BezpiecznaCiaza112023

Sierpniówki 2015

8 lata 11 miesiąc temu #982224 przez meridka
U nas też zawitał w domu zapach bzu :)
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 11 miesiąc temu #982233 przez roxi1987
Witam się wtorkowo, już popołudnie się zrobiło a ja dopiero siadłam do komputera no ale tak piekna pogoda, ze szkoda byłoby nie posiedzieć na dworku i dotlenić bobasy :) i siebie też :) U mnie wszystko ok pospałam do 8 potem troszkę jeszcze poleniuchowałam w łózku a potem śniadanko, musiałam poskanować troszkę dokumentów, kurier przywiózł mi paczkę z 5-10-15 o której wspominałam wczoraj (musiałam przejrzeć sobie, nacieszyć oczka), obiadek i z książką pomaszerowałam na dwór żeby troszkę skorzystać :) a teraz wróciłam i muszę nadrobić zaległości na forum :)
Magiczna Pani dr powiedziała ze na następnej wizycie sobie dokładnie pomierzymy dziewczyny wtedy to będzie 30 tydzień ciąży ale ze to ciąża bliźniacza to tak jakby był to 33-34, ale powiem Ci że tak od 3-4 dni odczuwam ciężar brzuszka :) leży sobie na udach jak siedzę Mam nadzieje ze łóżeczko jutro najpóźniej w czwartek do Ciebie dotrze i będziesz mogła odhaczyć z listy zakupowej :) Naklejka super, te sówki ogarnęły dziecięcy świat: ciuszki, kocyki, pościele do łóżeczek itd.:)bardzo fajny wzór, świetna dekoracja będzie :)
Lusek jak tak patrze sobie na Twój paseczek to ogarnia mnie troszkę niepokój już prawie wszystkie mamy za sobą już 2/3 ciazy tak to szybko minęło czasu coraz mniej a ja w lesie :) A ty jesteś u nas przodowniczką w paseczku :) Mi niestety tez pachwina dokucza a właściwie nie pachwina tylko krocze ale jestem pewna ze naciągnęłam je tydzień temu wtedy jak pojechałam na paznokcie, na szczęście byłam badana w piątek i jest wszystko ok ale ból jest :( musisz troszkę po odpoczywać i powinno pomału ustępować :)
agnieszkazst z wyprawka na pewno zdążysz, ja pomału kupuje bo nie chciałabym żeby mnie zaskoczył potem wyciąg z rachunku bankowego :) mam nadzieję kochana że moje kobietki poczekają chociaż do sierpnia (może to być 1-08-2015 ale sierpień :) ) , ale ja tu nie mam nic do gadania one zadecydują :)
ZoryaX7 jak po wizycie? Mam nadzieję że Ania szaleje w brzuszku :) No właśnie różnie z tymi ciążami bliźniaczymi bywa, wiesz nad nami cały czas widmo zespołu podkradania wisi ( na początku do pierwszego prenatalnego wtedy okazało się że są dwujajowe i taki zespół nie występuje wiec byłam spokojna do drugie prenatalnego bo wtedy Pani powiedziała że łożyska są bardzo blisko i mogą się zrosnąć dlatego też jestem umówiona na to trzecie) no ale trzeba być dobrej myśli że nasza Hania jest malutka bo taka jej uroda a nie dlatego że siostra jej podkrada jedzonko :( Ja też swoich nie prałam, ale moja siostra dużo kiedyś miała z tej firmy dla dzieci i nic się z nimi nie działo więc ufam, ze firma nie obniżyła swojej jakości. No ja dostałam dziś paczkę i paragon :) niektóre body z długim rękawem wyszły po 9 zł wiec super ta promocja wyszła :)
natinka będę trzymać kciuki kochana za Twoją glukozę bo ja dopiero za dwa tygodnie, mam nadzieje że tym razem wyniki będą dobre :) Najważniejsze, że infekcja została wykryta i po tych globulkach na pewno będzie lepiej. Morze poczeka, pojedziecie za rok a teraz najważniejsza jesteś ty i dzidziuś więc proszę dbać o siebie i bobaska, a wszystko będzie super :)
tysiiiak super że urodzinki się udały, no i Twój torcik smakował bo to najbardziej cieszy w pieczeniu :) Jak się kochaniutka czujesz?
meridka ja też jestem takiego zdania co ty lepiej wiedzieć i zapobiegać jeśli można coś w tej kwestii można zrobić bo nie zawsze się da ale jak się da trzeba działac :) musze też zacząć coś czytać o tym bo czas ucieka a ja żyję w abstrakcyjnym świecie że wszystko jakoś będzie :) A jak tam dziś Twoje piersi? Piękne te kocyki ale ceny niesamowite :( A dekoracja Bzowa super:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 11 miesiąc temu - 8 lata 11 miesiąc temu #982258 przez Lusek
Hejko :)

No ja też powoli się rozkręcam z kompletowaniem wszystkiego pojechałam z moim M i zamówiliśmy wózek camarelo ale powiem wam że nie carrera jak byłam nastawiona ale jak zobaczyliśmy carmele to zamówiliśmy ją no to 4 tyg oczekiwania :cheer: ;) Carmela różni się tym że ma dłuższy daszek i więcej otworów w budce, taką siatkę i szyber dach hehe :cheer: :) fajniejszą ramę i lepszą jakby rączkę do prowadzenia tak mi się wydawało że jakoś ta rączka mi bardziej odpowiadała. NO i skusiliśmy się na Carmele+ fotelik maxi cosi cabrio fix+ bazę family fix. :) :cheer:
Zapytałam o rabat przy łóżeczku co już wcześniej pokazywałam wam : allegro.pl/lozeczka-safari-olcha-szuflad...jak-i5013036627.html bo chce jeszcze od nich zamówić śpiworek taki na zimę na sanki, do fotelika do wózka (jeden wielofunkcyjny) całkiem fajny : allegro.pl/spiwory-polar-do-wozka-sanek-...ier-i5011788301.html

magiczna oooo fajnie że macie ćwiczenia na szkole tak jak my.A czy ćwiczenia były dla samych kobitek czy też macie ćwiczenia w parach bo my to i to :) ;)
Ooooo porodówka my zwiedzać będziemy w następnym tygodniu hehe :) Podziel się wrażeniami jak było na tej sali ;) :P ciekawa jestem hehe :)
Nalepki są super a powiedz czy są wielorazowe tzn czy da się je przekleić do innego pokoju bo fajne są bym może zgapiła hihi :P ale najpierw bym przylepiła w sypialni a potem u maluszka w pokoju :) ;)

wiewiórka a majtki bezszwowe :P chodzi mi tylko o wygodę ale jak lubisz stringi to oki :) tak sexi ;) Ja mam tą kieckę co wcześniej wstawiałam z happymum ;) :)

czajusiątko to Oliwka na pewno zadowolona z małego swojego kącika :cheer: :) super ;)

meridika to pisz co tam wypiszesz bo ja też zielona jestem w tym ;) no ja też nie wiem że trzeba podawać te witaminy muszę sobie zapisać w kajecie ;) NO my jako świeżo upieczone mamy raczej niewiele wiemy no nie ma co ukrywać :) ale jak doczytasz coś ciekawego to dziel się na forum ;) będę wdzięczna :)
Jeśli chodzi o gotowanie to powiem Ci ze kiedyś nie gotowałam dopiero po ślubie zaczęłam się tym interesować i lubię nowinki różne np. gotuje to co okrasa albo Gordon Ramsey i wiele innych przepisów.Czasami nawet sama wymyślam zawsze smakuje każdemu.Czy na urodziny jak wyprawiam czy święta to powiem Ci ze lubię.
To jak pomalujecie to jakaś fotka ??? :P sie znajdzie na forum ;) No współczuje tych preparatów na owady ehhhhh :unsure:
BEZ super -bardzo ładny :woohoo: wazonik :woohoo:

nat19 no właśnie ja dziś zamiast carery zamówiłam razem z mężem carmele bardziej mi się podobało w sumie mojemu mężowi też i te bajerki w budce :cheer: Jak już odbiorę to porobię fotki ;) :)
Także musisz zdecydować co i jak a na raty to też można nosić hihi ;) a zapitolić mogą bo każdy wózek to dobry łup :unsure: ehhhh bandyci. na łańcuch jakiś przyczepiaj albo chowaj do piwnicy jak już będziesz użytkować. ;)
Ucz się ucz.

roxi1987 no to prawda przodowniczka w paseczku ale nie wiadomo kiedy dzidziol będzie chciał wyjść to mnie najbardziej przeraża :cheer: ehhhh :) no zobaczymy ;) Ty Kochana z 2też możesz troszkę szybciej się wypakować ehhh niż w terminie ale oby siedziały laski jak najdłużej w brzusiu. A to prawda czas leci jak głupi ;) :) Już niedługo będziemy się wymieniać co zrobić kiedy ... ble ble ble ;) :)
Kurde tyle czasu Ci dokucza no właśnie boję się troszkę ale zobaczymy jak to będzie dalej. Dzisiaj troszkę odpoczywam ale boli aż czasami zakuleję ;) Łączmy się w bólu he ;) NO myślę że ustąpi ale jak mówisz tydzień to matko jedyna :blink: ale dam radę.
Fajnie że nacieszyłaś oczka zdobyczą z 5-10-15 hehe :cheer: super :woohoo: a co tam kupiłaś????Pochwal się :P ;) chociaż czymś jednym małym :P

Jeszcze CIĘ nie znam a już CIĘ KOCHAM...



Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 11 miesiąc temu - 8 lata 11 miesiąc temu #982260 przez meridka
czajusiątko - podziwiam Cię, że tyle Ci się udaje zdziałać ;) ja zauważyłam, że moje obroty są mega spowolnione... i jakoś taka jestem dużo mniej wydajna niż przed ciążą... mam nadzieję, że się to zmieni po urodzeniu i się jakoś lepiej będę umiała zorganizować...
nat- też lubię reserved :) jakieś konkretne plany zakupowe ? ja z tym sudocremem słyszałam, że jak faktycznie są jakieś odparzenia od pieluszki to jest super, ale że do codziennej pielęgnacji nie ... no ale nie wiem.
Kasia - ja też piję z miodem herbatkę na co dzień, dla osób dorosłych to chyba nie jest szkodliwe - także nie martw się. Ważniejsze, żeby nie podawać dziecku do pierwszego roku życia miodu, bo ma tam jakieś bakterie, z którymi tak malutki organizm sobie nie poradzi.
Kasiorek - gratulacje wygranej w tym konkursie z mamo to ja :) zdolniacha :D
Roxi- dzisiaj nie miałam żadnych wycieków ;D hehe :) wiesz, ja myślę, że pewnie dużo rzeczy podpowie nam poprostu intuicja, albo na bieżąco będziemy pytać Pana GOOGLE o złote rady - albo tutaj na forum :) No ale nie chodzę na tą szkołę rodzenia i dlatego czuje się spokojniejsza jak trochę poczytam i się dokształcę :P a w sumie dostałam trochę takich darmowych poradników od położnej która pracuje w recepcji u mojego ginekologa - jest doradcą laktacyjnym.
p.s. BOSH jak ja się cieszę że mamy internet :) i wszystkie informacje są tak łatwo dostępne. :P Współczuje naszym mamom w tej kwestii :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 11 miesiąc temu #982292 przez nat19

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 11 miesiąc temu #982331 przez Magiczna
nat No i fajnie !:D

Boże jak mi niedobrze dzisiaj od rana... :/

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 11 miesiąc temu #982339 przez nat19
Wstałam słuchajcie przed budzikiem, który sobie nastawiłam na 8mą, mówię: pouczę się od samego rańca, zjem śniadanie, ogarnę się, zrobię sobie obiad bo S. poszedł do pracy na pierwszą zmianę, bo kolega potrzebował się z nim Zamienic tak to dziś by miał nocke ;o ;p i co? obudziłam się o 7 popatrzyłam na zegarek i poszłam Spać dalej ;p do 10 standardowo…; p ech… no nic, trudno! ;p dwie godziny jestem w tyle ;p za to przy śniadaniu do Was od razu piszę ;p w ogóle wstałam dzisiaj taka szara na buzi z siniakami pod oczyma jakby mi ktoś przyfasolił jeszcze mnie mdliło więc szybko wodę z cytryną wypiłam i trochę mi się lepiej zrobiło ;p… ;o ech, teraz strzelę sobie kawę z mlekiem na pobudkę bo jakoś tak o tej 10tej wstałam z marszu i taka pijana się czuję ;p jeszcze muszę dzisiaj kupić krem na rozstępy bo już mi się skończył, wczoraj resztki resztek wydłubałam dosłownie ;p a jak na razie zero rozstępów więc może tak zostać i brzuch nie swędzi a się wiadomo rozciąga bo dzidziol mi się kręci po prostu na wszystkie strony a wczoraj przed snem myślałam że nogą czy ręką przebije mi skórę i to już w sumie bolało ;o tak jak ocieranie się całym ciałem o pęcherz… ;o ma widocznie mało miejsca i szuka namiętnie gdzie by tu kości rozprostować ;p aaa już jutro ją pooglądam, mam nadzieję, że nie odwróci się dupcią jak ostatnio bo przez to nie mam zdjęć z ostatniej wizyty ;( ;p a zawsze mi strzela 3do 6fot. Postanowiłam w ogóle zakupić jakiś ładny album pt. 1 rok życia i z każdego miesiąca zrobić kilka zdjęć i wklejać do albumu, bo jednak nadal mnie kręcą te zdjęcia namacalne niż te na komputerze ;p a taka fajna pamiątka by była – sentymentalna <3
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


Tysiiiak – nie pocieszyłaś mnie trzydniowym okresem ;p wgl dobra jak to jest tutaj pierwszy dzień po porodzie obchód powiedzmy z rana, leje się z Ciebie w pierwszych dniach i co i przychodzi lekarz i mówi „jak się pani czuje, zapraszam na badanie?” czy tak przy wszystkich ;o ja chyba traumę bezwstydności będę miała po szpitalu ;p
Meridka – śliczny bez! ;p ale też zerwaliśmy z S., ale po dwóch dniach drażnił mnie ten zapach ;p
Meridka chciałam sobie kupić jakieś cienkie ddresy/ spodnie/ getry i kilka koszulek do tego. Bo to co mam zaczyna mi się opinać już. Mierzyłam tyle sukienek i ciążowych i zwykłych i jestem po prostu niewymiarowa, więc postawiłam po prostu na jakieś przewiewne spodnie i kilka zwykłych koszulek over size, po ciąży też się przydadzą, no a w letnie ubrania swoje jak sukienki nie wejdę w biuście ;p koszulki się za mocno porozciągają, więc postanowiłam kupić coś na teraz żeby jak lumpek nie wyglądać ;p jeszcze do C&A wskocze i już, bo nie mam jakoś ochoty na latanie dzisiaj a jutro idę do lekarza, więc wypadałoby kupić cokolwiek ;p no i może jakieś trampki wsuwki, a jak nie to przez neta sobie zamówię ;p co do sudocremu to ja też tylko na odparzenia słyszałam ;p tak to jak Ty zielona jestem ;p a co do naszych mam to fakt, ale wiesz zawsze miały swoje mamy doświadczone, pielęgniarki i położne też inaczej podchodziły moja babcia ma 59lat i całą wiedzę opierała na książkach doświadczeniu położnej i swojej mamie ;p wychowała trójkę dzieci w tym mnie i znalazła sposób by nam uszy nie odstawały ;p! bo jak się jakoś tam dzidziola kładzie do łózka to trzeba zwracać uwagę czy uszy się nie zawijaja, bo inaczej po jakimś tam czasie tak już zostaną ;p! ;p i nam wałeczki z ręczników albo pieluch tetrowych robiła żebyśmy główek nie przekręcały ;p więc starsze pokolenie dało radę bez dostępu do Internetu ale za to też większość położnych było bardziej z „powołania” niż „a bo nie wiem co mam w życiu ze sobą zrobić” ;p teraz ciężko spotkać jakąś położną z powołania ;p
Roxi – to pochwal się paczuszką ! ;p
Lusek – Oks czekam na focie ;p no ja właśnie jak weszłam na strone internetową, to też mówię sobie a może by coś innego kupić ;p bo mi się inne spodobały ;p no chyba tak, niby jakiś wózek na dole stoi już jakieś dobre 8miesięcy i nikt się na niego nie połasił, ale i tak się cykam ;p
magiczna - woda z cytryną ;p! mi też z rańca dziś jakoś kiepsko było i na czczo sobie wypłam i dzięki temu śniadanie zrobiłam ;o

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 11 miesiąc temu #982340 przez tysiiiak
Nat mi tam tylko ranę po cc oglądali ale po porodzie sn nie robią jako takiego badania tylko oglądają jak byłaś nacinana czy się dobrze goi ale jak to dokładnie wygląda to nie wiem ominęło mnie to :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 11 miesiąc temu #982347 przez nat19
tysiiak - no dobra, ale tak przy wszystkich to oglądają ;o ?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 11 miesiąc temu #982349 przez tysiiiak
Podejrzewam że jeżeli będzie pokój dwuosobowy to koło twojej koleżanki ale pewnie co szpital to sposób. Może y Ciebie będą jakieś parawany czy coś.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 11 miesiąc temu #982365 przez agnieszkazst

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 11 miesiąc temu #982367 przez Magiczna
agnieszkazst WYsłałam dane :)

Przyszło łóżeczko! Teraz czekam na J do 15 bo to na adres firmowy zamawiałam :D Już się nie mogę doczekać :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 11 miesiąc temu #982381 przez kasiorek0310
Nadrobie was wieczorem o ile sie uda niestety nalotu teściowej nie ominę miało jej długo nie byc a tu w poniedziałek ledwo co my doszli we wszystkim w miarę do ładu dzwoni ze będzie w środę masakra jeszcze mi tego brakuje ale mam to gdzieś małż będzie nad nimi skakał chco jak bedzie ladnie to idziemy do parku mały będzie szalał a ja sie coś kiepsko czuje od poniedziałku poza tym urlop ma wiec nawet czasu na wejście na neta nie mam co chwile cos wiec moze wieczorem sie uda wam poodpisywać na spokojnie bo jutro zas w rozjazdach do klinki i ikei wiec mamy cale przedpołudnie zajete

milego dnia wam zycze

mamy kupujecie tzn fasolkę do karmienia rozważam zakup ale nie wiem czy wart przy 1 synku nie miałam i karmiliśmy sie na zwykłej poduszce mało wygodne a teraz chce taka specjalna sprawdza sie to czy nie bardzo zadowolone z tego byłyście pomocy

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 11 miesiąc temu #982409 przez Lusek
Hejko witam się po południu :cheer:

Jak na mój zwyczaj późno ale byłam na poczcie i po zakupy.


magiczna jak się czujesz??? polepszyło Ci się ? :) NO to czekaj na łóżeczko i składaj jak M przywiezie eheh :cheer:

nat19 ooo to zdaj relację z wizyty. Tak te siniaki i blada skóra to wiesz co brak słońca ehhh witaminy D :P ;) Fajnie że Twój M pojechał oglądać mieszkanko ;) Nie tylko Ty będziesz miała traumę bezwstydności ja też :unsure: :blink: jakaś masakra :S

agnieszkazst jak tylko założę konto na fejsie jak się z tym ogarnę to napiszę ci na priv. :cheer:
Fajnie że udało Ci się tak zaoszczędzić na ubrankach i że jesteś zadowolona z jakości :cheer: wow 80 szt to niezła kolekcja :P ;)

kasiorek0310 jak tam odwiedziny teściowej??? Dałaś radę ;) :P Nie taki diabeł straszny jak go malują hehe ;) Teściowe są fajne. Moja mama zawsze mówi teściowo Ty stary rowerze ale to do mnie tylko żartuje .... :P ;)
Jeśli chodzi o fasoli do karmienia sama nie wiem ludziki polecają, jak trafisz jakąś okazję to kupuj. Ma coś być w lidlu.

Jeszcze CIĘ nie znam a już CIĘ KOCHAM...



Podziękowania: Izek

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 11 miesiąc temu #982438 przez meridka
Przeglądałam dzisiaj smoczki :D niby tania pierdółka ale jak zwykle tysiące opcji... :P byleby człowiekowi utrudnić wybór :P kupujecie silikonowy czy lateksowy? W sumie planuje dać dziecku smoka dopiero po 1 m-cu - podobno nie powinno się dawać wcześniej bo może mieć potem problem ze ssaniem piersi. Zobaczymy jak Mały się będzie zachowywał :P No ale lepiej kupić i mieć w razie WU. Butelkę chyba też jedną narazie tylko kupię, zobaczę jeszcze. Ogólnie nastawiam się na karmienie piersią.
Czas leci nieubłagalnie. U mnie już 29tc. Chociaż coś mi się wydaje, że wypakujemy się w lipcu jednak - tak wynika z USG. Cokolwiek by się nie wydarzyło i tak będę się czuła SIERPNIÓWKĄ :P ciekawe która z nas pierwsza urodzi :>


Lusek
- fajny ten śpiworek :) chociaż ja sobie narazie dam spokój, zainwestuje później. Hehe no trochę tego jest wszystkiego ;) ale jak wyczytam coś zaskakującego to dam znać :D z gotowaiem mam podobnie ;) Przed ślubem moją "specjalnością" były kanapki, spaghetti z paczki albo pizza RISTORANTE ;) hehe. Teraz też trochę eskperymetuje. Najbardziej lubię robić coś poraz pierwszy, wtedy mam z tego największą radochę :) Zwykle się przymierzam do jakiegoś przepisu tygodniami :P Ale przynajmniej mąż docenia starania :)
Jak się wykaraskamy z remontu to wrzucę fotosa :)

Nat- podobno sińce pod oczami w ciąży czasami występują bo dzidziuś coś tam uciska :> nie pamiętam czy chodziło o wątrobę ? :P Brak snu w Twoim przypadku chyba trzeba wykluczyć :D
AA jeśli chodzi o album to też chcę kupić! Obowiązkowo ;) taki do wklejania zdjęć :) tylko nie wiem czy zamawiać przez neta czy coś poprostu kupić w sklepie. Zobaczę jeszcze :) Jak coś znajdziesz w jakiejś okazyjnej cenie to daj znać :D
Słyszałam, że z tym przekręcaniem główki u dziecka to różnie bywa :P Syn znajomych właśnie miał przez jakiś czas taką nieforemną główkę, bo cały czas na jednym boku leżał. Ale unormowało mu się to naszczęście :P Masakra ! na wszystko trzeba zwracać uwagę!
Agnieszkazst - wysłałam do Ciebie wiadomość na priv odnośnie tych danych ;) Zdradź nam sekret jak to zrobiłas że nie popękałaś ani Cię nie nacinali... to jedno z moich cichych marzeń...
Kasiorek - :D uwielbiam czytać Twoje posty :D Czuje, śląski akcent ;D eh, też bym się do ikei przejechała ;/ ale cholernie to daleko.. a mają tam dużo fajnych rzeczy też dla dzieciaków. A z tą fasolką to ja nie kupuję. Szkoda mi kasy na to :P pewnie będę se podkladać jakieś inne poduchy :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl