BezpiecznaCiaza112023

Marcóweczki 2016

8 lata 6 miesiąc temu #1013733 przez clue
hello :)

ale dziś pięknie, aż chce się żyć, chociaż ja ostatnio mam takie wahania nastrojów, że szok.. współczuję wszystkim wkoło, bo wszystko mnie wnerwia, ba wku%wia... ciągle marudzę i wiecznie coś mi nie odpowiada... ja to wszystko wiem, ale dopiero po fakcie :unsure: :huh:

Natkka kiedy masz kolejną wizytę?
Mnie też w sumie pobolewa czasami brzuch, rozciąga się więc to chyba normalne?

Paulina, fajowy MIeszko :)

Ja mam wizytę we wtorek :) nie mogę się doczekać :cheer:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 6 miesiąc temu #1013746 przez PaulinaJ
Natkka gdzieś ostatnio czytałam, że teraz zwiększa się ilość tej białawej wydzieliny...sama mam jej sporo ;-) a brzuch pewnie pobolewa bo się macica rozciąga ;-) zadzwoń do gina i powiedz co Cię niepokoi :) albo Cię uspokoi albo każe przyjść szybciej :)

u nas też dziś pięknie :) spacer zaliczony. Jutro biorę się dalej za porządki...okna muszę umyć bo świata nie widać :silly:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 6 miesiąc temu #1013754 przez malutkamilka
Natka spokojnie, ja tez mam sporo wydzieliny i czasami uczucie powietrza w środku aż je wypuszczam :)

pamuetam, ze z Wiki tez tak miałam.

Męża nam juz w domu, dzis zakupy zaliczone. Teraz mamy 3 typy imion Klaudia, Madzia lub Natalka ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 6 miesiąc temu #1013858 przez Martynka__89
Witam :) Od kilku dni czuje się dobrze nawet energia mnie rozpiera, pomału porządkuje sobie dom. Daria rozrabia coraz więcej:) co do wydzieliny to u mnie jest sporo ale również przez aplikowanie luteiny. Skurcze dzięki magnezowi ustapily natomiast malutka zaczyna się rozciągać co nie zawsze jest przyjemne. Wczoraj piękna słoneczna pogoda, a dziś szaro buro smutno.



Moja Kropeczka:(9.02.2015

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 6 miesiąc temu #1013890 przez PaulinaJ
Cześć wam :)

Narobiłam dziś oszukanych gołąbków :) obiad na dwa dni z głowy. Okien nie pomyłam bo jakoś czasu brakło :P Jutro się wezmę ... muszę. Jak tam się czujecie? Która ma teraz wizytę ?:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 6 miesiąc temu #1013904 przez Gosia 2712
Cos tu cicho dzisiaj ... heh przez to lezenie to nawet nie mam ochoty na pisanie... :S
Ja mam w nastepna srode wizyte :) Teraz czekam na M. az wroci z pracy i przywiezie mi big maca, bo ma podjechac kupic :D hehe nie ma to jak sie najesc "świństwa" na noc :P

Aniołek 26.01.12[*]
Zuzia 23.12.12[*]
Amelka 20.05-01.06.14 [*]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 6 miesiąc temu #1013913 przez Martynka__89
U mnie wizyta 26 Listopada, jeszcze troszkę:)



Moja Kropeczka:(9.02.2015

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 6 miesiąc temu #1013932 przez clue
hehehe, Gośka, mnie też coraz częściej chce się świństw :P króluje mc donald i kfc :P
ja mam dziś wizytę na 14, dowiem się jak tam się ma moja szyjka, po dużej dawce magnezu i luteiny :)

malutkamilka a Twojej starszej córce, które imię najbardziej się podoba? my mieliśmy dylemat - między Olą a Maryśką, córa wybrała Olę :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 6 miesiąc temu #1013938 przez PaulinaJ
Ja na wizytę miałam iść 27, ale że 27 mamy z córą sesję świąteczną to wracam do poniedziałków i idę 30 ;-)

Clue czekamy na wieści z wizyty :D

Porządki czas start dziewczyny ! Trzymajcie kciuki zeby tym razem nie skończyło się na samych chęciach haha

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 6 miesiąc temu #1013941 przez natkka
Paulina ja mam teraz lekki remont i powoli będę ogarniać sprzątanie. Natomiast dałam sobie spokój z myciem okien i zamówiłam chłopa do tego :) bierze 10 zł za okno i 15 zł za balkonowe więc nie jest to jakiś majątek na szczęście.
Gosia i clue ja mam wręcz odwrotnie, odrzuca mnie totalnie od takiego jedzenia, nawet od pizzy, którą kiedyś mogłam jeść 5 razy w tygodniu. Teraz musi być pełnowartościowy posiłek. Najlepiej mięso i jakieś warzywka :]
Ja wizytę mam dopiero 26 listopada więc jeszcze trochę :)
Clue czekamy na wieści :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 6 miesiąc temu #1013954 przez moniab26
Ja mam wizytę 2 grudnia ale chyba pójdę dzisiaj bo od wczoraj boli mnie dół brzucha i dół pleców, nie jest to jakiś mocny ból, raczej taki tępy i ciągły więc to chyba nie skurcze ale boję się przedwczesnego porodu i wolę iść sprawdzić, zwłaszcza, że to ten czas :( . Niby biorę luteinę ale ...


[*] 30.05.2005 aniołek
[*]06.01- 04.02.2010 Dominik
[*] 08.02-20.02.2011 Igorek

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 6 miesiąc temu - 8 lata 6 miesiąc temu #1013996 przez PaulinaJ
Natkka Tobie to dobrze hehe :) ja tam okna myć nawet lubię, ale znowu nie pomyłam bo padało :P

Moniab pewnie, dla własnego spokoju leć szybciej.

A pochwalę się wam kombinezonem dla Juniora :) dziś zamówiłam. Wybór padł na lisa :D Marysia oszaleje.
images58.fotosik.pl/1783/9dc66fde38d4d2f8.jpg

I czapę licytuje :)
img12.allegroimg.pl/photos/oryginal/57/71/84/49/5771844908

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 6 miesiąc temu #1014004 przez Gosia 2712
Hejka :)
Dzisiaj w koncu wyrwalam sie z domu hehe na godzine, ale zawsze to cos :P musialam jechac zawiez mocz do badania, bo u nas na posiew czeka sie tydzien :S ile wy czekacie na posiew moczu? tez tak dlugo?
przy okazji weszlam do lumpka i wyhaczylam fajny kombinezon :) taki

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


Zdjecie z neta wzielam, ale ten co kupilam jest identyczny, a nie mam jak zrobic teraz

Clue jak tam po wizycie? trzymam kciuki :) hehe maca to ja bym mogla czesto jesc :P ale patrzac na moje +9kg to wole ograniczyc hehe :whistle:

Paulina mi w tamtym tyg siostra pomyla okna, akurat nam sie fajna pogoda trafila :) hehe do wielkanocy starczy im :P a ze nie nawidze okien myc to szybko za nie sie nie wezne :P Kombinezon swietny :woohoo: czapa tez :D :woohoo: :woohoo:

Natkka mnie wlasnie od niczego nie odzucilo... jem wszystko normalnie tak jak przed ciaza i nawet nie mam zachcianek jakis konkretnych :)

Monia pewnie lepiej sprawdzic takie objawy i byc spokojniejsza, daj znac koniecznie co lekarz powiedzial

Aniołek 26.01.12[*]
Zuzia 23.12.12[*]
Amelka 20.05-01.06.14 [*]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 6 miesiąc temu #1014006 przez PaulinaJ
Gosia super kombinezon :) ja po Mary też mam jeden biały z uszkami :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 6 miesiąc temu #1014009 przez moniab26
UFFF zwykłe przeciążenie, po prostu przeforsowałam się, mam się teraz bardziej oszczędzać więc sobie będę leżeć a wszyscy w koło niech mnie rozpieszczają :)

Paulina super ten kombinezon, daj namiary gdzie go zamówiłaś - chyba też się skuszę bo się zakochałam w nim

Gosia ten co wynalazłaś też fajny, ja ostatnio tez wylicytowałam kilka fajnych ubranek na necie, używanych ale w bardzo dobrym stanie i to po ok 8-9 zl szt,


[*] 30.05.2005 aniołek
[*]06.01- 04.02.2010 Dominik
[*] 08.02-20.02.2011 Igorek

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl