BezpiecznaCiaza112023

MAMUSIE STYCZEŃ 2016

8 lata 5 miesiąc temu #1013251 przez Miluniaa
Eee tam lepiej chyba mniej niz za duzo ;p;p ja przytyłam 6kg wiec chyba nie az tak duzo ;p ale chyba brzuszek mi tylko przytyl bo po sobie nie widze :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 5 miesiąc temu #1013252 przez madziaska

Miluniaa napisał: Eee tam lepiej chyba mniej niz za duzo ;p;p ja przytyłam 6kg wiec chyba nie az tak duzo ;p ale chyba brzuszek mi tylko przytyl bo po sobie nie widze :)

Miluniaa, ja w Twoim tyg tez mialam 6 na plusie ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 5 miesiąc temu #1013278 przez Basiula
Ja też jakiś czas temu miałam tak, że w ciągu 3tyg 3kg na plusie.. ostatnio mniej niż 2kilo.tydzień temu miałam 8kg na plusie ale nie widać tego po mnie,ani nie puchne. A po wczorajszych wymiotach czuje się ze 2kg lżejsza ;)

Agamo dobrze, że z plecami już dobrze :) mnie teraz mięśnie brzucha przy wstawaniu czy psikanit bolą, zakwasy chyba po wczorajszych wymiotach :dry:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 5 miesiąc temu #1013344 przez Ewelina87

madziaska napisał: Dziewczyny, czy Wy też teraz tak szybko na wadze przybieracie??? U mnie w ciągu 3 tyg. +2,5 kg ;) Już prawie 8 kg na plusie :whistle: A tu jeszcze dwa miesiące :whistle:


Nie wiem ile przybrałam od ostatniego tygodnia, ale ogólnie od zapłodnienia do ostatniej wizyty przytyłam 9kg :P.

andzia_zg napisał: [Czy Wy tez ostatnio macie takiego lenia? Nic mi sie nie chce. Obiad robie z przymusu, synek oglada wiecej bajek bo ja poprostu nie mam siły i bym tylko lezała. Szybko sie mecze, ciągle chce mi sie spac (szczegolnie ok 9 rano) i stad chyba jestem taka leniwa.



Oj taaaaakkkkk!!!!! :P :D:D:D:DD:D:D

PS. super, że plecy już ok! :)

baby- w sobotę mamy zdjęcia ciążowe- dałaś mi inspirację hahahaha :D

A a propos babyonline - babyonline.pl/warsztaty-mamo-to-ja,mamo-...galeria,3842,r3.html

Jestem na kilku zdjęciach, nawet pięciu, ciekawa jestem czy zgadniecie która to JA :D

Odbywały się jednocześnie warsztaty dla rodziców, więc nie zdziwcie się, że występują tam także bobaski ;) :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 5 miesiąc temu #1013348 przez Miluniaa
Obstawiam, że Pani w różowym żakieciuku to Ty :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 5 miesiąc temu - 8 lata 5 miesiąc temu #1013350 przez Ewelina87

Miluniaa napisał: Obstawiam, że Pani w różowym żakieciuku to Ty :P


jesteś niemożliwa :D


EDIT:

już wiem skąd wiedziałaś :D opowiadałam Wam, że wygrałam różowy kocyk! :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 5 miesiąc temu #1013353 przez Miluniaa
Akurat o kocyku nie pamietałam ten kocyk mnie troche zmylił, bo własnie miałam watpliwosci przez niego, bo u Ciebie chłopczyk :D WIdzisz intuicja :D Ale pamietalam, ze cos wygrałaś, wiec patrzyłam wsrod tych pan ale one jakos za duze na Ciebie mi sie wydawaly ;p;p

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 5 miesiąc temu - 8 lata 5 miesiąc temu #1013358 przez Ewelina87

Miluniaa napisał: Akurat o kocyku nie pamietałam ten kocyk mnie troche zmylił, bo własnie miałam watpliwosci przez niego, bo u Ciebie chłopczyk :D WIdzisz intuicja :D Ale pamietalam, ze cos wygrałaś, wiec patrzyłam wsrod tych pan ale one jakos za duze na Ciebie mi sie wydawaly ;p;p


I jak tu nie ufać kobiecej intuicji? :D

Tak w ogóle nie pokazywałam Wam co otrzymałam od Mamo, to ja. Zaraz pstryknę fotkę :)


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.



Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 5 miesiąc temu #1013363 przez Miluniaa
Ja też bym używała no bez przesady :D Ja mam do wozka niebieska poscielke i też bede używała, bo nie jestem zasady wszystko rozowe

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 5 miesiąc temu #1013364 przez Ewelina87

Miluniaa napisał: Ja też bym używała no bez przesady :D Ja mam do wozka niebieska poscielke i też bede używała, bo nie jestem zasady wszystko rozowe


mój mąż ogólnie jest anty na różowe przedmioty dla chłopca, ale tutaj mnie zdziwił, bo sam powiedział, że można używać różowego kocyka przy synku :P.

Ale naprawdę ten kocyk jest tak uroczy i do tego tak mięciutki, że sam dotyk sprawia przyjemność :). Zadowolona jestem z wygranej :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 5 miesiąc temu #1013370 przez Miluniaa
Te własnie minky są super w dotyku :) Aż sie chce przytulać

Któraś mowiła o obiedzie mam to samo ledwo sie zmuszam zeby wstac cos zrobić, dzisiaj umyslilam pierozki i nawet wstac mi sie nie chce chyba musze mierzyc bardziej sily na zamiary ;d;d;d

A moja mała jest tak aktywna, że mam wrazenie, ze mi zaraz skora peknie jak kopie ;/ klade reke zeby amortywowac jej uderzenia, bo strasznie bola szczegolnie w pepek albo zebro ;/

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 5 miesiąc temu #1013371 przez Ewelina87
Oj, tak. Najbardziej boli wypychający pępek :P

Mam zamrożony kawałek ciasta na pierogi, więc wpadaj, to Ci dam :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 5 miesiąc temu #1013373 przez Miluniaa
Już ja wszystko robie zeby odwlec ten moment :D podzwonilam juz chyba wszedzie gdzie mialam, a zebrac sie nie moglam :D nawet fryzjera sobie umowilam :D:D:D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 5 miesiąc temu #1013375 przez Ewelina87
Ja ściągnęłam pranie i powiesiłam nowe. Gary czekają do umycia, dobrze, że trochę rosołu mam, to pomidorową dziś zrobię. Będzie szybko i bezproblemowo. Zasypiam na siedząco :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 5 miesiąc temu #1013376 przez baby_55
Madziaska 5kg mam na plusie, a brzuch gigantyczny, wiec nie wiem jak to możliwe ;-) ale teraz jak poleże w szpitalu to pewnie mi coś więcej przybędzie, bo w domu to jednak zawsze coś się człowiek bardziej rozrusza ;-)

Miluniaa ambitny plan, ja odpuściłam juz samodzielne robienie, bo mi kręgosłup nie pozwala, nie dam rady tyle stać
Dzisiaj będzie spaghetti bolognese, tylko zamiast makarony spaghetti to penne, bo moim dzieciom łatwiej takie mniejsze makarony nabierać, przy spaghetti to są cali brudni:-D

Ewelina niezła paczuszka, dobry początek do wyprawki :-)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl