BezpiecznaCiaza112023

Marcóweczki 2016

8 lata 6 miesiąc temu #1014908 przez PaulinaJ
Zrobiłam ciasto marchewkowe :) obżarłam się samą polewą...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 6 miesiąc temu #1014911 przez nadinchen
Cześć Dziewczyny - jestem Mamą Czerwcóweczki 2015. Zaczęłam przygodę z blogowaniem, więc serdecznie Was zapraszam do podczytywania: www.macierzynstwo-raz.blogspot.com . Życzę szczęśliwego rozwiązania :) Ja już planuję drugą ciążę, mam nadzieję, że się uda :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 6 miesiąc temu #1014967 przez clue
Marta - powodzenia na wizycie, koniecznie daj znać "po"
Gosia - ja piorę wszystko w dzieciowym proszku. Mojej starszej piorę do tej pory wszystko w jelpie. Kiedy skonczyła roczek chciałam zacząć prać jej ubranka w normalnym proszku, ale wyskoczyła ostra alergia, więc wróciłyśmy do dzieciowego...
Paulina - robiłaś to marchewkowe z kuchni Lidla?

mnie jakoś dziwnie pobolewa spojenie łonowe... nie wiem co to.
ogólnie ogólny kryzys mnie jakiś dopadł :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 6 miesiąc temu #1014977 przez PaulinaJ
Clue robiłam te www.poezja-smaku.pl/ciasto-marchewkowe/ :) przepyszne :) tylko nie miałam serka w domu a nie chciało mi się iść do sklepu to zrobiłam zwykła polewę z kakao :) zajebiste wyszło.

Ja Marysi piorę w normalnym proszku już prawie 2 lata :) nic jej nie było całe szczęście :) Juniorowi będę prała w dziudziusiu bo obłednie pachnie a zwłaszcza płyn do płukania :P ale to dopiero w lutym :)

P.S. Będę miała dwójkę lutowych dzieci hehe :whistle:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 6 miesiąc temu #1014981 przez clue
przepis a właściwie składniki bardzo podobne do tego z kuchni Lidla :) różni się jedynie tym, że w lidlowskim przepisie jest cukier trzcinowy no i nieco polewą, w kuchni lidla nie ma nic o miodzie, którym można zastąpić cukier puder, wiec robiłam z cukrem i dodaje się troszkę soku z pomarańczy + cukier waniliowy:)

jak będziesz miała serek to koniecznie wypróbuj - smakuje zajebiście :woohoo: , i dla tej polewy będę piekła to ciasto na niedziele :)

ja zaś wstałam o 3 i nie wiem co ze sobą począć :dry:

kupowałyście ostatnio jakieś fajne kiecki niekoniecznie ciążowe, ale no, żeby brzuszek się zmieścił :P ? linki mile widziane :silly:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 5 miesiąc temu #1014996 przez Gosia 2712
Hejka :)
No w koncu sie rusze dzisiaj z domu :P Jade odebrac wyniki z labolatorium i pewnie wejde do lumpka zobaczyc, czy cos jest ciekawego :P

Paulina zdrowka dla dziadka, mam nadzieje ze to nic powaznego :) kurde jeszcze nigdy nie jadlam ciasta marchewkowego :whistle: a slyszalam wlasnie ze dobre jest ...

Monia dzisiaj echo serca? Powodzenia i daj koniecznie znac co tam po wizycie :)

Clue ja tez bede prac w dzieciowym proszku, ale chodzilo mi teraz o te rzeczy z lumpka zeby przeprac, a w lutym wypiore juz na gotowo i poprasuje :) Co sie dzieje? Jaki kryzys? Glowa do gory :) Ja od kad wyleczylam bakterie w moczu i mam tego rogala do spania to spie jak dziecko i od 22 do 8rano nawet sie nie budze :) dopiero ok 8 zaczyna chciec mi sie siku :P Ja ostatnio nic nie kupowalam sobie do ubrania :whistle: hehe nawet jak gdzies jade to patrze za rzeczami dla dziecka :whistle: :silly:

Aniołek 26.01.12[*]
Zuzia 23.12.12[*]
Amelka 20.05-01.06.14 [*]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 5 miesiąc temu #1015034 przez Inna607
Gosia2712 dziękuję u Nas dobrze:) mała szaleje ile wlezie takze o takim lezeniu jak ty moge pomarzyc. Troche życie osobiste mi sie zmienia o 360 st ale to raczej nie miejsce by to opisywać w kazdym razie trzeba sobie radzic i ja to robie :)
Życzę dużo zdrówka i czekam na relacje z wizyty w środę Całuje Ciebie i brzuszek :) pozdrawiam

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 5 miesiąc temu #1015041 przez PaulinaJ
Hej wam.

Clue na pewno wypróbuje wersje z serkiem :)

Gosia dzięki...dzisiaj miał kolejne badanie no i nie wygląda to ciekawie. Wzięli wycinek. Zobaczymy w poniedziałek.

Ja do lumpa standardowo po piątkowej wypłacie :) Co tydzień coś i się uzbiera do lutego. Młoda nagle zaczeła smarkać i kaszleć. Oby szybko minęło i obym ja nie załapała.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 5 miesiąc temu #1015116 przez PaulinaJ
Wykrakałam...smarcze się i kicham. Z młodą po 17 jadę do lekarza bo jęczy, że ucho boli...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 5 miesiąc temu - 8 lata 5 miesiąc temu #1015170 przez Marta1985
Gosia ja mam jakieś robione globulki z erytromycyna i nystatyna ☺

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 5 miesiąc temu #1015192 przez LeNa 2405
Ja dziś odebrałam wyniki na Tocznia i antyciala ANA1 i ANA2 ujemne

[*] 9 TYDZ
[*] 20TYDZ
[*] 26TYDZ ...Hana;(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 5 miesiąc temu - 8 lata 5 miesiąc temu #1015208 przez Martynka__89
Byłam dziś w laboratorium oddać mocz do analizy, posluchalam Was i prosiłam o wykonanie posiewu. Aż się boję. Dzisiaj o 14 mam wizytę u dentysty, jak na złość od niedzieli boli mnie ząb. Ciekawe co stomatolog zaradzi. Chciałam dziś przed wizytą wybrać się na rajd po sklepach ale pogoda nie zachęca. Wczoraj posprzatalam mieszkanko i mam dość. Jak się cieszę że mam wizytę już za tydzień:) nie jestem pewna ale chyba doktor już będzie przyjmował na nowej lokalizacji.



Moja Kropeczka:(9.02.2015

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 5 miesiąc temu #1015209 przez Gosia 2712
Hejka :)
Ale mi sie z lozka nie chcialo wyjsc :whistle: leje od rana, buro jak nie wiem co :S

Inna wybuziakuj Nadusie :) czytalam co nieco na sierpniowkach co sie tam u Ciebie dzieje i bardzo Ci wspolczuje, mam nadzieje ze sie w koncu ulozy :)

Paulina zdrowka dla Marysi :) mam nadzieje, ze u dziadka tylko sie na wycinku skonczy... i bedzie wszystko ok :)

Marta dobrze chociaz, ze szyjka sie nie skraca, a jaki antybiotyk dostalas? Ja przez ostatnie 12 dni bralam globulki Macmirror zeby wlasnie wszystko wytepic... Dzisiaj o 15 mam wizyte to sie okaze co ze mna zrobia ... Mam nadzieje, ze od razu zalozy mi ten pesser i bedzie swiety spokoj :S chociaz psychicznie odpoczne, bo teraz to czasami boje sie nawet z lozka wstac, bo mam wrazenie, ze zaraz mi wody poleca :S

Lena skoro ujemne to dobrze? :) A powiedz mi czy Ty robisz badania na d-dimery teraz? Jaki masz ich poziom? Ja wczoraj odebralam wynik i mimo tego ze biore caly czas clexan to one mi rosna i teraz mam 936 gdzie norma jest 500 :S

Aniołek 26.01.12[*]
Zuzia 23.12.12[*]
Amelka 20.05-01.06.14 [*]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 5 miesiąc temu #1015218 przez natkka
Cześć Dziewczyny :)
Ja czekam na Pana od mycia okien :D na szczęście przestało właśnie padać i mam nadzieję, że już nie będzie :)
Marta dobrze, że z szyjką wszystko w porządku :) Mam nadzieję, że szybko wyleczysz te bakterie :) mój posiew na szczęście wyszedł jałowy, więc super :) nie mam jednak pojęcia skąd w moczu te cholerstwa skoro posiew jest ok :)
Gosia czekamy na wieści po wizycie :)
Martynka a znasz jakieś fajne sklepy z rzeczami tutaj w okolicy? bo ja poza mama i ja nie wiem gdzie mogłabym coś dla Tosi kupić :) a mój jest przeciwny sh :]
Paulina zdrowia dla Ciebie, młodej i dziadka :]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 5 miesiąc temu #1015221 przez Gosia 2712
Martyna wspolczuje wizyty u dentysty :S mam nadzieje, ze posiew wyjdzie ok :)

Natkka Mi od samego poczatku wychodzily bakterie w moczu ogolnym, a posiew czysty i p dr stwierdzila, ze to jest chyba przenoszone z pochwy i zrobila mi posiew z pochwy, dzisiaj mam miec wynik, do tego mialam jakiegos grzybka jeszcze wiec dala mi ten macmirror ostatnio i powiem ci ze wczoraj odebralam wyniki z moczu ogolnego i posiew i wszystko jest czyste... wiec chyba cos musialam miec faktycznie w pochwie :S

A tu wam sie pochwale moimi wczorajszymi lowami z lumpka :D :P


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Aniołek 26.01.12[*]
Zuzia 23.12.12[*]
Amelka 20.05-01.06.14 [*]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl