BezpiecznaCiaza112023

Marcóweczki 2016

8 lata 5 miesiąc temu #1014736 przez Gosia 2712
Paulina o to dobrze wiedziec, ze jest opcja z darmowa przesylka :D :whistle: hehe czlowiek to czasami zacofany jest w takich nowosciach :P :whistle: 3 tyg to nawet nie jest tak zle, myslalam ze dluzej sie czeka... :) chyba tez zaczne czesciej tam zagladac :D :whistle: :whistle:

Natkka sliczny ten wozek :) tez cos podobnego bedziemy kupowac :)

Ja to w ogole wczoraj zrobilam pierwsze pranie malego hehe co prawda nie takie "na gotowo" ale stwierdzilam, ze te rzeczy ktore w lumpku kupilam dla niego wypiore najpierw w zwyklym proszku, a w lutym jeszcze raz w tym dla dzieci :) a wy jak robicie z tymi uzywanymi rzeczami? Od razu w tym dla dzieci, czy w zwyklym?

Aniołek 26.01.12[*]
Zuzia 23.12.12[*]
Amelka 20.05-01.06.14 [*]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 5 miesiąc temu - 8 lata 5 miesiąc temu #1014737 przez PaulinaJ
Oni piszą, że tyle dni :) ale paczki idą ok 3 tygodni. Dopiero jak dostaniesz paczkę to oni dostają pieniądze :) Bo jak dojdzie to zaznaczasz na ali, że paczka dotarła :)

Gosia piorę w zwykłym narazie a potem w dziecięcym popiorę :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 5 miesiąc temu #1014739 przez natkka
Dzięki Paulina za info :) biorę się za przeglądanie rzeczy i będę zamawiać :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 5 miesiąc temu #1014741 przez MatkaWariatka86
Przesyłka darmowa , okres oczekiwania ok 3 tyg a czasem mniej :)
na 50 rzeczy które kupiłam nie przyszły mi 3 :( za jedną dostałam zwrot kasy a poźniej i tak przesyłka do mnie dotarła ( fakt że po pół roku ;p) ;) :P :) tak się zamotali :)
Jakość nie powala ale za tą kasę żal nie brać :) zamawiałam już buty dla siebie, kurtki, zegarki i inne pierdoły :p :P ;)
jak usiądę to z 2h zawsze mi zejdzie ;p :laugh: :laugh: :laugh: ,
bardzo często aukcje na allegro są z ali tyle że ze 100% przebitką ;( warto zwracać uwagę jaki jest czas oczekiwania na allegro, jeżeli 3tyg to na 99% idzię z ali :) ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 5 miesiąc temu #1014743 przez malutkamilka
My po rozstaniu. 10 minut zajęło uspokojenie dziecka a potem siebie. ..
Młoda na dodatek dostała kataru.
Też mamy kilka ubranek i komode do skręcenia ale na to mam czas aż do świąt.
Dziś oblukam ten portal bo nie wiedziałam o nim

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 5 miesiąc temu #1014745 przez PaulinaJ
Malutka współczuje...my ostatnio też obie beczałyśmy.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 5 miesiąc temu #1014759 przez malutkamilka
A najgorsze to to , żeby tatuś nie widział mnie zalzawionej bo chyba by mu serce pękło. Wystarczy że młoda ostro płakała i go wołala i miał szkliste oczy...
No nie zdążyliśmy się sobą nacieszyć bo roboty kupa. Ale za 5 tygodni będą drobiazgi i święta więc więcej czasu dla siebie.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 5 miesiąc temu #1014784 przez PaulinaJ
Rozumiem Cię doskonale :) ale co nas nie zabije to nas wzmocni :) Mój zjedzie po świętach a potem już na poród :) Leci nam przez te wyjazdy czas ze ho ho ...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 5 miesiąc temu #1014815 przez Marta1985
Część dziewczyny ja zgodnie z zaleceniami lekarza leżę i odpoczywam, dziś odebrałam wyniki ppsiewu i nie ciekawe ... grzyby i gronkowiec złocisty .... miała któraś?

Gosia a jak u ciebie?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 5 miesiąc temu #1014823 przez Gosia 2712
Hejka :)
Przez ta pogode i to ciagle lezenie coraz bardziej sie rozleniwiam :S :whistle:

Wspolczuje wam dziewczyny tych wyjazdow mezow... tez to przerabialam i wiem, ze to nic dobrego :(

Marta to lez kochana jak najwiecej, ja od 2tyg z lozka wychodze tylko na siku i ewentualnie cos zrobic sobie do jedzenia jak M. jest w pracy, a jak jest w domu to on mi wszystko do lozka przynosi... Ja mam w srode wizyte i wtedy odbiore posiew u gina, bo on ma labo i tam robia badania... tez mnie ciekawi co tam mi wyjdzie... Kurde ten gronkowiec to nie brzmi ciekawie :S a kiedy Ty masz teraz wizyte?

Aniołek 26.01.12[*]
Zuzia 23.12.12[*]
Amelka 20.05-01.06.14 [*]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 5 miesiąc temu #1014827 przez Marta1985
Jutro na 15 ... -

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 5 miesiąc temu #1014828 przez Inna607
Witajcie :)
Ja jak zwykle wpadam tu zapytać o Gosia2712
Jak kochana u Was. Czytam ze dużo lezysz. Jak Piotruś ? Jak sie czujesz ?
Pogoda jest taka ze przez to kochana nic nie tracisz przynajmiej mozesz robic to na co przynajmiej polowa z nas ma straszna ochote a nie może :laugh:
Ja np jak sie poloze odpoczac to moj maly diabelek wlazi na lozko i skacze ale zwala i zabiera mi wszystkie poduszki. :)
Duzo zdrówka kochana lezcie i odpoczywajcie jeszcze sie na latasz :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 5 miesiąc temu #1014830 przez Gosia 2712
Marta to daj koniecznie znac co ci gin powiedzial :) oby to dziadostwo szybko wytepili, a polowkowe kiedy masz? tez jakos niedlugo?

Inna kochana dziekuje, ze pytasz :kiss: u mnie jak narazie dobrze, leze w lozku i zaciskam nogi jak moge :) w srode wizyta wiec sie dowiem wszystkiego co dalej :) mam cicha nadzieje, ze moze od razu mi gin zalozy ten pesser i bede spokojniejsza... Piotrus to sie wypial na mame tyleczkiem chyba, bo kopie bardziej do srodka i slabo go czuje przez ostatni czas :S za to moj pecherz bardzo dobrze odczuwa jego kopniaki :whistle: :dry: mam tez wrazenie ze wcisnal sie w miednice, bo go bardzo nisko czuje... A co u Ciebie? jak mala?

Aniołek 26.01.12[*]
Zuzia 23.12.12[*]
Amelka 20.05-01.06.14 [*]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 5 miesiąc temu - 8 lata 5 miesiąc temu #1014869 przez PaulinaJ
Cześć wam,

my od rana jakieś zabiegane. Byłam złożyć małej wniosek o dowód :) święta prawdopodobnie w Holandii to muszę mieć. Mały kopie jak szalony. Wieczorami tylko brzuch podskakuje. Pogoda do dupy...nastrój wisielczy. Dziadkowi mojemu wyszło coś na płucach...badania ma teraz na onkologii. Żyję w takim strachu. Można powiedzieć śmiało, że dziadek z babcią mnie wychowali. DO tego te długieee wieczoryy... i leń mi za skórę wlazł.

Byłam dzisiaj u dentystów. Jeden NFz drugi prywatnie. Z nfz teraz jest tak, że albo bierzesz te czarne plomby albo prywatnie...nie ma możliwości dopłacenia do lepszych plomb. Znowu tych czarnych nie warto brać bo one tylko niszczą zęby i na długo nie starczają. Tak więc w poniedziałek idę na wizytę prywatną. . .

Co do gronkowca to ja nie miałam. Za to moja córa tak...leżałyśmy przez tydzień w szpitalu bo zrobił jej się ropniak na buzi. Musiałam tyle z nią siedzieć bo dla dzieci antybiotyki na to był tylko dożylnie. Pewnie dostaniesz antybiotyk i będzie ok :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 5 miesiąc temu #1014886 przez moniab26
24 tygodnie za mną :) Jutro na 19,30 mam echo serca płodu to sobie pooglądam maluszka, posłucham serduszka, no i przede wszystkim potwierdzimy, czy nie ma żadnych wad serduszka.

Ja mam tylko te kilka rzeczy używanych więc na razie ich nie piorę, leżą w torbie na dnie szuflady, po nowym roku będę musiała poprać wszystkie rzeczy po Oskarku więc i te razem upiorę. Jeśli chodzi o proszek to do roku czasu Oskara ubranka prałam w proszku dla dzieci a później już w tym samym co nasze tylko nastawiam na dodatkowe płukanie.

Gosia ty tak nie narzekaj na to leżenie, korzystaj kochana póki możesz - od marca wszystkie będziemy " kraść " chwilę na wypoczynek :)


[*] 30.05.2005 aniołek
[*]06.01- 04.02.2010 Dominik
[*] 08.02-20.02.2011 Igorek

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl