BezpiecznaCiaza112023

MAMUSIE STYCZEŃ 2016

8 lata 6 miesiąc temu #1012014 przez Ewelina87

Miluniaa napisał: hej dziewczyny
u mnie z wymiotami jednorazowo to bylo jednak mdli mnie codziennie jakby 1 trymestr wrocil ;/
Ewelina brzuszki chyba wlasnie takie same hihi ale rosna co?? u mnie z dnia na dzien widac roznice.


No i dobrze, że już nie wymiotujesz, a kiedy masz następną wizytę?

Tak, brzuszki teraz śmigają jak szalone :D. Lada moment, a wyjdą z nich cudne, urocze, różowiutkie maleństwa :). A dopiero co "niedawno" zaczęłyśmy pisać na tym forum :D

Ja dziś mam wizytę i okaże się jak moje wyniki glukozy- oby dobre! :)

Januszek coś mało od wczoraj fika, ale to pewnie od pogody i od tego, że znowu tatuś musiał pojechać i nas zostawić. Ale przynajmniej tata serduszko usłyszał, bo z teściową robimy mu takie niespodzianki aparatem do słuchania serduszka (takim mini usg, tylko, że sam dźwięk ;) ).

Od dziś zapisuję też ruchy w karcie :)

PS. wreszcie u nas słoneczko zawitało :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 6 miesiąc temu - 8 lata 6 miesiąc temu #1012029 przez Miluniaa
Ja mam wizyte w czwartek ale chyba u mnie glukoza ok, bo juz by dzwonili od gina :)
We czwartek dowiem sie dokladnie wynikow ...
Ja tez nie wiem kiedy to zlecialo przeciez to zaraz oby tylko listopad zlecial , pozniej grudzien swieta to szybko tez przeleci, a w styczniu niech sie dzieje co chce;)

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Ja serduszko slucham codziennie wieczorem stetoskopem, ruchow nie zapisuje, bo ona caly czas sie rusza caly dzien ... ja nie wiem kiedy te dziecko spi chyba tylko w nocy... zapowiada mi sie twardy egzemplarz
Ale zgaga od paru dni mnie wykonczy zeby nie mleko to ja nie wiem ale dzialac zaczyna na krotko w pierwsym trymestrze latwiej bylo mi z tym walczyc, a jeszcze czytalam, ze za duzo w 3 lepiej nie pic bo maluch moze miec skaze bialkowa ale jakos wierzyc mi sie nie chce, bo pije ok 0,5 litra dziennie wiec chyba przesady nie ma

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 6 miesiąc temu #1012031 przez Ewelina87
U mnie w domu kiedyś był stetoskop, ale nie wiem czy on jeszcze istnieje :P

O mleku wiem tyle, aby nie pić tłustego, tylko najlepiej 1,5%.

A ruchy na mojej karcie zapisuje się od 29. tygodnia.

U Ciebie to jest 27. tydzień, więc dziecko jest mniejsze i ma więcej pola do popisu :). Dlatego ruchy zapisuje się troszkę później, jak już Bąbel ma ciaśniej i mniej fika ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 6 miesiąc temu #1012045 przez agnesssa
Hej Mamusie :)

Żyję, chociaż znaku życia nie daję za co Was przepraszam :blush:

Jestem na zwolnieniu i staram się odpoczywać, już się nie denerwuję tym że nie pracuję przywykłam do tej myśli. W końcu zaczęło się coś dziać z wyprawką :) Kupiliśmy wózek, kupiłam sporo ubranek i zaczęłam prać, wszystko dzięki mojej mamie która przyjechała mi pomóc w porządkach w szafach, żeby w ogóle zrobić miejsce na rzeczy dla Marcelinki :)

W zeszły weekend miałam okropne skurcze, no-spa nie pomagała więc się przestraszyłam nie na żarty, całe szczęście skurcze minęły jak poleżałam bite dwa dni bez żadnych prac domowych.

Ja wizytę mam za tydzień i jestem bardzo ciekawa jak urosła moja dziewczynka, bo czuję jak urosła ;)






Aniołek[*] 11tc 19.05.2011

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 6 miesiąc temu - 8 lata 6 miesiąc temu #1012052 przez madziaska
hej dziewczyn :)

Miluniaa, Ewelina, brzuszki fajowe :)

Kurtki też macie fajne. Ja już nie szukam, zwłaszcza, że piszecie, że ta rozmiarówka jakaś dziwna i duża. Normalnie nosze rozm 34/36, więc te ciążowe pewnie będą za wielkie ;)

Miluniaa, ja myślę, że na tym etapie szyjka nie powinna się jeszcze skracać.

Ja mam wizytę 05.11 i modlę się żeby to moje łożysko się podniosło :( Dzidziuś już duzy, na pewno główką w dól. Rączki często czuję w kroczu, dziwne uczucie ;) Nóżki pod prawym żebrem ;)

Agnessa, fajnie, że się odezwałaś :) Odpoczywaj :) Ja się staram, bo brzuch często twardnieje i w ogóle jakieś dziwne bóle. Ciężko z tym leżeniem, bo przecież w domu ciągle jakaś robota ;)
Podziękowania: Ewelina87

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 6 miesiąc temu #1012116 przez Miluniaa
Moja malutka byla bardzo nisko zawsze ja czulam pod pepkiem, a teraz od 2 dni nad pepkiem czyli sie podniosła ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 6 miesiąc temu #1012132 przez Ewelina87
Hej! :)

Agnesssa- no, wreszcie się odezwałaś :). Dobrze, że juz jest wszystko ok i pobyt w domku dobrze Ci robi :). Pomoc mamy bezcenna!


Ja po wizycie :)

Moje dziecko obróciło się główką ku dołowi, więc tam, gdzie wcześniej miał główkę- teraz ma pupcię :). Wiedziałam, że to wiercenie tydzień temu i obijanie o jelita było obracaniem w dół :P

Waży dokładnie 1423,14g :))))) i Uwaga- termin pokazał się na 6 stycznia hahaha :D. Ja cały czas mówię, że calutki styczeń będzie oczekujący :D

No i dołączam do tych dziewczyn, które zażywają Magne B6. Mam twardy brzuch i dlatego mam brać magnez 2x dziennie.

Kolejna wizyta za 2 tyg.


Aaaaaaaaaaa! A glukozę mam na STYK :P. Zmieściłam się w normach ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 6 miesiąc temu #1012152 przez baby_55
Miluniaa szyjka na tym etapie nie powinna się skracać

Agnessa dobrze ze odpoczywasz

Madziaska trzymam kciuki, żeby się podniosło :-)

Ewelina ja w pierwszej ciazy miałam zapisywać od 25tyg. To zależy jakie tabelki ma lekarz, zresztą niektórzy wcale nie dają, fajnie, że glukoza ok i z maluchem wszystko dobrze :-)
ja nie będę teraz zapisywać ruchow,bo moje dziecko prawie w ogóle nie przestaje się wiercic, jak siade to kręci się ciągle :-P dopiero w nocy trochę spokoju a poza tym przy dwojce dzieci to nie wyobrażam sobie jeszcze bawić się z tabelkami ;-)

Ja mam wizytę w poniedziałek 2.11 zobaczymy co z ta szyjką i jak tam maluch, oby szyjka przystopowala, bo nie wyobrażam sobie teraz szpitala...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 6 miesiąc temu #1012155 przez Ewelina87

baby_55 napisał: Miluniaa szyjka na tym etapie nie powinna się skracać

Agnessa dobrze ze odpoczywasz

Madziaska trzymam kciuki, żeby się podniosło :-)

Ewelina ja w pierwszej ciazy miałam zapisywać od 25tyg. To zależy jakie tabelki ma lekarz, zresztą niektórzy wcale nie dają, fajnie, że glukoza ok i z maluchem wszystko dobrze :-)
ja nie będę teraz zapisywać ruchow,bo moje dziecko prawie w ogóle nie przestaje się wiercic, jak siade to kręci się ciągle :-P dopiero w nocy trochę spokoju a poza tym przy dwojce dzieci to nie wyobrażam sobie jeszcze bawić się z tabelkami ;-)

Ja mam wizytę w poniedziałek 2.11 zobaczymy co z ta szyjką i jak tam maluch, oby szyjka przystopowala, bo nie wyobrażam sobie teraz szpitala...


No, dlatego napisałam "moja karta jest od 29. tyg." ;)

Szczerze mówiąc, dla mnie dziwne jest to zapisywanie ruchów. Może teraz tak mówię- na początku, bo ciężko jest mi określić czy mam zapisać czy nie :P

Dobrze, że w nocy masz spokój :D

No i oby z szyjką było wszystko ok- życzę to każdej z Was, które juz mają z tym problem, no i ogólnie każdej z nas, bo to niepotrzebny stres :/

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 6 miesiąc temu #1012169 przez Miluniaa
baby mam to samo :D bym nic nie robila tylko pisala, bo ona caly czas sie wierci :D
Ewelina super, ze wyniki ok ja ide za 2 dni :silly:
Basiula co u Ciebie? Jak samopoczucie ?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 6 miesiąc temu - 8 lata 6 miesiąc temu #1012321 przez andzia_zg
Cześć.

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.





[*] Aniołek 10.2014

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 6 miesiąc temu - 8 lata 6 miesiąc temu #1012335 przez Miluniaa
andzia wspolczuje ;/ zaciskam kciukasy jutro za wizyte :) Ja tez mam jutro tylko o 11 juz nie moge sie doczekac kiedy zobacze mojego bąbelka :D A od ktorego miesiaca bedzie wizyta co 2 tygodnie? nie wychodzi nam przypadkiem od grudnia ??

Chodzicie jeszcze w obraczce ? bo ja ostatnio jak nalozylam mialam wrazenie, ze ciasno sie robi i ciezko bylo zdjac ;/ ubolewam strasznie bo bez niej jak wychodze z domu czuje sie jakos nieswojo ;/

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 6 miesiąc temu #1012338 przez andzia_zg
Ja jak wychodzilam np do lekarza,do rodziny to wkładalam obrączkę ale już mnie mega ciśnie wiec czas zostawić ja w domu,bo palce zbyt mocno puchna





[*] Aniołek 10.2014

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 6 miesiąc temu #1012341 przez Basiula
Cześć dziewczyny!

Nie pisałam troszkę bo z tel ciężko ,
Chcę się z Wami podzielić informacją, że to co pisałyście, ta info o tych skurczach to lepiej nie czytać nic z neta ;) pisałam ostatnio o tym, że jakaś kulka mi z brzucha wystaje i wypycha, otóż to jest dzidzia !!! :lol: :lol: :lol: a ja sie tak strasznie martwiłam jak napisałyście, że to jakieś skórcze braxtona czy jakoś tam to sie pisze, a nie dzidzia, albo, że stawianie macicy :dry: :( :( dziewczyny kochane nie czytajmy z neta informacji :P :P nie straszmy się na wzajem tymi informacjami bo ja się strasznie tym martwiłam :( :( i przez to idzie sfiksować, byłam dziś na wizycie i gin zaczęła się śmiać jak spytałam czy to te skurcze :silly: powiedziała, że to jest piękne uczucie, że to dzidziuś! :silly: B) ma caraz mniej miejsca i tak się właśnie wypina , jeżeli np się pochylamy czy sprzątamy to dzidzia też się rusza i dlatego taki ucisk i twardsze miejsce na brzuszku ;) ahh dziś jestem szczęśliwa bo wszystko z malutką jest w porządku :) z łożyskiem i szyjką również pięknie :cheer: mała rośnie ma już prawie kilo :cheer: jest ułożona w poprzeg wiec nie naciska na szyjkę, główke ma z lewej str brzucha, na dole pupka i nóżki po prawej i tak sobie leży ;) w piątek idę na 4D i będzie filmik :cheer: no to tylo chciałam się z Wami tym podzielić :P
ps. jeżeli znów coś wam sie z brzuszka będzie wypinać to wiedzcie, że to dzidzia :laugh: :laugh:

Milunia dzięki za pamięć o mnie :kiss: :) :) ja narazie nie mam problemu z opuchniętymi palcami, nosze wszystkie pierścionki i nie czuje , żeby coś cisło ;) te wizyty co 2 tyg o ile się nie myle to chyba od 8mc ? nie chce wprowadzać w błąd ;)

Andzia trzymaj się oby wszystko przeszło i było wszystko dobrze :kiss:

Ładne brzuszki dziewczynki i kurtaski też :woohoo: nie wiem czy na wszystko odp ale uzbierało się trochę a ja zawsze z tel pisze i mi ciężko doczytać bo tu tel sie zatnie, tu net wyłączy ehh

Pozdrawiam gorąco ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 6 miesiąc temu #1012344 przez Miluniaa
Basiula ja tez ostatnio po boku mialam kuleczke ale jak poglaskalam to uciekła :woohoo: Ciekawe ile moj wielkolud ma :D pewnie duzo urosła od ostatniej wizyty, bo brzuch mi duzo urosl no i nie da sie ukryc, ze te kopniaczki przybraly na sile :D teraz nawet czuje jak sie ona przekreca :) takie smieszne uczucie :P
andzia tez juz musze chyba zostawic, bo jeszcze nie zdejme ;/

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl