BezpiecznaCiaza112023

Marcóweczki 2016

8 lata 6 miesiąc temu #1014010 przez PaulinaJ

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 6 miesiąc temu #1014011 przez Gosia 2712
Paulina wlasnie mi sie bardzo spodobal :) tylko boje sie,ze bedzie troche duzy :whistle: ale jakos damy rade :D

Monia swietnie, ze wszystko ok teraz lez i pachnij :lol: swoja droga to mnie juz kosci bola od tego lezenia :P :whistle: a mialas usg? jak malenstwo ile wazy?
Pochwal sie co kupilas?

Ja ostatni znalazlam na olx fajne ubranka ale juz wieksze na 74, ale tez wzielam :) w fajnej cenie i od jednej dziewczyny :)
olx.pl/oferta/kamizelka-oraz-spodnie-disney-CID88-IDclSG9.html
olx.pl/oferta/markowy-komplecik-CID88-IDclRO5.html#e0f97aa736

Aniołek 26.01.12[*]
Zuzia 23.12.12[*]
Amelka 20.05-01.06.14 [*]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 6 miesiąc temu #1014028 przez natkka
Dziewczynki piękne ubranka :) Ja póki co nic nie kupiłam, bo w sumie na razie ogarniam lifting mieszkania :P mam nadzieję, że do końca listopada damy radę i potem będę się zajmowała urządzaniem pokoju Tosi i zakupami :D
Monia odpoczywaj, nie forsuj się :)
clue, jak tam? odezwij się :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 6 miesiąc temu #1014029 przez Martynka__89
Czekam na wizytę u gina, a potem pomalutku będę się rozglądać za ciuszkami:) po Mateuszku mam kombinezon białego misia tylko bardziej wiosenno jesienny. Zimowego małego kombinezonu nie mam, te Wasze są superasne:)



Moja Kropeczka:(9.02.2015

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 6 miesiąc temu #1014039 przez Marta1985
Czesc dziewczyny.

Sorki ze mnie nie bylo dlugo ale ladna pogoda byla troszke dom ogarnelam z Bartusiem czas spedzilam. I jakos zlecialo.

Dzis bylam u gina no i malo ciekawie - szyjka skrócona i ma miedzy 19 a 21 mm no i lekko rozwarta. Tydzień leżenia i potem zakładamy pessar no i jakaś infekcja jest najprawdopodobniej . Wymaz z szyjki macicy mam, jutro na posiew muszę z nim wysłać męża.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 6 miesiąc temu #1014046 przez PaulinaJ
marta trzymam kciuki żeby wszystko było ok ! i będzie..musi :) leże i odpoczywaj.

Clue? halo :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 6 miesiąc temu #1014048 przez malutkamilka
Ja na szybko bom zmęczona i oczy lecą.

O remontach nic nie mówcie bo ja jestem w trakcie szpachlowania salonu, przedpokoju i klatki schodowej wiec syf, kurz itp sprawy są wszedzie od wczoraj i jeszcze jutro będą bo szlifowanie i malowanie a gdzie jeszcze podloge zafugować....

Ja dzis jestem po wizycie ale bez usg bo stwierdzkla ze nie potrzebne jak wszystko jest ok. Szyjka dluga i pozamykana, do powtorki mocz bo cos jej nie pasowalo no i wizyta 8 grudnia.

Marta trzymam kciuki aby wszystko bylo dobrze - takze mozesz urodzic predzej jak Bartoszka i bedziemy marcoweczkami :) głowka do gory bedzie dobrze

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 6 miesiąc temu #1014061 przez moniab26
Paulina dzięki, wybrałam panterkę :)

Marta leż kochana i wypoczywaj, musi być dobrze - nie ma innej opcji

Ja też mam odpoczywać i więcej leżeć ale jakoś nie potrafię wytrzymać grzecznie w łóżku, już mnie nosi bo mam chęć na gołąbki, a jeśli chodzi o jedzenie świństw to przed ciążą lubiłam kebab, mogłam go jeść kilka razy w tygodniu a teraz sam zapach mnie odrzuca

A co do remontów to my się przybieramy do malowania pokoju Oskara ale chyba sobie teraz daruję bo kto to później wszystko posprząta


[*] 30.05.2005 aniołek
[*]06.01- 04.02.2010 Dominik
[*] 08.02-20.02.2011 Igorek

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 6 miesiąc temu #1014071 przez natkka
Marta odpoczywaj i wszystko będzie dobrze. My trzymamy w każdym bądź razie kciuki :)
malutkamilka to u was jeszcze większe remonty niż u mnie, ja w końcu mam zamontowaną szafkę w łazience, i przedpokój zrobiony. Pozostało tylko czekanie na zamontowanie lamp i malowanie pokoju Tosi :) niestety póki co mam taki rozpiździel, że nie wiem w co ręce włożyć :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 6 miesiąc temu #1014082 przez PaulinaJ
Moniab panterka też super :) lisa małego już chyba nie było nie? Gołąbków mam cały gar jak chcesz to zapraszam :lol: :lol:

My dziś o 11 biegłyśmy w Mili Niepodległości. Mania miała biec z babcią, ale zgarnęła mnie po drodze...chcąc nie chcąc musiałam biegać. O dziwo mnie to nawet nie zmęczyło. Jednak 50kg mniej na ciele robi swoje. Mańka ma medal, dyplom i karnet do bawialni na godzinę :D Super...jeszcze tam nie byłyśmy a chciałam właśnie iść i zobaczyć co i jak ;)
Pogoda do dupy. Pada od rana z przerwami. Ciepło jest, ale szaro i ponuro.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 6 miesiąc temu #1014084 przez clue
hej :)

dzięki dziewczynki, u nas wszystko okej :) mała waży ok 450g wszystko z nią w porządku, serduszko ok, przepływy ok, szyjka ok, więc wreszcie mogę cieszyć się ciążą :)
dostałam fotki nóżek, mała jak zwykle wolała pokazywać pupcie niż buźkę.

fajne ciuszki kupiłyście :) Paulina ja od tej babki chyba zamówię pajacyki takie na 56 :)
kupujecie w ogóle ubranka na 56 czy 62 od razu?

Marta odpoczywaj ten tydzień, później pessar, to szyjka będzie bezpieczna, trzymam kciuki :)

na gołąbki to mnie chyba jeszcze ani razu ochota nie naszła :P za to od wczoraj zaś mc donald za mną chodzi :D

Natkka a jakie kolory planujesz dla Tośki w pokoiku? B)
nie zazdroszczę chyba tych remontów, my od roku bez remontów i bardzo dobrze mi z tym :) chociaż z drugiej strony takie wybieranie mebli, kolorów, dobieranie dodatków itd - miło wspominam :)

malutkamilka to mamy wizytę tego samego dnia, też mam 8 grudnia :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 6 miesiąc temu #1014090 przez PaulinaJ
Clue fajnie, że u was wszystko okej :) Ja 56 ubranka kupuję, ale mało ;-) za długo w 56 nie pochodzi...bardziej bym się skłaniała ku 62.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 6 miesiąc temu #1014104 przez natkka
clue fajnie, że wszystko w porządku :) ciesz się ciążą :D
Ja nie wiem jeszcze jakie ubranka będę kupować, na razie jakoś o tym nie miałam czasu pomyśleć :P w ogóle jakoś nie mam fazy na zakupy :( myślałam, że będzie szał zakupów a tutaj jakoś tak nie idzie mi :(
Co do pokoju Tośki to ściany będą w ciepłej bieli, dodatki w intensywnym różowym, rubinowymi i jaskrawej zieleni :) ale to raczej w dodatkach :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 6 miesiąc temu #1014143 przez moniab26
No nie, aukcja z lisem skończyła się wczoraj i póki co nie wystawili jeszcze nowej - może już nie mają ale mi ta panterka wpadła w oko.

clue te małe ciuszki to z każdego rozmiaru - czy 56 czy 62 na długo nie starczają bo maluszki szybko rosną, tak więc ja kupuje tylko po kilka sztuk z każdego rozmiaru a później w razie czego gdy zabraknie dokupię na bieżąco - w końcu nie brakuje tego w sklepach.

Paulina ale ty pisałaś, że robiłaś oszukane gołąbki a ja takie prawdziwe chciałam i ... zrobiłam :)


[*] 30.05.2005 aniołek
[*]06.01- 04.02.2010 Dominik
[*] 08.02-20.02.2011 Igorek

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 6 miesiąc temu #1014166 przez clue
Natkka, biały to taki wdzięczny kolor, z wszystkimi dodatkami mu do twarzy :)
ja przy 1 dziecku nie chciałam nic różowego, unikałam jak ognia, a teraz bardzo podoba mi się ten kolor :) i zamówiłam już kilka różowych rzeczy :) chyba przez starszą córkę, ona wszystko musi mieć różowe :P

co do ubranek, to faktycznie ten rozm 56 starcza na króciutko, ale jakoś w tych 62 to taki noworodek się "topi". oczywiście wszystko zależy od masy urodzeniowej.

ja dziś robiłam rogaliki www.mojewypieki.com/przepis/francuskie-r...-orzechami-laskowymi
jeśli nie macie nic do kawki albo herbatki, to polecam :) szybkie łatwe i pyszne :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl