BezpiecznaCiaza112023

Marcóweczki 2016

8 lata 8 miesiąc temu #1002906 przez Gosia 2712
Paulina ja to cie musze zmartwic, bo wiele dziewczyn nawet do 20tyg wymiotowalo :P mam nadzieje ze to ciebie nie bedzie sie tyczyc :)

Anielka Teraz nie ma innej opcji, musi byc dobrze i do marca wszystkie tu razem siedzimy grzecznie :P :D przykro mi z powodu straty malenstwa :(

Aniołek 26.01.12[*]
Zuzia 23.12.12[*]
Amelka 20.05-01.06.14 [*]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 8 miesiąc temu #1002909 przez moniab26
Natalia1991 u nas na zebraniu rodziców w przedszkolu dyrektorka powiedziała, że dzieci bardzo różnie adaptują się do nowej sytuacji, niekiedy nawet miesiąc ale w naszym przedszkolu grupą maluchów zajmuje się 5 osób jednocześnie, to na 28 osobową grupę chyba dużo i każde dziecko ma poświęcony czas opiekunki, na szczęście Oskarek nie płacze przez cały czas tylko przy odbieraniu bo nie chce jeszcze do domku, dzisiaj zapytał mnie: dlaczego przyjechałam po niego?
Anielka ja robiłam prenatalne w Warszawie w przychodni specjalistycznej Adad i płaciłam 200 zł, ale trafiłam na fajnego lekarza, wszystko dokładnie opowiedział, tak po ludzku.
Ja za wózkiem się jeszcze nie rozglądam, w sumie to jeszcze w ogóle nie rozglądam się za wyprawką. Kiedy miał urodzić się Oskarek całą wyprawkę kupowaliśmy dopiero o ostatnim miesiącu, to chyba przez wcześniejsze doświadczenia ze stratami. Teraz wszystko zależy od tego co się udało zmajstrować ;) , bo jeśli kolejny chłopak to w sumie prawie wszystko mam


[*] 30.05.2005 aniołek
[*]06.01- 04.02.2010 Dominik
[*] 08.02-20.02.2011 Igorek

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 8 miesiąc temu #1002910 przez Aruneczka
Witam nowa mamusie;) fajnie, ze nas tak duzo;)

Natalia, synek musi sie przyzwyczaic, dla niego to nowa sytuacja. Szkoda ze maluchy ma niedoswiadczona nauczycielka, na szczescie male dzieci szybko akceptuja nowe sytuacje. Cierpliwosci Ci zycze kochana ( a moze jakiegos misia maly by mogl dla odwagi nosic ze soba) - bedzie dobrze.
Mnue mdlosci odpuscily, co mnie bardzo cieszy, z mlodsza corcia wymiotowalam cala ciaze... masakra, nie zycze nikomu.
Gosiu oszczedzaj sie;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 8 miesiąc temu #1002917 przez Anielka00
Ehh pamiętam jak bardzo się załamałam wtedy... Ale moja strata przy Twoich Gosiu jest nieporównywalna... Bardzo mi przykro, ale widzę ile masz sił w sobie do walki i wiem, że teraz Nam wszystkim się uda :)
Moniab- właśnie wpisałam w google i mi się wyświetliło, że polecają tą przychodnię, a że również jestem z Warszawy to zapewne się tam wybiore :) umówiłam się do swojego lekarza 11 września, może da mi skierowanie, a jeśli nie to pójdę tak gdzie Ty :)
Co do wózków ja oczywiście mam już upatrzonych kilka modeli, ale myślę, że najwcześniej kupimy w 9-tym mc albo wybierzemy jakiś wspólnie i jak już urodzę to mężuś pojedzie i go kupi :) Przez pierwsze 2 tyg raczej nie będziemy wychodzić na spacerek także z wózkiem to na spokojnie ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 8 miesiąc temu - 8 lata 8 miesiąc temu #1002921 przez Marta1985
Dla mnie Gosia też jest bohaterką ☺

MalutkaMilka dawaj foto siusiaka ☺

My mamy większość rzeczy po Bartku więc jeżeli będzie dziewczynka to coś tam dokupimy a wózek mamy jedo fyn memo ☺

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 8 miesiąc temu #1002928 przez PaulinaJ
U nas narazie padło na X-Landera X-Move :) Maryśka przerobiła 6 wózków hahah :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 8 miesiąc temu #1002929 przez moniab26
Dziewczyny każda strata maluszka to jakby strata kawałka siebie ale nie można się poddawać, trzeba próbować i walczyć póki starcza sił a życie na pewno wynagrodzi cierpienie - moja "nagroda" tydzień temu skończyła trzy latka :)


[*] 30.05.2005 aniołek
[*]06.01- 04.02.2010 Dominik
[*] 08.02-20.02.2011 Igorek

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 8 miesiąc temu #1002931 przez Anielka00
Ja chce bebetto albo tutek ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 8 miesiąc temu #1002932 przez Marta1985
Bartoszek już lepiej ☺zasypia właśnie ☺

Co do usg to w pierwzzej ciąży jedno 200 zł kosztowało a drugie z jakiegoś programu było i 100 a teraz dostałam skierowaie na darmowe do kliniki Angelius w Katowicach i jesxcze hakiez bsdania dodatkowe robią.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 8 miesiąc temu - 8 lata 8 miesiąc temu #1002936 przez malutkamilka
Witam marcóweczki i nową mamuśkę :D

Ja na szybko bom sily nie mam caly dzien poza domem i ciagle po miescie latalami pogoda sie zepsula i glowa zaczyna mnie bolec.... dobra koniec uzalania

Co do przedszkolaczka to nie pomoge bo wogóle doświadczenia w tym nie mam

wyprawka? wozek mam, reszte mam- dokupie rzeczy ktore uwazam ze sa potrzebne a ich nie mialam przy Wice ale dopiero jak sie przeprowadzimy na swoje- teraz musze jakos chate urzadzic by moc tam egzystowac i zyc :D

Ja mamtutek grander po Wiktorce i mi sie podobał- duza gondola na długo nam starczyla tylko slabe dentki ma bo chyba z 3 razy mi strzelala w tym samym kole- tylko ja czesto po lakach i wertepach jezdzilam aby dostac sie na skroty na budowe wiec moglam tym zalatwic....

O taki mamy i raczej go zmieniac nie bedziemy bo jest niezniszczony:





nie mam z godnola zdjecia ale fajna na zime bo gleboka

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 8 miesiąc temu - 8 lata 8 miesiąc temu #1002937 przez PaulinaJ
Anielka Bebetto Nico był moim najlepszym wózkiem :)

MalutkaKamilka B. ładny i kolory uniwersalne :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 8 miesiąc temu #1002940 przez Anielka00
Właśnie słyszałam, że są bardzo dobre te Bebetto, a przy tym śliczne :lol: x-lander też ma pozytywne opinie, ale raczej należy już do tych droższych :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 8 miesiąc temu #1002947 przez Gosia 2712
Dziekuje dziewczyny :blush: :blush: staram sie byc twarda... czasami jest ciezko i to bardzo, ale czasami sobie mysle i mam wyrzuty sumienia, ze tak to wszystko znosze, ze inna to by sie zalamala,a ja znowu w ciazy jestem... nie wiem moze to przez to ze bardzo pragne tego malenstwa... :(
Ale pamietajcie, ze nie jestem jedyna, Moniab i Lena (dawno sie nie udzielala) tez maja wiele przejsc za soba, dla tego napislam, ze teraz wszystkie bez wyjatku siedzimy tu do marca :)

Co do wozka i wyprawki to owszem ogladam i mam pare rzeczy upatrzonych, ale jak narazie nic nie kupuje i moze zaczne dopiero w styczniu lub w lutym o ile zdaze :P Z racji tego ze mialam juz porod przedwczesny to teraz tez moge wczesniej urodzic... :S

Paulina 6 wozkow? jak Ty to zrobilas hehe :P ?

Marta ja w Katowicach
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.
robilam prenatalne w poprzednich ciazach ...

Malutkamilka ladny wozek :)

Aniołek 26.01.12[*]
Zuzia 23.12.12[*]
Amelka 20.05-01.06.14 [*]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 8 miesiąc temu #1002949 przez PaulinaJ
Gosia hahah dla chcącego nic trudnego :P Wózkomaniaczką jestem :woohoo:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 8 miesiąc temu #1002950 przez malutkamilka
No i co do dzidzi to ma 7,5cm ma sie dobrze, zaslanialA raczkami buzke ale na 80% bedzie dziołcha :D ale powiedzial ze mam jeszcze w to nie wierzyc bo najpewniejsze obserwacje plci sa po 16 tygodniu, wtedy to juz na 100%

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl