BezpiecznaCiaza112023

Marcóweczki 2016

8 lata 6 miesiąc temu #1014169 przez malutkamilka
My starszej zrobiliśmy pokój jasno różowy z jasnym siwym, białe mebelki i jakieś dodatki w tych kolorach ale na razie więcej zabawek niż dodatków ;)
Drugiej córci chyba coś z amarantem, może granatem i amarantem albo też jakiś miks z siwym. .. się zobaczy z czasem

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 6 miesiąc temu #1014195 przez PaulinaJ
My mamy różowy pokój i białe mebelki :) jedna ściana w tapecie .

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 6 miesiąc temu #1014196 przez zoi
Marcóweczki drogie! Ponieważ musiałam Was niestety zostawić, ale wszystkim dalej kibicuję, chciałam poinformować, że jak dobrze pójdzie, zasilę lipcówki 2016 :)
Proszę ciepło o mnie pomyśleć, żebym tym razem spokojnie dotrwała do szczęśliwego porodu ;)
No, to chyba tyle :kiss: :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 6 miesiąc temu #1014197 przez PaulinaJ
zoi gratuluję i z całego serca trzymam kciuki ! :kiss:
Podziękowania: zoi

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 6 miesiąc temu - 8 lata 6 miesiąc temu #1014200 przez clue
zoi CUDOWNE WIEŚCI :) gratuluję i mocno trzymam kciuki ! :kiss:
miło, że napisałaś, rośnijcie zdrowo :)

malutkamilka Paula dawać nam tu jakieś foty pokoików Małych Lokatorek :woohoo: :P :P
róż + siwy + biel to mój ulubiony zestaw :) sama mam wszędzie biało-siwo i dobrze mi się mieszka w takich kolorach :P

a ja od 3 nie śpie, młoda szaleje.. mam nadzieję, że starsza pośpi dziś dłużej a mi w końcu zachce się spać, bo będę zombie :huh:
Podziękowania: zoi

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 6 miesiąc temu #1014202 przez natkka
zoi Gratulacje :) trzymamy mocno kciuki żeby wszystko było w porządku :)
amarant z granatem też mi się bardzo podoba :)
Podziękowania: zoi

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 6 miesiąc temu #1014228 przez PaulinaJ
Clue chętnie pokażę tylko posprzątam haha

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 6 miesiąc temu #1014237 przez Martynka__89
Przeżyłam krzywą cukrową ble :/ do teraz mam posmak glukozy :/ Co do ciuszkow wczoraj robiłam przegląd nie mam ich za dużo, sporo typowo chlopiecych poczekam do porodu czy na pewno będzie Daria ;) a potem oddam komuś albo sprzedam. Kuzynka męża przygotuje dla mnie paczkę z ciuchami, wczoraj z mężem wypralismy pokrowiec z materaca. Clue super ze wszystko w porządku:) a T. przyjmował w starym gabinecie ? Zoi gratuluje i zaciskam kciuki !!!!! Gdybym nie straciła maluszka w marcu byłam bym mamą miesięcznego dzieciątka, los chciał inaczej i teraz jestem już w 24 tygodniu ciąża:) Wierzę w pełni że ibu Ciebie będzie dobrze :).



Moja Kropeczka:(9.02.2015
Podziękowania: zoi

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 6 miesiąc temu #1014250 przez clue
Martynka tak, jeszcze był na starym miejscu, kolejną wizytę mam na 8.06 i babeczka mi powiedziała, że wtedy już na pewno mam przyjeżdzać do nowego gabinetu :)
a robiłaś 75g? i u Ciebie w przychodni czy w szpitalu? ja w pierwszej ciąży robiłam 50 a teraz mi kazał zrobić 75, nie wiem od czego to zależy. w przyszłym tygodniu czeka mnie ta przyjemność :laugh:

mój plan się powiódł, pospałyśmy z młodą do 10:30 :whistle: czyste szaleństwo :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 6 miesiąc temu #1014277 przez paulinsien
Mamusie Marcòweczki jestem z wami myślami w moim brzkuszku jest narazie ok- synek został synkiem. Za to jestem cały czas w Opolu z moim mężem. Ma powikłania po operacji bariatrycznej nie wiadomo jak długo tu zostaniemy... I kiedy mąż wydobrzeje. Pozdrawiam was :*

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 6 miesiąc temu - 8 lata 6 miesiąc temu #1014280 przez Martynka__89
Robiłam 50 g nie wiem od czego zależy 50 czy 75, nigdy nie miałam problemu z cukrem. Jestem ciekawa 26 gdzie będzie przyjmował, a nie wiesz może czasem czy pani Mariola to położna? Czy po prostu sekretarka ? Ja wszystkie badania wykonuje u Kamilianow mam karte stałego klienta i duże znizszki już od 1 ciąży tam chodzę. Dziś za glukoze, morfologie i mocz zapłaciłam 13,50 zl. Z tym że glukoze 50 g kupiłam w aptece za 4 50 zl. Mateusz ma swój pokój w kolorze błękitu, a meble białe dodatki kolorowe. Daria przez (chyba) pierwszy rok życia zamieszka z nami w sypialni, potem przeprowadzimy ją do ich wspólnego pokoju. W przyszłym roku będziemy ich pokój malować to pomyślę nad koloryzacja:)



Moja Kropeczka:(9.02.2015

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 6 miesiąc temu - 8 lata 6 miesiąc temu #1014283 przez PaulinaJ
Paulinsien szybkiego powrotu do zdrowia dla męża.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 6 miesiąc temu #1014284 przez Gosia 2712
Hejka :)
Ale dzisiaj pospalam :P do 11 :whistle: rano o 8 sie przebudzilam na siku i z powrotem do lozka :D juz nie pamietam kiedy ostatnio tak spalam dlugo :P

Marta kochana to lez teraz i nie wstawaj gin zalozy Ci pesser i bedzie wszystko ok, trzymam kciuki za was :)

Malutkamilka dobrze ze u was wszystko ok :)

Monia mnie juz tylek boli od tego lezenia :S juz bym cos porobila, ale sie boje i do poki tego pessera nie bede miec zalozonego to sie nie ruszam z lozka :P

Clue swietnie ze u was ok :) co do ubranek to ja mam kilka na 56 ale wiecej nie kupuje, zobacze pod koniec ciazy jaki maly wychodzi z usg i jak bedzie duzy to nie dokupuje, a jak bedzie maly to moze cos jeszcze kupie

Zoi gratuluje kochana :* rosnijcie zdrowo :)

Paulinsien fajnie ze sie odezwalas :) zdrowka dla meza mam nadzieje, ze to nic powaznego, trzymam kciuki za was :)

Aniołek 26.01.12[*]
Zuzia 23.12.12[*]
Amelka 20.05-01.06.14 [*]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 6 miesiąc temu #1014290 przez Martynka__89
Nie kupowałam bym za dużo ciuszkow 56, Mati urodził się mając 55 cm i króciutko pochodził w tych małych. Więcej mam 62 i teraz też oglądam od tego rozmiaru. Oprócz kuzynki męża to moja koleżanka, która ma termin na grudzień podaruje mi ciuszki z których wyrośnie jej córeczka.



Moja Kropeczka:(9.02.2015

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 6 miesiąc temu #1014292 przez Marta1985
Gosia a kiedy idziesz zakładać krążek? Ja w poniedziałek idę odebrać posiew z szyjki no i we wtorek na pessar i po ten za tydzień kontrola ☺i jak będzie ok to wracamy do kontroli co 3 tyg ☺

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl