BezpiecznaCiaza112023

Sierpniówki 2015

8 lata 11 miesiąc temu - 8 lata 11 miesiąc temu #982443 przez czajusiątko
Nat no nie pocieszę Cię z tymi badaniami po porodzie :P u nas to było tak, że normalnie na obchodzie wchodzi grono lekarzy i jeden ma takie śmieszne urządzenie jakby krzywe nożyczki i wtedy po prostu leżąc na łóżku pokazujesz krocze i on patrzy jak tam rana, a jeszcze broń Cię Panie żebyś czasem majtek nie miała bo nie wolno i przed obchodem na szybko trzeba ściągać :ohmy: a z tym snem się nie martw, ja pamiętam w pierwszej ciąży też tak spałam. Rano co prawda wstawałam o 7 wyprawić męża do pracy, ale jak pojechał to ja dalej w kimono do 10-11 i później jeszcze często gęsto drzemka w ciągu dnia :evil: i jak te mieszkania??

Magiczna i jak lepiej?? O to koniecznie pokaż łóżeczko jak złożycie :) bardzo fajne te naklejki, na pewno będą się rewelacyjnie prezentować na ścianie ;)

Meridka u mnie to zależy od dnia, czasem wstaję pełna energii, że mogłabym góry przenosić, a nie raz jestem totalnie nie do życia ledwo wykrzesam siły żeby jaką zupinę na obiad ugotować. Ja raczej stawiam na smoczek silikonowy, trochę bałabym się czekać z podaniem smoczka do miesiąca, że później dziecko może już nie załapać :P taka wygodnicka trochę jestem :P świeczki zapachowe nie wskazane dla kobiet w ciąży?? pierwsze słyszę :unsure: a nie dawno w pokoju pełno poustawiałam :huh:

Kasiorek jak nalot teściowej?? ja też myślę o tej poduszcze i jak wpadnei trochę grosza to chyba zainwestuję, bo ponoć bardzo przydatna.

Agnieszka no to super udało się z tymi ubrankami :) takie małe to faktycznie rzadko kiedy zniszczone, bo dzieci tak szybko rosną, że nie mają nawet czasu zniszczyć :)

Lusek super, że wózio już zamówiony, teraz tylko czekać na realizację zamówienia :)

Roxi pokaż zdobycze dla dziewczynek :) oj super musiały wyglądać na tym usg, jak leżą tak obok siebie :) a nie masz żadnych fotek?? no ja mam głęboką nadzieję, że dotrzymasz do sierpnia, to może jakimś szczęściem spotkamy się w szpitalu B) ja prenatalne mam 28 maja, to już za 8 dni :woohoo: kosztują 250+ 30 zł filmik. Ja właśnie pytałam jak dzwoniłam się zapisać o czas badania to babka mówiła, że mniej więcej tyle trwają co te poprzednie, więc nie wiem...

Zorya co u Ciebie?? jak po wizycie?? czekamy na wieści :)

Natinka szkoda, że wyniki nie za ciekawe, a wypad nad morze to trudno, dobijecie sobie innym razem- już w czwórkę :)

Kasia jak idzie urządzanie. Nie ma sie co martwić tymi kilogramami, na pewno to przez te nerwy i bieganinę, a jak maleństwo w brzuchu szaleje to wszystko ok :) a jak gardło??

Wiewiórka śliczna ta sukienka, bardzo fajnei w niej wyglądasz, mam podobną tunikę :)

Tysiak genialnie wyszedł Ci ten tort, ja Oliwii na 2 lata robiłam z lalką barbie :) straszną miała wtedy radochę :)

Paulainka strasznie mi przykro :( czasem sprawy przyjmują nagle taki nieoczekiwany obrót :( oby wszystko dobrze się skończyło i zdrowy dzidziuś mógł posiedzieć w brzuszku jak najdłużej :kiss:

Muszę się w końcu ogarnąć i pospisywać na kartkę co muszę kupić dla siebie i Zosi i zabrać się w końcu za wyprawkę. Z Oliwią na tym etapie to już ubranka prałam, a teraz jestem w czarnej ..... :evil:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 11 miesiąc temu #982446 przez roxi1987
Hejka kobietki, dziś tak wieczorkowo się witam bo wcześniej miałam kilka zajęć domowych:) ale to takie zwykłe codzienne sprawy typu prasowanie:) jutro jadę do Częstochowy bo mam sporo rzeczy do załatwienia m.in. zawieźć zwolnienie i podpisać umowę ubezpieczeniową auta bo zapomniałam a do dziś mamy ta starą polisę, no i zakupy bo mam kupon do C&A -25% jutro od 12:00 a mój maż chciała marynarkę z tamtad, a i jeszcze CCC bo chciałam jakieś buciki wsówane:) a dla klubowiczów na półnuty jest -35%:) może mi kochane pomożecie poszukuję na dzień dziecka dla chrześnicy mojego męża ciuszka z myszką miki:) ponoć ma fazę teraz na tą bajkę a troszkę jest problem z tą myszką, bo jej nie ma:( wiec gdyby Wam się coś rzuciło w oczka to dajcie znać, ma 3 latka:)
Lusek jak się dziś czujesz? Troszkę lepiej niż wczoraj?
kasiorek0310 jak kochana po wizycie teściowej? Udało Wam się gdzieś wyjść? Czy pogoda do bani była? Co do fasoli do karmienia to nie wiem, chodź mam znajomą która sobie bardzo chwali tą poduchę najpierw używała jej w ciąży, potem do karmienia a na końcu jej córcia jej używała do pierwszego siadania i ćwiczeń:)
Magiczna jak tam łóżeczko?Jak się czułaś przez resztę dnia? Wstaw foteczkę jak złożycie :) mam nadzieję, ze będziesz zadowolona :)
agnieszkazst gratuluje polowania na ciuszki, świetnie ze udał się taki zakup i za prawie jednym zamachem masz wszystko to teraz czekać na listonosza:) zaraz jak nie zapomnę napisze ci jak mnie znaleźć na FB:)
nat19 jak Ci kochana dziś nauka poszła? Ja też jestem zakochana w namacalnych zdjęciach chodź ostatnio nie wywołuje ich tak normalnie tylko w fotoksiążkach jak się ma czas można się fajnie pobawić a takie książki nie wychodzą tak drogo :) zaraz wstawie kilka foteczek ubranek moich dziewczynek :) bo mam juz porobione bo wczoraj wysyłałam mojemu meżowi:) no niestety co do krępowania się w szpitalu to moje znajome wszystkie mówiły mi że po porodzie zapominasz ze jest to strefa intymna :) wszyscy Cię oglądają Wspominałaś kiedyś, że oglądałaś jakiś dokument o porodach ja czasem oglądam właśnie Porody na Polsat Cafe, szczególnie zawsze przyglądam się porodom poprzez CC bo taki będzie mnie dotyczył i nastrajam się że człowiek lezy na tym stole prawie całkowicie nagi niektóre Panie mają koszule szpitalną która zakrywa im… tylko część piersi, ach trzeba będzie zacisnąć zęby i jakoś dać rade :) A co do stelaża wózka, to chyba nie ma co ryzykować z zapięciem, bo taki stelaż to super łup dla ludzi którzy zbierają np. makulaturę, ja też już kombinuje sobie bo to mieszkanie które chcemy kupic jest na 7 pietrze, nicy jest winada ale i tak muszę pokonać kilka schodów na pół piętro żeby do windy wsiąść i tak już sobie kombinowałam, ze może będę zostawiać w bagażniku auta a gondole będę wnosić ale życie pokaże czy to jest dobry pomysł :)
meridka natchnęłaś mnie do czytania i wczoraj troszkę stron łyknęłam książki Barbary Kowalewskiej „Pierwszy rok razem”, zaczyna się od porodu jest tam kilka fajnych rzeczy chodź podniosła mi autorka ciśnienie sugerując że karmienie piersią jest naszym obowiązkiem, masakra. Jakbyś miała coś wartego polecenia to wrzuć link lub tytuł :) Ja tez nie chodzę na szkołe rodzenia a jakąś wiedzę na ten temat trzeba mieć :) No właśnie utrudniają z wszystkim nie tylko ze smoczkami bo jeszcze jaki kształt czy anatomiczny, czy ortodontyczny czy uspokajający ach nie mógłby być jeden rodzaj ewentualnie kolorem mógłby się różnić :) Trzeba się w każdą sprawę zagłębić potrójnie, poczytać przemyśleć i kupić :)
czajusiątko czyżby dziś znowu trafił Ci się pracowity dzionek? Jak się Oliwii podoba nowy kącik?
Poniżej foteczki ciuszków z wczoraj, sorka za bałagan na stolem jeszcze jest kilka bodziakó ale nie bede was zanudzac

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 11 miesiąc temu #982448 przez roxi1987
No i fotki:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 11 miesiąc temu #982451 przez tysiiiak
Ja tam już przy porodzie zapomniałam co to intymność. Co jakiś czas ktoś wlazi i wydadzą Ci rękę sprawdzając rozwarcie. A jak kazali mi się rozebrać do cc to nawet nie myślałam że w sali stoi nagle z 10 osób. Zrobilabym wszystko żeby już było po. Nawet cewnikowanie mnie nie bolało. Mój M. Jakiś czas już po wszystkim mi powiedział że tak siedział i jak widział że przychodzi lekarz i mi pakuje rękę między nogi to już nie wiedział czy ma wstać i dbać mu W Zęby czy co :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 11 miesiąc temu - 8 lata 11 miesiąc temu #982456 przez Magiczna
Wrzucam łóżeczko i naklejki :D
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 11 miesiąc temu #982466 przez roxi1987
Magiczna łóżeczko które masz jest moim wymarzonym:) pzreśliczne:) naklejki się super prezebntują:) Waszemu Bobaskowi napewno też sie spodobają:)
tysiiiak tak też myślałam że jest podczas porodu, no cóż tzreba to pzrezyć i tak jak napisałaś żeby miec to jak najszybciej za sobą:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 11 miesiąc temu - 8 lata 11 miesiąc temu #982469 przez meridka
roxi - ja dostałam między innymi taki poradnik u mojego gina - www.familyservice.pl/sklep/pierwszy-rok-razem/ widzę że jest za darmo do pobrania w PDF - tylko wiadomo że w wersji papierowej czyta się lepiej. Jak dla mnie bardzo fajnie opisane zagadnienia dot. połogu, pielęgnacji noworodka etc ;)
magiczna - super łóżeczko.. ! Gdybyśmy kupowali to pewnie też takie, no ale ja wezmę raczej od bratowej. trochę nie będzie nam kolorystycznie pasowało do mebli, ale jakoś przeżyjemy. Jak to mówią darowanemu koniowi się w zęby nie patrzy :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 11 miesiąc temu #982471 przez nat19
Tysiiiak – no czo Ty jakie parawany nic takiego nie ma ;o ;(
Agnieszka – jep;p jestem spokojniejsza ;p ale szczęściara z Ciebie ! no to super że udało Ci się wyhaczyć tyle ubranek dobrych marek!
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Magiczna – i jak łóżeczko?
Kasiorek – ja zamawiam, S. się też te fasolki spodobały ;p
Lusek- ale podobno w ciąży nie można na bezpośrednie słońce się wystawiać …
Meridka – kiedyś byłam w biedrze i widziałam śliczny album za 20zł! A gruby i kartki też takie ładne, no za taką jakość to taniocha, plus były fajne przekładki miejsca na płyty i kartki do opisu, ale były dwa rozpakowane i nie kupiłam ;p także jak co dam znać ;p
Czajusiątko- to lipa totalna, no ale wiesz nie umiem sobie tego wyobrazić, bo ma się te majtki jednorazowe plus jakieś wkłady i co ;o i jak to wgl wygląda? Tu się leje, a tu oni sobie oglądają? Przecież to trzeba jakoś oczyścić… głupie pytania mam ale serio jak to wygląda haha ;p
Roxi – no ale wiesz, pokazują w sumie jak się rodzi, albo operacje, a nie wylukałam tego momentu jak jest obchód i tam oglądają krocze ;o no Ty masz wyzwanie ogromne bo wózek podwójny ! ;p ooo patrz nie pomyślałam o tym, że mogę przecież wózek zostawiać w aucie ;o nauka poszła mi lipnie ;/ w ogóle lipnie mi to idzie nie mogę się skoncentrować, nawet staram się jeść więcej warzyw i owoców żeby jakoś usprawnić myślenie, ale czuję się taka upośledzona max ;p a co do fotoksiążki to fajna sprawa, ale ja jeszczę chcę tak tradycyjnie ;p śliczne ciuszki! Boże rozpływam się ;o
Magiczna – ładne te łóżeczko ;o naklejka super, duza jest ! na białej ścianie pewnie jeszcze lepiej by się prezentowała ;p a powiedź mi stabilne masz te łóżeczko? w sensie jak potrząśniesz to czy się nie chwieje? bo ja w sumie też już namiętnie molestuje te łóżeczka i patrzyłam podobne z Klupś coś koło 500zł kosztowało tylko brązowo białe.. no i z ADT są łóżeczka super, ale to musi się wszystko mojemu S. podobać też bo inaczej mi się smuta potem ;p
Byłam w tym reserved spędziłam ogrom czasu i kupiłam tylko dwie koszulki, a przymierzyłam z tysiąc! Dosłownie podziwiam swojego S., że tak dzielnie ze mną trwał ;p niestety chyba u mnie zostaną getry do końca ciąży bo w spodniach letnich jakaś porażka wyglądam tragicznie ;o no i pojechałam do innego reserved i nie było w nim tych dresów takich cienkich i legginsów a szkoda, więc w sumie tyle z zakupów haha ;p ale nie poddaje się bo jeszcze C&A czeka, a w H&M obczaiłam super koszulki, super materiał, ale stwierdziłam, że pochodzę w nich niebyt długo mimo rozmiaru L, a XL już nie było. W reserved też Lki wzięłam, ale jakieś takie luźniejsze się mi wydawały na brzuszek ;p no nic ;p niewymiarowa jestem ;p będę molestować sklepy dalej.

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Zjadłam budyń czekoladowy z lodami bakaliowymi grycana - pycha ... <3
jutro mam prenatalne z wizytą aaaaaa trzymajcie kciuki, nie mogę się doczekać, nie usnę z wrażenia! ;p
a i wiecie we fresh markecie była ta akcja z puzzlami 3D trzeba było zebrać 100 naklejek za te puzzle, w czym dostawało się 1dną naklejkę za 10zł wydane. I zawsze los chciał, że te naklejki tak sprawiedliwie wydawali i przestrzegali tego i bardzo chciałam te puzzle dla mojego brata normalnie kosztowały 80zł a za 50naklejek 40zł ;p i chyba wydawanie tych naklejek było do wczoraj i mój S. poszedł i powiedział, że brakuje mu kilka naklejek a w sumie brakowąło nam 15ście i dostał ponad 20ścia tych naklejek jeszcze i dziś udało nam się odebrać te puzzle ;p w sumie S. objeździł kilka fresh marketów bo nigdzie nie było już tego modelu puzzli ;p a jak i tak robiliśmy zakupy to pilnowałam zbierania tych naklejek ;p a już myślałam, że nam się nie uda zebrać tych naklejek bo jak się dowiedzieliśmy o tym to już miesiąc ta akcja trwała, ale udało się ;p super ;p jestem mega zadowolona.
no i jeszcze udało mi się noski w VE wymienić do okularów bo mi jeden odpadł, tylko tamte miałam takie twardsze a te są miękkie, no ale jak popękają to wymienię jeszcze raz ; p za free wymieniają a za okulary w sumie mało nie dałam bo koło 600zł, i tak mam je już ponad dwa lata na pewno, bo zrobiłam na prawo jazdy w czym jakoś po zdaniu egzaminu a tak to w soczewkach śmigałam ;p porozglądałam się przy okazji za nowymi oprawkami, ale niczego fajnego nie widziałam, a szkoda bo mam przez miesiąc promocje -15%, ale nic na siłe, jak nie teraz to kiedy indziej, tak jak z tymi ubraniami, już trudno...;p

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 11 miesiąc temu #982474 przez kasiorek0310
Witam się i ja wreszcie
nat19 Czasem tak jest ze niby studia fajnie ale po nich zmienia się poglądy i profesje w której człowiek pracuje i po testowaniu ich nawet sa ok myślałam ze będą bardziej intensywniej pachniały przez dłuższy czas ale jednak sa ok z czego sie ciesze bo szkoda by bylo nie skorzystać jak sie już je wygrało, wcale nie takie grubasy chudzinka jesteś i tyle, plan ambitny ale widac potrzebujesz wiecej snu i tyle poza tym korzystaj puki maluszka nie ma potem jzu tak kolorowo ze spaniem nie ma niestety i jak wrażenia S po obejrzeniu mieszkania ? edit to nie fajnie jak taka lipa z mieszkaniem oby wam cos wpadło w oko
U nas normalnie patrzyli na rane u wszystkich przy wszystkich leżących bo jeśli był ktoś odwiedzający to wypraszali na obchodzie albo potem jak zmieniali opatrunki wiec niestety nie ma zmiłuj jakoś muszą badać a co co pań po sn tak samo o ile były nacinane to patrzyli bo tak to nie bardziej sie pytali je o samopoczucie niz oglądali

Magiczna Niop małe przeboje ale teraz oko cieszy a to najważniejsze, czasem to idzie gładko z porodem a czasem niestety nie na to nie mamy zbyt dużego wpływu ja mam nadzieje ze u kazdej z nas pójdzie gladko i bez niepotrzebnego stresu choć mimo drugiego porodu i tak strach jest mimo ze sie wie co i jak, i jak tam łóżeczko dotarło ? a naklejki fajniutkie w sowy :0, coś chyba taki dzien bo mnie tez cos niedobrze od rana było i do te pory trzyma paskudne uczucie oby jednak odpuściło u ciebie :) Piękne łóżeczko i juz złożone rewelacja

8kasia8 Dzięki opłacało sie i korzystamy z wygranej pachnie tylko chwila potem cisza wiec może być pewno rata plus wynajme i zycie masakra oby wam sie udalo do końca miesiąca przeprowadzić sie na swoje wiesz puki jestem jeszcze na chodzie wykorzystujemy każda chwile bo potem wiadomo z maluszkiem jzu sie tak człowiek swobodnie nie ruszy dopiero po jakimś czasie jak dojdę ze wszystkim do ładu fajna piłeczka :) zgrabniutka i jak tam gardło odzyskałaś glos ja tam piłam miód i nic mi nie bylo w końcu to naturalny specyfik wiec co by mialo byc nie tak mam nadzieje ze pomoglo

Lusek a ty leniuszku a jak tam rogaliki dalej jestes im wierna ? Fajna ta szkoła rodzenia tu cwiczenia i wiedza a jak tam inkubator tez był ćwiczyc, To powazny zakup juz za wami ale mysle ze będziesz zadowolona bo sporo tych wózków jeździ i widać ze lekko sie prowadza daj znać jak przyjedzie ciekawe czy an żywo tez tak ładnie wyglada

ZoryaX7 Niop warto było zmiana diametralna a wypad sie udał mały zadowolony my tez troche powdychał inne powietrze bo tam te solanki maja swoje źródła wiec przyjemne z pożytecznym fotki porobił mój mały fotograf a bardzo to lubi fajniutka sypialnia tylko szkoda ze malutka ale mega szafa sie zmieściła a to plus dobrze ze glukoza wyszła ok a żelazo taki juz urok końcówki w ciąży niestety ja na razie badan nie mam dopiero w czerwcu i pewno tez zelazko mi spadnie choc puki co sie ładnie trzymało ale ciuszków pełno słodziaki i nie wszystkie różowe a jaki tam brzuchol fajny maly brzuszek

czajusiątko Czyżby ci sie włączył syndrom wicia gniazdka ze takie porządki wielkie ale super tylko nie przesadź co by Zosi nie zaszkodziło

natinka Bądz co badz 4 lata minęły wiec wiele sie pozmieniało nawet dowiedziałam ze pewnych rzeczy co nie miałam nawet pojęcia przy karmieniu cycem a teraz juz wiem ze dla mnie ok, to nie fajnie jak powtórka z glukoza pasuknie oby jednak po niej bylo wszystko ok

roxi1987 Dasz rade a glukoza nie taka zla ważne zeby nie myśleć o tym tak bardzo bo potem czlwoiek sie nastawia bez potrzeby a wkłuc chyba nikt nie lubis ie dzielić swoim ale jak mus to mus słodki musiał być widok lasek obok siebie może musiały sobie cos pogadać i tyle dobrze ze dalej jest ok i nie podkradają sobie niczego oby juz tak było do końca udał sie maly zadowolony tylko potem ja cierpiałam nocą wszystko mnie bolalo za duzo km zrobiliśmy ale cóz jeszcze troche a najważniejsza frajda synka wszystko wynagradza opinie ma ok i każdy chwali a 40 zl to nie majątek wiec chyba sie skusze żałować nie bede, to superowo kolejny krok z wyprawka do przodu i jakie fajne ciuszki rewelacja potem tylko pranie i prasowanie same przyjemności

tysiiiak Fajnie jak sie wszystko udalo i Kuba mimo początkowego niesmaku zadowolony i szczęśliwy fajna minę musiała miec teściowa jak zobaczyła jakie cudo stworzyłaś i ze takie pyszne superowo i M pomagał rewelacja ty pamiętasz cewnikowanie bo ja nawet nie wiem kiedy to zrobili pamiętam tylko jak dostałam lek na przerwanie skurczy i jak mnie wywozili na sale i jak sie trzepałam na stole z zimna za to pamiętam wyciąganie cewnika masakra nic przyjemnego mimo ze fajna młoda pielęgniarka zagadała mnie ale i tak bylo to czuć

meridka Ja nie wiem jaki myśmy mieli ale chyba aventu ale ten ścięty i maly używał go sporadycznie przeważnie do zasypiania a po 8 miesiącu sam odrzucił go wiec juz nie uczyłam go znowu to jest to ze nie możemy niczego zaplanować pewno te w poczatku sierpnia moga zachaczyc na lipec ale taki urok i tak będziemy dalej sierpniówki ja wiem ze może byc wcześniej mimo ze z usg wychodziło na 7 a om 4 sierpnia ale mam nadzieje ze jak drugie to pójdzie szybciej i łatwiej, ja butelkę tez jedna biorę choćby do herbatki z koprem jakby z brzuszkiem były kłopoty

A wczoraj byliśmy oglądać przedstawienie synka z okazi dnia mamy i taty superowo bylo synek spisał sie na medal mimo ze mnie widział stal ładnie wierszyki powiedzial śpiewał głośno panie wychowawczynie tez juz ok trochę pogadaliśmy o nim i zmienił sie trochę z zachowania znalazły na niego tez sposób i jest ok wiec tyle dobrze. A został zapamiętany ze jako jedyny taki dzielny nie bal sie niczego mówił wyraźnie głośno wiec zadowolony i sam był potem bylo ciasto kawa i to najważniejsze z galaretka czyli takie jak lubi :D
Nalot teściowej nawet ok i tak przeleżałam maskara cos nie halo od poniedziałku mroczki czarno przed oczami krocze boli jak diabli przy chodzeniu juz niestety nie ma takiej sprawności jak wcześniej :( do tego Tymek ma chyba bardzo mało miejsca bo sie tak wypina mocno ze ból straszny i okropnie kopie mnie po szyjce a tak Nikos miał zażalenie ze za mało mu przywiozły bo jak zawsze nie potrafią bez niczego przyjechać i tak go nauczyły ze jak sa to cos przywożą rosnie mały materialista i pretensje do nich miał ze tak malo przywiozły ale ciotke wziął w obroty trochę sie z nim pobawiła i po godzinie jzu je wyrzucał do domu zeby jechały a siedziały az do kapania bo sie okazało ze maja lekarza umówionego koło nas wiec znowu przy okazji wpadły troche pogadaliśmy i tyle zleciało na koncu jzu bajki oglądał bardziej ciotka niz babka czyli ajk zawsze babka siadła ciasto zjadła kawe wciągła i tyle i zdziwiona ze ciasto jest ale cos do kawy musiałam zrobić na szybko wiec padło na sernik i sie udało bo niestety pogoda paskudna lało burze i nie szlo wyjść niestety a jutro jedziemy do ikei zobaczyc na łózko bo czekają nas zmiany oby sie udało wczoraj tez jeździliśmy za łóżkiem i przy okazji znaleźliśmy meble do pokoju Nikosia ale na to czas cena nas tylko przeraziła cały zestaw z łóżkiem i wszystkim ok 5tys ale to jak maly wyjdzie z lożeczka wtedy zmienimy im pokoj na wspólny
A mi siara leci ale tylko troszkę za to coraz częściej i oby tak zostało a co do fasolki poduszki to kupie mysle ze sie opłaca za 40zl z przesyłka i 2 poszewki na zmiane wiec rewelacja jutro zamawiam i z glowy a w piątek malz jedzie po ciuszki malutkie ze strychu trzeba będzie sie brać za pranie najpierw z naszym proszku a potem w lovelli ale bez płynu do płukania zostaje mi jeszcze kupić rezczy do szpitala kosmetyki i higieniczne rzeczy dla malucha
A pieluchy kupowałam 2 duzy karton a nad 1 sie zastanawiam bo nie wiem jak wyjściowo będzie Tymek miał wage ale pewno ok 4kg wiec może tylko 1 paczkę 1 i tyle ale to tez dady na poczatek sa ok jakos pampersy boje sie ze potem przy chęci zmiany na inne nie będzie sie dało wiec wole zacząć od nich. Mały w brzuszku daje popalić ale to dobrze bardziej bym sie martwa jakby nic nie bylo a poza tym waga rośnie a w brzuchu 102cm wiec sie powoli powiększamy.
A ja juz odliczam dni do wizyty ciekawa jest jak tam Tymek a wizyta w poniedziałek wiec lada chwila i zleci

spokojnej nocy jutro znowu ciężki dzien

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 11 miesiąc temu #982477 przez czajusiątko
Nat no normalne, że nie wiesz o takich rzeczach, ja też nie wiedziałam :laugh: pamiętam jak wczoraj pierwszy obchód i tego doktorka z tymi właśnie dużymi zakrzywionymi nożyczkami i myślę sobie rany julek co on mi będzie tym robił :lol: a on tym właśnie odchyla ten podkład i patrzy co i jak. No, że wszytsko zakrwawione to wiadomo, bo taka kolej rzeczy i im to nie jest dziwne. A w ogóle jak sobie teraz myślę to ja nawet do końca nie wiem czy mnie nacieli czy sama pękłam :huh: muszę męża dopytać bo ja to cały poród jak przez mgłę pamiętam, a on każdy szczególik dokładnie :P czekamy jutro na wieści z prenatalnych, a o której masz??

Roxi piękne ubranka już nie mogę się doczekać zdjęć dziewczynek w tych cudeńkach :) oj o ubranka z myszką może być ciężko bo teraz wszędzie tylko Elsa i Anna z krainy lodu, księżniczka Zosia i kucyki pony. Tak mi się przynajmniej ostatnio w oczy rzuciło. Na pewno sporo takich ubranek z postaciami z bajki jest na placu Jacka, ale tak jak mówię w większości te 3 bajki, ale jak będziesz na mieście gdzieś w pobliżu to możesz zajrzeć, może akurat :)

Magiczna śliczne łóżeczko i pościel widzę też już czeka :)

Kasiorek no to musiałaś być bardzo dumna z synka w przedszkolu :cheer: kochane te dzieciaki. No ja też chce Oliwii jakieś mebelki sprawić, ale to raczej tylko szafę jakąś nie dużą i mąż ma jej wyspawać regał na zabawki, bo ona w sumie pokoju własnego nie ma tylko taki jakby kącik. Może jutro cyknę zdjęcie to pokażę. Super, że wycieczka się udała, my planujemy na dzień dziecka jechać do aquaparku do Tarnowskich Gór i może jeszcze kiedyś do ZOO do Chorzowa, tylko zastanawiam się czy wychodzę tam tyle km :evil:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 11 miesiąc temu - 8 lata 11 miesiąc temu #982481 przez natinka
Witam się wieczorkowo
U nas dziś cały dzień burze i deszcz, jakieś nawałnice przechodzą, nawet przez chwilę mi internet wywaliło, no ale jest już ok to piszę
nat19 musze powtarzać glukozę, bo w moczu wyszedł dalej ślad glukozy. Ponadto na wypisie ze szpitala cukier dalej podwyższony (nie wiem czy nikt tego nie dopatrzył) chociaż od słodkiego stronię, to nie ma poprawy do tej pory.
Z mieszkaniem faktycznie kupuje się na lata, więc to dobry pomysł wstrzymać się i pooglądać lepsze propozycje.
Wyobraź sobie, że u nas na obchodzie dodatkowo byli... praktykanci. No i faktycznie zaglądali, czy wszystko dobrze się goi. U mnie zmieniali tylko opatrunki po cc. Ale spokojnie nie masz co się stresować, wszystkie muszą to przeżyć. Niestety jakoś przez ten pobyt czuje się takie upokorzenie (przynajmniej ja tak miałam) ale zleci, a wiadomo najlepiej funkcjonuje się już w domu.
roxi śliczniutkie te ubranka! będą przepiękne księżniczki ;)
czajusiątko uważaj tam na siebie i Zosieńkę przy tych porządkach!
agnieszka ale udało ci się z tymi ubrankami, tyle ciuszków :ohmy: Esterka będzie zadowolona ;)
magiczna prześliczne łóżeczko, widzę, że ma szufladke na pościel, praktyczne.
kasiorek0310 mi też wycieka siara, ale chyba to dobrze, bo się mleczko zbiera ;)
meridka no własnie miałam takie pieczenie, niby nie dużo, ale czułam taki dyskomfort, że coś jest nie tak (od czwartku zeszłego tyg) ale już jest lepiej i praktycznie przechodzi (chyba po tych kapsułkach), zobaczymy jak będzie dalej jak zrobię badanie moczu

A na popękane piersi (oprócz standardowych kremów) można zawsze założyć nakładki (ja kupiłam avent), jak się tylko podgoją, mozna dalej karmić bez nakładek. Pomaga.
Ostatnio czytałam artykuł co zrobić aby uniknąć nacinania krocza. Specjaliści sugerują masaż krocza od 30 tyg. Takie to dziwne troche, sama nie wiem co myśleć...

Kurczę, znowu burza, już brak mi słów...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 11 miesiąc temu #982493 przez Lusek
Hejko witam się z rana śpiochy :)
Echhhhh dzisiaj trochę się polenię z rana a potem coś na obiadek trzeba ugotować. Jakoś mam dziś lenia :P
Wczoraj po szkole rodzenia pojechałam do biedronki i kupiłam pieluchy 2 DADA za 50zł 156szt. Dziewczyny z lipcówek podawały naprawdę polecam ;) :P

meridika położna na szkole mówiła że silikonowe są lepsze ;) że poddają się pod buźkę dziecka czy jakoś tak i nie zakłócają odruchu ssania piersi :P ale mówiła żeby dać dziecku wybór który smoczek jemu bardziej pasuje ;) :cheer: więc kup taki i tak i zobaczysz który będzie lepiej jemu leżał ;) :cheer: tzn pasował :)
Z tym rozpakowywaniem to się nie śpiesz ja jestem po wczorajszych ćwiczeniach na razie przerażona ehhhh boje się tego wszystkie ;)

czajusiątko no ale nie tylko Ty jesteś w całą wyprawką w ........pie ;) :P ja też robię listę i powoli powoli pytam szukam kupuję. No ale wózek to już jest zamówiony hehe :P ;) tak jak mówisz tylko czekać na telefon. :) że już można odebrać ;)

roxi1987 no to powodzenia na zakupach obyś dorwała buciki wsuwane no do mnie tez przyszedł sms że jest -35% na półbuty hehe :cheer: może też wybiorę się z moim M na zakupy żeby buty sobie kupił ;) jakieś półbuty no zobaczę co tam będzie. Czuje się lepiej ale ta pachwina mi nadal doskwiera może jeszcze parę dni odpoczynku i przejdzie. Wczoraj już myślałam że jest lepiej i może było ale na szkole rodzenia znowu były ćwiczenia starałam się oszczędzać ale no trzeba też było zobaczyć co i jak te pozycje do porodu itp. i technika oddychania i II etap porodu. :dry: :cheer:
Dziś to mamy masaż w parach ;)
Bozie jakie superowe rzeczy łaaaaaaaał naprawdę jak się patrzy ;) chyba widzę podwójnie :woohoo: hehe SUPER takie słodziaki ehhh ;) :cheer:

Magiczna Super łóżeczko z szufladą :P ;) a nalepki też ekstra. Pasuje do zielonego super :P ;)

Tysiiak kurde to na prawdę nieźle ale to chyba tam jest tak jak w piekarni bułek wyścigowych wchodzi sprawdza i leci następną hehe :P Słyszałam że teraz położna sprawdza rozwarcie to chociaż tyle :P ;) A i można rodzić na siedząco haha :P ;)


nat19 tak no opalać się nie można ale przed 11 trochę można np kawkę spić tak albo po 14 można iść na spacer itp. Chodzi głównie o nieopalanie czyli leżenie plackiem na ręczniku ;) :P . Spacer może być. Wiem że to będzie męczące itp bo upały przed nami ale chodzi tylko o to żeby załapać trochę witaminy D czyli melaniny która się w skórze wytwarza. No o takie łapanie promieni mi chodzi ;) Broń boże żeby się opalać bo plamy i niezdrowe jest w ciąży. Ale taka jak wszystko po trochu wszystkiego.
Fajnie ze chociaż coś kupiłaś ;) A czemu tak duże rozmiary kupujesz ???? Przecież drobna kobitka jesteś :P ;) a kurka takie wielkie.
NO to fajnie że udało Ci się z tymi puzzlami dla brata.Ja nawet nie wiedziałam o takiej akcji. ;) :cheer:
Często takie akcje w carefurach są ale ja już nie zbieram nalepek (garnki były, noże to mam, ale ręczniki były itp)
Hehe lody z bakaliami i budyń czekoladowy Ty to masz spust :cheer: :)
A jeśli chodzi o mieszkano to na samym poddaszu to w leci będzie ukrop straszny ;) także jak coś to 2 piętrowe (w tym poddasze) a tak to kurde się nie opłaca za tyle kasy. Powinni zejść z ceny. Ale każdy chce żyć jak to mówią :P ;) :) Powodzenia w szukaniu mieszkanka :laugh: :)
Zdaj relacje z wizyty???? Jak tam wieści z brzusia

Kasiorek0310 no wczoraj to miałam odłożone rogaliki ale już dziś nie dam rady pojechać chyba że będą o 10 bo nie chce mi się ruszać :P ;) jakoś jeszcze mi pachwina doskwiera chyba dalej po tych ćwiczeniach :) dlatego zaczęłam troszkę leniwiej działać ;)
No wózek zamówiony zobaczymy jak przyjdzie to fotki wstawię :cheer: :)
NO inkubator to chodzi na ćwiczenia dla kobiet zawsze jest wyproszony a ten głupek pod drzwiami koczuje :cheer: jakaś masakra z tym gościem. :blink: :unsure: że tacy się rodzą.ehhh :P Ale dzisiaj mamy masaże w parach jako ćwiczenia więc głupek się doczekał ;) :) .Wszyscy się z nich brechtają bo ona też jakaś taka dziwna. Mój mąż to mnie tylko raz podrzucił bo mieliśmy akurat po drodze i nie czekał tylko przyjechał po mnie a tak to na kobiece ćwiczenia jeżdżę sama tak jak inne babki chodzą same i już. Niech ten chłop ta jej trochę odetchnąć :P ;)
Super że taki dzielny Wasz synek i tak się spisał na medal. A gości to długo miałaś, trochę za długo jak mówisz że tak się źle czujesz to współczuję. To ani się odprężyć ani odpocząć ehhh :( .No trochę też zwolnij jak masz mroczki przed oczami itp. odpoczywaj. ;) :P Ty to jesteś dzielna sama sernik zrobiłaś ja nie mam ręki do ciast ale za to do dań takkkk :silly:
Daddy są teraz w promocji 2 po 50zł 156szt. w biedrze ;) :) ja kupiłam i zamierzam kupić jeszcze 1 jedną paczkę ale pampersów.NO wyprawkę też muszę zacząć kompletować na razie listę spisuję. Powoli powoli mi to idzie. :)

natinka wczoraj na szkole rodzenia miałam o tym masowaniu krocza ale to położna mówiła od 34 tygodnia ciąży. Też mówiły o jakimś baloniku pompowanym który wkłada się do pochwy i pompuje żeby rozciągać :unsure: :S :blink: ale tylko na własną odpowiedzialność coś takiego. Sa teraz sposoby że szok. A krocze można masować na piłce + olejek ze słodkich migdałów z witaminą E.
O tych nakładkach słyszałam ale nie wiem czy po nich nie będzie gorzej? ;)

Jeszcze CIĘ nie znam a już CIĘ KOCHAM...



Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 11 miesiąc temu #982535 przez czajusiątko
U mnie też chyba będzie dziś dzień lenia :P pogoda deszczowa, senna, więc nic się nie chce... zrobię tylko obiad, no chyba, że mnie najdzie to może w safach trochę poukładam :unsure:
dziś miałam głupi sen... śniło mi się, że zaczęłam rodzić jakoś w 31 tc i ocknęłam się po porodzie i mąż mi mówi, że musieli mnie reanimować bo serce przestało bić :huh: Później się martwiłam, bo nie miałam jeszcze nic uszykowane, ani dla siebie ani dla małej. Tak więc dla świętego spokoju muszę się w końcu wziąć i pospisywać co nam potrzebne, co trzeba dokupić i zacząć organizację.


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 11 miesiąc temu #982570 przez agnieszkazst

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 11 miesiąc temu #982573 przez Lusek
Jestem wróciłam z zakupków ale powiem wam że jestem wymęczona no kurde chyba pogoda ta na samopoczucie wpływa ehhh :angry: :unsure: . Byłam w komisie dla dzieci i chciałam zrobić rozeznanie jak i co. No i może upolować jakiś organizer na łóżeczko ale kurka nic nie było. :dry: A tak w ogóle jakie kosmiczne ceny :blink: maja że szok. Np. śpiworek do spania ja kupiłam za 34zł no po rabacie ale nowy z Tesco a w komisie 45zł :blink: masakra.

roxi1987 słuchaj jeśli chodzi o tą myszkę miki to coś w pepko było jakieś bluzki różowe no i w biedronce bidon różowy z myszką miki. A jeszcze w Auchanie kurtka z myszką miki ale chyba tylko do dziś promocja : www.promoceny.pl/detail/auchan-kurtka-myszka-miki-69089/ , a od dzisiaj do 1.06 jest jakaś różowa sukienka z myszką miki. :P ;) Oooo i widzę w gazetce komplet dziecięcy w myszkę miki w biedronce dostępny od 25.05.
Może coś uda Ci się trafić ;) :silly:

czajusiątko aaaaaa ale super kącik :) ;) no rewelacja :woohoo: Oliwka na pewno jest zadowolona :)

Jeszcze CIĘ nie znam a już CIĘ KOCHAM...



Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl