BezpiecznaCiaza112023

Marcóweczki 2016

8 lata 8 miesiąc temu #1002951 przez PaulinaJ
W końcu jakaś pipka ;D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 8 miesiąc temu #1002952 przez Gosia 2712
Paulina no to juz jest nie lada wyczyn :P :whistle: :whistle: :lol:

Malutkamilka no nareszcie jakas kobitka :) :woohoo: kawal baby z niej hehe :whistle: :whistle: chyba starsza wyszla z usg?

Aniołek 26.01.12[*]
Zuzia 23.12.12[*]
Amelka 20.05-01.06.14 [*]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 8 miesiąc temu #1002955 przez malutkamilka
o równy tydzien większa, moja pierwsza córa tez o tydzień większa zawsze wychodzila a urodzila sie po terminie D:
niby wieksza a jak ja zmierzyli na porodowce to wyszlo im 54 cm wiec norma ale ubranka na 52 byly za duze, dostalam od znajomej sasiadki na 50 cm i byly dobre.... wiec nie wiem jak mierza

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 8 miesiąc temu #1002956 przez Gosia 2712
Tak myslalam wlasnie ze o tydzien wieksza, bo moj mial teraz w poniedzialek 7,7cm :P i o 4 dni starszy wyszedl :) Heh oni mierza jak im sie "zlapie", na prenatalnych gin mojego mierzyl 3razy i za kazdym razem wychodzila inna wielkosc :S w koncu wpisal ta najwieksza ...

Aniołek 26.01.12[*]
Zuzia 23.12.12[*]
Amelka 20.05-01.06.14 [*]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 8 miesiąc temu - 8 lata 8 miesiąc temu #1002957 przez malutkamilka
Jak patrzałam jak łapał by dobrze zmierzyc to kilka podejsc robil bo jak juz uchwycil zeby ladni z profila zmierzyc to zaraz chyc i plecami sie wypiela wiec zmierzyl jak zlapal.

A mnie cos teraz ubodlo na dole brzucha jak sie opiłam dwoch szklanek soku w miejscu gdzie ruszal glowica

A ja wylicytowalam takie cosik:




uzywane ale z calym wyposazeniem i rozkiem za cene mniejsza duzo mniejsza niz sama nowa kolyska

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 8 miesiąc temu - 8 lata 8 miesiąc temu #1002973 przez natB
Na wstępie gratuluję Wam.dziewczyny ponania płci :) ja z Wladem wiedziałam.w 13 tyg, że to chłopak, ale tym razem też przeczuwam chłopaka..

Odezwę się do Was, jak.trochę się ogarnę, bo na razie większość dnia spędzam w łóżku, moje samopoczucie jest do bani, wszystkie gnoty mnie bolą, mam okropne mdłości i doszły wymioty.. Także przepraszam, ale nie domagam.. Postaram się częściej bywać, jak WyWydeleguje Władka do żłobka :)

3majcie się!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 8 miesiąc temu #1002978 przez malutkamilka
Natalko grzecznie lez i odpoczywaj,, kurcze jeszcze teraz te wymioty ci się przyplataly... Trzymam kciuki żeby szybko ci odpuscily

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 8 miesiąc temu - 8 lata 8 miesiąc temu #1002986 przez PaulinaJ
NatB Też nie miały kiedy te wymioty się przyplątać do Ciebie yh..współczuje i mam nadzieję, że szybko miną.


Dziewczyny u mnie właśnie 13 stopni...trzeba się za kurtką porozglądać chyba.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 8 miesiąc temu #1002988 przez natkka
Anielka witaj :) ja prentalne miałam na skierowanie, więc dopłacałam tylko do filmu i 4d :) niestety dużo kobiet ma mdłości długo, czasami do końca :/ Ja niestety po tygodniu spokoju też się wczoraj przytulałam z porcelaną :D
Ja też na razie nie rozglądałam się za wózkiem ani niczym innym bo na razie nie znamy płci, poza tym musimy zrobić sobie mały remont :)
malutkamilka super, gratuluje dziewczynki :) bo z tymi ubrankami to każda firma ma różne rozmiary :]
Nat leż i odpoczywaj, niczym się nie przejmuj :)
Ja wczoraj znowu miałam gorszy dzień, niestety cały dzień znowu było mi niedobrze, wymiotowałam a potem wzięłam już czopka i trochę mi było lepiej :) ale byłam wymęczona trochę tym wszytskim :) liczę, że jeśli nie przejdzie w całości to przynajmniej okresy pomiędzy będą coraz większe :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 8 miesiąc temu #1002996 przez malutkamilka
Ja w pierwszej ciazy wozek kupilam na koniec marca a rodzilam koniec czerwca a i tak wydawalo mi sie za szybko- wybieralism,y raczej taki by pasowal i do chlopc i dziewczynki bo wiadomo zdarzaja sie pomylki a wozek to nie tania rzecz. Zreszta chcielismy małą różnice wieku miedzy dziecmi wiec zeby wozek byl i dla pierwszego dzieciatka i drugiego.

Natkka TObie to te wymioty tak daly popalic ze chyba przed druga ciaza bedziesz miec obawy. Juz masz 15 tydzien i jeszcze wymioty, ale sie nie dziwie bo u mnie mdlosci dawno nie bylo a od kilku dni znow mecza...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 8 miesiąc temu - 8 lata 8 miesiąc temu #1003008 przez PaulinaJ
Sorry za syf :D Jeszcze się nie ogarnęłam po remoncie :blush:
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 8 miesiąc temu #1003022 przez natkka
Paulin ślicznie wyglądasz :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 8 miesiąc temu #1003043 przez malutkamilka
Moi tesciowie zawiedzeni ze bedzie druga wnuczka.......... :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 8 miesiąc temu #1003052 przez natkka
Malutkamilka - daj spokój, w ogóle się tym nie przejmuj. Ważne, że zdrowa będzie :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 8 miesiąc temu #1003053 przez malutkamilka
No ja włąśnie myslałam że to najważniejsze ale widać niektorzy ludzie mają jakieś dziwne myślenie....

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl