BezpiecznaCiaza112023

MAMUSIE STYCZEŃ 2016

8 lata 9 miesiąc temu #994421 przez nunaa*
agamo
w uk jestem
andzie-zg
ten balsam co uzywałam pieknie sie wchłaniał i nie miałam ani jednego rozstępu ale nie wiem czy to przez brak tendencji do nich czy faktycznie one cos dały ;)

Ja w pierwszej ciąży przytyłam 10kg a teraz jestem 3kg na plusie więc możliwe,że będzie więcej niż ostatnio ale miałam też sporą niedowagę.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 9 miesiąc temu #994439 przez agamo
Andzia ja przytyłam yyyy 1,5kg a wcale nie miałam porannych mdłości Ale i w poprzedniej ciazy przybierałam po mału po pare kg przez całe 9mcy a w sumie przytyłam 14kg Co do mojej wagi to mam dosc proporcjonalna do wzrostu wiec bmi średnie także moze dlatego średnio przebralam. A co do smarowania ja nie lubię z tego względu olejków bo strasznie nie lubię tłustych ciuchów a i pozniej plam nie do sprania wiec zawsze używałam balsamów i problemu nie było fakt pizama pachnie i czuć ze jakies resztki balsamu sie w nia wtarly ale po praniu ani śladu A teraz znajoma kupiła mi bio oil i jestem bardzo ciekawa efektu bo podobno co do skuteczności jest rewelacyjny nawet na blizny

Nunaa a skąd z Uk jesteś? Bo ja tez z Uk mieszkam na obrzeżach Londynu Moze gdzies w okolicach? Ale by było :)
Pewnie jesteś ta szczęściara ktora nie ma tendencji do rozstępów bo tego nie da sie uniknąć mozna jedynie załagodzić U mnie cała rodzina czyli mama i brat maja rozstępy a i ja sie nabawiłam na biodrach w wieku dorastania Tyle ze mój brat ma okropne nawet pod pachami i takie fioletow czerwone bo za szybko rosnąl w gore a skóra niestety nie wyrobiła :-/

Aga

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 9 miesiąc temu #994440 przez madziaska
Hej dziewczyny :) Dzisiaj ukrop niemiłosierny ;)

Przeczytałam, ale niewiele pamiętam ;)

nunaa, witaj :)

Ja tak jak wiele tu dziewczyn nie mam dużo do kupowania ;) Wózek mieliśmy kupić, ale mam jeszcze po Hani, stary xlander, ale w ogóle niezniszczony, więc jeśli chodzi o gondole to przez zimę nim pojeździmy. Mieszkam na wsi, więc nie będę się za wiele pokazywać w miejscach publicznych ;) Zimę przejeździmy, a na wiosnę kupimy spacerówkę. Dla Hani miałam graco symbio, byłam bardzo zadowolona, ale niestety sprzedałam ;) Łóżeczko też sprzedałam, więc trzeba będzie kupić. Tym razem kupię zwykłe, drewniane, na pewno bez szuflady, w której się tylko kurzyło ;) Nie wiem co z przewijakiem, bo z z Hanią nie używałam, było mi wygodniej na łóżku. Ubranek dla dziewczynki mam pół strychu, a drugą połowę dla chłopca po siostrzeńcu ;)

Ja mieszczę się w moje ubrania, spodni nie dopinam, ale stosuję jak na razie metodę "na gumkę" ;) Mam jedne jeansy ciążowe, więcej w pierwszej ciąży nie kupowałam, bo ciążowe rzeczy są mega duże i topiłam się w nich ;) Dużo chodziłam w leginsach. Urodziłam w grudniu, ale obeszło się bez ciążowej kurtki. Teraz termin na styczeń, więc trzeba chyba będzie pomyśleć nad kurtką ;) Aaaa i przytyłam do tej pory ok 1kg ;) W poprzedniej ciąży też na początku bardzo mało przybierałam. W połowie ciąży miałam 2 kg na plusie. Jak skończyłam 8 miesiąc - 8 kg. W 9 m. przytyłam 5 kg :laugh: W sumie 13, na porodówkę weszłam z 62 kg ;) Po porodzie 2 kg na plusie, a tydzień później waga sprzed ciąży. Rozstępów brak, smarowałam się perfecta mama, jak dla mnie ok.Teraz też to stosuję. Mnie i tak się wydaje, że to od genów zależy. Moja mama ur 3 dzieci i nie ma ani jednego. Myslę, że w drugiej ciąży już tak kolorowo nie będzie i pewnie jakieś nadliczbowe kg zostaną. W sumie mogłyby, bo zawsze miałam niedowagę.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 9 miesiąc temu #994441 przez andzia_zg
To chyba pobiłam rekord z kg w poprzedniej ciąży. Ogólnie byłam przed ciążą tak chuda,że szok.po ciąży została oponka. Wiec po tej ciąży trzeba zacząć dbać o kondycję :-) ale ogólnie jestem szczupła,tylko,że jestem wysoka wiec może stąd te kg.

A tak w ogóle to z jakich rejonów Polski jesteście?
Jakie witaminy jecie w ciąży?
Trochę wypytuje,bo próbuje jakoś Was zapamietac :-)





[*] Aniołek 10.2014

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 9 miesiąc temu - 8 lata 9 miesiąc temu #994443 przez madziaska
andzia, mnie na razie trudno ogarnąć Was wszystkie, pewnie będzie co

Biorę Femibion Classic, jak skończe to opakowanie to kupię Femibion 2 z DHA.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 9 miesiąc temu #994465 przez andzia_zg
Ja biore Pregne Plus


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.





[*] Aniołek 10.2014

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 9 miesiąc temu #994471 przez madziaska
andzia, to pewnie mieszkamy nie daleko siebie ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 9 miesiąc temu - 8 lata 8 miesiąc temu #994482 przez Miluniaa

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 9 miesiąc temu #994496 przez baby_55
W pierwszej ciąży przytyłam 16kg, po szpitalu -12kg reszta niestety zostala, nadliczbowe 4kg :-P
W drugiej ciąży 8kg po szpitalu byłam już na zero,czyli waga wyjściowa
Teraz waga mi się nie zmieniła, albo nawet 0,5 kg ubyło
Ale to pewnie dlatego, że ciągnie mnie na kwaśne, dużo owoców isokow owocowych siatki ciągle bym jadła itp
Nie mogę wcale patrzeć na słodkie :blink:
Uwaga: Spoiler! [ Kliknij, aby rozwinąć ]

Witaminy biorę tutejsze, pregnacare
W pl brałam femibion, dość drogi, ale po nim nie miałam takich strasznych mdłości, bo np po prenatalu, to mdłości i :sick: prze pół dnia, czasem dłużej

Co do kurtki na zimę, to ja mam jeszcze z pierwszej ciąży płaszcz zapinany na wys biustu,potem tak luźno pszczoły i na wierzch w razie czego nałoże sobie ponczo i oblece te najchlodniejsze dni, taniej było mi takie ponczo kupić i zwykły płaszcz niż kurtkę ciążowa , bo ceny kosmiczne, a to tylko na chwilę jest

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 9 miesiąc temu - 8 lata 9 miesiąc temu #994499 przez baby_55
Nunaa pytałaś o suwaczek, wchodzisz na w profil, dajesz edytuj, potem informacje o profilu i na dole wmiejscu podpis wklejasz kod suwaczka
Podziękowania: nunaa*

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 9 miesiąc temu #994501 przez nunaa*
agamo
niestety do londynu mam 70 mil :( mieszkam w southampton.Z Polski to woj.śląskie ale z Zagłębia ;)
baby_55
dziękuje za pomoc pobawię się tymi suwaczkami :) może uda mi się coś wkleić

Ja jestem taka troche eko-bio odkąd urodził się syn i przez różne problemy jego musieliśmy zmienić styl życia . generalnie u mnie w domu nie ma leków z apteki ani suplementów chemicznych w tabletkach. Pije koktaj odzywczy ,piłam go przed ciążą i tak mi zostało i jeszcze mam jeden taki mega produkt w dżemie. Wyniki mamy z synkiem kapitalne,nie chorujemy(tfu tfu) to chyba wchłania się w całości i działa ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 9 miesiąc temu #994503 przez agamo
Nunaa Eh szkoda a juz myślałam ze sie uda :-/ to nad morzem mieszkasz super Mój maz wlasnie całkiem jak wczoraj mówił ze chciałby mieszkać nad morzem :)
Pierwsza ciaze tez miałaś w Uk prowadzona?

Ja pochodzę z okolic Krakowa i bywam tam raz do roku :) w tym roku juz po wizytacji wiec następna pewnie na chrzciny w przyszłym roku :)

Co do witamin tez biorę tutejsze pregnacare Chciałam brać cos tańszego i miałam problemy z wyproznieniem jak sie potem okazało to przez rodzaj żelaza w nim zawarty wiec wróciłam do pregnacare. Za to na pierwszej wizycie polozna mi powiedziała ze kompleks witamin z kwasem foliowym powinno sie brać do 12tyg a pozniej wystarczy brać sama witaminę D (o ile sie nie mylę chodziło o D) i nie trzeba przepłacać za drogie firmowe tabletki. Powiem wam ze mnie to zdziwiło i to bardzo zwłaszcza ze żadnych badań tu juz robić mi nie bedą jak chyba pod sam koniec ciazy wiec skąd ona wie czy nie mam braków w witaminach w trakcie ciazy ? Chyba jednak wole brać te witaminy chyba nie zaszkodzi.

Aga

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 9 miesiąc temu #994507 przez madziaska
Dzień dobry :)

Dzisiaj pochmurno, więc upał pewnie nas oszczędzi ;)

Baby, o której masz wizytę??? Nadal brzuch boli ??? Daj znać koniecznie po wizycie.

Miłego dnia :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 9 miesiąc temu #994516 przez Miluniaa
Patrze, że teraz na tapecie kg ja jakos szczerze Wam powiem, że nie wnikam w 8 tyg wazylam 55, a teraz nie mam pojecia. Ja od dziecka mialam problemy z niedowaga wiec te kg mnie nie przerazaja najwyzej bede sie odchudzac :evil:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 9 miesiąc temu #994533 przez madziaska
Miluniaa, to mamy ten sam "problem" ;) Moja waga wyjściowa to 49 kg, taka jak przed pierwszą ciążą. Teraz mam ok 50. Nie obraze się jak po ciąży trochę mi zostanie. Całe życie próbuje przytyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl