BezpiecznaCiaza112023

MAMUSIE STYCZEŃ 2016

8 lata 10 miesiąc temu - 8 lata 9 miesiąc temu #984349 przez agnesssa
Witam,

Nadal nie zauważyłam nowego wątku na 2016r więc postanowiłam go założyć :)

Jestem mamusią wrześniową 2012 i mam cudownego synka Maksymiliana, teraz udało się ponownie zajść w upragnioną ciążę, jak zwykle wiele obaw czy wszystko będzie dobrze, ale nadzieja mnie nie opuszcza :)

Serdecznie zapraszam mamusie styczniowe do wspólnego przeżywania okresu ciąży, porodów oraz wzajemnego wsparcia w tych wyjątkowych dniach, które mi w tej ciąży uciekają jak szalone ;)

NASZA TABELKA
docs.google.com/spreadsheets/d/10vDdIazi...kH4/edit?usp=sharing






Aniołek[*] 11tc 19.05.2011

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 10 miesiąc temu #984559 przez Lena94
Witaj!
Serdecznie gratuluje i powodzenia oby wszytsko szlo doobrze bez problemow, spokojnych "9" miesiecy :D
Pzdrawiam !:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 10 miesiąc temu #984625 przez madziaska
Agnessa gratulacje :) Dobrze Cię pamietam ze staraczek ;)

To i ja dołączam ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 10 miesiąc temu - 8 lata 10 miesiąc temu #984632 przez agnesssa
Lena Dziękuję :)

Madziaska Ależ się cieszę :) Wielkie gratulacje i dla Ciebie :* O staraczkach Ty mi pisałaś jeszcze na mamusiach Grudniowych 2011, bo tam się poznałyśmy :) Niestety musiałam opuścić grudzień 2011 :blush: Ale mam szczerą nadzieję, że tym razem sytuacja się nie powtórzy, chociaż wielkie obawy miałam, bo na pierwszej wizycie w 6tc pęcherzyk był dużo mniejszy niż powinien, i się najadłam strachu, na szczęście po dwóch tygodniach widać już zarodka i bijące serduszko więc trochę jestem spokojniejsza, dzisiaj kolejna wizyta :)
A jak Ty się czujesz, jak tam Haniula, już duża panienka na pewno :cheer:






Aniołek[*] 11tc 19.05.2011

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 10 miesiąc temu - 8 lata 10 miesiąc temu #984644 przez madziaska
Agnessa, wszystko bedzie dobrze :)

Ja pisałam na listopadówkach 2011, bo właśnie na listopad miałam termin, ale Hania urodziła się się w grudniu ;) Ojjj tak, duża już z niej dziewczynka i bardzo cieszy się, że będzie miała rodzeństwo, choć dla nas to była szczerze mówiąc "niespodzianka" ;)

Czuję się dobrze, lekkie mdłości gdy czuje głód, więc jem żeby ich nie czuć ;) Trochę senna... Ogólnie objawy bardzo podobne jak przy Hani, nawet te same smaki ;) Wizytę miałam 3 tyg temu, widziałam tylko pęcherzyk. Miałam zgłosić się jutro, ale jest Boże Ciało wiec pójdę za tydzień, bo niestety mój lekarz przyjmuje tylko w czwartki.

A jak Ty się czujesz??? Jak Maksio na wiadomość o rodzeństwie? Daj koniecznie znać jak po wizycie ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 10 miesiąc temu #984657 przez agnesssa
Madziaska Szkoda, że Ci wizyta przepadła, ale tydzień szybko minie :) Lekkie mdłości powiadasz, to Ci trochę zazdroszczę :P Mnie również trzyma jak w pierwszej ciąży czyli mdłości cały dzień, właściwie na wszystko i po wszystkim, wymiotuje też, i od 14 już spanie mnie męczy, o 19-20 już śpię i nie ma na mnie mocnych nawet na stojąco potrafię zasnąć :blink:
Maksiu jeszcze nie wie, że będzie miał rodzeństwo, rozmawiamy na ten temat ale jeszcze mu nie powiedziałam wprost, chyba jest za mały jeszcze żeby to zrozumieć, jak już będzie duży brzuszek to w tedy może mu wytłumaczę :) A Hania już wie?






Aniołek[*] 11tc 19.05.2011

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 10 miesiąc temu #984669 przez madziaska
Agnessa, nie zazdroszcze mdlosci, oby szybko przeszły.

Hania juz wie, starsznie sie cieszy. jak jej powiedzielismy, to skakala i krzyczala ze szczescie. Calowala nas i mowila "dziekuje, dziekuje" ;) Zwaraca mi uwage zebym jadla warzywa i owoce, najlepiej jablka, marchewki i kalafior ;) No i pyta, czy juz mi ciezko z tym dzidziusiem ;) Kochana jest :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 10 miesiąc temu #985120 przez gosiak
Jeja co ja widze Agnessa (której na staraczkach już gratulowałam) i Madziasku Ty też w ciązy :kiss: gratuluję Wam kochane i fajnie że na jednym wątku się spotkałyście;) cudownych miesięcy, Madziasku ale pięknie Hania zareagowała na wieść o rodzeństwie, mądra dziewczynka i jakie pytania "czy Ci ciężko z tym dzidziusiem" hahah urocze :kiss:

[*] 6tc 23.11.2013
01.2015 Ivf

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 10 miesiąc temu #985199 przez madziaska
Dziękuję Gosiaku :*

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 10 miesiąc temu #985339 przez madziaska
Agnessa, jak po wizycie ???

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 10 miesiąc temu #985609 przez agnesssa
Gosiak :kiss: :kiss: :kiss:

Madziaska
Byłam u gina ale jak to na wizycie na NFZ nie za dużo się dowiedziałam tylko tyle że rośnie i nic się nie odkleja :) To w sumie wystarczyło, żebym była spokojna :D W piątek mnie zapalenie zatok dopadło i nikomu tego nie życzę, katar, brak możliwości oddychania i wymioty nie idą ze sobą w parze :dry: A że zatoki ciężko się leczy niefarmakologicznie to pewnie jeszcze trochę potrwa :unsure:






Aniołek[*] 11tc 19.05.2011

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 10 miesiąc temu #985665 przez Lumisia23
Cześć dziewczyny, jestem tu nowa. Pierwsze starania zaczęliśmy w maju wiec nie wiem czy się udało ... musze poczekać do soboty czy przyjdzie malpa. Chociaż zauważyłam wczoraj podczas kąpieli ze moja szyjka jest jakby odwrocona w stronę kręgosłupa i zamknieta szczelnie pomimo z3 nigdy wcześniej tak nie miałam a tym bardziej 3 dni przed okresem... trzymajcie za mnie kciuki :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 10 miesiąc temu - 8 lata 10 miesiąc temu #985777 przez madziaska
Agnessa, super, że wszystko w porządku. Wracaj szybko do zdrowia :)

Ja też chodzę na NFZ. Z Hania chodziłam prywatnie. Teraz jeżdżę bliżej i w dodatku do tego samego lekarza. Sprzęt ma podobny jak u siebie w gabinecie, zobaczymy jak z podejściem. Dostałam skierowanie na 9 badań do Diagnostyki, tam też robiłam badania będąc w ciąży z Hanią i płaciłam bardzo dużo pieniędzy. Teraz mam za darmo, więc jak dla mnie same plusy ;)

Lumisia23, czekamy na dobre wieści ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 10 miesiąc temu #985795 przez Miluniaa
I ja chcialabym do Was dołączyć :) termin mam na 29 stycznia ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 10 miesiąc temu #985863 przez madziaska
Witaj Miluniaa :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl