BezpiecznaCiaza112023

Marcóweczki 2016

8 lata 5 miesiąc temu #1014293 przez clue
paulinsien szybkiego powrotu do zdrowia dla męża ! zaglądaj do nas częściej :kiss: imię już wybraliście dla synka?

Martynka od wieków chodzę do T. i nie miałam pojęcia, że ta Pani to Mariolka :cheer: :laugh: wydaje mi się, że nie jest położną.

to jest świetne rozwiązanie, że starsze ma swój pokój a młodsze w sypialni, nie będą się w nocy nawzajem budzić... my niestety nie możemy pozwolić sobie na ten komfort, bo nasze mieszkanie to salon + kuchnia + łazienka + sypialnia (póki co). W naszej sypialni jest już łóżeczko dla starszej, jak pojawi się druga lala to kupimy chyba jakiś kosz/kołyskę i będziemy jeździć z salonu do sypialni :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 5 miesiąc temu #1014301 przez Natalia1991
Hej dziewczyny;) Troszeczke mnie nie bylo tutaj... i mam troche nowosci... Bylam w zeszlym tygodniu u gina i mozecie dopisac mojego synka do tabelki, oj pokazal sie urwis tym razem znakomicie :) Dzis byla u mnie polozna zbadala mnie tetno dobe, maly kopie wiec wszysko w jak najlepszym porządku,,, poza potwornym bolem zeba ktory mnoe meczy a moja dentystka chora i przyjmnie mnie dopiero w poniedzialek ... wiec jeszcze troszeczke musze wytrzymac... Opowiadajcie co tam u was? Imiona dla maluszkow wybrane? U nas chyba będzie Szymek :*

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 5 miesiąc temu #1014305 przez clue
nooo, jak miło, że inne marcóweczki sobie o nas przypomniały :woohoo:
wpadajcie częściej dziewczyny :)

Natalia gratuluję w takim razie Szymka :) i.. współczuję bólu :( byle do poniedziałku.. a wiesz co będą CI robić z tym zębem?

Gosia a Ty tam leż, nic nie rób :kiss: kiedy zakładasz pessar?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 5 miesiąc temu #1014308 przez Natalia1991
Clue- wypadla mi blomba ale juz dawno nic nie bolalo wiec za bardzo sie tym nie przejelam,,, a teraz mnie chyba przewialo bo ucho, zab i wezly bola jak cholera, w poniedzialek pojade do dentystki to niech mi zrobi tego zeba moze ulzy a juz bede pewna ze z zebdm ok....

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 5 miesiąc temu - 8 lata 5 miesiąc temu #1014324 przez Martynka__89
Clue ja mam 3 pokoje (sypialnia, pokój dzienny i pokój Mateusza) po 25 m2 każdy plus kuchnia, łazienka i mały przedpokój. Daria ma już swój kącik przygotowany w sypialni. Przez przypadek poznałam imię tej pani T. powiedział że to wypisze mi Mariola, chyba się go zapytam czy to położna.



Moja Kropeczka:(9.02.2015

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 5 miesiąc temu #1014334 przez Gosia 2712
Marta ja mam wizyte w srode, bo czekam wlasnie na wyniki z posiewu z pochwy i w srode zadecyduje gin co dalej, teraz mialam infekcje i ciagle mi te bakterie wychodzily w moczu i gin stwierdzila, ze jej sie wydaje ze to moga byc bakterie z pochwy wiec wszystko zalezy od tego co tam wyjdzie :S Ja to bym chciala juz miec go zalozonego heh przynajmniej bym byla troch spokojniejsza...

Natalia fajnie ze sie odezwalas :) i dobrze ze u was wszystko ok :) U nas bedzie Piotrus :)

Clue hehe leze wlasnie i juz od tego to mnie wszystkie kosci bola :P nie dlugo mi trawa z tylka wyrosnie od nic nie robienia :P

My mamy osobny pokoik dla malego, ale teraz go nie bedziemy robic, bo maly bedzie z nami w sypialni, a w tamtym pokoju jego stoi duzy stol i poki co nie mam co z nim zrobic :whistle: do salonu go nie chce wstawiac, bo mi zagraci wszystko, a teraz w ogole zaluje ze go kupilam :S w sumie to tylko raz byl uzywany na swieta jak u mnie byla wigilia robiona :S

Aniołek 26.01.12[*]
Zuzia 23.12.12[*]
Amelka 20.05-01.06.14 [*]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 5 miesiąc temu #1014364 przez MatkaWariatka86
Heja Marcóweczki ;)

My po wizycie ( w pon) Młody rośnie jak na Drożdzach ma juz 650 gram. :) kopie jak oszalały :blink: ;) :P zdj nie dał sobie zrobić bo położył nogi na ..głowe.. :silly: :blink: :P
Ja czuję się nawet spoko tylko mam wrażenie że wyglądam jak balon. :dry: :huh: :blink: i do tego mam straszne smaki na niezdrowe jedzenie! :dry: :huh: tyje w oczach :dry: :huh: :dry: :huh: :P :P narazie 6kg na plusie a Wy jak? ;)

Co do pokoju dziecięcego to mamy w planach remont ;) ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 5 miesiąc temu #1014366 przez Martynka__89
Pojechałam odebrać wyniki z glukozy i moczu, te pierwsze mam bardzo dobre niestety z moczu okropne. Na szczęście dziś przyjmuje mój ginekolog i pojechałam do niego co z tymi wynikami zrobić:\ przepisał monural i urosept. Wyniki do powtórki.



Moja Kropeczka:(9.02.2015

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 5 miesiąc temu #1014378 przez PaulinaJ
My mamy pokoje dwa :) Jeden Mary, drugi dla naszej trójki póki nie dorobimy się więcej :D

MatkaWariatka ja też czuje się jak balon. waga stoi mi w miejscu a mimo to mam wrażenie jakbym z 10 kg utyła :whistle: Dobrze, że u was wszystko ok ;)

Szymek fajne imię :P

A to my :)

Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 5 miesiąc temu #1014395 przez clue
MatkaWariatka to już kawał Chłopa :) cieszę się, że u Was wsio ok :) też mam wiecznie smaka na coś niezdrowego :whistle: ale póki co dopiero 3kg na plusie. ZUpełnie inaczej się czuję w porównaniu z pierwszą ciążą i bardzo dobrze :P

Paulina Mieszko już ma całkiem spory domek :) może fikać :P

Martyna jak dobrze, że T dziś akurat przyjmuje, mogłaś od razu podejść... a dzwoniłaś do niego i kazał CI przyjść czy po prostu poszłaś ?

Gosia szacun że w takim pustym pokoju stoi tylko stół :D u mnie od razu powstałaby tzw graciarnia :laugh: :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 5 miesiąc temu - 8 lata 5 miesiąc temu #1014406 przez Martynka__89
Najpierw byłam u Kamilianow odebrać wynik, a że ten mocz mocno mnie zaniepokoil. Od razu pojechałam pod gabinet T. skonsultować to z nim. Pokazałam wynik pani Marioli, a ona kazała mi wejść do gabinetu jak wyjdzie e z niego pacjentka. I tak T. zobaczył przepisał receptę zapytal kiedy się widzimy i kazał powtórzyć wynik. Jak coś mnie nie pokoi, a On przyjmuję to podjeżdżam do niego po poradę. A jeśli w ten dzień nie przyjmuję to dzwonie albo pisze sms a. Matkawariatka domek Mieszka pierwsza klasa :)



Moja Kropeczka:(9.02.2015

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 5 miesiąc temu #1014411 przez Gosia 2712
Makawariatka hehe to ci sie szykuje maly akrobata tak jak mi :P moj tez sie nogami nakrywal ostatnio :P swietnie ze u was wszystko ok :) u mnie jest juz 9kg na plusie :S heh a naj gorsze jest to ze nie wiem gdzie te kg sa :S brzuch mam owszem, ale reszta taka jak przed ciaza :whistle:

Martyna wspolczuje ci takich zlych wynikow, ja mam od samego poczatku bakterie w moczu i nawet monural na nie nie pomogl :S furagin tez juz dwa razy wzielam... :S i nic nie daje :S Moze zrob tez dla pewnosci nastepnym razem posiew moczu? Bedziesz miala pewnosc, ze nic wiecej sie tam nie dzieje...

Paulina sliczny brzusio :D ja jutro odbioer tel z naprawy to tez fotke wstawie :D :P

Clue hehehehe :P pustym? Sam stol? :P no cos ty :P tam jest jeden wielki PIERDOLNIK :P hehehe :P Pokoj jest malo co uzywany wiec te rzeczy jakos same tam wchodza :P :whistle: :whistle: :lol: :lol: :lol: ( a tak powaznie to tam sa meble ktore moj M. kupil jeszcze za kawalerki do swojego pokoju, a ze to bylo chwile przed naszym slubem to one sa w ogole nie zniszczone i zostana dla dziecka, bo bez sensu nowe kupowac jak te mozna wykozystac, stoi stol i 10krzesel do niego, suszarka na pranie, no i pelno innych rzeczy ktore byly malo uzywane i wszystkie tam ladowaly wlasnie :S i takim sposobem wlasnie zrobila sie graciarnia :S

Aniołek 26.01.12[*]
Zuzia 23.12.12[*]
Amelka 20.05-01.06.14 [*]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 5 miesiąc temu #1014413 przez clue
buahaha, Gosia, a już miałam nadzieję :laugh: :laugh: :cheer: pierdolniki mają to do siebie, że wszystko samo tam wchodzi :D :laugh:

Martyna dobrze ze Ci pomógł :) ciesze się, że do niego własnie zawsze można zadzwonić i skonsultować wszystko :)

kule a mi zaś spać się nie chce, nie wiem co mi się dzieje ostatnio, zmęczona jestem, ze ruszyć się nie mogę a usnąć się nie da :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 5 miesiąc temu #1014418 przez Martynka__89
Tak się właśnie zastanawiałam nad posiewem. Jestem właśnie bardzo zadowolona że można T. się zawsze o wszystko zapytać :) już chyba z dwa razy tak u niego byłam z wynikami. Ostatnie z moczu miałam dobre. Zobaczymy czy leki coś pomogą, zażywam ich coraz więcej:(



Moja Kropeczka:(9.02.2015

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 5 miesiąc temu #1014423 przez moniab26
Martynka__89 obciążenie glukoza standardowo robi się z 75g ale dla ciężarnych czasem lekarze stosują 50g żeby nie obciążać zbytnio cukrem organizmu ale bardziej miarodajne są te z 75g więc i w ciąży często robi się właśnie te większe, ja też miałam 75.

Kurcze szkoda mi was dziewczyny, że macie kiepskie wyniki z moczu, ja póki co mam w porządku ale w poprzednich ciążach też cały czas miałam bakterie nie wiadomo skąd.

A to rzeczy, które kupiłam na Allegro











[*] 30.05.2005 aniołek
[*]06.01- 04.02.2010 Dominik
[*] 08.02-20.02.2011 Igorek

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl