BezpiecznaCiaza112023

Marcóweczki 2016

8 lata 5 miesiąc temu - 8 lata 5 miesiąc temu #1014701 przez PaulinaJ
Gosia fajne łaszki :) powoli wpadamy w zakupowy szał :silly:

Natkka cały czas się waham :) uwielbiam moją dentystkę. Wiem, że jak zapłacę to będę miała zrobione porządnie i na lata.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 5 miesiąc temu #1014705 przez Gosia 2712
Paulina az sie boje co to bedzie jak bede na chodzie :P Juz wczoraj wyslalam M do sklepu zeby zamowil komode na rzeczy dla malego, bo nie dlugo bede miec cala sypialnie w kartonach hehe :P

Aniołek 26.01.12[*]
Zuzia 23.12.12[*]
Amelka 20.05-01.06.14 [*]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 5 miesiąc temu #1014713 przez MatkaWariatka86
u mnie też szaleństwo ciuszkowe :laugh: :laugh: :cheer: koooooocham sh :) ;) :cheer: :laugh:
PaulinaJ też zamawiam z ali :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 5 miesiąc temu #1014716 przez Gosia 2712
Dziewczyny ja nigdy nie zamawialam z tego ali... fajne jakosciowo te rzeczy sa? czy zalezy jak sie trafi? I wogole jak to sie tam zamawia? :P trzeba miec konto?

Aniołek 26.01.12[*]
Zuzia 23.12.12[*]
Amelka 20.05-01.06.14 [*]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 5 miesiąc temu - 8 lata 5 miesiąc temu #1014719 przez PaulinaJ
Gosia zamawiasz jak na Allegro :) trzeba mieć konto założone. robisz przelew z konta, od razu na pln Ci przelicza :) Co do jakości to pewnie zależy jak się trafi, ale tam w aukcjach w komentarzach ludzie piszą co i jak. Mi narazie doszły dwie rzecz...bielizna i kolczyki. Za bieliznę dałam 35zł, jakoś ok. U nas kosztowała by pewnie ok 100zł :) Czekam na to co podawałam wyżej w linkach :) jak dojdą to powstawiam zdjęcia :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 5 miesiąc temu #1014720 przez clue
ooo Paulina podkolanówki liski zamówiłaś? czy które? choruję na nie :blush:
ja też nie zamawiałam jeszcze nic stamtąd, ale sporo moich znajomych robi tam zakupy :)

Gosia, poszalałaś B)
ja bym taaaak bardzo chciała kupić nowy wózek, ale wiem, że ten po córce jest jeszcze dobry i to tylko takie moje widzimisie...
mój stary się denerwuje jak zaczynam ten temat, hyhy :D ale posmędzę jeszcze, może ulegnie :woohoo:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 5 miesiąc temu #1014721 przez PaulinaJ
Clue zamawiałam liski, ale te szare :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 5 miesiąc temu #1014723 przez clue
noooo, szare są piękne :woohoo: poczekam na Twoją recenzję :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 5 miesiąc temu #1014725 przez clue
aha i Gosiu - witamy witamy w Twoim 25 tc :) :kiss:

mój 24 się zaczął :) też liczę to tak jak Ty, a jak byłam na prenatalnych to ta babka liczyła to tak jakby tydzien wcześniej, że np 20+4 to 20 tc a nie 21 :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 5 miesiąc temu - 8 lata 5 miesiąc temu #1014730 przez PaulinaJ
Ja tam też liczę tak jak wy :)
Dam znać jak liski dojdą :D a wogóle to przesiaduje ciągle na Ali i już mam tyle zakładek hehe . . . nie wiadomo tylko skąd na to nabrać :P Ale powoli będę sobie zamawiać :) Dla dziewczynek mają boskie rzeczy :) a kiecki to już wogóle.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 5 miesiąc temu #1014732 przez Gosia 2712
Paulina dzieki za info :D moze sie kiedys skusze na zamowienie czegos :whistle: a powiedz mi ile placisz za przesylke i dlugo sie czeka? Jedna znajoma wlasnie zamawia, ale nie wiem dokladnie czy z tej strony, ale ona to bardziej na handel wiec wieksza ilosc...

Clue To witam w Twoim 24 tyg :* hehe ja to sie smieje, ze jeszcze 4 dni i pobije rekord chodzenia w ciazy :P bo Amelke ur dokladnie w 24t4dz :)
Co do liczenia tygodni ciazy to wlasnie wszyscy lekarze licza skonczone tygodnie ciazy wiec kazdy liczy ze 24t4dz to 24 tydzien... Moj jak jestem na usg to tez zawsze mowi ze np to teraz mamy 24tydzien skonczony i 4 dzien 25go tyg :)

Aniołek 26.01.12[*]
Zuzia 23.12.12[*]
Amelka 20.05-01.06.14 [*]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 5 miesiąc temu #1014733 przez natkka
paulina ja uwielbiam przeglądać tam rzeczy, ale nigdy nie zamawiałam bo mnie przeraża ten czas oczekiwania :(
Te małe skarpeteczki są takie słodkie :)
Ja muszę w końcu się przełamać i zacząć coś kupować bo w dalszym ciągu mam 0 rzeczy dla małej :(
Nie mogę uwierzyć jak ten czas leci, już jestem w 26 tygodniu :) a tu przed chwilą był 6 :P
Pewnie pod koniec miesiąca będziemy zamawiać wózek w końcu :P no i chyba będzie ten anex sport :)
komodę też ma wybraną w ikei więc trzeba tylko po nią podjechać :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 5 miesiąc temu #1014734 przez PaulinaJ
Gosia ja czekałam ok 3 tyg i zawsze wybieram aukcje z darmową wysyłką :P więc naprawdę za grosze można obkupić siebie i dzieciaka :)

Natkka Anex też fajny ;) oglądałam w hurtowni.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 5 miesiąc temu #1014735 przez natkka
Paulina 3 tygodnie? To naprawdę nie długo bo ja tam na torebkę chorowałam, ale przerażało mnie że okres oczekiwania jest 30 dni roboczych :( więc jak zawsze policzyłam to 3 miesiące mi wychodziły :(
Jak mówisz, że z tą przesyłką nie jest tak źle to w takim razie ja też się skusze :) zwłaszcza, że znalazłam kilka cudnych opasek dla mojej księżniczki :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl