby Sensitive, płatki kosmetyczne dla niemowląt, 60 sztuk

Johnson's Baby, chusteczki extra sensitive, od pierwszych dni życia, 56 sztuk

BABY ONO szczotka do butelek i smoczków

DISNEMAR Baby (Disnemar), woda morska w aerozolu do nosa dla dzieci, 25ml

Bioaron Witamina K+D, dla dzieci od 2 tygodnia życia, 30 kapsułki twist-off
BAMBINO, krem pielęgnacyjny dla dzieci, od pierwszych dni życia, 200ml

Bepanthen Baby Extra, maść ochronna, 30g

Johnson's Baby, oliwka łagodna, od pierwszych dni życia, 200ml

OCTENISEPT, Płyn, 50ml
UNIMER BABY, Natrium Chloratum 0,9%, 50 ampułek po 5ml


Wrzucam moją listę zakupową. Póki co czeka w "przechowalni". Muszę się jeszcze z nią "przespać" i ewentualnie uszczuplić bądź rozszerzyć ;). Wiadomo że jeszcze nie ma wszystkiego - ale zawsze to jakiś krok do przodu. Zastanawiam się nad EMOLIUM do kąpieli - ale drogie to pieroństwo :P. Właśnie największą mam rozkminę nad tymi kremami, płynami do kąpieli.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 11 miesiąc temu #983820 przez agnieszkazst

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 11 miesiąc temu #984009 przez Lusek
Hejko Kochane witam się przed weekendem ;) :)
Wczoraj jak ruszyłam o 6:40 z domku tak o 15 zładowałam(zakupy, badania,prezenty dla taty i dziadka), potem szybki obiad, posegregowałam papiery i na szkołę rodzenia śmigaliśmy żeby odbyć kąpiel noworodka,ubranie w ciuszki, nasmarowanie zawinięcie w pieluchę nawet fajnie było razem z mężem się podzieliliśmy obowiązkami i udało się. :) ;) A potem szybko do Taty na urodzinki ;) na kolacyjkę. Powiem wam że deser moja mama wymyśliła gruszka zapiekana z bananem wszystko polane musem truskawkowym- śmiałam się że jak w Ugotowanych hehe :P ;) NO najważniejsze że było pyszne. Ale wróciliśmy o 22:30 i już brakło mi sił żeby coś napisać.
Aaaaa wynik moczui są oki :cheer: z tego co widzę to brak infekcji bo nie mam leukocytów w moczu ;) :) wyniki spoko ;)
Napisałyście tyle że szok ;) mam nadzieję że nadrobię was :cheer: ;)

roxi1987 no masz rację szkoda kasy na nas na razie :P też mam zamiar wrócić do wagi sprzed ciąży i wejść w ciuszki moje no i wtedy pokupować jakieś :P ;) :)
No wózka to jeszcze nie odebraliśmy bo czasu jakoś mi brak mieliśmy dobre chęci ale to trzeba poświęcić z godzinkę żeby sprawdzić czy wszystko jest kompletne czy się wpina itp a jak ostatnio M wracał późno z pracy jeszcze szkoła rodzenia i dzień mamy, mojego taty urodziny i jeszcze przygotować prezent dla dziadka na 80tkę to stwierdziliśmy że na szaleńca nie ma sensu i na spokojnie jedziemy 2 czerwca bo czeka :P ;) Ale jak tylko będę mieć to robię sesję i wstawię wam fotki :cheer:
Wow robisz dżem z rabarbaru mniam :P :silly: ale super. NO ja też muszę pokupować higieniczne rzeczy dla siebie i maluszka jeszcze kilka ;) :)

meridika fajnie że walczycie z sypialnią ;) byle do przodu hehe :) no masz rację dach wymieniać i teraz jak maluszek będzie to trochę ryzykowne ale cóż jak faceci coś wymyślą to szok hehe ;) .
No my mamy zaproszenie na ślub i wesele na 15 sierpnia ale nie idziemy boje się z maluszkiem iść a jeszcze to jest w toruniu także kawał drogi a też nie wiadomo kiedy się urodzi :) :unsure: wolę mieć zdrową dzidzię a wesele nie to to inne hehe :P ;)

Magiczna wstawię furę jak odbiorę , mieliśmy plany ambitne ale trochę za dużo na głowie że się nie wyrobiliśmy hehe jeszcze a potrzebuje gdzieś godzinki no tak z już z zapasem możne 45min żeby zobaczyć czy wszystko jest kompletne itp. A ostatnio to sporo imprez dzień mamy , tata mój urodziny teraz w niedzielę jeszcze dziadek a prezent trzeba skompletować bo wymyśliłam jak zawsze coś innego i muszę to zrealizować hehe :P ;)
Dzięki za pochwałki pazurków ;) :)
Masaże dla mamy przez tatę hehe nawet fajne i przyjemne :P ;) a Mój mąż to był w szoku mówi tu mamy robić masaże a babeczka że tak niech partnerki się oprą o piłki spodenki w dół no tak do połowy pośladków przykryte ręcznikiem :blush: no i bluzka do biustonosza podniesiona i każda para tak samo i masaż hehe :P :) fajnie i przyjemnie ;) :) tyle gołych brzusiów hihi :laugh:

Pogoda dzisiaj lipna, wiatrzycho i zachmurzenie całkowite. Tyle dobrego ,że chociaż nie pada! Tak czy siak planów konkretnych na dziś brak!
Miłego dnia;)

ale rymujesz --- co jadasz że rymami gadasz

nat19 miło ze mężuś się interesuje :cheer: ;) chociaż niech kartkuje hihi ;) ale to miłe że się pyta ;)
Super że dostałaś różyczkę -rewelka ;)
No to małe rozmiary tych ubranek masz jak mam 56 i 62 ale 56 to mam niedużo bo podobno 3 tyg i wyrośnie a i tak jak przyjdą rodzice teściowe i inni zobaczyć to ciuszki kupią :) NO mąż mi obiecał prasować ciuszki fasoli więc ja popiorę a on poprasuje ;) :cheer:
Fajne mieszkanka mi się oba podobają ale chyba plan pierwszego bardziej bo ma duży balkonik,większa łazienkę i przdpokój ;) :) i lepszy rozstaw chyba pokoi no ale każdy am swój gust :cheer: ;) :P

Laski nie trujcie się energetykami hehe :P ;)

czajusiątko na pewno pokaże ale jeszcze nie odebraliśmy już wcześniej laskom pisałam brak czasu bo latam jak kot z pęcherzem, dzień matki, urodziny taty, teraz jeszcze prezent dla dziadka na 80tkę przygotowuję i wszystko zbieram do kupy i tak kurna stwierdziliśmy że na wariata nie ma co a trzeba zobaczyć obejrzeć że wszystko jest itp. bo to nie mała kasa za niego a jak jeszcze coś będzie nie tak to się wkurzę :angry: lubię mieć wszystko na cito ;) :) ale 2 czerwca już powiedziałam mężowi ze jedziemy mamy chwilkę wytchnienia i odbieramy więc 2 wstawię. :cheer: Już też nie mogę się doczekać :silly:
Jak tam Oliwka ?
Zdaj relację z wizyty i z badań czy wszystko oki ;) :P

8kasia8 :woohoo: :woohoo: :woohoo: o kurde super pokazała się w końcu GRATULACJĘ CÓRECZKI :woohoo: :kiss: Ty moja też się chowa hehe ;) ale tyle czasu i w końcu jest ;) Fajnie że wiecie już co będzie :) Ale czad :woohoo:
Ale ci zazdroszczę kupienia kiecki itp bo ja jeszcze nie mogę nic w tym kierunku działać :P ale to pozytywna zazdrość hihi ;) :P EEEE tam faceci chcą synów a lepsza jest dziewczynka :P :) Pewnie że się to co się ma w brzusiu czy to chłopaczek czy dziewczynka ale jak znasz już płeć to jest tak inaczej ;) :) Ale czad super :P Ehhh te ciuszki fajnie :laugh: :woohoo:
Uuuuu to jakieś wandale że przecięli kabel ehhhh :unsure: :angry: co za ludzie . Ale już masz naprawione ?
No to super jak już będziecie na nowym ha BOSKO :cheer:

natinka wstawię wstawię ale odbieramy go jednak 2 czerwca bo się czasowo nie wyrabiamy ;) :P Bo teraz dzień matki, mój tata urodziny i jeszcze kompletuję prezent dla dziadka na 80tkę bo wymyśliłam jak zwykle coś :P ;) no i jeszcze szkoła rodzenia była i tak ehhhh wiesz na wariata nie chcę odbierać ;) :P ale już nie mogę się doczekać ahhhh :silly:
Super życzenia dla mamy od Fabianka ;) :cheer:

kasiorek0310 fajnie że masz małego pomocnika super ;) :) każda pomoc się liczy :)
No szkoda wydawać kasiore jak i tak zaraz zgubimy i wrócimy do wagi z przed ciąży. A kupować żeby potem wywalić czy żeby leżało to bez sensu ;) :)
Jak tam autko już zdrowe -naprawione ;) :P

meridika łooooooooooooo matko jaka lista gdzie Ty to pomieścisz, to moja w porównaniu do Twojej to mini lista, ale spisze tego co nie mam :P ;)
EMolium czy jak to tam idzie to Pani na szkole rodzenia mówiła że jeśli używamy takich płynów do kąpieli maluszka z jakimiś olejkami w składzie to już nie smarujemy maluszka oliwką żeby nie pozapychać porów na skórze , bo to robi wypryski itp.

agnieszkazst no ja jeszcze nie założyłam fb ale postaram się to zrobić :) ;)

Uffff dobrnęłam do końca :)
Jadę po zakupy i będę później
3majcie się ciepło Buziaki :silly: :kiss:

Jeszcze CIĘ nie znam a już CIĘ KOCHAM...



Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 11 miesiąc temu #984029 przez kasiorek0310
Witam sie i ja troche później niz zwykle ale po śniadaniu kawusi i porządkach pranie sie suszy dzisiaj już słoneczko wiec na pewno wyschnie a na jutro juz kolejne czeka została łazienka ale to już zostawiam małżowi do popisu

agnieszkazst Posłałam ci wiadomość na priv

lusek Fajne zajęcia mieliście wczoraj cos przydatnego i małż sie zaangażował oj to miałaś ładny maraton jak tak późno wróciłaś a potem wszystko w biegu, nadrobisz bo teraz przez weekend będzie cisza pewno pogoda lepsza wiec kazda będzie korzystała tak ale za to po ciazy sobie wszystko odbijemy :D a co będzie szaleństwo zakupowe :) Oj tak pomoc będzie nieoceniona to na pewno a autko nie wiem czy juz zdrowe do małża maja dzwonić jak zrobi a jestem ciekawa ile zas nas skasuje.

meridka wiesz co takiemu maluszkowi co jeszcze nie ma kłopotow ze skóra sucha czy cos wystarczy zwykle mydełko bambino albo zel albo jest taki płyn do skory wrażliwej tak samo natłuszcza jak emolium a jest polowe jak nie wiecej tanszy od niego a chodzi mi o to ziaja.com/kosmetyki/1503,plyn-do-kapieli...owlat-natluszczajacy

co do podkładów u mnie z bieda wystarczyła paczka 10 szt ale tych 40x60 z seni a tak to polecam serie z bialego jelenia dla nas mam maja neutralny zapach i nie bedzie podbrażniał noska naszego maluszka jesli chodzi o chusteczki to bardziej polecam te z johnsona delikatniejsze i nie sa takie mokre i nie mieszaj sobie z firm tylko trzymaj sie z jeden bo jak cos uczuli to nie bedziesz wiedziala co uczulilo i co wyeliminować a szczoteczka do masażu dziasel nie wiem czy taka konieczna od poczatku mi zawsze wystarczyl gazik zasaczony woda przegotowana i tak czyściliśmy jame ustna maluszka o ile sie nie myle malantan i bephanten to jedno i to samo oba maja takei same zastosowanie różnią sie tylko cena a majtki pod brzuch na koniec ciazy nie wiem czy takie konieczne bo jesli chodzi o takie do szpitala to trzeba mieć te siateczkowe bawełnianych nie wolno
to by bylo chyba na tyle

miłego dnia zmykam placki robić bo mnie naszło na ziemniaczane na obiad :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl